Komentāri: Turpinot šķelt un pazemot…

11.05.2021. Jānis Urbanovičs
 
IInta
11.maijs, 15:47 Atbildēt
LLasītāja I
Tur visu noteica Covid situācija, un nav ko izdomāt dažādus greizus argumentus. Nevar ļaut satikties, pārāk cieši spiesties kāto pieradusi darīt 9. maija atzīmētāji. Tā jau ir pārāk daudz saslimušo, vai tad tiem vaidētājiem vajag vēl.
11.maijs, 15:47 Atbildēt
ttā jau
ir ,kam vajag izrādīties, svētki tur 10. vietā. Mēs varam un iepūtiet mums.
11.maijs, 17:18 Atbildēt
ttā jau
tu jau tos ārstēsi, tad brēks: dodiet mums veselību
11.maijs, 17:19 Atbildēt
MMarcis
Egils Levits ir ebreijs,un ebreji 1957 gada okupeja ziemelu Jeruzalemi,un izzina palestiniesus un tas jau 65 genocids pret Palestinu.
11.maijs, 16:47 Atbildēt
ddace
Krievi Latvijā ir dzīvojuši , dzīvo, un turpinās dzīvot, Latvija nekad nebūs monoetniska, ar šādu attieksmi pret krieviem mēs šķeļam sabiedrību un naidojam savā starpā,ar šādām darbībām mēs nekad nepanāksim, ka visi iedzīvotāji leposies un cienīs savu valsti, un galvenais iemesls , ka tā tas notiek ir prātu izkūkojušie NA naciķi, kas patiesībā nav nekādi patrioti, bet lielākie valsts ienaidnieki!
11.maijs, 16:57 Atbildēt
MMarcis
Un pareizi dace,un naudu jau kurina tikai NA ar saviem nacikiem un patroti pedinas,un krievu un ar parejas tautas,kas dzivo Latvija es cienu,jo neta komente 98% tikai neta trolli.
11.maijs, 17:02 Atbildēt
LLapa
dzīvoja % 9, tagad tuvu 50 % , no kuriem lielākā daļa ir naidīgi. Tās ir okupācijas sekas. Vajadzīga Latvijas deokupācija.
11.maijs, 17:34 Atbildēt
MMarcis
Ko Lapa neta maukas ar taviem debilajiem neta draugiem,moralie,garigie kropli,ar saviem garigi slimajiem murgiem.
11.maijs, 17:43 Atbildēt
DDonna
Mārcim rīkle pārpilna naida lret Latviju un latviešiem. Bet blakus taču plaša mīļā raša. Nez kāpēc nedodas pie mīļā "cara tētiņa"?
17.maijs, 8:43 Atbildēt
aakjhgf
tu stulbais krievpidars marci daudz te dirsīsi tad kādā klusā šķērsielā dabūsi ar koku pa savu purnu
11.maijs, 18:01 Atbildēt
MMarcis
akjhgf,debilas neta mauka,pretigs un riebigs pederasts,un reals neta dirsejs.un tev pasu neta varoni ar koku par dirsu.
11.maijs, 21:56 Atbildēt
uurbanoviča
elektorāts katru gadu maijā pazemo latviešu tautu.Tas gan tādus Urbanovičus nemaz neuztrauc.
11.maijs, 18:58 Atbildēt
MMarcis
Debilie neta trollu banda,dolbanie niku mainitaji,jus idioti ar saviem komentriem maija pazemojiet Latviesu tautu,un Janis Urbanovics ir latvietis,un Levits ir bioatkritums,kas 1970 gada pemeta Latviju,un ar savu kreiso niku ZZS ka es smirdu,un visi ar saviem kreisajiem nikiem smird.un kas par 2 .pasaules karu neko nezina un neko citu nemak.ka tupi ganities komentaros.
11.maijs, 21:53 Atbildēt
JJānis
100% taisnība.
11.maijs, 19:45 Atbildēt
JJautājums
Krievi ir dažādi. Kā nākas, ka okupantu krievi uz Sibīriju izsūtīja arī lielu daļu vietējo krievu, kas dzīvoja neatkarīgajā Latvijā? Naidu sēj un sabiedrību šķeļ tie okupantu krievi, kas nespēj atteikties no sava lielkrievu šovinisma, un viņi nekad nebūs mums pieņemama sabiedrības daļa!
11.maijs, 20:20 Atbildēt
EESMAIJA
Es Jums pilnībā piekrītu !Bez krieviem Latvijā dzīvo vēl daudzas citas tautības cilvēku - lietuvieši, poļi, baltkrievi, čigāni, ukraiņi, jā arī ebreju netrūkst, visus neuzskaitīt - un lai Dievs visiem dod labu veselību un būt laimīgiem dzīvot Latvijā. Cik simti tūkstošu mūsējie tagad dzīvo citās zemēs... Vai par to nav vairāk un patiesi jāuztraucas un jāpadomā kādēļ? Un kas notika pie Krievija vēstniecības pie kuras pirms svinamās dienas mūsu izcilie dēli un meitas bija nolikuši no atkritumiem sapresētu veidojumu ar palielinātu sūdu mušu galā,,, Un policisti godīgi visu apsargāja, lai kādam neienāktu prātā kaut ko nojaukt. Vai tas ir prātam aptverami? Vai kur tālāk vēl var iet? Man kauns, ka es piederu pie tik zemisku ļautiņu sugas.
11.maijs, 21:12 Atbildēt
aakjhgf
nekur tu nepiederi lose
11.maijs, 22:10 Atbildēt
LLasītāja I
Dacei. Ir viena iebilde, tie krievi kas Latvijā dzīvoja līdz 1940. gadam nebija naidīgi pret valsti un latviešiem, strādāja valstī un netaisīja dažādus teātrus lai uzsvērtu ka viņi ir krievi. Tie sapludinātie un sabraukušie labāku dzīvi meklēdami grib uzspiest citiem savu domāšanu un nesaprot, ka šeit nav Krievijas guberņa.
12.maijs, 14:26 Atbildēt
DDonna
Tieši tā. Tie pēc 1940.gada sabraukušie nemaz nav krievi, bet gan sovaki, lumpeņproletariāts trenniņbiksēe un ar "semečkām" kabatās. Un tas ir neatkarīgi no viņu izglītības. Tās semečkas un vatņiki ir kaula smadzenēs iekodēti kopš LOR.
17.maijs, 8:51 Atbildēt
ttā jau
svēkus var svinēt arī majās
11.maijs, 17:18 Atbildēt
MMarcis
Tika neta trolli,kas 24 tupi dirn neta,9 maija svetkus var svinet majas,idiotu komenti.
11.maijs, 17:21 Atbildēt
LLapa
Okupantu visatļautība.
11.maijs, 17:29 Atbildēt
MMarcis
Lapa neta mauka okupantu nav jau 31 Latvija 31 gadu,neta dirsieji,
11.maijs, 17:40 Atbildēt
GGenijs
jep stalins labi pedinas izdarija. Pec "liela oktobra" kaut kadi no kedes noravusies kanibali saka apkart skraidit un slepkavot. Nesen kaut kur lasiju psrs vien WWII zaudeja jau pec pedejiem aprekiniem 42 vai 50 miljonus, vel 46 miljoni smagi ievainoto, no kuriem dalu apsava un dalu izsutija. Interesanti par cik butu populacija vairak ja viss sis nebutu noticis. Pirms si visa tacu nebija nekada naida latviesu un krievu starpa.
11.maijs, 18:19 Atbildēt
PPolicijai
Nav citas dienas gadā, kā vien 9.maijs, kad Uzvaras dienā pie Uzvaras pieminekļa atnākt un nolikt ziedus būtu dabiski un pašsaprotami.
11.maijs, 18:52 Atbildēt
uuzvaras diena
ir Krievijā.Tu esi galīgi apmaldījies.Latvijā nav nekādas uzvaras dienas.
11.maijs, 18:59 Atbildēt
PPrecizējums
"Cilvēki, kam ir svarīgs 9. maijs, veido lielu daļu sabiedrības. ..." Urbanovič, tie nav vienkārši cilvēki, tā ir pretlatviska 5. kolonna, kas cēlusies no okupantiem un viņu pēctečiem, kuriem mēs, idioti, 90-os ļāvām palikt šeit!!!
11.maijs, 20:17 Atbildēt
ZZZZ
Ko nu tu te smirdi Mārci.Kā biji tā paliksi idiots ,kremļa padauza un mēsls.
11.maijs, 20:17 Atbildēt
TTantuks
Vismaz jēdzīgs komentārs, jo naida kurinātāji ir tie, kuri par 2. pasaules karu nezin neko, par pēckara laiku, kad tagad slavējamie nacionālie partizāni vienkārši piegāja pie atvērta loga istabai kurā ēda vakariņas kartupeļu talkas dalībnieki un kurus vienkārši nošāva. Kādi padomju varas nesēji viņi bija?
11.maijs, 20:36 Atbildēt
aakjhgf
nedirs vecā krievu suka tavi jibanie senči ne tikai šāva bet arī iedzīvojās nošauto mājinieku īpašumos
11.maijs, 22:13 Atbildēt
MMarcis
Tu akjhgf zajebat tu jobanas neta mauka,suka un aborta atlieka no savas debilas mates,garigas,moralajs kroplis
11.maijs, 22:38 Atbildēt
ttalka
Urbim taisnība, bet Levits ir bioatkritums!
11.maijs, 21:16 Atbildēt
SShadowVoice
Abi viņi ir atkritumi! Latviešiem un Latvijai nevajadzīgi!
11.maijs, 22:15 Atbildēt
aaijA
,, Kam niez , lai kasās !! Mūsu āda ir vesela !! " (Hamlets )
11.maijs, 22:11 Atbildēt
vvilnis
Sim raksatam bija jāliek cits nosaukums. Proti, "ivanisma lakstīgalas dziesma"
11.maijs, 22:16 Atbildēt
UUrbanovičam
Levits ir "svešinieks",kurš Otro pasaules karu "atļāvies"nodēvēt par latviešiem un Latvijai svešu karu,kamēr biedram Urbanovičam tas bija lielais tēvijas karš,kurā padomju cilvēki cīnījās pret "fašistiem" un tagad Latvijā katru gadu svin savu uzvaru.Manuprāt jūs ,Urbanovič,Levita priekšā esat tikai maza,melna vabolīte,kura nekautrējas brūķēt lielu muti.Kam jūs esat savējais?Gribas pateikt,bet savaldīšos.Pretīgi uz jums skatīties.
11.maijs, 22:20 Atbildēt
KKrievs
Stulbie latvieši joprojām nesaprot, ka krievi, kas godīgi šeit strādāja PSRS laikā un turpina godprātīgi strādāt 30 gadus neatkarīgās Latvijas valdībā, dod valstij daudz lielāku labumu nekā vietējie pie varas esošie latvieši, kuri valsti laupa jau 30 gadus, piepildot savus kabatas tikai sev ... Krievi. kuri godīgi maksā nodokļus, nav Latvijas patrioti. Un pie varas esošie zagļi-latvieši, kuri nevēlas maksāt nodokļus un zagt pa labi un kreisi, ir patrioti. Kad jūs kļūsiet gudrāki, lauksaimnieki?
12.maijs, 12:36 Atbildēt
KKuku
Atceros kaut kādos pēdējos sovoka laikos 18 novembrī sīks lietus , apkārt Mildai pa kanālmalas taciņām ķēde ,cilvēki tumšās drēbēs lai auseklīši nevar pie Mildas puķi nolikt. Vienīgā starpība ,to auseklīšu bija ļoti maz salīdzinot ar šotdienas utaino bariem.
Cirkā nekas nemainās ,krievi nav aklimatizējami, ja valstī ir trešdaļa krievu ,valsti var norakstīt.
13.maijs, 19:38 Atbildēt
VVISAS SKOLAS VALSTS VALODĀ
Tādā veidā, no paaudzes uz paaudzi, krieviski runājošā masa tiks atšķaidīt.
15.maijs, 17:05 Atbildēt
zzobens
Ļurbanoviču pašu vajadzēt pāršķelt uz pusi.
15.maijs, 17:04 Atbildēt
kkā jānītis jānītim
Vot, vot - viens procents cilvēces, kas ir pievācis 99% planētas resursu, turpina šķelt un pazemot to cilvēces daļu, kam pieder atlikušais procents. Bet par to šeit ne vārda! Savukārt kautro "Progresīvo" ideju likt kampējiem bišku padalīties nekomentējamā Elita sašutumā sauc par komunistisku laupīšanu. Riktīga Stučka, saproties; neparko negrib dalīties!
15.maijs, 17:14 Atbildēt
EEdis
Nesaprotu, kaadeel latviesi Latvijaa nedrikst svineet uzvaru paar nacismu. Kas mees esam sliktaaki par angliem, franciem, belgiem un poliem? Kars bija beidzies, nebija vairs jaariskee zaudeet savu dziiviibu vai veseliibu. Kaa attiecas uz paarvaldi, tad neviena vara nav ideaala, katrai ir savi truukumi. Ir mulkigi noniecinaat padomju laiku, jo taa mees noniecinam pasi sevi. Zinams ka daudzi latviesi bija komunisti, sabiedriskaas un saimnieciskaas dziives vadiitaaji. Varbuut kaadam gribas, lai latviesi buutu bijusi tikai darba lopi.
15.maijs, 17:56 Atbildēt