Komentāri: Ko tiesa kārtējo reizi negribēja dzirdēt t.s. Lemberga prāvā

bbērais
Tiesas kungs tev bargi vaicās....
16., 9:29 Atbildēt
PPilsonis
, kur Tu Aivar noslēpi savus 300 miljonus? Bet var jau būt, ka nevaicās. Politikāņi aprindās jau visai sen partiju kardināli kopā ar kādu šveiciti “dala” it kā Lemberga naudu. Pat ja valsts atņems Lemberga ģimenei tos it kā piederošos 300 miljonus, tās kapitāla daļas uzreiz būs jāprivatizē, jo Eiropas likumi neļauj Latvijas valstij iesaistīties naftas biznesā. Geidmana problēma ir ļoti skaidra, vai nu viņš būs palīdzējis vieniem biznesmeņiem nokampt lielāku kumosu no cita, vai būs rīkojies godīgi vismaz no nodokļu maksātāju viedokļa, atdodot biznesmeņu strīdus risināt civiltiesiskā kārtībā. Valstij nav jātērē 12 gadi uz miljonāru savstarpējiem naudas strīdiem.
16., 14:15 Atbildēt
KKurzemnieks
Šoreiz laikam Lembergam būs jābeidz muļķi tēlot un jāsāk ''suharus'' kaltēt !
16., 19:45 Atbildēt
FFeja
Būtu jau labi. Apnicis tas mazais huseins.
17., 14:52 Atbildēt
bbērais
Tiesas kungs tev bargi vaicās....
16., 9:40 Atbildēt
PPionieris Grīnbergs
Totalitāra valsti nospļauties uz kaut kādiem 92 pantiem ,nevainibas prezumcijām , cokumentiem ,pierādijumiem , dumjam satversmēm , vienlīdxigaguem sacikstes principiem , totalitāra valsti visu nosaka safabricetas lietas pasūtitajs un safabricētaji un perkamas tiesas tā ka nav ko brīnities ! Kāpēc ,ksika kad tiek tiesats latvijas ,asv un planētas Zeme drsusmigakais noziedznieks ,teroristu finsnsētajs , kofumpantds ,slepkava netiek nodrošinātas televizijas pārraides no tiesas zāles ,tsutai šis noziedznieks ir japazīst sejā , ir vidiem jāredz kā viņs novilcina tiesas procesu , kariņ , levit ! Kapec tautai tiek liegta ši iespēja uz informacijas saņemšanu , kur paliek Satversmes 100 .pants ?
16., 11:04 Atbildēt
aatbilde
Tādēļ, ka tad tauta redzētu, ka te jāmaina vietām apsūdzētais ar apsūdzētājiem. Un pieprasītu, lai tiktu atklātas tās daudzās slepkavības, kuras tika pasludinātas par pašnāvībām vai slimību izraisījušām. Kas bija ieinteresēts novākt lieciniekus, kas varētu visu šo cirku atmaskots. Vai viens liecinieks jau nepateica, ka ,, viņu paaicināja un lika parakstīt jau gatavu liecību, ..."Pēc tam šo liecinieku vairs uz tiesu neviens ne aicināja, ne uzmeklēja. Brīnums, ka viņš vēl ir pie dzīvajiem
16., 11:11 Atbildēt
CCincis
Nu jau gan Aivara ghimenite ir patiesi nevainigu jerinu miljardieru gimenite . Tolko vzjatka tolko vodka
16., 11:22 Atbildēt
vvispār
Ja neatbild uz konkrētiem jautājumiem, tad tiesa dara pareizi.
16., 11:42 Atbildēt
CChristian
Kā patreizi tiesāt "tautas ienaidniekus" Trešais Reichs savā laikā tiesnešus sūtīja uz Maskavu pie Višinska pamācīties. Izskatās, ka kāds macījies no Chodorkovsky prāvas Krievijā. Kas arī bija "neatkarīga tiesa"
16., 13:09 Atbildēt
RRita
Irina Petrovna , taču beidziet to safabricēto kriminālfarsu , vai nesaprotat , ka tas ir parasts civiltiesisks strìds ?
16., 16:14 Atbildēt
DDerdz
Ja nav pierādījumu, tad kāda jēga no tiesas, ja būtu pierādījumu, tad viena tiesa un cietumā žviks, sk. procesus kā notiek asv. Bērndārzs, pieauguši kā ne kā
16., 17:05 Atbildēt
IInfor
Galvenais lai vēlāk pamet valsti bet ne pārāk vēlu ar .
16., 18:53 Atbildēt
ffakts
Tiesa nav cirka izrāde!
"aizstāvība īpaši strādāja pie tā, lai jebkuram interesentam, kas klausās aizstāvības runu, vai kam tā var kļūt pieejama, bet kas nav šīs lietas dalībnieks un kam nav zināmi lietas materiāli, būtu pilnīgi skaidrs, par ko runā aizstāvji, un kāpēc izdara šādus vai tādus secinājumus."
16., 20:24 Atbildēt
ffakts
Ja izlasa to advokātes plānoto murmulēšanu, tad ir acīmredzams, ka tai nav ne mazākā sakara ar uzrādīto apsūdzību un tātad tā ir vienkārši laika vilcināšana.
16., 20:37 Atbildēt
ZZane L
Kad tas mērglis beidzot sēdēs cietumā?
16., 20:41 Atbildēt
ZZanīt
nesteidzies , ECT Aivars vinnēs !
17., 7:57 Atbildēt
RRolands
jau sen nevienam nav saubu- neviens nekur nesedes...sovasar ta ari neizdevas pabut Venstspili...ceru, ka vel dzivosu un nakamaja vasara ar k. pludmale, atklata, nebeidzamo veju saustita jura, vel sampanieti padzersim...
16., 22:05 Atbildēt
IIna
Aivar,jo ātrāk,jo labāk...ņem mugureni un laidies prom no šīs valsts.....LV
17., 1:38 Atbildēt
PPrincips
Diez vai uz Štatiem pēc notiesājošā sprieduma pats brauks pakaļ, jeb sūtīs advokātus.
17., 8:50 Atbildēt
VVārds
Atraduši āzīti puķu dobītē..., bet āži pa kāpostu lauku tagad dzeivo pirzdami...Šķēļuks, Godmanis, Kalvītis utt
17., 19:58 Atbildēt