Komentāri: Vai tiešām katra Rīgas ielās izvietotā stabiņa nomazgāšana maksā 13 eiro bez PVN?

17.07.2021. NNeatkarīgā
 
AAizsajūsmasaizrāvāselpa
Tik lēti???????????????????
17.jūlijs, 8:50 Atbildēt
vveidemane
kāda netīra kuce-zagle, smerdele, kāda smerdeļa sieva vai cita kuce slauka tos stabus? kaut tev vēzis iemestos, padauza !
20.jūlijs, 7:33 Atbildēt
ppipars
Rīga būs ļoti skaista , ja tos stabiņus mazgās ar dārgo Nano ūdeni . Arī te vajaga birojs kurš uzrauga lai mazgāšanas speciālisti nesāk iztirgot to ūdeni .
17.jūlijs, 9:08 Atbildēt
SSaša
Galvenais ienākumu avots(noslauciens) tiks nevis no staķīšu uzstādīšanas,bet to apkopes .
17.jūlijs, 11:19 Atbildēt
MMucijs Scēvola
lētāk tos stabiņus būtu mazgāt ar izmirēju asinīm...
21.jūlijs, 1:49 Atbildēt
LLomix
Neko nesapratu? Tātad pastāstīja, ka tā ir adekvāata cena? :D
17.jūlijs, 9:20 Atbildēt
SSkorceni
Vai tiešām ir kāds ,kurš uzdod šādu jautājumu ? Vai tiešām ir kāds , kuram nav skaidrs kas tas ir ? PS - Staļina laikā sraķis un kompānija būtu nošauti Komjaunatnes krastmalā pie sienas
17.jūlijs, 9:24 Atbildēt
PPATIESĪBA
Šie tādi īpaši staka stabini, šosejas malās uzstādītos tiešām kvalitatīvos stabinus - atstarotājus vispār nav jāmazgā , tie nomazgājas no lietus!!! staka stabini vienkārši ir prasti sūdi, markējums jau nāk nost,principā stakim vajadzētu atrasties Lemberga vietā!
17.jūlijs, 14:05 Atbildēt
RRežisēta
90 % bija Ušakovgeita , vajadzēja tikt pie varas un finanšu mehānismiem , Ventspils ostas identiska situācija + brīvības atņemšana , lūk īstie latvju patrioti kampēji, intriganti ,skaudīgi,sapuvušu dabu , nejauki smakojoši ,kā arī pēc būtības , īsā biznesa darboņi ,svešu deformētu ideju praktiķi ,bez nākotnes sev un nākošajām paaudzēm.
18.jūlijs, 22:15 Atbildēt
EEiropas Statistikas Alianse
smirdošie cūkas izkārnījumi abramoviči, ņemcoveļi, hodorkovsi, rotšildeļi jākar, tad mazak smirdēs, svarīgi konfiscet visu sazagto, pakviecināt šo mēslu radiniekus:))
21.jūlijs, 1:50 Atbildēt
LLūdzu sīkāku informaciju
Gribu mazgāt stabiņus ! Kur var pieteikties par stabiņu mazgātāju ? Vai kandidatu atlase notiks konkursā ? Manuprāt , kolosāls likumīgo dienaszagļu bizness , vai nē karogmeistar ?
17.jūlijs, 9:30 Atbildēt
NNesanāks bizness
Gan jau staķisti sen jau to atdevuši ārpakalpojumā , kuru izpilda savu radudraugupaziņu firmas par maksimālām naudiņām . Jautājums tikai-priekš kam tad Rīgā vajag tādu lērumu visādu departamentu ar simtiem ierēdņu , ja patiesās šeptes veic ārpakalpojumu biedrības, organizācijas un t.t. hipsterīgi pulciņi ! Atlaist visus liekos ierē'dņus un atstāt tikai Domi un dažus desmitus koordinātoru , kas sadala savējiem ārpakalpojumus un tos pieskata.
17.jūlijs, 11:10 Atbildēt
SSigulis
Tava komenta iespaidā, ātri paskatījos Bez Tabu sižetu. Pusminūtes laikā tas pipars apstrādāja to stabiņu, nu labi pat dodot minūti, paši varat rēķināt cik var dienas laikā apgūt, protams, interesanti būtu zināt cik viņš pats no tā visa saņem
17.jūlijs, 11:12 Atbildēt
SSandra
sētnieki gan jau par 13 eur algas pielikumu būtu gatavi visus savā zonā saspraustos stabinus nomazgāt, te jobsnais stakis par katru gatavs 13 eur maksāt, uz cietumu šo afēristu pretīgo
17.jūlijs, 22:15 Atbildēt
AAsfalts
Bļin, būtu labāk bedres salabojuši, alkatīgie kretīni!
Nemūžam vairs par šādiem dauņiem nebalsošu!
21.jūlijs, 12:15 Atbildēt
MMāris
Mēs savas morāles ziņā kopējam Krievijas ierēdņus . Izdomāt darbus , kurus var nedarīt ,jo neviens tāpat pārbaudīt nevar ( pārbaudītāju skaitu arī nevar zināt ) . Visi saņem nodokļu maksātāju naudu . Tā ir tīrākā zagšanana . To visu var vēl uzlabot , tapēc jābrauc uz Maskavu pieredzes apmaiņā . Tur iedos citas "likumīgas " shēmas , ko Rīgā ieviest
17.jūlijs, 9:43 Atbildēt
FFakts
Varbūt Maskavas mērija var atbraukt tagad pie Staķa- pmācīties, kur norakt naudu. Ušakovs jau arī bija meistars. Staķis seko iemītās pēdās.
17.jūlijs, 10:28 Atbildēt
AArmands
Tur jau tā lieta ka TĪRĀKĀ ZAGŠANA, te jau ar vienu apsūdzību pietek cietumam, un vēl tik prasti! Galvenās ielas bedrainas, taču mērs stāda stabinus, idiots
17.jūlijs, 22:18 Atbildēt
zzemessargs
Lelde Rudzika - izvietotā stabiņa nomazgāšana maksā 13 eiro bez PVN un ja vajadzēs stabiņu drīkstēs tikkai ar rokām un tikkai speciāli apmācītas sievietes apmazgāt jaunavām no 16.būšot piemaksas!
17.jūlijs, 9:50 Atbildēt
IInformācija pārdomām
jaunavas sēdīsies uz stabiņā lai zaudētu nevainību...viltīgākās sēdīsies ar ānusu, nevis pežu...
21.jūlijs, 1:51 Atbildēt
EEglītis
Nila jaunākais brālis Mārtiņš rullllē pa jaunam.
17.jūlijs, 10:02 Atbildēt
vvinnijs puks
Mēris Rīgā - Mārtiņš Stabiņš Karogplēsis
17.jūlijs, 12:51 Atbildēt
vvēlētāja
patiesībā jau pavisam vienkārši - PRASTS ZAGLIS
17.jūlijs, 23:34 Atbildēt
JJukums
Man tāda ķecerīga ideja - ko mēs te muļķojamies un strādajam par zemām algām? Dibinam individuālos uzņēmumus un ejam mazgāt stabiņus. Vesela zelta ādere. Ja dienā nomazgājam katrs 10...20 stabiņus, tas ir pilnīgi pietiekami. Nu, Ķirsi, ko teiksi?
17.jūlijs, 10:23 Atbildēt
LLapa
Tos pretīgos mēslus nevis mazgāt, bet aizvākt. Ielas bedrainas, mājas noķēpātas, koki nokaltuši, bet nauda tiek kaisīta vējā. Skats atbaidošs. Staķis un ķirsis paši jāizliek apskatei, kā izsaimniekot nodokļu maksātāju naudu. Slimi.
17.jūlijs, 10:26 Atbildēt
AAidzons
Kārtējā ņirgāšanās un Zagšana legālā veidā... :/ tā neko zelta darbs :)
17.jūlijs, 10:40 Atbildēt
ddienvidu tilts
Ir mums ZELTA TILTS, nu tikām pie ZELTA STABINIEM, LV dzīve iet kalnā ne rikšiem, bet aulekšiem
17.jūlijs, 22:21 Atbildēt
JJautājums
Ja Nils Ušakovs Ķirša prāt bija korupcijas seja tad kāda seja ir Ķirsis ar Staķi.
17.jūlijs, 10:44 Atbildēt
rrex
doma laukums raud pēc karātavām... ceru piedzīvot to dienu, kad varēšu iet lūkot kā karājas tie padlas kraukļiem par barību. nolādētajiem izdzimteņiem tikai viena doma- kā radīt shēmu, lai zem demagoģijas, neko nedarot, caur entajiem čomiem piesavinātos nodokļu naudu.
17.jūlijs, 10:59 Atbildēt
RRolis
Vajadzētu nodibināt SIA ar purnu dauzītājiem šitādiem tipiem.Domāju,ka Rīdzinieki samestos šādai SIA.
17.jūlijs, 11:04 Atbildēt
PPats svarīgākais
Štrunts par visu , galvenais lai skaistā varaviksnes parāde butu godam noorganizēta ,citādi asv uzliks sankcijas tāpat ka gruzīniem !
17.jūlijs, 11:16 Atbildēt
AAndris
Latvijā.
17.jūlijs, 11:38 Atbildēt
UUldis
Pamatīga maksa par stabiņu tīrību.
17.jūlijs, 11:38 Atbildēt
ZZilonis
Tas viss Rīgā.
17.jūlijs, 11:38 Atbildēt
SSuns
Dzeltenais ūdens uz šiem stabiņiem no manis.
17.jūlijs, 11:38 Atbildēt
AAndris
Stabini.
17.jūlijs, 11:39 Atbildēt