Komentāri: Noslēgusies galvaspilsētas atkritumu tirgus pārdale

22.05.2020. Imants Vīksne
 
PPirktspēja
Ja četriem komersantiem atkritumu izvešanas maksa ir aptuveni vienāda, kā to sauc?
22., 7:01 Atbildēt
AAha
Bet atkritumu izvešanas cena pieauga.....Musaros vienmēr bijis bardaks,jo to veido daļa iedzīvotāju.Jebkuram iedzīvotājam skaidrs,ka cenu var samazināt uz apjomu....
22., 7:04 Atbildēt
NNLO
Ar ko "pārdale" labāka par "monopolu".
22., 7:23 Atbildēt
SSašutis pakalpojuma ņēmējs
Pilnīgs bardaks, atkritumi netiek izvesti, grafiki nav atsūtīti, telefoniski un e-pastā sazināties ar jaunajiem nevar - neceļ klausuli un e-pastus ignorē. Ko nozīmē rakstā minētais, ka grafikus atsūtīs jūnija beigās?! Ko darīt ar neizvestajiem konteineriem? Jāpaskatās, kāda ir izvedēju adrese - jāņem piemērs no ārzemēm, un neizvestie atkritumi jāved un jāizgāž pie tiem, kuriem pēc līguma tas bija jādara. Man pat nav izvēles iespējas - man obligāti ir jāslēdz līgums tikai ar vienu nezin kādā veidā konkursā uzvarējušo.
22., 9:08 Atbildēt
LLatviešu burti
Tā tas ir pašlaik pa visu valsti - un stāvoklis diez vai uzlabosies. Vainīga pie tā ir valsts pārvalde, kura kratās nost no šīs problēmas, uzveļ visu iedzīvotājiem un pašvaldībām, bet paši negrib piepūlēt smadzenes ne kripatu!
22., 10:25 Atbildēt
SSandris
Nu nav vel pilnigakais bardaks, bet tikai nezin kadel manu maju Clean ir gatavs apkalpot tikai 1 reizi nedela. Agrak atkritumus izveda 3 reizes nedela un konteineri bija pilni, tagad taisas vest 3 reizes retak. Varu tik iedomaties, kas bus pec nedelas pagalma.
22., 10:57 Atbildēt
EEriks
Driz pie atkritumu konteineriem uzliks kodu atslegas, lai sveshie nemet savus meslus sveshos konteineros. Un jau vairakam majam reali atkritumu konteineri stav zem kodu atslegam. ES katru dienu garam eju Unijas 82 un pilnigi reali pie atkritumu konteineri zem nojumes, bet pie durvim kodu atslega prieksha
22., 11:02 Atbildēt
LLatviešu burti
Valstiski kļūdains un aplams ir pieņēmums, ka iedzīvotāji paši ražo atkritumus, un ka iedzīvotāji ir vainīgi pie atkritumu bardaka un netīrības radīšanas.
Pirmkārt - neviens iedzīvotājs neražo to cieto plastmasas kastīti, kurā tiek iesaiņots, piemēram, siers. Iedzīvotājs IR SPIESTS nopirkt šo kastīti - citādi viņš netiek pie siera. Tas valstij tūlīt iedod atvieglotu atrunu, ka iedzīvotājs , lūk, pie visa vainīgs. Rakstā pat minēts, ka pašvaldība, lūk, "palīdzēšot"iedzīvotājiem savākt atlikušos atkritumus. Iedzīvotāji tieši ievēl pašvaldības pārvaldi, lai ievēlētie par to rūpētos, un organizētu - nevis, lai "palīdzētu". Tas ir viņu tiešais pienākums.
Valstij atkal ir tiešais pienākums parūpēties, lai tiktu uzbūvētas lielas un pamatīgas atkritumu šķirošanas un pārstrādes rūpnīcas ( kā tas ir , piemēram, Zviedrijā) un lai atkritumi no atkritumiem pārvērstos par izejvielu ražošanai. Tas ir tiešais valsts darbs - to attīstīt un organizēt - nevis gadiem ilgi gānīt savus pavalstniekus par bardaku un netīrību!
22., 10:21 Atbildēt
SSandris
Ar ko Eco Baltija atskiras no Clean R. Pilnigi ne ar ko, atskiras tikai nosaukums. Par Lautus nezinu, bet pielauju, ka ari ir cieshi saistits ar Clean R un vismaz Riga ir pilnigakais monopols , bet firmas zem dazadiem nosaukumiem
22., 10:54 Atbildēt
KKuilis
Nācijas tēvs, nemitīgi uzpildoties pie bezmaksas ēdiena galda, ko apmaksā pretīgi stulbie latvieši, nolēmis atkritumus nenodot, jo viņam nemaz nav atkritumu-viss tiek sāti notiesāts un izlietots ķermeņa uzturēšanai, lai tas priecētu latviešu stulbo kultūrnāciju ar jauniem leksiskajiem izkārnījumiem.
22., 10:56 Atbildēt
GGatis
Nožēlojami, ka "liberālis" Pūce ir atjaunojis monopolu nozarē -strauji atgriežamies padomijā. Mūsu uzņēmumam atkritumus izvedīšot svētdienā un vārtu pultis tā Eco vide neņem. Šie laikam nezina, ka svētdienās uzņēmumi nestrādā.
22., 22:02 Atbildēt