Neatkarīgā iesaka: TOP 5 bezmaksas Pirmās adventes koncerti

Klāt Pirmā advente
28.11.2021. Santa Raita
 
©Publicitātes foto

Ziemassvētku gaidīšanas laika pasaka

Pirmajā adventē, 28. novembrī, pulksten 16 Rīgas Sv. Pētera baznīcā norisināsies Ziemassvētku gaidīšanas laika pasaka «Sveces liesma».

Ieeja pasākumā ar ielūgumiem, bērniem ieeja koncertā no 12 gadu vecuma. Bezmaksas ielūgumus var saņemt «Biļešu Paradīze» kasēs.

Muzikālais uzvedums «Sveces liesma» veidots pēc zviedru rakstnieces Selmas Lāgerlēvas darba «Kristus leģendas» motīviem.

Ziemassvētku gaidīšanas laikā cilvēki bieži pievēršas cilvēcisku problēmu risināšanai Dieva patiesības gaismā. Šis stāsts vēstīs par to, cik trausla ir mīlestība un sveces liesma un cik svarīgi ir to nosargāt.

Uzveduma režisore ir Marija Bērziņa. Tajā piedalās Latvijas Nacionālā teātra aktieri Raimonds Celms, Marija Bērziņa un Inta Tirole (attēlā), ansamblis «Decembris» un vokālā grupa «Anima Solla».

Muzikālais ietērps un dziesmu aranžijas - Sniedze Prauliņa.

Apmeklējot pasākumu Rīgas Sv. Pētera baznīcā, jāuzrāda derīgs vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikāts. Bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu. Iekštelpās ir jāievēro 2 metru distance vienam no otra un jālieto sejas maska, kas nosedz muti un degunu. Apmeklētāji ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm iekštelpās netiks ielaisti.

 
Turpinājumu lasi nākamajā lapā