Komentāri: Valdības kovidplāksteris izklaides pasākumu rīkotājiem

13.06.2021. Sandris Vanzovičs
 
ZZēns
Idiots tas pērtiķis ir.GENOCĪDS patreiz notiek!!!
13.jūnijs, 12:18 Atbildēt
PPaldies
Ja tas ir genocīds attiecībā uz Pozitivus, tad es atbalstu šo genocīdu! Tā pļēgurošana un narkomānija pa krūmiem nebija ciešama. Paldies, Covid!
13.jūnijs, 15:58 Atbildēt
TTrūkst vārdu
To Paldies—->Losis. Ej un nopotējies.
13.jūnijs, 23:22 Atbildēt
jjockers
es lai ietu vakcinēties, jo uz busuļisa un eilandisa koncertu varēšu iet un sēdēt uzpurnī?
13.jūnijs, 12:22 Atbildēt
BBeta
Labs, bet garš rakts par vakcinēšanos.
pietiek.com/raksti/i..eksperta_skaidrojums,_kadel_vakcineties_var_but_bistami_jo_ipasi_pret_covid19/
13.jūnijs, 12:40 Atbildēt
nnoteikti
interesants laiks, katrs var izlikt savas iekšas vispārējai apskatei bez maskas
13.jūnijs, 12:54 Atbildēt
AAnsis
Visus, tā saucamos māksliniekus (tā sevi Latvijā dēvē katrs, kurš spējīgs uzrāpties uz skatuves) laipni aicinu palīgā ražas novākšanā zemeņu audzētājiem. Nebūs jāgaida žēlastības dāvanas un arī veselība svaigā gaisā uzlabosies.
13.jūnijs, 13:43 Atbildēt
MMeli meli
Viss ir vienkārši. Tie, kas negrib vakcinēties, paši zin ko dara. Vakcinētie ir sevi pasargājušīi. Ja saslimšot, tad pupu mizas. Slimība būs viegla un nemirs. Tad kur problēma? Kāpēc man būtu jātic, ka valdībai rūp mana veselība vai mūsu bērnu veselība? Viņiem rūp, kad mēs algās lielākā daļa saņemam tikai tik daudz, lai izvilktu mēnesi. Daudziem nemaz darba nav. Rūp, ka bērniem augļus varam nopirkt šad un tad vai nemaz. Rūp, kad par medicīnas pakalpojumiem jāmaksā oi oi. Un tā tālāk. Viss nolaists līdz kliņķim, bet parādus kariņš ar savu komandu saražojis uz nebēdu. Viņi sev kapitālu sataisījuši miljonos, bet mums grūž eksperimentālas potes, ar ko paši arī pelna. Es boikotēšu pasākumus. Vai nu esam vienādi visi Dieva priekšā, vai lai kariņa komanda ar pavļutu un to muiznieci paši iet un skatās jeb atkal dalīs, tipa cietušiem, mūsu nodokļu naudu pa labi un kreisi. Kauns!
13.jūnijs, 13:55 Atbildēt
KKas notiek
Vai ir parādījusies jauna slimība- antvakseri? Izplatās starp mūziķiem? Jautājums ir cits- kas pirks tās biļetes, ja vakcinējušies 20% ?
13.jūnijs, 18:20 Atbildēt
GGripa
Biļetes var dalīt pansionātiem
13.jūnijs, 18:28 Atbildēt
PPirktspēja
Lai dabūtu visus 100%, biļešu cena jāreizina uz 5?
13.jūnijs, 19:27 Atbildēt
nneziņā
Loģisks jautājums,cik būs to koncertu apmekletāju,ja puse no jau potētajiem tāpat pasākumus neapmeklē un no viena Latvijas gala uz otru pārējie neskries??????
14.jūnijs, 9:59 Atbildēt
MMartin
Ralfa Eilanda pasākums bija "pārbāzts", labi ja 100 varētu saskaitīt.Tas nav iemesls, lai fakcinētos.
14.jūnijs, 13:33 Atbildēt
IIgo
ar savu lēmumu valdiba rupji pārkapusi Pacijientu aizsardzibas likumu. Neviena nav tiesibu piepresīt datus par saslimtibam, izņemot likuma konkrētajos gadijumos. Tos var pieprasīt valsts institucijas, bet tās nevar šīs ziņas izplatīt trešajām personam!
14.jūnijs, 13:28 Atbildēt
HHe He
Lai fašisti paši iet uz saviem koncertiem!!! Lai gaida vien, ka Idioti ar uzpurņiem par savu naudu labprātīgi salīdīs nožogotos voljeros!!!
Kaut gan....tagad varēs redzēt, cik tādu Latvijā atradīsies...
23.jūnijs, 11:58 Atbildēt