Komentāri: Attopieties!

09.07.2021. Jānis Urbanovičs
 
AAija
Nu cik var ņemties! Nobalsosim, ka kovida nav, tāpēc vakcinēties nevajag, un dzīvosim laimīgi tālāk, vai ne? Vai kāds var pateikt, kur ņems pretī tos varen gudros skolotājus un citus, kuri bez iemesla, tikai spītības pēc, nevakcinēsies? Iesakiet valsti, ku tādus gaida atplestām rokām, gribu zināt!
10.jūlijs, 11:08 Atbildēt
IInta
Pret stulbumu taču zāļu nav - saproti, kā vēlies un gribi....
Jebkurā gadījumā: meklēt infu un ne tikai lūrēt zombukastē - tas jau pašu pienākums....

youtu.be/_aShMcTXdXo
10.jūlijs, 12:57 Atbildēt
IInta
10.jūlijs, 13:38 Atbildēt
IInta
youtu.be/IiRJNsap8VQ
Par G20, lielo naudu un ekoloģiju jau tas pa leilam....
11.jūlijs, 18:51 Atbildēt
IInta
12.jūlijs, 1:00 Atbildēt
VVkb
Referendumu
16.jūlijs, 17:05 Atbildēt
IIlze Donova
Valdība nolēmusi, ka būs obligāta vakcinācija, kas vēl ir jāapstiprina Saeimai. Valdība rīkojas kā mazais terorists, nosakot kā un ko darīt 70 % Latvijas iedzīvotāju. Jo mēs, kas neesam vakcinēti, esam neizglītoti, ar zemām algām un vispār, īpašā šķira. Skumji, ka valdības ielikteņi nav lasījuši Eiropas Parlamenta Asamblejas rezolūciju Nr. 2361, kura nosaka, ka "Lai nodrošinātu augstu vakcīnas uzņemšanu:
7.3.1. Nodrošināt pilsoņu informēšanu par to, ka vakcinācija nav obligāta un nevienam nav pakļauts politisks, sociālais vai cits spiediens vakcinēties, ja viņi to nevēlas;
7.3.2. Nodrošina, ka nevienu nediskriminē par to, ka viņš nav vakcinēts iespējamo veselības apdraudējumu dēļ vai nevēlas vakcinēties."
Valdība un Saeima jau 6. maijā steidzamības kārtā, lai prezidentam nebūtu iespēja likuma grozījumus atdot Saeimai atpakaļ caurlūkošanai, pieņēma 17500 bērniem un viņu vecākiem nelabvēlīgo likumu, kas lielai daļai Latvijas bērnu samazināja ikmēneša ģimenes pabalstu no 10 līdz pat 25 EUR mēnesī. Parādnieka un & likumprojekts tika izbīdīts Covid aizsegā un lielākā daļa mammu un tētu par izmaiņām nemaz netika dzirdējusi.
Saeima neņēma vērā 17 500 balsis, varbūt tā tomēr ieklausīsies 70 % iedzīvotāju?
Es aicinu — esam gudri un esam atbildīgi!
21.jūlijs, 13:45 Atbildēt
AAga
Tukai Latvujā citu valstu aģentūras darbinieki var brīvi publicēties un dzīvot lepnu dzīvesveidu!
22.jūlijs, 8:03 Atbildēt