Neatkarīgā iesaka: TOP 10 kultūras notikumi Ziemassvētkos

Izbaudi
©Publicitātes foto

«bet bet : ir ziema»

26. decembrī pulksten 14 Rīgas Kultūras un atpūtas centra «Imanta» lielajā zālē notiks Ziemassvētku koncerts «bet bet : ir ziema».

Grupa «bet bet» šogad atzīmē savu 30 gadu jubileju un tai par godu ir sagatavojusi īpašu Ziemassvētku laika koncertprogrammu, kurā ir iekļautas dziesmas no diviem grupas Ziemassvētku albumiem - «Burvīga nakts» un «Pērļu zvejnieks». Savas pastāvēšanas laikā grupa ir radījusi vairākas pazīstamas un plašu popularitāti ieguvušas dziesmas, starp tām tādas pērles kā sadarbībā ar Jāni Lūsēnu tapusī «Nakts», tad pašu grupas dalībnieku radītās dziesmas «Ziemassvētki», «Burvīga nakts», «Eņģelis», kā arī grupas dalībnieka Guntara Rača, kopīgi ar Maestro Raimondu Paulu sarakstītās dziesmas «Zvani un sveces», «Baltā dziesma» un citas. Tās visas skanēs koncertā. Neizpaliks arī Ziemassvētku klasiskās dziesmas «Zvaniņš skan» un «Klusa nakts, svēta nakts» un grupas 30 gadu laikā tapušie lielākie hiti - «Kāpēc man nav sarkans mersedess», «Diena» un leģendārās «Mēmā dziesma» un «Kad man maziņam» no Maestro zelta pūra.

Grupas sastāvā: Zigfrīds Muktupāvels (galvenā balss, ģitāra un taustiņu instrumenti), Guntars Račs (balss, bungas), Uģis Tirzītis (balss, ģitāra) un Andris Alviķis (balss, bass).

Bezmaksas ielūgumi apmeklētājiem pieejami un rezervējami Kultūras un atpūtas centrā «Imanta» vai tos piesakot e-pastā: imanta@riga.lv.

Koncerts būs skatāms Rīgas Kultūras un atpūtas centra «Imanta» «Facebook» lapā līdz gada beigām.

 
Turpinājumu lasi nākamajā lapā