Komentāri: Egils Levits: Lielo savtīgo sponsoru ietekme uz partijām ir krietni mazinājusies

07.05.2021. Jānis Lasmanis
 
PPirktspēja
:) Reketieri arī ir legalizējušies.
7.maijs, 6:29 Atbildēt
nnezālītis
Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/
7.maijs, 10:32 Atbildēt
rrobis
Varai bija visus 30 gadus izmisīgi jāmeklē nožēlojami kompromisi starp latviešu tautas un okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas – vatņiku nacionālajām un ģeopolitiskajām interesēm… Paldies, ka tā kompromisu vara kaut kā noturējās un ar ASV, NATO, ES atbalstu neatdeva valsti Krievijas impērijai apēšanai.
7.maijs, 22:00 Atbildēt
ccik var
tikai nevajag
7.maijs, 6:36 Atbildēt
GGasterbaiteri brauciet mājās
Klau, žīdalēn, kur vēl pasaulē partijas no valsts budžeta tiek sponsorētas?
Tu žīdu lops esi pamatīgi sacūkojis Latviju un tagad te taisnojies.
7.maijs, 6:41 Atbildēt
vvārna
Zaļzemniekiem patiešām ir stress, ka viņi vairs nav visdāsnāk sponsorētie no puzes pundura. Šefs sēž cietumā. Un uz līdztiesīgiem noteikumiem ar citām partijām, zaļzemnieki ir apaļas nulles!
7.maijs, 9:41 Atbildēt
ŽŽagata
Tu vārna!Tevi sponsorē Bordans un viņa sabiedrotie?Tas tā izskatās,jo Bordanu sponsorē Ragauss, vēl kādu Meroni kungs utt.Gan jau Bordans un viņa kompānija saņems papilno,Dievs nav mazais bērns.
7.maijs, 20:40 Atbildēt
ootrādi
Žīdelēns ir puzes punduris, jo viņa tēvs ir tīrasiņu žīds un vēl čekists, kurš piedalījās izvešanās Krustpils un Jēkabpils apkārtnē.
7.maijs, 9:42 Atbildēt
MMāris
Viņš vienkārši ir dabas kļūda!
7.maijs, 9:48 Atbildēt
PPrecizējums
Latviju var sacūkot tikai tādi komentētāji kā jūs: rupji, neizglītoti un stulbi!
7.maijs, 17:39 Atbildēt
vviesis
Izrādās ka reālajā dzīvē cilvēkiem no šīm sponsora ietekmēm ne silts ne auksts. nekas jau nav mainījies no šīs ietekmes mazināšanās, un, visdrīzāk arī nemainīsies. Jo galvenais jau ir domāšana un principi. Ja partijas ir gatavas padoties sponsoru ietekmei, tad atņemot sponsorus viņām tāpat neradīsies ne vēlme strādāt iedzīvotāju labā, ne kādi principi. Ja tā visa nebija, tad no kurienes tam rasties........
7.maijs, 6:55 Atbildēt
ppatiesība
No šīs ietekmes ir mainījies pilnīgi viss. Lai kā Hūte brauc virsū NA, ka šiem ir steidzami jāizjauc koalīcija, bet lielākā daļa NA biedru ir pret. Lai arī šo partiju, tāpat, kā agrāk TB, sponsorē puzespunduris.
7.maijs, 9:39 Atbildēt
GGudram putnam gudra dziesma
Grūti nepiekrist tik dziļam spriedumam ! Pēc tik milziga valsts finansejuma interešu grupām , likmes potenciāliem sponsoriem ir attiecigi pieaugušas un ne katris var atļauties nopirkt savu partiju , tāpēc loģiski , ka sponsoru ietekme ir samazinājusēs !
7.maijs, 6:56 Atbildēt
lletiņ bašī
Točna, točna! Pamēģiniet kā savulaik no poliča atpirkties ar piečuku! Pamēģinājāt? Nu vot, ko es teicu?! Un ja kādam trūks naudiņas saviem likumiem - pietiek.com/raksti/l..n_saviem_tuvakajiem/, būs jāiztiek ar kaimiņa pirktajiem ...
7.maijs, 7:39 Atbildēt
BBatons
Ne kurš katrs prezidents var miljonu ieguldīt darījumos. Daudzām ģimenēm pat jādomā ko ēst un par ko nopirkt drēbes. Bet šis labi uzvārījies un tas aizokeāna glābējs arī. Tā ir tikai daļa, kas publicēta. Mēs visi esam šis zemes mantinieki un šis milzīgās summas, dabas bagātības mums ir nozagtas.
7.maijs, 9:43 Atbildēt
FFidels
Palaboju- nevis uz "darījumiem", bet uz mantojumiem! Bet varbūt arī šis "mantojums" ir darījums!
7.maijs, 12:49 Atbildēt
ggrozikāgribnaudasneesamība
Šis ir "augstas" politekonomikas izpratnes spriedums! Lielai daļai sabiedrības nav pat puse no tiem "grādiem", kas seklajam liberālim, bet uz degradējošiem saukļiem par zagļiem tie nav pavilkušies nekad. Loģika saka priekšā - politika ir nauda ir politika... Prezidenta k-gs, sakiet, lūdzu, vai Jūsu sirdspartiju finansējums tagad tiks gūts no Rīgas pils gaņģu krājuma, vai no apjātās tautas kabatām?
7.maijs, 7:33 Atbildēt
lllmārs
Toties no valsts budžeta partijām tiek maksātas astronomiskas summas!!!
7.maijs, 7:38 Atbildēt
ddace
Tās viņi saņem par Latvijas banku biznesa , tranzīta , ostu un dzelzceļa likvidāciju, sorosītu pederastu nodarītais posts Latvijas valstij ir nesalīdzināms ar oligarhu paveikto!
7.maijs, 8:28 Atbildēt
MMāris
Labs!
7.maijs, 9:51 Atbildēt
MMedālists
Tu gribi teikt ka tie ir jūdas graši par Latvijas iznīcināšanu ?!
7.maijs, 8:55 Atbildēt
sskeptiķis
Manuprāt, nekošerais Levits kārtējo reizi tukši grab.
7.maijs, 7:42 Atbildēt
jjauķiens
Un kā tu, mūsu NDT, kļuvi par miljonāru? ,,,
7.maijs, 7:58 Atbildēt
NNezinošais
kādi ir komentēšnas noteikumi? Kur pazūd uzrakstīts un pievienots komentārs, ja tas netiek parādīts? kas to zina pateikt?
7.maijs, 8:06 Atbildēt
PPensis
Ja 'tavs koments saturēs vārdus vatņiks, pastala, rinka pidars, putļers utt. , nu točno neizdzēsīs!
7.maijs, 8:20 Atbildēt
GGeļa Ļevits
Atkal tas pipidasters?
7.maijs, 8:10 Atbildēt
ppatiesība
Puzespundura tēvs ir žīds-čekists, kas nāk no krievu armijas un piedalījās izvešanās Jēkabpils un Krustpils apkārtnē!
7.maijs, 8:23 Atbildēt
MMāris
Liec mierā Lembergu,runā žīdelis no Eiropas!
7.maijs, 9:54 Atbildēt
KKur kur
nezināji , ka nepļuka cenzoriem ievērojami paaugstināja algas !
7.maijs, 8:12 Atbildēt
NNepļūka
Dažiem cenzoriņiem ,tumsoņiem pat medāļus ieškieba ...
7.maijs, 8:20 Atbildēt
NNata
+++
7.maijs, 15:15 Atbildēt
ppuzespunduris
Mazinājusies ir, bet šobrīd Lembe spiež NA atdot parādu un nograut koalīciju parlamentā. Zināmi panākumi viņam ir.
7.maijs, 8:21 Atbildēt
pparlamentārietis
Žīdelēns novaukšķējās
7.maijs, 8:25 Atbildēt
VVilmārs
Kāds pamats tādam apgalvojumam?
Vai ir kāds pētījums?
Vai vienkārši kaut kas jārunā, lai nācijas tēvs ir trendā.
7.maijs, 8:26 Atbildēt
ttaisnīgais
Beidziet tak egiliņu apmēslot, savādāk māra nezālīte no dusmām visas spalvas sev izplūks!
7.maijs, 8:27 Atbildēt
nnu ja
ūdens lējējs! Un kāda vēēl ir ietekme! Nu kaut vai JKP sponsoriem uz partijju un lēmumiem (LDZ, satiksmes jomās (autotransports), ostās uc.). Spēle vienos vārtos! Un to pat nesen rakstīja,ka savs labumiņš tiek dalīt 4 daļās- šķēļuks, buldozers, savickis un brandavs. Visi čomi un visi labi sasaistīti ar JKP!
7.maijs, 9:11 Atbildēt
MMāris
100%!
7.maijs, 9:55 Atbildēt
VVilmārs
1000%
7.maijs, 10:18 Atbildēt
KKuilis
Kāds melis! Kāds nelietis! Kuram viņš grib iestāstīt par partiju un politiķu suverenitāti - patstāvību bez kāda oligarha valdošās klātbūtnes? Kā tikt vaļā no šī cilvēciskā mēsla, šausmīgi smirdīgā mēsla? Tāds preteklis vēl nav bijis Rīgas pilī un starp politiķiem vispār. Reti liels izdzimtenis.
7.maijs, 10:06 Atbildēt
SSecinājums
Prieks, ka mākat izvēlēties niku atbilstoši savam līmenim :)
7.maijs, 17:41 Atbildēt
FFakts
Patieshaam shim tipam nav cienjas ne ppret demokratiju ne likumiibu kopumaa.
8.maijs, 0:33 Atbildēt
aamber
neviens nav traks likt naudu uz partijām, kas, iespējams, vairs netiks iekšā valdībā . Tauta dusmīga,
7.maijs, 11:12 Atbildēt
OOkšķeris
MELI PAR POLITIĶU SUVERENITĀTI. Aizvadītajās maija dienās nācijas tēvs katru dienu atrāda savu profesionālo un cilvēcisko nevērtību – atbaidoši dziļu atrašanos nekompetences un amorālisma melnajā akacī. Nākas tikties ar tik lielu samaitātību, ka no tās atbrīvoties “demokrātiskā veidā” nekad nebūs iespējams. Nepieciešams ir visradikālākais veids. Turklāt visradikālāko veidu ir pelnījuši žurnālisti un visi tie viņa apsēstie fani, kuri koķetīgi komunicē ar šo purva melnā akača iemītnieku. Var taču viņu ignorēt, var taču neaicināt uz radio un TV, var taču neaicināt uz korporatīvajiem pasākumiem, var viņu netraucēt Rīgas pilī pie bezmaksas ēdiena galda. Nebūt nav obligāti jādzird viņa “viedoklis”. Nebūt nav obligāti jāpropagandē viņa tumsonība, kroplā valoda, idiotiskie “jaunvārdi” utt. Kurš lika iešķiebt viņam S.Hillera medaļu? Kāpēc vajadzēja apkakāt milzīgu zinātnisko vērtību Latvijas vēsturē? Mums nebūtu “nācijas tēva” un mums nevajadzētu katru dienu tikties ar viņa melīgajām nelietībām un pseidointelektuālo tvanu, ja latviešu inteliģences kontingentā nebūtu beitneres, zālītes, Organiskās sintēzes institūta laizītāji, varas inteliģences kropļi ar savu atklāto vēstuli ievēlēt šo trimdas pabiru valsts augstākajā postenī.
2021.gada 7.maijā “NRA” atkal ir publikācija par nācijas tēvu. Tā ir intervija par nācijas tēva attieksmi pret partiju finansēšanu. Lūk, ko viņš prātam neaptveramu saka: “Partiju finansēšana no valsts budžeta ir visas sabiedrības ilgtermiņa interesēs (!?). Tas ir demokrātijas kvalitātes jautājums (!?), jo partijām ir jābūt atbildīgām tikai un vienīgi sabiedrības priekšā un jākalpo sabiedrības interesēm, nevis saviem sponsoriem (!?!?). Lielie sponsori nav nesavtīgi labdari, tie prasa no partijām sev izdevīgus lēmumus - uz sabiedrības interešu rēķina. Valsts budžeta finansējums likvidē ietekmīgu ziedotāju ietekmi uz partiju politiku un pieņemtajiem lēmumiem (!?!?). Es apzinos, ka sabiedrība partijas vērtē kritiski, un lēmumi, kas skar partijas, nekad nav tūlītēji populāri. Tāpēc nav jābrīnās, ka iepriekš ir trūcis vajadzīgās politiskās gribas šādu reformu veikt. Šis nepieciešamais lēmums ir ilgstoši atlikts īstermiņa tuvredzīgas popularitātes un populisma dēļ. Tas ir kaitējis valsts un demokrātijas attīstībai, iezīmēja mūs drīzāk kā postpadomju, nevis kā Eiropas politiskās telpas valsti (!?)”.
Vai ir iespējami vēl kolosālāki meli? Vai ir iespējama vēl lielāka nelietība? Vai ir iespējama vēl lielāka sabiedrības dezorientācija – maldināšana, pareiza priekšstata iznīcināšana? Kā šim nelietim nav kauna vāvuļot par partiju un politiķu suverenitāti! Kāda var būt partiju un politiķu suverenitāte LKP/VDK nomeklatūras morālo kastrātu izveidotajā kriminālajā kapitālismā ar organizētās noziedzības brīvību? Kā šim nelietim nav kauna apgalvot, ka sabiedrības interesēs ir finansēt no valsts budžeta dažādas gradācijas oligarhus, “prihvatizēšanas” šķēlesveidīgos briesmoņus, maniakāli alkātīgos parvēnijus šleserus?
7.maijs, 11:21 Atbildēt
EESMAIJA
Kādēļ tika dzēsts mans komentārs?
7.maijs, 12:40 Atbildēt
IInta
Žetons!
:))
8.maijs, 12:54 Atbildēt