Komentāri: Aizsardzību LGBT kopienai liberālie spēki būvē Krimināllikumā

28.04.2021. Jānis Lasmanis
 
FFilips
Mjā, Latvijā, kā jau visā liberastiskajā rietumu pasaulē, peģiki ir vienlīdzīgāki par pārējiem...
28.aprīlis, 6:36 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Bībele - Dieva Vārds , Apustuļa Pāvila 1. vēstule Korintas draudzei, 6. nodaļa:
9. Vai jūs nezināt, ka netaisni neiemantos Dieva valstību? NEPIEVILIETIES! Ne netikļi, ne elku kalpi, ne laulības pārkāpēji, ne malaki (pasīvie), ne vīriešu piegulētāji,
10. ne zagļi , ne mantrauši, ne dzērāji, ne zaimotāji, ne laupītāji neiemantos Dieva valstību.
28.aprīlis, 14:27 Atbildēt
DDesertTramp
suņi rej jo viņu laiks ir skaitīts, bet Dieva vārds pastāvēs mūžīgi, kā arī visi kas tajā dzīvos..
28.aprīlis, 19:11 Atbildēt
oopozicionārs Skolnieciņš
Pravietinejauko, ilgi neredzēts. Tu jau n-tās dienas savā sektā vīraku osti, tāpēc arī Tu esi tik naidīgs.
28.aprīlis, 17:59 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Skolnieciņam ir tik ļoti sakāpis galvā, ka Dieva Vārdu viņš nosauc par "naida runu".
Protams, var būt gandarījums par Skolnieciņa atklātību, jo zināms ienaidnieks ir labāk, nekā slepens.
29.aprīlis, 13:35 Atbildēt
LLabibūs
Skaidrs ka pie mums savādāk kā citur airopā nebūs un stambulu arī pieņems.
28.aprīlis, 6:44 Atbildēt
TTikai uz priekšu
Jānis Iesalnieks: "Ir skaidrs, ka naida runa pret jebkādu sabiedrības grupu ir nosodāma, bet ja tā ir vienkārši palikusi kā runa bez sekām, vai tiešām tas ir Krimināllikuma jautājums? Tas varētu būt administratīvo pārkāpumu jautājums…"
Tātad Iesalnieka kungs atbalstīs likumu, kas ļaus sodīt par runāšanu. Skaisti un daudzsološi.Vēl tikai jāvienojas par to, vai ir administratīvi sodāma arī nepareiza runāšana privātā dzīvokļa virtuvē, par ko policijai ziņojis modrs kaimiņš.
28.aprīlis, 8:23 Atbildēt
vvispār
Ja pirmā, ko notiesās, būs Sandra Veinberga, un iesāktais kurss turpināsies, esmu par!
28.aprīlis, 11:23 Atbildēt
SSecinājums
Es Jums pilnīgi pievienojos!!!! Šodien meklēju, bet tā arī neatradu Veinbergas atvainošanos tiem, pret kuriem viņa rīdīja par it kā Tukumu nozieguma vainīgajiem. Pretīgi divskosīga un nelietīga bāba!
28.aprīlis, 19:44 Atbildēt
uuldis
no visas pasaules visadas macitajas sabraukusas, lai brauc un maca piemeram uz Afriku, redzes kas notiks, vai vacas aptakal uz savu zviedriju, tur neviens nenem par pilnu. Tagad viena grupa meginas atkal uzkundzeties parejiem, pagatne jau bija pieredze kad kpss uzkundzejas. Tur jau likuma ir paredzets izmeklet, lai izmekle.
28.aprīlis, 12:14 Atbildēt
PPolitrux
Tad jau jebkura prokurora runa jebkādā tiesas procesā arī ir naida runa, jo prokurors stāsta, cik es slikts un draud, ka man jāsēž ķurķī.
28.aprīlis, 14:46 Atbildēt
ppar šo jāni lasmani
;sis žurnālists ir vai nu pamuļķis , bai arī pārdevies. Ak tad "Diemžēl liberāļi nav spējuši vienoties ..." un "Cerams, ne tādēļ," ... hei, tā saucamais lasmanis, ko tu šeit slavini atbrīvošanas (liberālisma) ideoloģiju? .. Cik tev samaksaāja, bezmugurkaulniek?
28.aprīlis, 9:32 Atbildēt
NNu bet kas
tad ir Latvijas prioritātes?
1. Tie ir geji.
2. Tā ir kalpošana ASV
Tad ko brīnāmies?
Ka tās tagadējās Latvijas prioritātes tiek iecementētas arī Latvijas likumos
28.aprīlis, 9:56 Atbildēt
aamerikā
jau kā aņuks ir dzives īsteniba ka vienkārš baltadainais heteroseksualais virietis ir visneaizsargātākais likuma priekšā. likums visvairak aizsargā gejus, lezbietes, krasainos ebrejus, ja vel ar kadu fizisku defektu tad vispār neaizskarams likuma priekšā. nu mēs strauji sekojam saimnieku diktetajam piemeram
28.aprīlis, 10:01 Atbildēt
XXpats
Nu bet kas, vai tavus tekstus sacer kāds Putlera štata darbinieks? Tur jau homofobija apstprināta likumos un tiek celta augstos godos. Latvijai gan es novēlētu Eiropas cienīgus likumus un iecietīgāku sabiedrību.
28.aprīlis, 21:51 Atbildēt
nnu ja
viens psihiski slims gejs budams piromans uztaisa ugunsgreku kurā pats apdeg lidz nāvei, otrs zilitis lai reklamu uztaisitu vai no atbildibas izvairitos izsludina ka "ir vainigie kas to darijuši"(nu jau praktiski ir acimredzams ka tie ir meli) un tulit metas likumus taisit specialai aizsardzibai? nupat jau galvas pavisam saspieduši, un tad brīnās ka viņus nevar ciest
28.aprīlis, 9:58 Atbildēt
ddoks
+++++++++++++++
28.aprīlis, 16:40 Atbildēt
ZZZZ
Ar ko tad lgtb īpašāki kā viņiem speciāli likumi jātaisa???? Kretīni. Nekādu uzņēmuma likumi viņiem! Visiem vienādi likumi!
28.aprīlis, 10:07 Atbildēt
BBudžeta izlaupītājs
Melnā cūka, zilā cūka, baltā cūka! Pamēģiniet iedomāties, kura no šīm cūkām ir mazāk aizsargāta, kuru metīsies dedzīgi aizstāvēt leviti un kariņi, bet kuru nē!
28.aprīlis, 11:13 Atbildēt
DDubultstandarti dubultmorāle
Noskatijos interviju ar Viktoriju kura bija atradusies Merķeļa ielas degoša viesnicā kad tur tika homofobisku motivu dēl aplieti ar degšķidrumu , viņa teica ka mētatas pudeles ar degšķidrumu un pec tam kārtejo reizi sadedxināti cilveki homofobisku motivu dēļ , Tukumā sadedzināja vienu dedzinātaju un leviti ,karini ,rinkeviči ,jansoni ,veinbergas ,geju biedribas un citi naida kurinātāji auroja kā negudri , skat jau paspejuši uzbuvet krimināllikumu , bet šorīt ,kad tika sadedzināti astuņi cilveki pavisam ,visa šļura klusē kā mailes ! Kas notiek homofobi , kāpec klusējiet !
28.aprīlis, 10:12 Atbildēt
TTutū
Es, iespējams, kaut ko nesaprotu. Ir dedzis (iespējams, aizdedzināts) Cilvēks. Jāizmeklē šis fakts. Tas pats būtu, ja būtu dedzis suns, mašīna vai kanārijputniņš. Ja,(cerams, neiespējams),degtu mans suns, vai tad arī kāds sāktu interesēties, ar kāda dzimuma pārstāvjiem man ir seksuālas attiecības?Iespējams, tā tāda mode tagad- pirmkārt, svarīgi, ar ko tev sekss, viss pārējais- otršķirīgs.
28.aprīlis, 10:16 Atbildēt
HHo ho
un izrādīsies , ka psihiski slimais ir pats sevi aizdedzinājis , vai prezidents , premjers atsauks savas viltus ziņas ?
28.aprīlis, 10:20 Atbildēt
KKovidnieks
Tādas naida runas nav, ir tikai viedokļi. Liberastu žīdi izdomāja naida runu lai varētu kontrolēt sabiedrību.
28.aprīlis, 10:26 Atbildēt
DDainis
Ar tādiem jacīnās ar viņu pašu metodēm,s.veinbergu(apzināti ar mazo burtu) tiesāt par naida runu pret heteroseksuāliem cilvēkiem.
28.aprīlis, 22:15 Atbildēt
VVispār pieņemtas vērtības
Hmm, kopš kura laika sabiedrības mazākuma viedoklis ir - Vispārpieņemtas vērtības?
28.aprīlis, 10:38 Atbildēt
mmumu
jā, pajautajiet sakuma sabiedrībai, kas ir tās vērtības. Bet kāpēc- turpinām PSKP garā sludinat vienīgo patiesību. Rietumu vērtību vispār nav - dubultmorale un cinisms ir tās vērtibas. Ja vares nopelnīt, tad armenu 1,2 miljonu brutalu nosle[kavošanu neatzisim par genocidu, jo mums nav tas izdevīgi ! Cilvēk, kas ar tevi notiek, ka tu ta strauji degradejies un pat to nepamani !!
Kad man saka, ka esot rietumu vertibas, mani pārņem homēriski smiekli. Jo ta ir ideja muļķiem.
28.aprīlis, 10:57 Atbildēt
dde Soto
klau vatnjiku trolli. Juus kaa lieli shaadu jautaajumu speciaalisti paskaidrojiet: Ja vecs viirelis uz ielas metas klaat mazam puishelim, raut tam no bikseem aaraa kreklinju un saak buchot un laiziit veederu - tas IR vai NAV sexuaala raxtura uzbrukums ?
28.aprīlis, 10:40 Atbildēt
VVilnis
Tā agresīvas homiķu un liberaļu darbibu rezultāta top sabiedrības daļa kas top pāraka par citu.
28.aprīlis, 10:42 Atbildēt
SSekotājs
Mani dārgie LGBTQ+ draugi, sekojiet Progresīvo līdera piemēram un brauciet taču uz tām zemēm, kur esiet gaidīti. Ja jūsu šeit nebūs - nebūs arī diskriminācijas.... Jums būs laba dzīve un vietējiem būs laba dzīve, es nekad neesmu sapratis šo te rīvēšanos...
28.aprīlis, 10:42 Atbildēt
MMarcis
Anonimajiem debilajiem un tas ir tikai laika jautajums,ka ari Latvija legalizes viendzimuma laulibas.
28.aprīlis, 11:07 Atbildēt
ddoks
Nesagaidīsi tu debilais pidergej.
28.aprīlis, 16:50 Atbildēt
MMārcim
Nomierinies, Mārčuk! "Viendzimuma laulības" legalizēt ir neiespējami. Jēdziens "laulība" nozīmē ko pilnīgi citu, nekā to iegrib tava sakropļotā mentalitāte. Tas arī ir iemesls LGTB trakošanai visā pasaulē - visu ar un par meliem iegriezt arī nav iespējams. Nomierinies, nelaimīgais, pacenties būt Cilvēks;)
28.aprīlis, 11:32 Atbildēt
dde Soto
klau vatnjiku trolli. Juus kaa lieli shaadu jautaajumu speciaalisti paskaidrojiet: Ja vecs viirelis uz ielas metas klaat mazam puishelim, raut tam no bikseem aaraa kreklinju un saak buchot un laiziit veederu - tas IR vai NAV sexuaala raxtura uzbrukums
28.aprīlis, 10:57 Atbildēt
jjanka
Lgbt+----+& un mozaīka ar savu pēdējo dienu plosīšanos atmeta kaut kādu jel cieņu pret viņiem uz pāris desmit gadu atpakaļ. Vienīgais jums pašlabums, varēsiet gaudot cik slikti un varēsiet saņemt grantus.
28.aprīlis, 11:06 Atbildēt
BBudžeta izlaupītājs
Kaut kā tā...
28.aprīlis, 11:16 Atbildēt
nnuja
negribas to žunālistikas padauzu no zviedrijas reklamēt, bet twiterī tos kas pieprasa atvainošanos nosauc par meža dīvainīšiem. Tā mums te māca augsto zviedru morāli , kur par katru nieku politiķi atkāpjas.
28.aprīlis, 11:10 Atbildēt
AAugstākā kasta
Protams ,latvijā vajag kustibu "Zilo dxīvibām ir vērtiba " un specialu likumu , kas attiektos ,tikai uz so miniritates aizsardzību , protams , nospļauties par pārejo plebeju dzīvībām !
28.aprīlis, 11:18 Atbildēt
AAha
Ta blin tas psihiskais mēsls,kad samaksās par 5 nodedzinātajiem īpašumiem?Krāsainie var dedzinātīpašumu?Zinot,ka viņam būs jāsēž cietumā pats aizdedzinājās.
28.aprīlis, 11:33 Atbildēt