Komentāri: Kāpēc uzņēmēji nemīl ierēdņus un politiķus?

11.05.2021. KBKristīne Bormane
 
ttā jau
tāpēc, ka viņi nejēdz, kā ražo, drugiem hosteļi un citas neražošanas
11.maijs, 9:05 Atbildēt
ttā jau
nu, jā, biroji un darba grupas..............
11.maijs, 9:06 Atbildēt
DDostojevskis
"Darba grupas" tiek veidotas tāpēc, lai izšķīdinātu atbildību līdz tādai pakāpei, ka lielie vainīgo meklētāju vairs neko nevar atrast. Ja cilvēki nenodarbotos ar vainīgo meklēšanu situācijās, kas vispār iet pāri cilvēku spēkiem... ierēdņi un politiķi darba grupas veidotu daudz retāk.
11.maijs, 9:11 Atbildēt
SShadowVoice
200% taisnība.
Vēl Padomijas laikā eksistēja jēdziens - Kolektīvā bezatbildība.
Jāteic, ka mūsdienu Latvijas politiķi un ierēdniecība šo jēdzienu pataisīja par pamata mehānismu, uz kā balstīta šī valstiekārta. Ideāla - centīgie PSRS tradīciju sekotāji visā savā krāšņumā.
11.maijs, 12:12 Atbildēt
DDostojevskis
Tāpēc, ka politikā aiziet tie, kuri savas nekompetences dēļ uzņēmēj darbībā ir izgāzušies, vai arī ir tik stulbi un slinki, ka nav pat mēģinājuši.
Vēl sliktāk ir tad, ja politiķis jau no paša sākuma ir iecerējis pretdarboties uzņēmējiem, vai sapņo kļūt par korumpantu.
11.maijs, 9:09 Atbildēt
ttā ir
saucamie 'kontrolieri'
11.maijs, 9:09 Atbildēt
NNata
Tieši tā! Vai arī cilvēkam lieli parādi, tad ielien politikā, lai tos dzēstu. Privātajā sektorā šie gudrinieki pat dienu nenoturās, jo NAV APSOLŪTI JĒGAS, KĀ DARBOJAS BIZNESS , bet te šefojas.
11.maijs, 9:21 Atbildēt
DDostojevskis
Nata, varbūt nevar to attiecināt uz visiem... bet, man pašam gadījās runāt ar vienu deputāta kandidātu un jautāt par viņa motivāciju iet politikā. Viņš godīgi pateica : "Man ir lieli kredīti!"
Es biju domājis, ka mani ne ar ko jau vairs nevar pārsteigt, bet... apstulbu... .
11.maijs, 10:48 Atbildēt
ttā jau
ja kāds no viņiem ražo saldētu ūdeni, visu cieņu, vismaz nezog
11.maijs, 9:09 Atbildēt
DDostojevskis
Politikā būtu jāiet tādiem, kas ir bagāti, kas savas pamatvajadzības ir apmierinājuši un nav nopērkami par sīknaudu.

Bet tā notiek reti, jo sabiedrība ir boļševistiska savos uzskatos un savu tizlumu mēģina attaisnot ar ideju, ka visi bagātie ir arī blēži. Kurš patiešām sakarīgs cilvēks ies politikā, lai otrajā dienā pūlis jau sāktu viņu ienīst?
11.maijs, 9:15 Atbildēt
KKankariņš
...un vispār , uzņēmeji latvijai ir kaitīgi un nav vajadzīgi , vācaties ar labu !
11.maijs, 9:40 Atbildēt
SSkats no malas
Izteiktajiem komentāriem ir jāpiekrīt. Protams, var uzskaitījumu vēl turpināt tādā pašā garā, kaut vai skatoties, kas tad atkal balotējas: ir pensionāri, kuriem ir laiks padarboties vēl kaut kur, bet viņi nesaprot, ka viņu tehniskās zināšanas nekādi neatbilst mūsdienām, ir deputāti, kuri baidās, ka paliks bezdarbniekos, ja neielīdīs deputātos, ir biznesmeņi, par kuru biznesa veiksmi vajadzētu labāk painteresēties, jo varbūt bankrots jau klāt, tāpēc jālien deputātos... BET! Ir jau arī tādi bagāti un veiksmīgi biznesmeņi, kas visu bīda negodīgi, ar dempinga cenām utt... Un tādi arī labprāt grib būt "spicē", lai turētu "roku uz pulsa"...
11.maijs, 10:05 Atbildēt
DDostojevskis
Sausais atlikums ir tāds - JA UZŅĒMĒJI NEGRIB IENĪST POLITIĶUS, UZŅĒMĒJIEM PAŠIEM JĀVEIDO POLITIKA.
Tikai viņi jau to arī reāli spēj.
11.maijs, 10:50 Atbildēt
nnātre
Vai kāds ir izrādījis interesi par to, kas nopirka tās Grindeks akcijas par pazeminātu cenu? Vai tur nav saistība ar lēmējiem un viņu radiniekiem, varbūt varētu vēl kādu tiesu ierosināt?
11.maijs, 11:10 Atbildēt
DDāvis
Lasot visus šos "idiotismus" , kur varoņi ir ierēdniecība un politiķi , rodas doma ,ka jāreformē ir pats Saeimas vēlēšanām izvirzāmo deputātu kandidātu izvirzīšanas princips . Katras partijas "listē" vajadzētu būt 50% uzņēmēju pārstāvniecības , kandidāti kurus partijai ir deleģējušas uzņēmējdarbības organizācijas , tad 20% kandidāti kurus deleģējušas darba ņēmēju organizācijas , atlikušos 30% sadalot starp dažādām sabiedriskām organizācijām . veidotos deputātu sastāvs kuri konkrēti pārstāv noteiktu sabiedrisko grupu un būtu atbildīgi savu izvirzītāju priekšā . Populistiem iekļūt Saeimas sastāva šādi būtu praktiski neiespējami .
11.maijs, 11:14 Atbildēt
AAndis
Nu kā cienīt teiksim TV uzraugus. TV 24 salasījušes izgāzušies darboņi, TV4 pilda vecu radio ziņu funkciju. Lūdzu nelieciet man par to maksāt.
11.maijs, 11:57 Atbildēt
iidioten
Ne tikai uzņēmēji nemīl ierēdņus un politiķus, bet arī iedzīvotāji. Gan ierēdņi, gan politiķi domā un rīkojas tikai vienā virzienā - savas labturības vairošanā.
Paskatīšos no ''parastā iedzīvotāja'' puses - ierēdņi un politiķi rada daudzus likumus kā apgrūtināt ikdienas dzīvi ar ''pareiziem'' lēmumiem. Viņu vienīgais mērķis - valstiskais bandītisms.
11.maijs, 18:31 Atbildēt
DDostojevskis
Ja politiķi un ierēdņi neradīs "daudzus likumus"... tad viņiem nebūs ko atbildēt uz jautājumu - kāda no jums jēga? Daži no tiem likumiem varbūt ir noderīgi, bet lielākoties - centieni mākslīgi regulēt neregulējamas lietas.
15.maijs, 22:21 Atbildēt
PPoxui
Tāpēc, ka ierēdņi un politiķi ir stulbi dauņi.
13.maijs, 13:42 Atbildēt
AAklais
Hahaha tie jav ir galvenie naudas deveji kapec ar tiem lai stridetos, ja nu vienigi par % piedevam var palidzet kadu konkurentu no likvidēt vai iesedi
14.maijs, 12:50 Atbildēt
PPirktspēja
Valsts privatizācija.
15.maijs, 12:24 Atbildēt
mmurgs
tāpēc, ka ne visi uzņēmēji var ielīst valdībās un pašvaldībās! un izmantot visus labumus - kases naudas, konkursus, prēmijas, u.t.t.
24.maijs, 13:15 Atbildēt