Komentāri: Arvils Ašeradens: ANO rekomendācijā nesaskatu aicinājumu atgriezties pie divvalodības

02.04.2021. Jānis Lasmanis
 
PPirktspēja
:) Tikai pavēli.
2.aprīlis, 8:34 Atbildēt
ppareizi
latvija saprot tikkai sankciju valodu.
2.aprīlis, 8:40 Atbildēt
dde Soto
rašņa saprot tikai brutaalu gaazienu pa muti.
2.aprīlis, 8:45 Atbildēt
LLatviešu burti
Saprot gan, de Soto - un pamatīgi atgāž pretī - tā kā, labāk nemēģini!
2.aprīlis, 9:39 Atbildēt
DDžo
Pajoli!Ko krievs var atgāzt pretī?Krievs pat sankcijas nevienam nevar ieviest.
2.aprīlis, 12:55 Atbildēt
aanarchists
nosprāgsti,nato melu centra stipendiāt!Tava vieta ir psihiski slimo palātā
2.aprīlis, 9:21 Atbildēt
AArcijs
Varbut kadu lapu palaida garam?
2.aprīlis, 8:41 Atbildēt
VViss būs OK
Arābu valoda Latvijā nebūs valsts valodas statusā
2.aprīlis, 9:02 Atbildēt
AAsd
Reāli okupantu valoda ir otrā valsts valoda, krievam ir labi bez latviešu valodas zināšanām...
2.aprīlis, 9:16 Atbildēt
AANDRIS SAULĪTE
man ir labi ar krievu /sālvu valodu saprašanu--valstsv alodīga cūka tiks BARBARIOSKI GLUSĪTA JA VNMS VAI LIKS ''KazYUNĒTYIES'' NO KIRILIVCAS= °°V ALASTASVALODĪGA CŪKA MIRS JA LKaqtviweti uzdrūīklstēswies ierobežot aR SMKIRDOŠAS EIROPAS ''atķļauto valodu komplektīņu''=== dirsā SEV Lai VALASTSAVALODSĪFGĀ CŪKA BĀŽ EIROPAS VALODAS !!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- VALSTSVALODA IR DEBILU ABORIOGĀNU PRIVILĒGIJA ''VALSTS DARBU '' VALSTS IESTĀDĒS DAERĪT TIKAI VIENĀ MAZVĒRTĪGĀ DIALEKTĀ ----- JKA VALSTSVQALOSDĪGA CŪKA IZLĪDĪS NO VALSTS IESTĀDES UN TIRGUAS PLACĪ SĀKS PIEPRASĪT LAI VBBIŅAS PRIEKŠĀ IZSKAIDROJAS ''VALSTSVALODĀ''--TĀI NĀVI UZ VIETAS=--- TĀ PIELĪDZINĀMA CŪKAI KAS IEKLĪDUSI SINAGOGĀ VAI MOŠEJĀ------ VALSTSVALODA IR STARP[TAUTISKAI ORGANIZĀCIJAI (V ALSTIJ) ATVĒLĒTA ĪPAŠA valoda / valodas iekšējās KOMUNIKĀCIJAS UN LIETVEDĪBAS REALIZĒŠANAI ---- BET CILVĒKI KAS NESTRĀDĀ VALSTS DARBĀ IR BRĪVI LIETOT JEBKURU VALODU (NELIETOT NEVIENU)) ==NĀVI Tam kas pieprasa zināt -=-un jo cvairāk lietot ''cvalstsvalodu''---- es esmu brīvs latvietis-- ?? nahuj man utainas politorganizācijas darba un lietvesdības valoda ??--
es pats zināšu kādAS VALODĀS MĀCĪBGRĀMATAS MAN VAI MAZBĒRNIEM LIETOT LIETOT --- SMIRDOŠA POPLITOERGANIZ ACIJA UN TĀS VĀRDĀ SMIRDOŠI SŪDABRĀĻI MAN NENOTEIKS KĀdu valodu mam lietot-- barbariosku8 kāvienu dabūs ja stulbuma pietiks --- debilo nacionālistu 'vārdus '''nošaujamo sarakstu''' pirmajās lapās gribu redzēt----
3.aprīlis, 7:44 Atbildēt
ooika
Stallī izšķīlies zvirbulis nav zirgs un viņam nav jāmācās zviegt !
2.aprīlis, 9:16 Atbildēt
VVajag pareizi saprast
Protams ,protams ! Ar to teikto otro ir domata nevis otrā valsts valoda bet gan otrais oik asv sašķidrinātās gāzes veidā !
2.aprīlis, 9:22 Atbildēt
NNeglaimo sev
Ne tev par ssprašanu spriest .
2.aprīlis, 9:32 Atbildēt
IIvo
Kā Latvijā par valsts valodu var būt okupantu, slepkavu, laupītāju, necilvēku un izdzimteņu valoda...
2.aprīlis, 9:27 Atbildēt
PPūpols
Vai tad natovci ir okupanti !? Es domāju viņi te atrodas pec latvijas valdibas ielūguma .
2.aprīlis, 9:43 Atbildēt
DDžo
Pūpi!Vai esi tiešām muļķis vai tikai muļķīgi iztēlojies par ko ir runa?
2.aprīlis, 12:58 Atbildēt
nnetēlo
NATO, ASV aizstāv latviešu tautu no revanšistiskās, agresīvās Krievijas un postošajām okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas sekām, kuras joprojām nav novāktas un apdraud latviešu tautu - Latviju un arī pārējās bijušās PSRS kolonijas.
2.aprīlis, 10:34 Atbildēt
NNesaprotu kā
Interesanti ,kā tad nato un asv aizstāv latviešu tautu no agresīvas krievijas postošajām kolonizacijas rusifikacijas sekām ja tās lidz šai dienai nav novāktas ?? Varbūt viņi tikai turpina krievijas iesāķto ?
2.aprīlis, 10:55 Atbildēt
DDžo
Krievijas iesākto te vēl vismaz 20gadus jālikvidē.
2.aprīlis, 13:00 Atbildēt
DDadzis
Kāpēc uzreiz okupantu ... valoda. Savulaik, 16 atsevišķām republikām (valstīm) bija viena kopvaloda. Tad kāpēc lai nebūtu kopēja valoda visām ES valstīm. Tāda faktiski jau ir un tiek lietota Briselē. Šādu, kā pamatvalodu, lieto arī aicinātāji ANO. Pieļauju, ka gandrīz 1/5 Latvijas iedzīvotāju jau prot šo valodu. Nekādā gadījumā nevajadzētu aizvainot kādu no Latvijas minoritātēm, atvēlot valodas priekšrocības kādai vienai 3. valsts, kura nav pat ES, valodai.
2.aprīlis, 10:34 Atbildēt
AANDRIS SAULĪTE
cūka TU VALSTASVASL;ODĪGĀ---- LATVIJA KĀ VALSTSVALODAS ES NOSAKU UN PAVĒLU NEKURNOT LIETOT APVIENOTO NĀCIJU VISAS 6 VALODAS U N NĀVI TAM KAS PRETOJAS -- OPFICIĀLĀ VALSTS UN LIETVEDĪBAS Valoda ir noteikta latviešu--- kā valstsvalodas valsts un pašvaldību iestādēs lietojamas arī ANO darba valodas ---- iedzīvotāji ir brīvi visās jomās lietot jebkuras tiem saprotamas val;odas --- valsts iestādes pienākums ir izdot savus dokumentus 1. valsts un lietvesdības valodā--pēc personas pieprasījuma vALSTS IESTĀDEI IR PIENĀKUMS IZDOT ARĪ DOKUMENTA TULKOJUMUS VALSTSVALODĀS -- tādam tulkojumam ir informatīvs raksturs un notariāLI APLIECINĀTA DOKUMENTA STATUSS
3.aprīlis, 7:52 Atbildēt
nnesmīdini
Ir noticis noziegums pret cilvēci - PSRS (Krievija) Latviju okupēja, kolonizēja, rusificēja un joprojām ir Latvijā atstātas šī nozieguma pret cilvēci postošās sekas un kaut kādi nekompetenti cilvēki vai Kremļa ietekmes aģenti laikam mēģina deokupācijas, dekolonizācijas, derusifikācijas vietā uzspiest okupantu valodu par otro valsts valodu - ar krievu valodu veikt psiholoģiskā - hibrīdkara - propagandas kara uzbrukumu - psiholoģisku operāciju pret latviešu tautu - Latviju.
2.aprīlis, 10:40 Atbildēt
AANDRIS SAULĪTE
NOZIEGUIMU IZDARĪJA ŽĪDEĻI ar nacionāliem uzvārdiem cara impērijas pasītēs---- 20 GS SĀKUMĀ sarāva gabalos un noveda līdz razruhai impēriju--un okuipēja AR UTAINĀM NACIONĀLĀM REPUBLIKĀM---NĀŽVI TAM, JA1S SMIRD PRET IMPĒRIJU --NĀVI TAQM KLAS VEM,J UZS KRIEVISKO ---- NĀVI NACIONĀLĀM CŪKĀM KAS IEĻAUNO UN KŪDA UN NAIDU UN NESATICĪBU --- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- NĀVI TAM KAS VEMSTĀS UZ STAĻINU --VIŅĀ ATKAL SAVĀCA KOPĀ NACIONĀLO CŪKU IZVAZĀTO IMPĒRIJU --- NĀVI TAM KAS VEMJ UZ LIELĀ MONGOĻA IMPĒRIJAS MANTINIEKIEM--Nāvi smirsdopšas republikas slavinātājiem ----- sūdīgs valstsvalodīgo cūku ieradums vemt uz krievisko ķirurģiski jāārstē ----
3.aprīlis, 8:01 Atbildēt
ppārdoma
Ja krievu valoda kādā Eiropas Savienības valstī tiktu deklarēta kā oficiāla valoda, tad krievi varētu ielīst Eiropā.
2.aprīlis, 18:10 Atbildēt
KKad notika okupācija
Man gan likās psrs latviju atbrivoja no daudzu latviešu mīletajiem hitleriešiem bet staļinam , Jaltā , latviju uzdāvināja mūsu brāļi asv un englenderi , arī no otrās krievijas dotās neatkaribas latvija ātri vien atteicās !
2.aprīlis, 10:49 Atbildēt
aatbilde ivo
Tu taču pat neesi izlasījis, par ko ir runa, bet jau štancē savas 'pārgudrās' frāzes.
2.aprīlis, 10:55 Atbildēt
llatvietis
Latviešiem laicīgi vajadzētu apgūt krievu valodu, jo pēc gadiem pieciem, tā lieti noderēs braucot peļņā tīrīt atejas KF, lai varētu izdzīvot!
2.aprīlis, 10:42 Atbildēt
HHMM
Pats viņu vari apgūt, pasaulē viņu izmanto mazāk kā 3% iedzīvotāju.
2.aprīlis, 11:00 Atbildēt
DDžo
Brauc jau šodien mēsls,lai vari savlaicīgi uzspēt!
2.aprīlis, 13:03 Atbildēt
zzāra
Krievnacista troļļa asprātība ??
2.aprīlis, 18:17 Atbildēt
PPatiesība
NAv svarīgi, ko ANO saka, svarīgi, lai tiek ievēlēti saeimā nacionāli noskaņoti cilvēki. Tad arī nebūs problēmas stāties pretī ANO murgiem. Kā Ungārija, Polija, Čehija, Austrija ut.t. to dara. Arī Brazīlija. Jāvēl tikai par NA, un jaunajiem - Partiju Taisnīgums, Austošā Saule, kas cerams kādreiz būs partija. Bet visiem nelūgtajiem ciemiņiem Latvijā - jāmāk latviešu valoda. Bez tam, jaunie krievi jau to māk. Izglītības sistēma strādā. Lai gan vēlu, bet kaut kāds pārmaiņas uz labu notiek. Okupantu pēcteči tāpat zina, ka te ir daudz labāk nekā Krievijā, no kuras ieradās pēc 2. Pasaules kara. Citādi jau sen būru aizbraukuši. Krievam jau ir tā - kur ir labi, tur ir mana tēvzeme.
2.aprīlis, 10:53 Atbildēt
LLatvijā latviešu valodu
Man liekas nebutu jasatraucas par krieviem , pats jau apgalvo , ka jaunie krievi jau māk latviešu valodu , bet gan par tiem ,kuri masveidā velkas uz latviju , izvadā picas ,spļauj virsu pastaliņu suņu valodai ,likumiem , dievam un cūkām ...
2.aprīlis, 11:01 Atbildēt
ddiemžēl
tavi NA ir lielākie nacionālo vērtību grāvēji.NEKAD nav uzņēmušies IZM vadību politiskā līmenī.Arī lielā vienprātībā nobalsoja par Straujumas 'solidaritātes' programu.Un miera mikus K.Gerhards ,kā universākais kareivis ir apstaigājis visas iespējamās ministrijas valstī ,bez redzamām reformām,lai ''neķertu ar šķembām''.
2.aprīlis, 12:15 Atbildēt
sskatās cītīgāk
Nekur Eiropā nav divvalodība un nekad arī nebūs.
2.aprīlis, 11:07 Atbildēt
DDžo
Nu beidz-Šveicē ir trīsvalodība.
2.aprīlis, 13:06 Atbildēt
zzāra
Un kura, vai kuras no tām trīs valodām, ir uzbrucēju okupantu valodas ??
2.aprīlis, 18:28 Atbildēt
MMiks
Vai Šveicē ir krievvalodība?
2.aprīlis, 14:37 Atbildēt
VValsts valodas
Šveicē ir vācu(lielākā),franču un itāļu.
2.aprīlis, 19:51 Atbildēt
PProtams
Cepums Āšeradenam
2.aprīlis, 11:12 Atbildēt
BBurtiņš un paragrāfiņš
Vai kāds vē tic jebkam, ko izdveš jaunā vienotība, ap vai līdzīgs veidojums? Tagad ir modē lienošie likumi un konvencijas, kuras ir jāizlasa absolūti no pirmā burta līdz pēdējam, lai saprastu kas ir piesegts ar itkā labiem nodomiem un neitrālām frāzēm. Labs piemērs ir katastrofālā Stambulas konvencija. Tagad kāds ir ziedojis pietiekami daudz $$$ lai ANO apsūnojušie birokrāti pakustinātu pakaļas un parakstītu to, ko viņiem pagrūda zem deguna. Viņiem jau vienalga, $$$ Kaimanu salās un pārtikusi dzīve vismaz 3 paaudzēm nodrošināta. Problēmas būs, šajā gadījumā, Latvijai un tās iedzīvotājiem, jo faktiski tā ir ANO iejaukšanās Latvijas iekšējās lietās un civilokupācijas legalizācijas mēģinājums. Tas jau nekas, ka tur nav vārds "divvalodība", bet šī dokumenta būtība to vēsta.
2.aprīlis, 11:38 Atbildēt
vvisi zin
muļķi taču nezin nevienu valodu, mūsu č PŪLIS nevar valsts valodu, tad nu maskačka.500 vārdu-visa valoda.
2.aprīlis, 11:43 Atbildēt
IIstoričeskijs
Ar uzvārdu Ašeradens bija viens no Vidzemes Bruņniecības vadītajiem.
2.aprīlis, 12:09 Atbildēt
aaicinājums
viss slēpjās zem vārdiņa 'politika'.Aicinājums vai ietekums parāda,ka ANO ir reaģēbis,BET izvēle ir valsts rokās un atkal,...valsts uz aicinājumu var reaģēt gan vienādi,gan otrādi.
2.aprīlis, 12:25 Atbildēt
aaivarsz
Jautājums dažiiem komentētājiem: Vai lasījāt ,ko Putins runā par "divvalodību" Krievijā??? IZLASIET! VISI KRIEVU SKOLĀS ,VISIEM JAAPGŪST KRIEVU KULTŪRA u.t.t ... KRIEVIJĀ VISI IR KRIEVI ! Domu sapratāt?
2.aprīlis, 12:27 Atbildēt
TTautas balss
Nav minoritāšu valodu skolu piem.latgaliešu vai līvu valodu, tāpat nav ukraiņu vai poļu valodu skolas, bet ir tikai krievu valodas skolas un visi migranti ejot uz krievu valodas skolu tiek padarīti par krievvalodīgiem un Latvijai naidīgi noskaņotiem! Putins Krievijā skatās, lai neveidojas minoritāšu skolas un nekāda ANO viņam neko nevar izdarīt!Vajag rakstīt uz ANO par latviešu skolām Krievijā, kuras plānots iznīcināt, nevis melst tukšu par okupantu minoritātes tiesībām!Lai skatās , kādas ir minoritāšu tiesības Portugālē un Spānijā! Tur nav minoritāšu skolu un neviens par to pat iepīkstēties neuzdrošinās!
2.aprīlis, 14:18 Atbildēt
TTautas balss
Rīgā jau sen ne tikai divvalodība, bet krievvalodība!
It kā nebūtu Eiropas Savienība, bet bijušās Krievijas impērijas teritorija!
Vai tiešām lepnuma nav!Katrai tautai ir mītnes zeme, kur apgūt kultūru, nevis uzspiest mazai tautai! Ir mazo tautu tiesības un lielo tautu bezkaunība!
Politiķi baidās no ANO un gatavi izpildīt vairāk nekā prasīts!Krievija arī ir ANO sastāvā!
2.aprīlis, 14:23 Atbildēt
TTautas balss
Rakstiet uz ANO- rokas nost no mazo tautu valodas un kultūras!
Īpašu statusu mazo tautu valodām!
Rakstiet uz ANO, lai viņi lasa, tur visi ierēdņi nāk no lielvalstīm un nespēj izprast mazās tautas! ANO diskriminē mazās tautas. Rakstiet uz Amnesty International!Rakstiet Ombudam pie Eiropas Padomes!
The International Ombudsman Institute
General Secretariat
c/o Austrian Ombudsman Board
Singerstrasse 17
A-1015 Vienna, P.O. Box 20
Tel. +43/1/512 93 88
Fax. +43/1/512 93 88-200
E-Mail: ioi@volksanw.gv.at
2.aprīlis, 14:31 Atbildēt