Komentāri: Jānis Urbanovičs par Saeimas lēmumu Jāņa Ādamsona lietā

11.06.2021. Jānis Lasmanis
 
DDzimisLPSR
Ka tik beigās atkal nesanāk kā vienmēr.
Neko nepierādīs un būs jāatvainojas un vēl viss jākompensē.
11.jūnijs, 6:41 Atbildēt
MMāris
Pat atvainoties nemāk un negrib!
11.jūnijs, 8:57 Atbildēt
KKa tik neiegāž arīaģentu Urbi
Iedarbinās Adamzonam liecinieku aizsardzības programmu un vēl sašņorēs aģentu Urbi.
Ir par ko psihot
11.jūnijs, 10:24 Atbildēt
VVecsčekists
Pirmajā brīdī ir ļoti maz informācijas, lai izdarītu nopietnus secinājumus, tomēr dažas lietas izskatās visai interesanti...
Iztēlojieties, ka jūs sēžat Lubjankas nama kabinetā un spriežat par iespēju izvēlēties slepeno aģentu Latvijas politiskajās virsotnēs...
Indivīds, kurš iepriekš bijis VDK pakļautās PSRS robežsardzes struktūru virsnieks un tagad saņem militāro pensiju no Krievijas, jūs izlemjat - tas ir vislabākais kandidāts! Tam uzmanību nepievērsīs neviens no Latvijas drošības dienestiem ! Gudrs lēmums, vai ne?
Savervējuši šo aģentu jūs 40 (!) reizes pavirši ievērotos konspirācijas apstākļos tiekaties ar viņu un kārtojat kaut kādas lietas. Varbūt , varbūt. Bet es apšaubu, ka tās bija nopietnas lietas.
Kā jums šķiet?
11.jūnijs, 9:33 Atbildēt
AAha
Tas viss ir blefs.40 epizodes un tikai tagad šņorē?Īstenībā tuvojas valdības vēlēšanas un jau tagad krievi nāk.....Vairāk man interesē kā ASV dubultpilsoņi saņēma piekļuvi Latvijas slepenajiem dokumentiem?
11.jūnijs, 15:30 Atbildēt
tto Vecsčekists
mums šķiet, ka tas ir fufelis un zosu dzīšana, lai attaisnotu savu eksistenci, krietnās aldziņas un izdienas pensijas neizbēgamu nepieciešamību;)) ...
11.jūnijs, 11:14 Atbildēt
MMaruža
nevajadzēja ar pakuli kopējās dušās iet un izbalējušo tetovējumu atrādīt !
11.jūnijs, 10:01 Atbildēt
vvārna
Lemberga marionete tas urbānis, jau no dzimšanas. Ka tik kāds maksā par nelietībām....
11.jūnijs, 9:55 Atbildēt
FFedja
Krievnacisti, protams, tā gribētu, bet te-kuju!
11.jūnijs, 12:19 Atbildēt
aaha
Kā var apmelojumu pierādīt?
11.jūnijs, 14:51 Atbildēt
DDerdz
To tak tehniku tajā laikā varēja redzēt arī rīgā, dz.stacija, kā uz paplātes, bet vispar no satelīta var redzēt
11.jūnijs, 17:05 Atbildēt
jjan
11.jūnijs, 7:30 Atbildēt
sskeptiķis
Pieļauju, ka visa šī Ādamsona lieta ir baltiem diegiem šūta no viena gala līdz otram un ka gan Rancāns, gan Kučinskis melo par pārliecinošiem pierādījumiem. Sabiedrībai nekādi pierādījumi netiks sniegti, aizbildinoties ar valsts noslēpumu, kas galu galā var izrādīties Saeimas namam pāri pārlidojis zosu vai vārnu bars.
11.jūnijs, 7:42 Atbildēt
dde Soto
nuja. Kremlja trollim ir vissveetaakais uzdevums shaados gadiijumos kolaborantus censties "atmazgaat"... jas necentiisies, gonoraaru neredzeet... [ smiin ]
11.jūnijs, 7:47 Atbildēt
CCionists
Jāizsaka atzinība tiem, kuri parakstās kā "de Soto" ... vismaz esat iemācījušies jēdzienu "ko-laborants" un nepinat vairs mūs šajā vārdu putrā. Tā turpināt! Ir cerams, ka progresēsiet un pārtrauksiet štancēt klišejas , pieļaujot, ka veselais saprāts ne katrreiz ir no "Kremļa".
11.jūnijs, 9:37 Atbildēt
sskeptiķis
de Soto, manuprāt, tu esi liberāļiem noderīgs idiots ar klīniskas šizofrēnijas izpausmēm.
11.jūnijs, 9:23 Atbildēt
aaka saka
De Soto ir spiegs, jo visu par Krieviju zina..
11.jūnijs, 8:09 Atbildēt
VVecsčekists
Nemaz nesmejies. Krievijas ietekmes aģentiem nav absolūti nekādas jēgas maisīties pa veco interfrontiešu aprindām, tie noteikti meklējami tur, kur ēd sklandu raušus un uzdzer nacionālo skābputru.
11.jūnijs, 9:39 Atbildēt
dde Foto
Gonoraru dabūji, latvieši gan saka honorāru, bet no palīgskolas divas klases beiguša neko vairāk nevar prasīt! ( ierēc un ieliek kluci biksēs)
11.jūnijs, 7:54 Atbildēt
dde Soto
es tiishaam teicu "gonoraars", lai juuseejie labaak saprastu. "h" burtu juus izrunaajat tikai jeelos lamuvaardos. A citaadi - gondurasa, gimalaji, gitļers, gavanna...
11.jūnijs, 8:01 Atbildēt
VVeņa
Soto, tu aizmirsi gonoreju
11.jūnijs, 8:58 Atbildēt
dde Soto to Veņa
nespeeju nedz aizmirst, nedz tikt no taas valjaa; ar to medaalja vietaa mani regulaari apbalvo tie, kas mani lieto laikaa, kad nerakstu komentaarus [ gauzhi raud ]
11.jūnijs, 11:19 Atbildēt
GGonorārs
de Soto ir Kremļa ruporiņš! , jo tik ticami lej, tā lej...
11.jūnijs, 8:03 Atbildēt
JJautājums
Ko gan citu šis kremļa pakalpiņš varētu teikt!?
11.jūnijs, 8:04 Atbildēt
ggods kalpot
Ādamsons esot noziņojis Kremlim, ka Levits saņēmis no Fašingtonas 100 mio par veiksmīgu Latvijas gremdēšanu...
11.jūnijs, 8:30 Atbildēt
oosis
traks vecis, pat no saeimas datora sūtīja uz krieviju ziņas.
11.jūnijs, 8:36 Atbildēt
EEsts
Nez ko viņš tur varēja noziņot. Tā kā pielaides nebija, tad visticamāk legāli iegūstamas ziņas bez atzīmes Slepeni. Galu galā, var taču uzskatīt par speigošanu arī pašvaldibu vēlēšanu rezultātu sūtīšanu paziņam Krievijā. Skaidrs, ka neviens Latvijā par Kremļa piedēkli uzskatītās Saskaņas biedram slepenas ziņas nesniegs.
11.jūnijs, 8:57 Atbildēt
oopozicionārs Skolnieciņš
Partija "Saskaņa" ir Kremļa 5. kolonna!!!
11.jūnijs, 9:02 Atbildēt
VVitālijs
Skolnieciņš - tu sākumklassi visticamāk mācīsies visu mūžu. Ādamsons STRĀDĀ UN RUNĀ PATIESĪBU ACĪS, NEVISS LIEKUĻO UN SPĒLĒJAS. Un tiem, kas strādāt negrib - viņš ka kauls rīklē. Slikti, ka nāk PSRS čekas laiki ( tikaij jaunajā izpuldījumā ): cilvēkus mudina stučīt vienam uz otru, un ja nepatīk kas "šūt" personai pantu ...
11.jūnijs, 13:42 Atbildēt
IInta
Agrākā "Interfronte".
11.jūnijs, 12:15 Atbildēt
PPrecizēsim
Agrāk rakstīja, ka dzelzceļnieks filmējis NATO ešelonu ar telefonu. Resp., to varēja jebkurš, trāpoties attiecīgā brīdī dzelzceļa malā. Tagad pārliek akcentus- no novērošanas kamerām, kam katrs klāt vis netiek. Sliecos ticēt, ka tā ir apzināta politiska maldināšana, lai pastiprinātu dzelzceļnieka vainu- lai iegūtu video fragmentu no kamerām, ir jābot novērošanas sistēmu Adminam un jāmāk pārnest datus uz ārēja nesēja.
11.jūnijs, 9:03 Atbildēt
IIvanuška
Filmēšana un informācijas nodošana ir divas atšķirīgas lietas.
11.jūnijs, 9:22 Atbildēt
vvfhj
visa saskaņa ir apcietināma.Uz tiem purniem paskatoties redzams kādu maizi ēd.
11.jūnijs, 9:20 Atbildēt
TTā ir
Šie sovetikus latvieši, kuri bija un ir arī latviskajās partijās te ir, viņus dēvē par latviešiem, bet tie uzticīgi, arī domāšanā, kalpo citas valsts nevis Latvijas interesēm. “Saskaņa tikai ar Vienoto Krieviju”, šodien ir mankurtu un kolaborantu midzenis, “rusmir fanu glābšanas” pamats Latvijā.
11.jūnijs, 9:23 Atbildēt
VVitālijs
Un ko teiksi par Pūces seju? Naudas par maz, lai stāvvietu apmaksāt? Un 2 milj. Uz e- dziesmu svētkiem kurus visticamāk maz kas skatīsies, un KURIEM PĒC IEDVESMOJUMA UN BŪTĪBAS JĀNOTIEK KLĀTIENE???
Laikam esi masonu, kuri grib sagrābt varu visā pasaulē, trollis !!!
11.jūnijs, 13:47 Atbildēt
AApinis
Urbanoviča sādžā pie Rēzeknes 3 tanki T- 34 glabājas.
11.jūnijs, 9:20 Atbildēt
zzēns
Ādamsons noziņoja Putinam, ka Valstsgiba nemaksā nodokļus par saviem miljoniem, un, ka bieži pēc kārtīgām angļu brokastīm piekrāmējot pilnus bampērus!
11.jūnijs, 9:22 Atbildēt
NNaivais
Vēl pēc virs 30 gadiem atjaunotās neatkarības ir noķerts augsta politiska plaukta,okupācijas režīmā teicami sagatavots,diplomēts komisārs,kurš ir paspējis bez drošības dienestu iebildumiem pabūt valsts visaugstākajos amatos.Televīzijas ekrānos joprojam sēž čekas aģenti no kartotekām,miljonāri no okupantu ideoloģiskajām nomeklatūrām,jaunatni apmāca okupantu labākie ideologi.14.jūnijā visi draudzīgi dosies atcerēties savu priekšteču varoņdarbus upuru piemiņas aizsegā.Naivajiem latviešiem atliek tikai piemiegt piemīztās ačeles un dvest-vai manu vai!
11.jūnijs, 9:24 Atbildēt
AAivarro
...mani vairāk interesē fakts, ka URbis ļooooti bieži publicējās Neatkarīgajā. Kopā ar Veidemani- savulaik Atmodas cerību... Tagad abi kopā!?!?!!? Brīze kapā 100x reizes apgrieztos, ja uzzinātu...
11.jūnijs, 9:40 Atbildēt
RRampampuļa
Liec Brīzem mieru !!!
11.jūnijs, 9:47 Atbildēt
NNekur Brīze negrozitos
Maz zini kurš no Līviem bija maisos ?
11.jūnijs, 10:26 Atbildēt
kkraņa
Ko tu, jākli, te dirs? Kur tad ir bijis kāds raksts kopā ar Veidemani? Esmu lasījis tikai rakstus, kuros Veidemane izsmej visādas saskaņas un tamlīdzīgus veidojumus. Bet Brīzem tu liec mieru, idiņ! Viņš ir sadedzināts, viņš nevar apgriezties nu nekādīgi. Un arī nevajag: vienmēr bija kopā ar Elitu pret visādiem okupantu pēctečiem. Tieši tāpat kā viņa tagad. Vivat!
11.jūnijs, 11:34 Atbildēt
RRampampuļa
Tad Kankariņš ir Pindostānas spiegs, Pļevits - vācu spiegs, Veinberga - zviedru, Jurkāne - pindosu 5. kolona, Rītiņš (no vārda - rīt) - britu spymens, un Riņķis - peredastu špijons :))))
11.jūnijs, 9:46 Atbildēt
VViktors
Kauns par Urbanoviču un saskaņu kopā šāda vāvuļošana no treknajiem vaigiem un balsošana no tualetes partijai godu nedara/lupatas/
11.jūnijs, 9:55 Atbildēt
VVēris
Sērga LATVIJĀ , grib nolikvidēt GODĪGU CLVĒKU JĀNI ĀDAMSONU !
11.jūnijs, 9:59 Atbildēt
JJācer ka izdosies
dddd
11.jūnijs, 10:27 Atbildēt
tteiksim tā
Tas,ka Jānis mēdz laiku pa laikam sist sev pie krūtīm,sakot-Es esmu godīgs cilvēks,kas viņam ir raksturīgi,nozīmē tikai to,ka viss ir pilnīgi otrādi.Bet varbūt viņa godīgums izpaužas pārliecībā par Latvijas vietu Krievijas impērijā.Tādā gadījumā biedrs ir patiešām godīgs.
11.jūnijs, 10:38 Atbildēt
HHorošijs
Atbalsta vēstule J.Ādamsonam ar aktieru un aktrišu, dziesminieku un dziesminieču, zinātnieku, zinātnieču un politiķu, vispār inteliģences pārstāvju parakstiem- nopietns signāls valdībai, apsūdzētājiem un NATO.
11.jūnijs, 10:27 Atbildēt
uuzmanību
Rīgas pašvaldības vadītājs Oļegs Burovs organizēja īpašu vidi, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas vidi, kad divi viņa organizētie uzņēmumi, afēristu grupas dalībnieki, no Krievijas federācijas2020. un 2021. gadā kopā ar Levitu, izzaga Latvijas valsts budžeta finanšu līdzekļus divos uzņēmumos nemaksājot ilgstoši nodokļus un ar to galarezultātā izraisīja ar tiešu nodomu, ļaunprātīgi, iepriekš par to vienojoties, tīšu maksātnespējas procesu uzņēmumā AS " Aurora medicīnas centrs " un SIA "Vital centrs" , kopā viņu rīcībā un varā, īpašumā nonāca noziedzīga nodarījuma rezultātā valsts finanšu līdzekļi un tiesības uz šādas mantas iegūšanu summā virs 500 000 euro ! Šie noziedznieki izlietoja šos finanšu līdzekļus arī ieroču proliferācijas finansēšanai, kā arī reāli izmantoja šos ieročus ikdienā Latvijā, vērsa pret citiem cilvēkiem, iebiedēja un ietakmēja cilvēkus kā reāli bandīti, par to ir fiksēts arī VP ptotokolā 2021.g. Bruņotie bandīti, zagļi un afēristi, vainīgie ir vēl nesodīti, ir iesaistīta Latvijas valsts valdība, kas ļauj viņiem visiem slēpties un maskēties, ar to tieši izvairīties no juridiskās atbildības un palikt nesodītiem pagaidām !
11.jūnijs, 10:31 Atbildēt
uuzmanību
augšminētie bruņotie bandīti, teroristi ir ļoti bīstami visai sabidrībai, jo ir bruņoti un lieto mūsdienīgus modernus slepenus ieročus realizējot neredzamu karadarbību Latvijā mantkārīgā nolūkā, lieto īpašas tehnoloğijas kuras ikdienā var izmantot ar divējādu iedarbību ! Bruņotie bandīti, šīs noziedzīgas teroristu organizācijas dalībnieki rīkojas sevišķi nežēlīgi sabidriski vispārbīstamā veidā teroristu organizācijas un korupcijas tīklā, reāli eksistējot organizētajai noziedzībai Latvijas valsts valdībā, liela apmēra, plaša mēroga valstiska līmeņa politiskajai korupcijai Latvijas valsts valdībā, kura sadarbojas arī ar ASV Donalda Trampa noziedzīgu teroristu organizāciju, starptautiskā terorisma tīklā kad giņi visi lietoja īpašus cilvēku masveida iznīcināšanas ietočus uzbrukumā no gaisa un no sāniem, izmantoja pat gaisa kuğus, īpašu slepenu, teroristiem vien zināmu slepenu modernu, mūsdienīgu īpaša veida militāru tehniku un armijas ekipējumu, armijas bruņojumu terora aktā Rīgā, Purvciema teritorijā 2020. gadā vasarā.
11.jūnijs, 10:44 Atbildēt