Komentāri: Turpinot šķelt un pazemot…

11.05.2021. Jānis Urbanovičs
 
kkraņa
ej taču tu, urbi, cirst.
11.maijs, 8:05 Atbildēt
rruksis
Janiss turpina savus kangara purkšķus.
11.maijs, 15:49 Atbildēt
MMarcis
Janis Urbanovicam 100% ir tasniba,jo 9 .maija policija tur izturejas pret tautu ka pret lopiem,un neta komente neliesi un tautas nodeveji,un dacei ari ir 100% taisniba,un tu debilais aivarsz jo Latvija jau 31 gadus nav okupanti,un PSRS Latvija ari nebija okupanti,jo Stalins un Hitreru parastijs Molotova Ribentropa paktu,kas sadalija Baltijas valstis un pusi no Eiropas,un tas pats ar parejiem idiotiem.
11.maijs, 16:40 Atbildēt
hhehe
Priekšvēlēšanu ietvaros tapis sacerējums.
18.maijs, 15:56 Atbildēt
NNaivais
Vismaz viens okupants ir noteikti - Marcis
11.maijs, 17:29 Atbildēt
AAsd
Okupanti, imigranti, agresoru valsts lielkrievu šovinisti, vladimirs indētājs....ja krievam nav ko ēst, apkārt vieni ienaidnieki, putinam ir propagandas TV, "pobeda" un kolorādo "bantiks" ar to pietiek, lai krievs būtu laimīgs...?
11.maijs, 23:43 Atbildēt
MMilda
Šarhana blusainie plušķi ....
11.maijs, 11:17 Atbildēt
MMāris
Levits pats kādreiz Fāterlandē ir bijis bomzis!
11.maijs, 11:28 Atbildēt
kkāds te sakars
Levitam???Levita fāterlande ir Latvija.
11.maijs, 12:11 Atbildēt
nnu ja
ha- nav viņam fāterlande! Ir divas pases kabatā (iespējasm,ka trīs- izredētā pase arī)! Ja būtu Latvija viņam Tēvzeme, tad tik mulķīgas runas un rīcība nebūtu viņa primāro darbu sarakstā!
11.maijs, 14:44 Atbildēt
mmežabrālis
Krievnacistiem nepatīk patriotiskākais Latvijas prezidents kopš Kārļa Ulmaņa.
11.maijs, 15:50 Atbildēt
EESMAIJA
Jā , un pirmajā dienā Rīgas pilī viņš jau paspēja Kārli Ulmani pazemot... Vai tas ir aizmirstams? Un patriotisks viņš ir tikai vienā virzienā un tas nav saistīts ar Latvijas tautu, bet ar sevis nodrošināšanu
11.maijs, 20:47 Atbildēt
MMīce
Tev Gunča, Vairučka, Zatlers vai Vējonis ir vairāk pa prātam? Nu, protams, Kremlim pakļāvīgie.
12.maijs, 0:57 Atbildēt
dde Soto
jaņis urbanovič nav veel pieluugtajaa demokraatijas, attiistiibas unn miermiiliibas citadelee rašņā ???
11.maijs, 11:51 Atbildēt
SShadowVoice
“Tas bija svešs karš”. Īsa, bet ļoti ietilpīga prezidenta Levita frāze.

Īpaši jauki tas skan no ēbreja Levita ;-) Kā diez izskatītos tas pats Levits Jeruzālemē ar šādu paziņojumu... ;-) Man gan šķiet, ka viņš ir tāds žīds, kas pats savu tautu noliedz. Pārējie ēbreji noteikti ir sajūsmā ;-) Nu... normāls prezidents priekš latviešiem.Viss OK.

Pārējais ir tik pat normāli latviešu valstij. Ja jau Satversmes preambula ir rakstīts, ka šīs valsts pamatmērķis ir latviešu labklājība. Attiecīgi jebkurš pilsonis un iedzīvotājs, kas NAV latvietis - ir apspiežams, disriminējams, utt. Šī pamatnostādne jau sen ir latviešu valsts pamats. Arī kļuvis par normu.

Kas priecē, ka cilvēki, kas vēlējās godīnāt kritušos 2.Pasaules karā spēja būt vienoti arī pret šīs valstsiekārtas gribu.
Labi un Izcili.
11.maijs, 12:08 Atbildēt
aandris
pilnībā piekrītu ....Ja Latvija grib dzīvot viss ir jāmaina un sāksim ar GALVU
11.maijs, 13:57 Atbildēt
TTantuks
Vismaz jēdzīgs komentārs, jo naida kurinātāji ir tie, kuri par 2. pasaules karu nezin neko, par pēckara laiku, kad tagad slavējamie nacionālie partizāni vienkārši piegāja pie atvērta loga istabai kurā ēda vakariņas kartupeļu talkas dalībnieki un kurus vienkārši nošāva. Kādi padomju varas nesēji viņi bija?
11.maijs, 20:34 Atbildēt
JJautājums
Un kādi valsts ienaidnieki bija tie, ko sadzina vagonos un aizveda uz Sibīriju, arī bērnus un pat zīdaiņus?
17.maijs, 17:24 Atbildēt
ZZZZ
urbi u citi okupantu padauza ejat ..irst.visādi debīli shadow voice un līdzīdie tāpat.
11.maijs, 12:35 Atbildēt
OOlafs
Ar ko 9.maijs ir ''svētāks'' par 18.novembri ? Pie Brīvības pieminekļa dzenāja un tvarstīja policija, Krastmalā tāpat, epidemioloģiskā situācija neatšķiras, pulcēšanās tāpat aizliegta bija tad un tagad ! Pret jums policija izturējās sargājoši, tad kamdēļ pukstat !
Vai šie tūkstoši 9.maijā no vienas saimniecības bija !? Tāda divkosīga attieksme no policijas !
11.maijs, 14:16 Atbildēt
NNaivais
Jā, kurš būs apmierināts, ja trīskārtējo okupantu - Ivana, Pēteria un Josifa godazīmes nāk un slavina tie, kuri joprojām turpina okupācijas elementu uzturēšanu. Valodas uzspiešana ir viena no okupācijas sastāvdaļām.
11.maijs, 17:36 Atbildēt
hhmm
Autors Jānis Urbanovič,ar to vis arī ir pateikts.
11.maijs, 14:53 Atbildēt
IInfor
Kā ASV , demokrātijas piekritējs varu teikt ka šāda rīcība ir totāli nepieņemama .
11.maijs, 15:05 Atbildēt
SSandy
Tak savacat savu Pārdaugavas spoku uz rodinu, tusejat uz nebēdu tur. Vienreiz vajadzētu saprast kur kuram tā tēvija ir, atradušies apvainotie
11.maijs, 15:10 Atbildēt
FFilips
nu nezinu, salīdzinot cik cilvēku 9.maijā bija Pārdaugavā un cik 4.maijā pie mildas, šī drīzāk ir mūsu zeme un ja tev nacik kaut kas nepatīk būtu jāsavāc sava mildiņa un jāmeklē sev jauna dzimtene...
11.maijs, 16:50 Atbildēt
SSecinājums
Šī ir Latvija - latviešu zeme, un mums nav no visas Latvijas jāpulcējas pie Brīvības pieminekļa, lai svinētu savus svētkus. Jums, okupanti, gan ir jāpulcējas vienuviet, jo tikai šis okupācijas kauna stabs jums liek justies kā savējiem - okupantiem. Taisnība: šausmas pārņem, ka jūsu vēl aizvien ir tik daudz!
11.maijs, 20:34 Atbildēt
aakjhgf
filip ej dirst utainais kranci ar visu savu pārdaugavas betona sūdu un 9. maiju
11.maijs, 17:55 Atbildēt
aaivarsz
ŠKELT un PAZEMOT turpina URBANOVĪČS !!!PAZEMOT LATVIEŠUS! un GLORIFICĒT OKUPANTU PĒCNĀCĒJUS !
11.maijs, 15:11 Atbildēt
JJgffd
Piekrītu rakstam
11.maijs, 15:15 Atbildēt
UUrbis rukšķ
Kāpēc tas lops ir tāds rūdīts kangars? Vai kāds varētu to paskaidrot?
12.maijs, 0:58 Atbildēt
PPutin huilo
Visiem te dzīvojošiem raša-paraša!!!
Kapēc te dzīvojat,ja te ir tik slikti?
Kravājat koferus un uz putlandi pāris stundās tiksiet!!!
11.maijs, 15:22 Atbildēt
jjancis
izvelc pirkstu no dirsas un tad purkšķi
11.maijs, 16:28 Atbildēt
AAsd
.........bet rodina urodina, labāk te!
12.maijs, 21:22 Atbildēt
llauķis
Ja LATVIJĀ kaut kas nepatīk, var taču doties uz savas smirdošās dzimtenes rašas plašajām ārēm, paķerot līdz arī šito betona mēslu. Arī ušaks un urbanovičs varētu doties prom un nebojāt gaisu Latviešu par jums domā, iesaka - nevajag mocīties Latvijā, bet braukt uz rašu.
11.maijs, 15:26 Atbildēt
aaivarsz
Urbanovičs ir NELIETIS ! un NAIDA KURINĀTĀJS !!!!
11.maijs, 15:28 Atbildēt
ddace
Latvieši nav tikai svešu kungu kalpi un noželojami radījumi, bez pašcieņas gatavi vienmēr bučot jebkuru pakaļu, man ir kauns, ka esmu latviete!
11.maijs, 15:30 Atbildēt
aakjhgf
nebezdi utainā piizda nekāda latviete tu neesi
11.maijs, 17:57 Atbildēt
FFui
Urbanovič, šī ir Latvija, un 9. maijā pie okupantu staba Ulmaņa dibinātajā Uzvaras parkā tiek svinēta Latvijas okupācija un desmitiem tūkstošu cilvēku nogalināšana, izsūtot uz Sibīriju. Visiem, kas gāja pie okupantu staba, būtu jāatstāj Latvija un jāpatriējas atpakaļ uz izcelsmes valsti Krieviju. Nevajag mocīties un te dzīvot. Kamēr kalposiet Kremlim un cīnīsieties pret Latviju un tās neatkarību, pret latviešu valodu, daudzi jūs te turpinās ienīst. Jūs esat alkšņi svešā zemē... to jau sen rakstīja Imants Ziedonis. Jūs te nepiederat. Te nav Jūsu mājas... nav ko iet uz svešām zemēm un sēt naidu.
Bet ja gribat te palikt, tad cieniet Latviju. Mīlēt jau Jūs nespējat. Jo nepiederat nevienai zemei... Jūs esat kā pīšļi vējā... Jums nav tiesību neko noteikt Latvijā, jo neviens no Jūsējiem necīnājās, lai Latvija būtu brīva. Gluži pretēji - bija daudzi, kas 4. maijā no Jūsējiem balsoja pret neatkarību. 30 gadi ir pagājuši. Jūs neesat izdarījis neko tādu Latvijas labā, lai Jums būt tiesības runāt un kādu mācīt. Un vēl - kad bija referendums par valsts valodu? Vai balsoji par krievu valodu? Protams! Vēl jo vairāk - tādam nav tiesību nevienam neko teikt vai mācīt.
11.maijs, 15:35 Atbildēt
MMarcis
Fui debilas idiots,dolbanais bacilis,anonimais infantilas muzis,ar saviem slimajiem murgiem.
11.maijs, 19:10 Atbildēt
aaivarsz
Vai tu ,Urbanovič ,nesaproti,ka NEVAJAG mums okupantu pēcnācēju nodokļus,bet LAI taču AIZVĀCAS no Latvijas un maksā nodokļus Krievijā ! un TU ARĪ-,kurš dzīvo TIKAI NO MŪSU NODOKĻIEM !!! - vācies prom no Latvijas !Tu saņem ALGU NO MŪSU NODOKĻIEM un darbojies PRET MUMS- PRET MUMS PAR MŪSU NAUDU !!!
11.maijs, 15:36 Atbildēt
PPrecizējums
Urbanovičs nedzīvo tikai no mūsu nodokļiem, bet arī no Krievijas naudas, ko saņem no visādām krievu biedrībām.
11.maijs, 20:36 Atbildēt
EEdis
Šis mūs reiz veda cīņā ceļot komunismu. Tā arī neuzcēla. Tagad pats kapitālisma labumus bauda. Bet komjaunieša sekretāra dvēsele dziļi iekšā grauž. Kas nekaitēja, kad bija vienīgās un pareizās partijas -boļševiku partijas "dostoinaja smena- komsomolskij sekretar". Bet- tas kapitaļistu uztaisītais džips dikti patīk un viņu nauda arī pasaulē ir izmantojama. Vienīgi, kā tā komjaunatnes sekretāra nabaga dvēselīte jutās, kad Vlasova armijas atšķirības zīmes un tās " trejkolora" karoga krāsas tik biezā slānī ap karātavu kalnu bija. Jo- noteikti savās partijas skolās apguva to, ka 1945. g. uzvaras parādē Vlasova armijas triskrāsu karogu nosvieda pie Kremļa sienas. Un par Georga lenti Sarkanās armijas zaldāts pat iedomāties baidījās- tā taču nīsta baltgvardu simbolika. Bet - komjaunietis tomēr ir nodevis savus citiem popularizētos ideālus. Atceros, ka šādi sekretāri vēl krievu laikos stāstīja par citiem komjauniešu sekretāriem, kuri gan vācu okupācijas laikā, gan valstīs, kur valdīja kapitāļisms, cīnījas par gaišo nākotni, kaisot proklamācijas, sēžot cietumos par pārliecību, velkot sarkanos karogus augstākajos skursteņos- nu- vispār bija aktīvi cīnītāji, savu dzīvi, komfortu ziedojot taisnajai lietai. Laikam jau viena lieta ir skalot smadzenes padomju laikā, bet -kad pašam sava aģitētā "pravoje ģēļo "jāievieš dzīvē, tā tomēr šis izvēlas krutu džipu, nevis līst ar karogu skursteņi. Liekulis, Es tā cerēju, salasījies padomju laikā par varonīgajiem komjauniešu adītājiem, ka vismaz kāds tāds arī būs dzīvē. Neviena.
11.maijs, 15:37 Atbildēt
ddacei
Tu neesi latviete.... būt par latvieti tev sapņos rādās, bet nekad nebūsi... trollene, nu jau būsi pārstrādājusies. Ir fantastiski būt latvietim! Mēs visi lepojamies ar savi, ar savu zemi un savu valodu! Jums, krievu troļļiem, par to tikai sapņot ha ha
11.maijs, 15:37 Atbildēt