Komentāri: Jaunumi likumos: kas jāzina tiem, kas līdz šim maksāja piespiedu nomu

AAsd
Politiskā karjera uz sabrukušā Zolitūdes jumta....
14.janvāris, 0:07 Atbildēt
KKvienis
Viss tas ir tikai sākums tādam procesam, ko sauc par īpašuma tiesību transformēšanu uz "lietošanas tiesībām" un no tā izrietošu pienākumu maksāt zināmu maksu. Tas, ka mūsu zemes īpašniekus ar to smagi apjāj, tas lielās korporācijas neuztrauc. Būtiski ir tas, lai tauta ar prieku pieņemtu šo ideju. Nākamais solis būs pēc iespējas vairāk īpašumus pārvērst uz šo modeli. Lielās inflācijas ietekmē lielās korporācijas apmaiņā pret parādu norakstīšanu vienkāršo cilvēku īpašumus transformēs par "lietošanas tiesībām". TEV NEPIEDERĒS NEKAS UN TU BŪSI LAIMĪGS!!!
14.janvāris, 8:48 Atbildēt
ĶĶīna kļūst varenākā valsts
Paldies Regīnai par okupācijas laikiem un izsūtījumā . Tagad jāstēbj stikla šķembas mutē. Nevajadzēja uzbrūk Latvijai un parakstīt Hitlera paktu. Ķīna turpina kā karavānā un nedzird suņu rejas.
14.janvāris, 9:07 Atbildēt
OOnka
Saskaņa turpina komunistu garā. Ciniski atņem visas īpašuma tiesības "zemes baroniem", bet nodokļu maksāšanu nesamazina. Ejam uz to, ka valsts jebkuram varēs atņemt viņa īpašumtiesības kāda "cēla" mērķa vārdā. Šodien zemi atņēma "zemes baroniem", rīt atņems īpašumtiesības uz dzīvokļi, jo būs jāiekļaujas zaļo pirdarasu ekoloģiskajās prasībās un jānodrošina lietošanas tiesības baložiem.
14.janvāris, 9:19 Atbildēt
ŠŠkonka
Jānokārto beidzot ar baroniem Saskaņai.
14.janvāris, 14:26 Atbildēt
JJap
Nekas labs nebija arī nozagt zemes gabalus zem dzīvokļu mājām. Un tagad par to nozagto iekasēt izpirkuma maksu. Jautri.
14.janvāris, 9:34 Atbildēt
SSaba
Krievi padomu laikos uzcēla mājas uz svešas zemes. Padomju laiku beidzās, zemi atdeva īpašniekiem, bet tos graustus nenojauca, jo padomju laika migranti uz savu roģinu atpakaļ vairāk negribēja braukt. Vai tik par zagļiem nevajag saukt tos, kas ieperinājušies uz svešas zemes?
14.janvāris, 9:43 Atbildēt
DDaina
Patiesība,Saba!
14.janvāris, 14:58 Atbildēt
DDāvis
Pie komunistiem bija tā - ja tev bija lielāka māja, tad tajā obligāti bija jāuzņem dzīvot arī kāda bomžu ģimene. Mūsu mājā uz vienu istabu tika aizsisti priekšā dēļi, un no tās istabas izzāģēts caurums sienā uz vannas istabu, no kuras varēja nokļūt tālāk uz verandu un mājas ieeju. Šajā jaunizveidotajā dzīvoklī tad ievācās dzīvot kkāda krievu ģimenīte. Opis par šiem cilvēkiem centās neko nerunāt, bet ja kkas paspruka, tad nebija nekas glaimojošs. Atceros, ka tā mājas puse bija vienmēr aizdirsta, bet fāters kategoriski aizliedza jebkādus kontaktus ar tiem cilvēkiem. Man liekas, ka šis piemērs izcili illustrē Saskaņas politiku. Nu negribu atpakaļ komunistu laikus!!!!
14.janvāris, 9:38 Atbildēt
AAivarro
precīzi... un tagad nopirkuši vēl NRA ar Veidemani priekšgalā..
14.janvāris, 22:08 Atbildēt
IInga
Viss jau labi, tik aizmirsa izgrozīt likuma Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju normas. Tur joprojām ir piespiedu zemes noma.
14.janvāris, 9:56 Atbildēt
OOnelu
Jā nu baigi lielie tie "zemes baroni " palikušies gan laikam zem "neatkaribas aizsega" -tikai interesanti - par cik lielām summāmtie tie ,vai to priekšteči paši būtu iegādājušies tās zemes (ja nu vienigi laika gaitā ipašnieki ari daži varbūt varētu būt mainijušies cits no cita atpirkdami ipašumus), bet komandieri tādi ka gandriz vai ģenerāļu "augstumā" un vēl te 13.gadsimta manieres laikam taisit gribētu (it kā laiki nebūtu mainijušies un nevarētu mainities ,bet tikai pēc to merkantilajām stabulēm tik vien puspasaulei būtu jādzivo.
14.janvāris, 10:21 Atbildēt
llada
Lai nu kas, Lochmele? Vai vinjai nebuutu jaaseezh citaa vietaa? Protams,ja, mums buutu kaartiigi likumi......
14.janvāris, 10:33 Atbildēt
MMeliem īsas kājas
Nu nedirsiet Saskaņa, tā komisija tika ilgus gadus turēta un neko nedarīja jo paši Saskanas politikāni puesedza šos zemju prihvatizatorus. To piespiedu zemes nomu izbeidza JKP un tas ir vinu nopelns un nevienu citu.
14.janvāris, 10:38 Atbildēt
gggggggggg
shai M.................vieta būtu miskastē
14.janvāris, 13:42 Atbildēt
AAndris
Varēja gan Regība pacensties uzrakstūit saprotamākt, lai nevar pārprast. 4% gadā nevis katru ceturksni! Bet varbūt pati nezina?...
14.janvāris, 14:11 Atbildēt
mmja
Ir tā, ka šahermahera rezultātā mazākā pavalstnieku daļa tika pie piespiedu tiesībām pievākt lielākās daļas pagulti un caur to tikt pie citu apkopta īpašuma un piespiedu bezstrādes ienākumiem. Pagulte gājusi "pa rokām", tās vērtība sen izmaksāta, taču tāpat kā līkdeguņu lietā, ar to ir par maz: tagad nākšot restitūcija - piespiedu izpirkšana ...
14.janvāris, 14:33 Atbildēt
NNoteikti jā
ES tādas paules freimanes un citas brantes iedzītu SOMALI LĪMENĪ--gelropa neļauj!
14.janvāris, 15:49 Atbildēt
ssaskaņotā aģentu aktivitāte
Interesanti,kāpēc pēdējā laikā Krievijas ietekmes aģentiem piederošās vietnēs tiek pastiprināti publicēti Latvijai naidīgas agresorvalsts-Krievijas dibinātu un intereses pārstāvošu pretvalstisku organizāciju biedru "viedoklis"? Vai tas ir saistīts ar pēdējā laika militārajiem draudiem Eiropas brīvajām un civizētajām valstīm?
14.janvāris, 19:17 Atbildēt
vvards
brauc uz savu dzimteni netraucee tautai tev sveshai dzivot kravaa mantas un brauc majaas regina tubtraucee dziivot esi pieklajiiga brauc uz savu krieviju vaacies ar visu k savu gjimeni . besii araa vaacies prom paraxiiti sveshie teroristu organizacijas un paraziitui brauc ar visu gjimeni araa no zemes ieparazoiteni krieva ar visu savu blandonju geenu un savilkto mordu brauc maajaas traucelju paraziitu sejas kropligaas krieva mordas krolju. braucat majaas uz savubdzimteni prusaki . teroristelju dirsas ar jums tikai taa un bez greeka uz sirds visiem taadi paraziiti pretiigi bezkaunjas l lidz aknai pretekji brauc majaas krieva morda . esi laipnaa ludzu. brauc visa morda krieva majaas uz turieni lur jums ir valts un vieta kur buut paraziit mordas jusctraucejat dziivot cilveekiem un pec likumiem parazotiem dara un dievs atbalsta oaraziitis jaa pariizti pelniijushi ljoti bepatikami krieva dirsuki visu bojaacdziivi un nepartraukti brauc majaas krieva morda parazit ar savu paraziitgeenu pretigo rukshi ar debilitaati paraziit kroplji pretekliibas sitami lidz navei paglvu paraziiti kaa prusaki te nav jusu zeme vacies morda sveshaa tu traucee arcsavu elposhanu citiem pakausii tu pretiigs svesh paraziits esi krieva morda . pretekliiba iedzimta tadus bedree samet pretekljus kaa krievs un sadedzina pretelji brauc majaas pretekliibas pretigaas smirdi tu krieva mirda te puusti uz najaam jo puut ir tas ko tuvesi pelniijis un mirt . tikai puut un mirt
14.janvāris, 20:41 Atbildēt
nnu nu
Liels "paldies" Saskaņai.
"Būves īpašniekam uz likuma pamata ir pienākums (bez zemes īpašnieka atgādinājuma vai rēķina) maksāt zemes īpašniekam maksu par zemes lietošanas tiesībām 4% apmērā no zemes gabala kadastrālās vērtības"

Tas nozīmē, ka zemes īpašnieks pēc kāda laika varēs pilnīgi likumīgi "uzvilkt" būvju un īpaši dzīvokļu īpašniekus, kam bieži pat nav aizdomu, kam pieder tas zemes pleķis.
14.janvāris, 20:59 Atbildēt
ddsdsdsdsdsdsd
viņsai uz purna rakstīts KIDALOWO
14.janvāris, 23:51 Atbildēt
NNulleNulle
Un vēl - "bojarošņik"...
16.janvāris, 11:57 Atbildēt
dde Soto babuška
Bezmaz visa durka komentāros atzīmējusies ...
14.janvāris, 23:58 Atbildēt