Komentāri: Sakārtotas mikrosatiksmes vietā dāvana alkoholiķiem

30.06.2020. Imants Vīksne
 
PPar tīru latviju
Patikami ka totalitāra valsts atbalsta dzērajus ! Prieks ir par tam avarijām uz ceļiem , nu vai nav skaisti ,0astsliņu līķu kaudzes uz ceļiem ! Cerams ,dzeraji attaisnos sorosidu liktās ceribas uz viniem lielajā darbā latviuas teritorijas atbrivošana no latvāņiem un reģēdājiem !
30., 6:27 Atbildēt
lliene dambina
Patlaban Latvijā ir 8330 bērni ar invaliditāti, no kuriem 2548 nepieciešama īpaša aprūpe. Lielākoties tie ir bērni ar smagiem funkcionāliem traucējumiem vai smagu garīgu atpalicību
30., 8:55 Atbildēt
vvispār
Jaa, bet krievijaa viss ir sliktaak, bet muusu kungiem un saimniekiem, muusu dizenajiem amerikaniem, viss labi
30., 6:55 Atbildēt
vvispār
@Šodien, 6:55 // Alkoholiķis un niku zaglis no prigožina kantora neguļ no paša rīta un strādā mellu muti. ( Kaa ir zagt un pelniit koka rubeljus, trolli?)
30., 11:26 Atbildēt
BBraucējs Maksims
Bet direkcijās jau trešo gadu desmitu ar algu ap 7- 10 tūkstošiem eiro mēnesī mīkstos
krēslos iesēdušies padomjlaika pirmspensijas vecuma personas, kuras nav spējīgas domāt un strādāt 21. gadsimta līmenī. Pie šiem traģiskajiem rezultātiem būtu jāatkāpjas ne vienai vien amatpersonai. Arī policistus uz šosejām un ielām neredz...
30., 8:34 Atbildēt
EEsunes
Vectir@ns ir kauns visai Satiksmes ministrijai! Tādu nekompetenci departamentu vadības līmenī ir vēl jāpameklē! Linkaitam ar tādu komandu būs grūti sakārtot nozari...54
30., 8:55 Atbildēt
pprātnieks
Alkohola ražotāji un patērētāji silda ekonomiku un dod Valsts kasei lielāko pienesumu. Skatiet statistiku par Valsts budžeta veidošanos. Bet nelaimes gadījumi notiek arī bez alkohola lietošanas - arī papētiet statistiku.
30., 9:27 Atbildēt
aanekdote
Blakus rakstā - "Vissāpīgāk izmaiņas skars nelielus pārkāpumus izdarījušos, mopēdu vadītājus un šoferīšus alkohola reibumā"
Te- "Toties viena cita satiksmes dalībnieku grupa var berzēt rokas ‒ par braukšanu reibumā vairs nebūs jāiet cietumā."
30., 9:34 Atbildēt
PPiedodiet
Valdība domā par sevi.Tur śādu ğīmīśu pietiekami .
30., 9:50 Atbildēt
ooma
Un atkal pierādījies, kāds spēks ir vecajam, laikam vēl no padomju laikiem mantotajam milicijas darbības principam - ja kāds sūdzējās par likumpārkāpumiem, kam vēl nebija kriminālu seku, tradicionāla atbilde bijusi - lai sūdzētājs liekas mierā, milicija reaģēs, kad kāds tiks nonāvēts. Nu šis princips ir apstiprināts Latvijas likumdošanā. Un kāda glīta līdzība ar notikumiem Krievijā - slavenais aktieris Mihails Jefremovs jau arī ticis atkārtoti un daudzas reizes administratīvi sodīts par braukšanu dzērumā, un nu beidzot ir likumsakarīgais rezultāts - cilvēka nāve. Vai šāds process tiešām ir Latvijas likumdevēju sapnis?
30., 9:53 Atbildēt
NNejēga
LIKUMDOŠANĀ nekad, nekur,neko nenostiprina, nostiprina LIKUMĀ!
30., 10:05 Atbildēt
zzose
JKP atbilde pašsaprotama - vajag vēl vienu padomi, labāk divas un dāmu komiteju arī.
30., 10:04 Atbildēt
VVecais pauts
JKP ar šo tizlo brāķi nav nekāda sakara. Šādu Administratīvo pārkāpumu "likumu" saražoja bijušā VL-TB-LNNK tieslietu ministra Rasnača laikā.
30., 10:29 Atbildēt
AABC
Likumdošanā atceļ sēdēšanu cietumā par braukšanu dzērumā, jo valsts vairs nav tik bagāta, lai štruntīgi barotu un uzturētu tur dzērājšoferus.
Kāšanas sistēma pilnveidojas - nelaimīgais šoferis, būdams uz brīvām kājām, naski meklēs naudiņu. Ja kas, tad ir vēl viens ''ierocis'' - tiesu izpildītāji ...
Brīvi vergi ir vēl izdevīgāki ...
Kas attiecas uz privāto vieglo elektrotransportu, tā jaunievedumi krietni apsteidz likumdošanu ...
30., 10:28 Atbildēt
VVecais pauts
Latviskajā mentalitātē likumdošana izpaužas kā tizla bezsmadzeņu pauru kustināšanas mazspēja. Latvijas tā saucamie tautas kalpi jeb deputāti ir vislielākie nespējnieki, sliņķi, slaisti ar bremzētu domāšanu. Par patriotismu un Latvijas sakopšanu domāt un rūpēties viņiem ir tabu. Prātā vien shēmošana, mantrausība, zagšana.
30., 10:38 Atbildēt
PPriekšpilsētas tumsoņa
Tie tavi "nelaimīgie" šoferi varētu pamēģināt nedzert, runā, ka efektīvi likvidē visas tevis uzskaitītās problēmas! Bet citādi - ja ķer pie stūres pālī, manis pēc, lai šauj nost uz vietas!
30., 18:43 Atbildēt
vvispār
Raksta likumu priekš sevis?
30., 10:51 Atbildēt
ZZinošais
Nu loti tendenciozi :
Nu kāda jēga kādu turēt cietumā uz nodoklu maksātāju rēķina, ja nav seku ?!??!?
Cita lieta joprojām nav ieviest recidīva princips, kur soda bardzība atkarīga, no parkāpuma atkārtošanās biežuma !
Tikpat naivi ir domāt ka kaut kāds regulējums "saregulēs" jebkura satiksmes dalībnieka smadzenes līdzsvarojot tiesības ar pienākumiem un atbildību, taču galvenais lai galvenie kritizētāji parāda kur ņemt visa veida resursus lai kontrolētu jau esošo noteikumu ievērošanu ?!??!?
30., 12:37 Atbildēt
vvisi zin
psihiatri jau neņemt naudu un neatjaunot tiesības...............................
30., 12:52 Atbildēt
LLīvmane
Kaut kāds sviests, it sevišķi par tiem dzērājšoferiem..
30., 17:53 Atbildēt