Komentāri: Levits Saeimu aicina labot paša inspirēto kļūdu

06.05.2021. Jānis Lasmanis
 
EEs te
Levitam ir jāvācas prom no Latvijas.
Un jo ātrāk, jo labāk.
Pietiek šim žīdam piecūkot un izzagt manu zemi.
6.maijs, 11:14 Atbildēt
nnezālītis
Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/
6.maijs, 12:05 Atbildēt
nnātre
Loti žēl, ka prezidenta spārnus ceļ tikai Māra Zālīte, nevis viņš pats! Lai lidotu, pašam putnam jāspēj to izdarīt, neviens cits to neizdarīs, jo ar protēzēm spārnu vietā, neviens nespēj lidot, pat prezidents, kur nu vēl līdz zvaigznēm.
6.maijs, 16:48 Atbildēt
IInta
TE vismaz daļa no atbildes, kas noiet tādā gadījumā šķērsām - ar ko organisms dabiski pats tiek galā, ar to.... zinātne pārcenšas un plēš palušas:
youtu.be/pyPjAfNNA-U
6.maijs, 20:39 Atbildēt
nnātre
Var jau neticēt nekam, bet apstrīdēt REĀLUS faktus spēj tikai nelietis vai nodevējs.
6.maijs, 16:51 Atbildēt
JJautājums
Kāpēc Tu manu zemi sauc pa savu zemi?
6.maijs, 21:43 Atbildēt
DDostojevskis
"Politisko partiju " un "valsts finansējuma" jēdzieni absolūti neiet kopā!
Interesanti, vai ASV republikāņi un demokrāti arī saņem valsts finansējumu ?

Kaut kāds izsmiekls ... kā invalīdu organizācijām !
6.maijs, 11:34 Atbildēt
aaklā zarna ko
30 gadus ir pastāvējusi sistemātiska partiju korupcija! Votbibriccckāāaaa!
6.maijs, 13:00 Atbildēt
IInta
Var jau paņemt arī plašāk: lobēsana USA ir regulāra un netaņemama daļa no politikas, bet EU tam visam ir pat vesela institūcija - EK saucas un arī nekas....Kas grib, tas redz kā darbojas arī ar vakcīnām - tik otkatu apmēri netiek izpausti. |It kā no kādas citas planētas būtu nolaidies - pēc tās ilgās gulēšanas vai snaušanas EU tiesu sēdēs....
6.maijs, 20:45 Atbildēt
UUdo Ulbergs
Kārtējie meli, kārtējā nelietība no šī atbaidošā tipa: "“Mums gandrīz 30 gadus ir pastāvējusi sistemātiska partiju korupcija. Partijas politiķiem bija jāiet ar izstieptu roku pie bagātniekiem, kuri jau neko nedod par velti un prasa kaut ko pretim. Tāda sistēma bija lielākais mūsu demokrātijas deficīts [..] Es ceru, ka partijas šo pusotru gadu [līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām] saņemsies un nostrādās, un viens no šīs koalīcijas uzdevumiem būs šī jautājuma sakārtošana,” runājot par nepilnībām politisko partiju finansēšanas regulējumā, kas pieļauj pilna valsts finansējuma saņemšanu arī Saeimas sasaukuma pilnvaru laikā pajukušām partijām, “Latvijas Radio” raidījumā “Krustpunkti” teica Valsts prezidents Egils Levits." Nelietis izliekas, ka nezina pastāvošo smirdoņu; proti, to, ka partijas dibina oligarhi, partijas ir kabatas partijas, naudu dot tie, kuri grib tikt pie varas. Kāds gan mēsls ir šis muldoņa!
6.maijs, 11:35 Atbildēt
PPilsonis
Varu Tev piekrist, man tieši tāds pats viedoklis. Šis tips ir galīgi pazaudējis cieņu manās acīs. Vispirms uztaisa septiņkārtīgu finansējumu savējām partijām, kas šo ievēlēja, toreiz uzspaļaujot likumam un šo naudu atņemot ārstiem un mediķiem, lai tikai būtu ko kabatas sīkpartijām ko samaksāt, un tagad lien vai no ādas ārā, lai ar nodokļu maksātāju naudu saturētu kopā grimstošo Kariņa politisko līķu partiju kuģi, no kura tagad katrs jau glābjas kā var. Partijas jāfinansē no biedru naudām un ziedojumiem, lai tām ir motivācija strādāt uz plašu sabiedrības slāni, nevis jālegalizē valsts budžeta izzagšanu vēlētājus apkrāpušo sīkpartiju glābšanai.
6.maijs, 12:13 Atbildēt
KKo nu
Tak šamais ir lielākā parlamentārā un prezidentālā neveiksme LV vēsturē!
6.maijs, 15:02 Atbildēt
SSeržants
viš moš var godīg Tris Zvaigž Orden siksnā Svētā Gara Tornī pakārties!
6.maijs, 13:04 Atbildēt
SSidlu
Ja ieviesīs principu, ka nauda seko deputātam, tad plēšanās par "partiju zeltu" no vienas partijas pārņems visas un tad jau tiem darboņiem nekam citam neatliks laika kā tikai ņemties ap valsts finansējumu.
6.maijs, 11:50 Atbildēt
ooto
Aunu bars, ne saeima! Domājoši cilvēki to zin jau sen.
6.maijs, 11:55 Atbildēt
KKārlis
Auni aunus iebalsoja - vainojiet paši sevi / divanā pirdēji / .
6.maijs, 18:58 Atbildēt
IInta
Projektu jau jaunam Vēlēšanu likumam iesniedzi?
6.maijs, 20:48 Atbildēt
MMega
Vai nav jau par daudz kļūdu un politisko negadījumu?
6.maijs, 12:00 Atbildēt
UUhhh
Visi, kas deklarē, ka valsts finansējums samazina politisko korupciju, ir idioti vai šajā korupcijā tieši ieinteresētās personas. Valsts finansējums korupciju padara latentāku un, varētu pat teikt, lētāku.
Visām partijām ir neizbēgamie oficiālie izdevumi (biroju īre, darbinieku atalgojums, reklāmas kampaņas, utt.). Sos izdevumus tagad nosedz valsts finansējums. Agrāk tie tika segti no ziedojumiem, ziedotājus un to saistību ar partijām pētīja gan KNAB, gan žurnālisti un vilka gaismā nesmukumus, parādot vēlētājiem partiju iespējamos ietekmētājus. Taču šobrīdējā situācijā biznesmeņi, bandīti, oligarhi, kas grib risināt savus jautājumus ar partijas palīdzību, tāpat var aiznest partijas spicei naudu, kuru tā mierīgi var izmantot savām personiskajām vajadzībām vai arī partijas nelegālajiem izdevumiem (piemēram, atsevišķu žurnālistu "sponsorēšanai"). Pie tam, nekur neparādīsies kaut kāda dokumentēta saite starp šo naudas devēju un partiju.
6.maijs, 12:04 Atbildēt
AArcijs
Pastavigi domajosus nemaz nevar likt Saima , tadus bus gruti kontrolet ! atcels vel OIK piemeram , ko tad!
6.maijs, 13:07 Atbildēt
MMaize
30 gadus ir pastāvējusi sistemātiska Latvijas valsts noniecināšana ,graušana no iekšienes gan likumdošana, gan izpildvara piepalīdzot tieslietām un represīvajiem orgāniem - korupcija ir plaukusi un zēlusi šai buljona zupā!
6.maijs, 13:11 Atbildēt
VVilmars
Ja nu Saeimā tomēr neinteresē Ļovas viedoklis? Vai Ļova atkāpsies?
Un kur palikusi Ļovas trubadūrs Zālīte?
6.maijs, 13:23 Atbildēt
MMaiga
Atcerēsimies, ka ši Levits, un arī Kariņš, ir Saeimas iecelti - tātad Saeimas kļūdas. Bez konsultēšanās ar saviem vēlētājiem.
Bet vai šo kļūdu Saeima tik viegli var labot? Kāda tad būtu procedūra Levita padzīšanai pēc Saeimas, jeb tautas priekšstāvju, iniciatīvas?
6.maijs, 13:27 Atbildēt
DDidzis
Tās ir ne tikai Saimas kļūdas tie viesstrādnieki ir parlamentārie pārpratumi ! Latvijai vajag tautas vēletu Prezidentu un atjaunot Referenduma iespējamību !
6.maijs, 14:16 Atbildēt
KKārlis
Nemācēji ievēlēt 100 - kā TU ievēlēsi VIENU !
6.maijs, 19:00 Atbildēt
PPrecizējums
Man liekas, Maiga, ka mums ar jums ir dažādi priekšstāvji Saeimā, lai gan abas esam no tautas :)
6.maijs, 21:46 Atbildēt
OOkšķeris
KĀRTĒJIE MELI. Nācijas tēva kārtējie meli atspoguļoti 2021.gada 6.maijā “NRA” ievietotā rakstā ar virsrakstu “Levits Saeimu aicina labot paša inspirēto kļūdu”. Rakstā teikts: “Mums gandrīz 30 gadus ir pastāvējusi sistemātiska partiju korupcija. Partijas politiķiem bija jāiet ar izstieptu roku pie bagātniekiem, kuri jau neko nedod par velti un prasa kaut ko pretim. Tāda sistēma bija lielākais mūsu demokrātijas deficīts [..] Es ceru, ka partijas šo pusotru gadu [līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām] saņemsies un nostrādās, un viens no šīs koalīcijas uzdevumiem būs šī jautājuma sakārtošana,” runājot par nepilnībām politisko partiju finansēšanas regulējumā, kas pieļauj pilna valsts finansējuma saņemšanu arī Saeimas sasaukuma pilnvaru laikā pajukušām partijām, “Latvijas Radio” raidījumā “Krustpunkti” teica Valsts prezidents Egils Levits.” Nācijas tēvs izliekas, ka nezina pastāvošo smirdoņu; proti, to, ka partijas dibina oligarhi, un partijas ir kabatas partijas, kurām naudu dot tie, kuri grib tikt pie varas – treknākajām silēm. Kāds gan zemisks tips ir šis muldoņa! Viņš atbalsta oligarhijas velmi netērēt savu naudu, bet panākt tautas naudas (valsts budžeta) tērēšanu savās alkātīgajās interesēs. Tiek pastrādāts nacionālais noziegums, un, protams, nācijas tēvs to atbalsta un dod padomus nacionālā nozieguma sekmīgākai realizācijai.
6.maijs, 13:39 Atbildēt
ggoouid
Galu galā rodas finansēšanas problēmas ar 3% likmi. Sazinieties ar mums
Nosūtiet viņu šeit: whasapp +33647293363
6.maijs, 13:43 Atbildēt
IInfor
6.maijs, 13:53 Atbildēt
MMiervaldis
Šo kļūdu ir iespējams labot nepiedaloties vēlēšanās un tad šī budžeta nauda netiks izšķērdēta. Otrs pamatojums - jāveido jauna vēlēšanu sistēma, jo patreizējā veicina kriminālistu un mazu draugu kopu iekļūšanu Saeimā, kā rezultātā kopējais darba un dzīves pieredzes līmenis šī darba veikšanai strauji krītas, nemaz nerunājot par ētiku.
6.maijs, 15:39 Atbildēt
KKārlis
Sistēma nav vainīga - bet gan vēlētāju / tādu nepiedalošajos / izglītības trūkums !
6.maijs, 19:04 Atbildēt
IInta
Pamēģini kādu nogrēkojušos atsaukt. Visi tiesātie vai rindā uz to gaidošie taču vada Komisijas ... Saeimā un arī nekas....Kā tik kāds jūt, ka negaisi briest pār rebēm, tā grib "pašievēlēties", lai tiktu pie deputāta neaizskaramības statusa un tālāk jau pelēkajos gaite'nos ātri sakārtos, ko un kā pašam vajag.... Lia jau paši pierāda mko citu.
6.maijs, 20:59 Atbildēt
nnātre
Kurš var pateikt, vai pirms kara Latvijā arī partijas tik finansētas no valsts budžeta?
Kā var dot finansējumu no budžeta, ja viņi nestrādā valsts labā, bet tikai savam labumam un sev pietuvinātiem uzņēmējiem?????
6.maijs, 16:57 Atbildēt
IInta
Viņiem parasti vnk ir cita izpratne par to, kas ir "valsts"....
6.maijs, 21:00 Atbildēt
āātrāk
vakcinētie mūs atstās
6.maijs, 17:22 Atbildēt
IInta
Samērā vecs jau tas vidiks, toties tēma vienmēr aktuāla:
youtu.be/c1cWMiLLc0k
6.maijs, 20:31 Atbildēt
OOmelene
Vai tad šitais
arzemnieciņš maz saprot uz ko viņš Saeimu aicina...
6.maijs, 21:53 Atbildēt
IInta
6.maijs, 22:00 Atbildēt
UUPS
elles spams un sieviete ragana (
7.maijs, 13:57 Atbildēt