Komentāri: Trokšņojoši moči jāpārmāca ar korektu metodi

15.09.2020. Imants Vīksne
 
NNiknais
Dažam izstaipīti sfinkteri, gāzes nàk laukā skaļàk kā moča taisnai trubai, laikam nepareizas orientācijas sekas
15., 8:06 Atbildēt
ddevka
Дeвушки ищут мужчин для сeкca, здеcь всe анoнимнo и бecплатнo, без рaзводнякoв и прoститутoк, вот cам убeдиcь ---- s.mobmas.ru/i1412
15., 11:02 Atbildēt
VVidusauss
Ir daļa normālu motocoklistu, bet praktiski visa otra puse, sirgst ar uzmanības deficītu. Tāpēc ir tie pretīgi bļerkstošie čoperi un vājprātīgi skaļi baiki.... un trakākais, ka tie deģenerāti nebraukā pa purvciemu, pĺaviniekiem vai mežciemu, bet taisa neeeenormàlu troksi, vizinoties pa centra ielàm, kuras ir māju ieskautas un skan kā mucā....
15., 8:13 Atbildēt
JJanisT
Vienkārši viņi domā, ka mocis nav domāts, lai ar viņu pārvietots, bet gan, lai radītu troksni!
15., 8:30 Atbildēt
HHC
Motors nevar radīt troksni. Tā ir dziesma! Dziesma katram sava.
15., 10:39 Atbildēt
NNav ko mērīt
Manuprāt, bet īpašiem mērījumiem ir skaidrs, kuram mocom ar izpūtēju viss ir kārtībā, kuram nav. Un nekādī īpašie mērījumi tam nav nepieciešami. Lai brauvc uz mototrasi ālēties.
15., 8:48 Atbildēt
MMotoprieks
Vajag izdot regulu ka visiem baikeriem jāpāriet uz elektromočiem un visi būs laimīgi.
15., 8:53 Atbildēt
EEda
Varbūt tā ir daļa no necieņas vienam pret otru, kas diemžēl valda sabiedrībā. "Es daru kā man tīk un man vienalga kā jūtas citi". Ja es par kaut ko brīnos, tad tā ir ilgstošā iecietība no valsts puses. Ir jāsaprot, ka pret akustisko piesārņojumu jāattiecas tieši tāpat kā pret gaisa, ūdens... Bet visa pamatā, manuprāt, ir necieņa - patrokšņot, lai mani dzird, nerādīt pagriezienu, jo man tāpat labi. Utt. Laikam jau jāpiekrīt arī iepriekš minētajam par uzmanības deficītu.
15., 9:00 Atbildēt
ppedālis
Dažkārt skatos raidījumus par auto tūnēšanu Amerikā. Nereti viņi izpūtējos pirms klusinātāja bunduļiem liek iekšā no salona darbināmu vārstu .Ar aizvērtu vārstu skaņa atbilst visiem standartiem, līdz ar ko policis uz ceļa nevar piekasīties un kaimiņi nesūdzas. Savukārt, kad vārstu attaisa, tad skaņa ir kā bez izpūtēja. Domāju, ka arī močiem šādas sistēmas varētu uzstādīt.
15., 9:03 Atbildēt
ppajolis
Nesaprotu, kāpēc dažiem čoperistiem šķiet, ka mocis bez klusinātāja ir stilīgi. Viennozīmīgi auto/moto motora skaņai ir nozīme, taču tas nenozīmē, ka tai jābūt skaļai un ausīs griezošai. Var piekrist, ka ne visiem ir pa prātam rūpnīcā uzstādītie izpūtēji, bet tas nenozīmē, ka no oriģinālā izpūtēja kaut ko izņemot vai noņemot pa visam, kaut kas uzlabosies. Ja vēlas izcelt sava moča/auto sportisko dabu, jaudu un individualitāti, tad jāizmanto zināmu ražotāju izstrādātie visiem standartiem atbilstošie izpūtēji, kuros ir pareizi sabalansētas augstās un zemās frekvences.
15., 9:22 Atbildēt
PPirktspēja
Uzcienāt ar cukuru?
15., 10:08 Atbildēt
HHC
Loud pipes save lives. Čoperim jābūt skaļam. Tieši tāpat kā V8 ar kompresoru.
15., 10:37 Atbildēt
BBiker
neko tas neglābj. Jo skaņa ir aizmugurē, priekšā braucošās mašīnas to nedzird. Toties visi, kuri naktī gulēja, tūkstošiem cilvēku, tika traucēts naktsmiers. Brauc pa savu lauku ceļu ar savu pļerraku. Vai saņem skrūvgriezi bākā, tik noliec pie manas mājas ..
16., 9:40 Atbildēt
PProtams
atpelni atpelni, Blodon, par to jau tev maksā, kaut kāda tukšvārdība bija jāuzskribelē par tēmu.
15., 12:06 Atbildēt
IInfor
Skaļam nav jābūt .jādūc kā bitei turbo režimā a ne kā ložmetējs .
15., 12:49 Atbildēt
BBlodons
Blodons ir iztapoņa.
15., 15:46 Atbildēt
SShadowVoice
Jā, es arī uzskatu, ka ar to kaut ko ir jādara.
ZB tie trūcīgie trokšņotāji. Mocim naudu sakasīja, klusinātāja remontam - nepietiek ;-) Nedz kāpēc viena satiksmes dalībnieku daļa ir privileģēta un atļaujās cūkoties uz ceļa. Savukārt valsts impotence arī te tiek pierādīta - šis noziedzīgais režīms nespēj pat prasti ieviest kārtību uz ielām.
15., 15:48 Atbildēt
ccilvēks
Sen bija laiks par to sākt runāt.Arī par sīkajiem skūteristiem ir jārunā.Tā ir prātam grūti saprotama tolerance pret kaut kādu mazgadīgu jampampiņu kurš cauru dienu trennē to savu izkropļoto aprātu pa pilsētu.Nu , kuram tas liekas normāli.Troksnis tāds , ka dzird vēl ilgi pēc aizbraukšanas .Tur taču ir jebkuram skaidrs , ka viss ir sakruķīts tā , lai lielāks troksnis.Acīmredzot , līdz civilizētai sabiedrībai mums vēl tālu un pie tā ir vainīgi vecāki , kuri zina ko dara viņu izlaistie jefiņi, un policija , kuriem liekas , ka viss ir ok.Par algas dienu gan viņi ir informēti.
15., 15:56 Atbildēt
ccilvēks
It kā Blodons ir gudrs cilvēks ......Varbūt ,lai tie skūteristi pabraukā gar viņa mātes logu,tad būs cits skatījums uz šo bezjēdzīgo trokšņošanu.Un policistiem .....jums nav kauns saņemt algu, un ne mazo.! Tak cilvēku labā tur esat Mieru un Kārtību uzturat.Tiešām kauna nav !
15., 20:06 Atbildēt
AAtceros
Pēc kara vilka stiepli pāri ceļam
15., 21:54 Atbildēt