Komentāri: Par 4. maija svinībām un nepiepildītajām cerībām

06.05.2021. Jānis Urbanovičs
 
IIzdevusies valsts
Ja 4.maijā Latvijā bija jāizkar karogi, tad tikai Sēru noformējumā.
Jo šajos 30 gados viss te ir izzagts, izpārdots un maksimāli sačakarēts.
6.maijs, 10:57 Atbildēt
IIzdevusies valsts
Mums nekad nebūtu izdevies mierīgā ceļā 1990 gadā panākt neatkarības atjaunošanu bez visu Latvijā dzīvojošo nacionalitāšu izpratnes, atbalsta un līdzdalības
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Nu tieši tā.
Bet tagad ikdienā Latvijas mēdijtelpā dominē aicinājumi - "Krievi vācieties prom, jo jūs te esat okupanti."
Pret krieviskām partijām tiek vilktas Sarkanās līnijas un krievu pārstāvji Latvijas pašvaldībās ar dažādām kriminālām un apmelojošām kampaņām tiek stumti ārā.
6.maijs, 11:03 Atbildēt
jjoske
Jāni, komjaunatne un Vladimirs Ļeņins mūžam dzīvi !
6.maijs, 11:08 Atbildēt
PPraktiski
milzigaas krievu iebruceju ordas legalizacijas meginajums LR teritorija ir noziegums pret cilveci,tapec tos,kuri izveidoja pilnigi nelegitimo un "mistisko" nepilsonju statusu okupantiem,nodarbojas ar krievu okupantu "naturalizaciju",ir jatiesaa Tribunala?
6.maijs, 11:31 Atbildēt
SSidlu
Tautu valstiskumi veidojās nevis deklarāciju, bet impēriju sabrukuma rezultātā. Tā tas bija gan 1918., gan 1991. gadā. Pārējais ir tikai dekoratīvs noformējums procesam ar mitioloģisku nokrāsu.
6.maijs, 11:35 Atbildēt
LLasītāja
Biedri Urbanovič, izlasiet Elitas Veidemanes rakstu par 9.maiju. Tas ir izcils!!!!!!
6.maijs, 11:55 Atbildēt
ppjanku Janka
Lasīju! Hi hi hī, tu šķiet Ēlertes medāli arī valstssvētkos dabūsi!
6.maijs, 13:31 Atbildēt
hhe he
Drīz te tiks ieviests pilnvērtīgs fašistiskais režīms! Viss uz to iet straujiem soļiem! Savakcinēs, iežogos koncentrācijas nometnēs un tad būs jums te Satversmes panti un cilvēktiesības! Nebūs vairs ne krievu, ne latviešu, būs tikai nozombēti lopi ar zaļajām pasēm un tiesībām vienreiz nedēļā izlīst no pagultes un ar maisu galvā aiziet uz kombikorma izsniegšanas punktu. Atjēdzieties, kamēr vēl nav par vēlu!!! Alleluja!!!
6.maijs, 12:33 Atbildēt
mmja
ne jau pēc tautībām nu ļautiņi dalās, bet pēc maka biezuma. Buņģi un cibiņi, kā vecos laikos ... Un Jānīc to nevar nezināt. Tāpat kā to, ka pieminētie pamati nav nekas vairāk kā vien tribīnē atstāta kūpoša čupa ...
6.maijs, 12:40 Atbildēt
IIvan Dreļščik
Ar šiem “krievvalodīgajiem, Latvijas nepilsoņiem un daļu pilsoņiem” rezultāts ir kā ar Ļeņina baļķi. Šodien, faktiski nav nekādas krievu kopienas Latvijā, ir “krievu pasaules”piektā kolonna, krievu impērijas lauskas un kremļa ietekmes aģenti – zābaks, kurš iebāzts logā starp rietumiem un austrumiem. Latvijas krievvalodīgie šodien ir kļuvuši par augstprātīgiem imperiālistiem, šovinistiem (pie kam, kas nav mazsvarīgi, pēc pašu izvēles). Latvijas valstiskumu nepapildinoša iedzīvotāju masa - lepni eirofobi. Citu tautību pārstāvjiem Latvijā kaut kā nav novērota tāda neprātīga augstprātība un visa latviskā noliegšana, kaut gan arī starp viņiem ir dažādi cilvēki gan ļauni, gan labsirdīgi.
6.maijs, 15:30 Atbildēt
IInta
Varēja jau ar pieminēt faktu, ka inferfronte, kura arī šodien no Latvijas politiskās skatuves nekur nav pazudusi, pie tā slavenā balsojuma lepni izstormēja ārā. Ja reiz ārā, tad ārā....
Pagaidām sanācis ir vien: visu tautību kampēji, apvienojieties un grūdiet tik savus - sev vajadzīgos likumus tik cauri! Kā iesāka 90-tajos, tā nekādi ij ne apstāties...
un vēl rindā uz meda\ļem ar jau rātni ir sastājušies..
6.maijs, 17:09 Atbildēt
uun kam tad tas ir izdevīgi
Jā, tā nu tas ir: "īstens" Latnijas patriots ir rupeklis, kurš nolej žulti par Putinu un Krieviju!
6.maijs, 19:31 Atbildēt
KKomentārs
Mums ļoti paveicās, ka pēc PSRS sabrukuma šeit nepalika krievu armija (piem.,Ukrainā tā palika un rezultātā par savu draudzīgo izturēšanos pret krieviem viņi maksā dārgu cenu). Tāpat paveicās, ka iestājāmies NATO, kamēr Krievija vēl svārstījās, vai kļūt par demokrātisku valsti vai virzīties uz Ziemeļkorejas pusi. Tā nu Krievijas propoganda visu savu ļaunumu šobrīd pārsvarā vērš pret Ukrainu, bet par Latviju atceras tikai retu reizi (pie tam stāsta par nabadzību, aizbraukušajiem un minoritāšu apspiešanu, bet īstenībā tas viss ir desmitreiz vairāk izteikts pašā Krievijā). Ak jā, Krievija ļoti grib būt “vecākais brālis” visiem kaimiņiem, kas nozīmē, ka visiem jārunā krieviski, bet nez kāpēc paši krievu brāļi nesteidzas mācīties ne ukraiņu, ne baltkrievu, nemaz jau nerunājot par latviešu vai igauņu val., ne arī savā valstī atvērt attiecīgas skolas. Tad nevajag prasīt no citiem! Žēl, protams, ka daudzi krievi pat Eiropā dzīvo ar klapēm uz acīm, bet tā ir viņu pašu izvēle, kam ticēt- savām acīm vai propogandas brillēm, kuras visur rāda ienaidniekus. Paskatoties politiskās “debates” Krievijas TV, kur pretī 7 vienādiem viedokļiem ir viens atšķirīgs (laika ziņā 59 min. pret 1 min.) un nepārtraukti skan rasistiski, rupji un aizskaroši izteikumi, Latvija liekas vēl jo pievilcīgāka. Un Krievijas tiesu sistēma nez kāpēc atgādina Staļina laikus (meli, meli un meli). Latvija ir skaista un izdevusies valsts, kura virzās pareizā virzienā!
8.maijs, 7:02 Atbildēt
FFilips
Tu dzīvo kaut kādā alternatīvajā realitātē...
18.maijs, 6:45 Atbildēt
īīss CV
Latgalietis,komunists,tautas un valsts nodevējs,Krievijas aģents.
8.maijs, 22:20 Atbildēt
LLasītāja I
Dīvaina izpratne Urbanoviča kungam par 4. maiju. Demokrātija taču ir, bet to ka nelatvieši ir naidīgi noskaņoti pret latviešu valodu un latviešiem viņš ir aizmirsis, tomēr tā ir iespaidīga daļa, kas nevēlas mācīties valsts valodu. Liela kļūda bija, ka valstī atstāja demoblizētos Krievijas virsniekus, kā arī pieļāva pieņemt citas valsts pilsonību, to kas ir izdevīgāk.
10.maijs, 16:52 Atbildēt