Komentāri: Iveta Benhena-Bēkena: ministru un deputātu algas augs tikai pēc ierēdņu algām

13.10.2021. Jānis Lasmanis
 
ppašiem kauna nemaz
ierēdņu skaitu un algas dubultōt!!!!! komunismam būt!!! diplomi sadalīti!!!visiem muļķiem darba vietas!!! SUPER EKONOMIKA!!! SUPER!!! Č TIPA!!!
13.oktobris, 8:37 Atbildēt
vvisi taču zin
varbūt tomēr pie Darba...raundapa nebūs, paši aizliedz, lai ravē...ģenētiski savs darbiņš...
13.oktobris, 8:38 Atbildēt
AAnna
un ārstu 4% algas augs tikai pēc premjera 40% algu pielikuma !
13.oktobris, 8:52 Atbildēt
mmed
Vakardienas ''Preses klubā'' biedrs Abu Meri teica, ka ārstu algas atbilstoši likumam katru gadu palielinās par 20%. Nopietni!? Varbūt vajadzētu sākt atbildēt par to, ko ''tautas kalpi'' melo ekrānā.
13.oktobris, 11:21 Atbildēt
SSokrāts
privātā medicīnā tā ir , Abiks nav melojis !
13.oktobris, 12:39 Atbildēt
uutopists
Zasibis. Algas vienā līmenī ar eiropas parlamentāriešu algām. Taisa sūdus, bet algas palielinās. Man nebūt pat iebildumu, par algu palielinājumu, bet tad , lai nebūtu tā, ka tauta grimst arvien lielākā nabadzībā, bet šitiem shēmotājiem un parazītiem arvien vairāk. Ja ir rezultāts un pārējai tautai, jo īpaši nabadzīgākajai daļai ekonomiskā izaugsme OK. Ja nē, tad lai sūkā īkšķi un nekāds algu palielinājums.
13.oktobris, 9:00 Atbildēt
AAndris
KAs kaunu neprot,tas badu nemirst!!! Par loderēšanu tādas algas!!! Ar sūdainu mietu pa muguru un lai brauc uz laukiem strādāt,ja vien kaut ko prot...Asinsūcēju banda!!!
13.oktobris, 9:06 Atbildēt
iiveta blā blā blā
Špidrilka girš kā Trockis, mēģinot pamatot dažu izredzēto labklājības celšanu uz valsts kolapsa fona ...
13.oktobris, 9:07 Atbildēt
ssaku
paskatieties kaut vai vid vakances un piedāvātās algas, pat šoferi saņem vairāk
13.oktobris, 9:07 Atbildēt
uutopists
Un tad , ka šoferis saņem vairāk. Ne katram ir dots talants un spēja būt par labu , profesionālu šoferi. Ja kādam liekas , ka nu sēdīšos pie fūres vai baļķu vedamās mašīnas stūres un nu rullēšu, tad priekštats par šo darba sfēru tam cilvēkam nav pilnīgi nekāds, to es droši varu apgalvot kā būvinženieris ar 35 gadu stāžu.
13.oktobris, 9:20 Atbildēt
ssaku
nesaku ka šofera darbs nav grūts un atbildīgs, bet pieļauju ka uzņēmuma grāmatvedis gan jau ka saņem vairāk kā šoferis
13.oktobris, 9:41 Atbildēt
uutopists
Ir visādi uzņēmumu līmeņi un grāmatvežu statusi. Ir kas saņem mazāk un pat stipri mazāk un tai pat laikā stipri vairāk. Privātuzņemējam galvenais ir rezultāts, efektivitāte, profesionālisms, pieredze u.tml. lietas un samaksa par konkrētu izdarītu lietu un apjomu, nevis stundu atsēdēšanu un kaut kādu nevajadzīgu, bezjēdzīgu lietu veikšanu.
13.oktobris, 21:03 Atbildēt
KKimi
Ždanokas smaidiņš atradis mantinieci. :)
13.oktobris, 9:10 Atbildēt
uutopists
Vai valsts ierēdņi stādās priekšā kā privātajā sektorā jāpašī un kādam ir jābūt rezultātam, produktivitātei, pareiziem lēmumiem , lai saņemtu 6000euro kaut vai uz papīra (bruto)?????? Vienai lielai daļai priekštats, ka privātajā sektorā naudu pasniedz kaudzēm uz zelta paplātes tā pat vien. Un tad ierēdņi buļļa actiņām brīnās kapēc tāda negatīva attieksme pret viņiem. Te nav runa par skolotājiem , policistiem u.tml. darbiniekiem.
13.oktobris, 9:12 Atbildēt
nnu nu
Nezinu par ierēdņiem, bet ministriem un kabinetam algas vajag 10x samazināt, - lai iet tie super profesionālie uz savu laimes zemi - privāto sektoru, - paskatīsimies, cik konkurētspējīgi viņi būs bez siles.
13.oktobris, 9:56 Atbildēt
ooto
Visa Latvija satāv tikai no deputātiem un ierēdņiem!!!??? Kurš var pateikt cik tad viņu ir. Un kur Latvijā rodas nauda, ja nav jau, kas strādā?
13.oktobris, 10:30 Atbildēt
bbruto
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ir nejēga, bet uz zagšanu tomēr spējīgs!
13.oktobris, 10:31 Atbildēt
AApnicis
Kaut ar tiem tūkstošiem vienreiz aizrītos!
13.oktobris, 11:10 Atbildēt
sskats no malas
Tai dāmai tai bildē i uzvārds kretītnisks, i ģīmis, kā plānprātīgai, runā arī pastulbi!
13.oktobris, 11:30 Atbildēt
NNamejs
Drausmīgi kaitinošs sievišķis ar pretīgi pīkstīgu balsi un īsu prātiņu!
13.oktobris, 14:25 Atbildēt
bbeka
No kurienes tādus uzvārdus rāvusi?
13.oktobris, 16:39 Atbildēt
BBedre
Kāda jēga no jūsu lielajām algām ,kad valdība nevar pacelt valsti adekvātā līmenī ,pati valsts dzīvo nabadzībā jau 30 gadus ,labums ir tikai barokļiem diemžēl,un tā pa šo bedri mīcīsimies ,kamēr valdība nemainīs domāšanu ,
13.oktobris, 17:33 Atbildēt
LLatviešu burti
Ostaps Bender-Bejs- Zadunaiskis teica, ka tās mazās metāla ripiņas viņš ļoti ļoti mīlot...
13.oktobris, 17:49 Atbildēt
IIvars
Ja tie ierēdnīši strādātu privātajā sektorā, maz kuram no Valdības vai SAEIMAS būtu alga 1000 Bruto, bet viņis saliks VAS valdēs tāpat kā piemēram Klavīti, Pētersoni-Godmani. Partijas par savējiem rūpējas,tāpēc, lai noturētu "profesionāļus" (es gan godīgi teiktu barotu savējos), jāpalielina algas ... Privātajā sektorā, ja nopelna šādu algu, tad arī nes pilnu atbildību un pienesums ir reāli 10 kāršs. Kāds pienesums ir Kariņa valdībai, izņemot plānoto deficītu 3 gados palielināt par 15%, kas nozīmē strādāt ar zaudējumiem. To privātais sektors atļauties nevar un pēc pirmā šada darbības gada, vadība tiktu nomainīta kā neprofesionāla bez pabalsta ...
13.oktobris, 17:58 Atbildēt
cciba
Te kādam ir saprāta pazīmes vai tikia partejiskā pārliecība?
13.oktobris, 20:00 Atbildēt