Komentāri: Rīga piešķirs naudas balvas skolām, kuru skolotāji vakcinēsies

09.07.2021. Inga Paparde
 
PPotnieks
Skolās septembrī jāixvieto vakcinācijas punkti un visi nevakcinēti caur tiem jāizlaiž.
9.jūlijs, 7:30 Atbildēt
VVitālijs
Potnieks - labāk jūs izlaist garam skolotaju rindu un lai katrs, kuru PIESPIEDU KARTĀ GRIB SAŠLIRCĒT iedod jums kārtīgi ar kāju pa pakaļu.
3.augusts, 22:35 Atbildēt
BBrīnītāja
Vakcionīdiem nav miera.
9.jūlijs, 12:54 Atbildēt
FFedja
Jā, tāpat kā krievnacistiem.
10.jūlijs, 11:10 Atbildēt
VVitālijs
Fedja, prieks, ka skaidri pasakiet, ka krievnacisti jusu vārdā šo neapmierinātību izpauž Latvijas Tautai.
3.augusts, 22:38 Atbildēt
ššoks
tizls piedāvājums, kāpēc skolām? Ja kāds labprātīgi pieņem uzspiesto indes devu, tad viņam pienākās nauda ne mazāk par 10 000, kā arī apdrošināšana uz miljonu! kāpēc to slepkavas špricētāji nemaksā?
9.jūlijs, 13:24 Atbildēt
KKerija
Ņemsim vidēju kolektīvu - būs zem 100. Sanāk, ka 5000 uz, teiksim 80 cilvēkiem (jo tehniskos jau arī skaita iekšā). Katram 63 eiro, uz papīra. Motivējoši? Un, ja izlems neizmaksāt, bet kaut ko skolai nopirkt, tad vadība būs sliktā.
9.jūlijs, 14:20 Atbildēt
AAnss
Vai Rīga nav visa Latvija?
9.jūlijs, 14:36 Atbildēt
FFedja
Visa Latvija krievnacistiskā Dvinska, durak.
10.jūlijs, 11:13 Atbildēt
ggenocīdam nē
CIONISTU ROKAS ASINĪS, DRĪZ TRIBUNĀLS!
9.jūlijs, 22:15 Atbildēt
uuz apses mieta
un kaadus labus dazhus
9.jūlijs, 23:28 Atbildēt
FFedja
Krievnacistiem kreņķis, bljad!
10.jūlijs, 11:11 Atbildēt
TTedis
Problēmas ar intelektu? Vai tomēr alkoholisms.
10.jūlijs, 15:20 Atbildēt
KKrievnacists
Visus skolotājus-durakus saķert kā sivēnus kastrēšanai un sadurt!
10.jūlijs, 11:14 Atbildēt
VVitālijs
Krievnac, vai tev neliekas, ka pa talu iebrauci grāvī? Pats vismaz kaut ko jedzigo esi iemacījies? Un par aicinājumu savadāk domajošos iznīcināt var arī uz cietumu aizbraukt. Bet varbūt cietumā tevi vismaz kaut kam iemācīs.
3.augusts, 22:43 Atbildēt
XXxx
Lai tik šī nauda nonāktu pie skolotājiem, nevis mistiskiem remontiem un tehnikai...
10.jūlijs, 12:06 Atbildēt
CCausa latet vis est notissima
Kā jums šķiet, kādēļ bērnus un jauniešus mācīt būs atļauts tikai biorobotiem? Tiek darīts viss iespējamais un neiespējamais lai tas notiktu. Tagad ir nauda ar ko piebarot "ekspertus", sabiedrības viedokļa "līderus", un pat pašus biomanipulējamos. Nekad agrāk ne skolotājiem, ne ārstiem, ne policistiem un ugunsdzēsējiem neviens pat ar pakaļu virsū neskatījās, bet tagad spiež, draud un met pakaļ naudu. Cik naivam, mazatīstītam, vai psihiski ietekmētam ir jābūt, lai noticētu visiem uzbāzīgajiem viltus solījumiem par laimīgo "pēcvakcinācijas dzīvi" un klausītos psihotehnologu sarakstītajās mantrās 24/7???
10.jūlijs, 16:11 Atbildēt
PPumpis
Arī mani nodokļi tiek Rīgai, un es gribu maksāt normāliem cilvēkiem prēmijas nevis auniem. Bļin, stakle, cik ilgi tu izšiverēsi rīdzinieku naudu. Nekas nav izdarīts, tilti beigti, pat normālu puķu dobju nav. Sūdīgs darītājs. Balamute, kas dara visu ko citu, tikai ne strādā. Citas valsts karogus māk noraut, un sevi pilnvaro piešķirt tādu karogu, kas pašam labpatīk. Nu kas tā par bezjēdzīgu partiju!
10.jūlijs, 17:19 Atbildēt
VVitālijs
Vai Rīgas amatpersonas tagad jūras par Napoleonu gvardes, kura mainīs pasauli? Ja mēģinātu mainīt pa labu cilvēkien, tad jau neko, BET KAD TIKAI AMBĪCIJAS UN NAUDA PIETUVINĀTIEM - Progresivajiem ar Vienotību JAIET PROJAM NO Rigas domes. Kad balsojam- cerējam, ka tiešām mainīs Rīgu uz labāko pusi, bet izrādijas ka ir vēl sliktāki par "Saskaņu"
3.augusts, 22:31 Atbildēt