Komentāri: Atdzimst ideja par Tiesībsarga biroja likvidēšanu – reorganizāciju?

25.02.2021. Jānis Lasmanis
 
MMāris
Jansons jānovāc kā robeža partiju patvaļām pret tautu.Irklis arī Krūmiņas vietā ''huiņa'' vien ir.
25.februāris, 9:22 Atbildēt
ssms
Likvidējiet Vakcinācijas biroju! Neģēļi!
25.februāris, 10:41 Atbildēt
MManas domas
Man ari liekas no šī kantora nav nekādas jēgas , vienīgais ko šie spej ir cīnities lai cietumniekiem nedotu silditus iepriekšejas dienas kāpostus , par reāliem cilvektiesibu pārkāpumiem klusē kā mailes ...
25.februāris, 10:44 Atbildēt
kklusē ja neprasa
bet reāli viņi var tikai viedokli izteikt, nav viņu teiktajam pilnigi nekāda juridiska spēka. ja "vainigais" sabaidās un trukumus labo, tad labi, ja uzliek mīksto-nav veidu kā to ietekmet
25.februāris, 10:48 Atbildēt
PPrecizējums
Jā, bet Tiesībsargam ir tiešibas vēsrtoies ST, un to viņš arī sekmīgi dara, uz... panāk savu!!!!
26.februāris, 19:49 Atbildēt
nnu nu
Tavas domas nesaskan ar realitāti, - tiesībsargs strādā un strādā ļoti labi, tādēļ arī viņš deputātiem nepatīk. Varbūt esi dzirdējis, ka vairākās prāvās pret valsti viņa birojs ir uzvarējis un licis mainīt likumdošanu. No šī kantora ir liela jēga vismaz pagaidām. Ja ieliks kādu partiju lelli, tad jēgas var arī nebūt.
26.februāris, 15:43 Atbildēt
ttiesibsargs
protams ka traucē , it sevišķi jaunajiem komunistiem kas likumu loka kā paši vēlas (ne par velti tuur pilns ar juristiem kas prot apiet likuma pantus). un tas situācijā kad tiesibsargs praktiski neko nevar ietekmet tikai izteikt viedokli. ja tiesibsargs varetu ari ko ietekmet tad noteikti likvidetu.
25.februāris, 10:46 Atbildēt
nnu ja
JKP viņš būtu neērts gan, jo tā ir ļoti netīra banda! Izteikti netīra! Nemaz nerunāsim par Evu, kura bieži "izceļas"...., bet tā kā banda ir banda, tad viss viņiem, viņai aiztek garām (Jansons cīnās prret totālām nelikumībām un konsultē!)!
25.februāris, 11:21 Atbildēt
jjautājums
vai valstī ir vajadzīgs tiesībsargs,ja valdība ar ĀM gādību ir atteikusies no cilvēktiesībām 03.2020.g.Kādas tiesības aizstāv J.J.,ja cilvēka pamattiesības ir ierakstītas Satversmē,kuras respektējamas būtu arī tiesībsargam ?
25.februāris, 11:25 Atbildēt
XXFile
Jansons ir viens no retajiem, kas strādā profesionāli un godīgi
25.februāris, 11:38 Atbildēt
KKārlis
Ļoti "profesionāli" - atbildi par konkrētu faktu gaidu 8 gadus / saņēmu tikai atraksti - ka nosūtīts uz "pārbaudi" /
25.februāris, 15:57 Atbildēt
SSeniors
Pagaidam , vienigais tiesib sargs , kurs strada , ir pasreizejais , si amata izpilditajs ! Kas tad , NU ? Partijam ir vajadziba , pec SAVA tiesibsarga ???Padzit Saeimu , Karina k-gs , atsakies no premjera amata ! Kamer Karins nebija par premjeru , Valsts un TAUTA , vel kaut cik - dzivoja !!!Tagad , ejam uz = GRUNTI !
26.februāris, 8:50 Atbildēt
TTauta
Vajag likvidēt vakcinācijas biroju un Satversmes tiesu. Satversmes tiesa nekad nebija paredzēta, kad dibināja Latvijas valsti 1918. gadā. Tas ir pēdējo laiku nevajadzīgs izdomājums, kas pašlaik darbojas pret Latvijas valsti nevis par. Piedevām dārga institūcija.
25.februāris, 11:56 Atbildēt
PPrecizējums
...un pieprasa aizvien vairāk un vairāk naudas.....
26.februāris, 19:50 Atbildēt
LLinda
nezinu, neesmu tur griezusiees, bet izklausās kā vēl viens demokrātijas likvidēsanas paņēmiens. tā ir reāla saikne starp valdību un sabiedrību
25.februāris, 12:07 Atbildēt
KKrievs
Augsti prof. iestāde, kas konsultē pēc labas pārvaldības principiem. Cerams Jansons nepieļaus šo patvaļu
25.februāris, 12:19 Atbildēt
PPrecizējums
... nevis Jansons nepieļaus, bet sabiedrība nedrīkst pieļaut...
26.februāris, 19:51 Atbildēt
aaikasap
Loģiski. Tāpat neko nedara un ietekmēt nevar. Tikai sev algas paaugstinājumu paprasīja.
25.februāris, 12:57 Atbildēt
llabs
novērojums.Tiesībsargs iznāk publiskajā telpā uz pārvēlēšanas vai budžeta stādīšanas brīžos,lai atgādinātu par savu eksistenci pārvēlēšanai vai algas pielikumam.Faktiski,tiesībsargs ar savu biroju ir ķeksītis valsts pārvaldes ķēdē,lai LV varētu ''rotāties'' zem demokrātijas zīmola.
26.februāris, 9:34 Atbildēt
nnu nu
Eva?
26.februāris, 15:45 Atbildēt
TTedis
Jansonam cieņa! Bet tas amats jālikvidē tāpat kā KNAB! Neredzu darba rezultātus. Vai infa nepiejama? Ne plāna ne panākumu. Atskaišu? Vien silti kabineti runāšana un slogs budžetam ,teju būs eiropiskas algas.
26.februāris, 1:15 Atbildēt
KKas dārzā
Zīmīgi, ka bezpreģela beztiesiskuma kareivji tur buru! Vai tiesībsargs nav pēdējais patiesības bastions šai valstī? Totāli korumpētā tieslietu sistēma ar tirgus principu spriedumu taisīšanā vai prokuratūra atklātā noziedzības piesegšanā? Kas spēs valstī sakārtot tiesiskumu?
26.februāris, 1:42 Atbildēt
AAtbilde
Neviens, jo cilvēki, īpaši - politiķi, ir pārstājuši būt cēli un nesavtīgi....
26.februāris, 19:53 Atbildēt
llada
Parastais cilveeks,nemaz nevar tikt pie tiesiibsarga.Dazhi ,straadnieki,RNP, veleejaas tikties ar tiesibsargu,aprunaaties par psihologisko vardarbiibu pret seetniekiem, no ;Saskanas' puses....neviens netika. Prieksh kam vinsh taads vajadziigs?
26.februāris, 7:48 Atbildēt
ooto
Reāli tas tiesībsarga kantoris ir bezjēdzīgs un tur tiek lieki tērēta nodokļu maksātāju naudiņa. Muldēt var jebkurš cits kantoris. Ierēdņu armija ir par lielu.
26.februāris, 18:24 Atbildēt