Neatkarīgā iesaka: TOP 10 kultūras notikumi Ziemassvētkos

Izbaudi

3.lapa

Paula un Petera jaunā programma

Publicitātes foto

Ziemassvētkos Latvijas Radio, Latvijas Televīzija un «ReTV» raidīs Maestro Raimonda Paula un dzejnieka Jāņa Petera jauno programmu «Mierinājums», kurā pirmatskaņojumu piedzīvos astoņas Maestro komponētās dziesmas ar dzejnieka Jāņa Petera vārdiem.

Jaunajā koncertprogrammā izskanēs īpaši šiem Ziemassvētkiem radīti dzejnieka Jāņa Petera darbi un Maestro mūzika - kā dāvana, iedvesma un mierinājums ikvienam klausītājam šajā trauksmainajā laikā.

Latvijas Radio 1. studijā tās, klātesot pie klavierēm, izpildīs pats Maestro, savukārt pie mikrofoniem - jaunā daudzsološā dziedātāja Paula Saija (attēlā), aktieris Gundars Grasbergs un vokālā grupa «Insomnia», kas kuplinās koncerta programmu ar jauniem aranžējumiem un vēl nedzirdētiem skaņdarbiem.

«Esmu pateicīgs, ka dzejnieks Jānis Peters šai muzikālajai programmai ir radījis izcilus vārdus. Mēs mēģinājām radīt sentimentālas noskaņas sajūtu. Tā ir programma, kas ļaus ikvienam rast mieru pēc tiem satricinājumiem, kas ikdienā notiek mums apkārt,» tā par jauno koncertprogrammu saka pats Maestro Raimonds Pauls.

Koncertā piedalīsies: Jānis Rubiks (kontrabass), Kaspars Vizulis (ģitāra), Jānis Bērziņš (ģitāra), Māris Briežkalns (sitaminstrumenti), Raimonds Macats (taustiņstrumenti).

«Šī gada Ziemassvētku programma mums ir kā krāšņa puzle, daudzšķautņaina un krāsaina, jaunas Maestro melodijas, vēl nedzirdēta Jāņa Petera dzeja, Gundars Grasbergs un talantīgā Paula Saija, vokālās grupas «Insomnia» bagātīgais skanējums - tas viss kopā rada neaizmirstamu un vienreizēju svētku sajūtu, kas paliks vēl ilgi cilvēku sirdīs,» norāda koncertprogrammas producents un mūziķis Māris Briežkalns.

Arī dziedātāja Paula Saija ir saviļņota par sadarbību ar Maestro un pārējiem mūziķiem: «Izpildīt jaunradītas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Jāņa Petera vārdiem ir patiess pagodinājums. No sirds ceru, ka šīs melodijas Ziemassvētkos spēs sasildīt, likt aizdomāties un priecāties katram tās klausītājam un skatītājam!»

Jaunās koncertprogrammas «Mierinājums» pirmatskaņojums gaidāms Latvijas Radio 1 un Latvijas Radio 2 ēterā 24. decembrī pulksten 19.10, LTV1 24. decembrī pulksten 20.50 un «ReTV» 25. decembrī pulksten 22.

 
Turpinājumu lasi nākamajā lapā