Komentāri: Deputātiem izmaiņas CSDD raisa bažas

13.08.2020. Jānis Lasmanis
 
PPilsonis
Kārtējā labi nostādītās sistēmas destrukcija un tās sagraušana. Latvija nav Vācija ar 80 milj iedzīvotājiem, pilnīgi pietiek ar esošo CSDD sistēmu, kas pēc visu vērtējuma ir tuvu perfektai, ietaupa visiem laiku un nekādas negācija nerada. Izskatās, ka JKP jaunkomunisti grim uztaisīt ekskluzīvas "kvotas" pāris "draugu kantoriem" tāpat kā OIK maksājumus, un tad tehniskā apskate mums visiem maksās nevis 26 eiro, bet 260. Gatavie mlēsi ir novākušies šajā partijā.
13.augusts 2020, 11:43 Atbildēt
oopis no laukiem
Nekāds patiesi brīvais tirgus, pastāvot fiksētiem valūtas kursiem pat tīri teorētiski nav iespējams. Ja kādam stipri niez nagi kaut ko vēl palaist "brīvajā tirgū",tad jums paveras ļoti plašs darba lauks palaižot brīvajā tirgū Latvijas eiro valūtu,jo pašlaik nav skaidrs kāda ir eiro valūtas patiesā tirgus vērtība Latvijas ekonomiskajā telpā,jo pat ar neapbriņotu aci ir redzams,ka tā ļoti būtiski atšķiras katrā eirozonas dalībvalstī, it īpaši darba samaksas jautājumos. Kamēr neesam palaiduši brīvā peldējumā Latvijas eiro mēs paši sevi muļķojam pieņemot,ka eiro Latvijas tirgū ir stabils. Lūk, konkurences padome,kur ir jūsu patiesais darbalauks,jo mums jau ir piegriezies dzīvot Buratīno muļķu zemē!
13.augusts 2020, 11:55 Atbildēt
NNovus Zemgus
Jaunajiem komunistiem no kartona partijas vajag kumosu
13.augusts 2020, 17:33 Atbildēt
AABC
Šeit varētu iejaukties ''nācijas tēvs'' ...
Uzreiz iegūtu atpazīstamību un mazliet cieņas!
Valsts vara kārtējo reizi nerēķinās ar pavalstnieku interesēm.
Izskatās, ka deputāti Ministru Kabinets ir nevarīgi āksti ...
13.augusts 2020, 22:59 Atbildēt
iidioten
Vēl viens ''OIKs'' ...
13.augusts 2020, 23:01 Atbildēt
EEzis UK
Pāšlaik 100% ,numuru afēra vien ko maksā,bet ir aitas un slaucēji vienmēr atrodas.Bet atbildīgo nav un skaidrojumu kāpēc tik dārgi numuri arī nav ?! Zogam droši tālāk. Un cik 5 jāizgāž apskatēs arī nezini? No Vācijas apskates ar trali uz LV un ,nevar ir tik daudz "problēmu"! Un neko nevar izdrīt. Apskatēs strādā cilvēki bez specialās izglītības un prakses,kas pagadās.Kā var sagatavot auto ,ja nav precīzas definīcijas ,kam jābūt?
14.augusts 2020, 13:32 Atbildēt
JJūsu soross
Viss kas tiek darits lai butu sliktak pastalņām ir ļoti pozitivi , laba pastaliņa ir mirusi pastaliņa !
14.augusts 2020, 9:01 Atbildēt
PPirktspēja
Izsaimniekotāji. Jo zemāks ekonomikas līmenis Latvijā un citur pasaulē, jo tas lielāks ir ASV. Pat tās ekonomikai paliekot uz vietas. Finansu "etelons", taču, ir tās obligācija...
15.augusts 2020, 7:11 Atbildēt