Komentāri: Tiesa izpilda prokuroru prasību un ieliek Lembergu cietumā

TTemīda
Izskatās , ka nākošā Tiesu instance Lembergu attaisnos .
23.februāris, 8:15 Atbildēt
RRipa
Nu viss, tagad latvju zeme točno uzzels!!! Lembis meķī un zelšanai pilnīgi nekas vairāk netraucēs!!!
23.februāris, 8:29 Atbildēt
FFedja
Prokuroru čokā, Hūti atbrīvot!
23.februāris, 8:53 Atbildēt
DDomatajs
Ja prokurors prasa, tad dodiet vinam! Bet Aivaru liekiet miera !!!
23.februāris, 17:24 Atbildēt
AAsais
Beidzot šim nekaunīgajam vienkāršās tautas apzadzējam un izsmējējam ir ierādīta viņam pienākošās vieta. Ja kādi uzskata, ka lembis ir labs politiķis, un ir gatavi par viņu vēl arī balsot, tad šādiem cilvēkiem nav ne mazāko tiesību kliegt, ka valsts ir izzagta, jo balsojot par lielāko valsts un pašvaldības naudas izzadzēju, šie cilvēki akceptē izzagšanu un priecājas par to. Un ja arī kādreiz cilvēktiesību tiesa Latvijai liktu izmaksāt šim tipam kompensāciju, tad tā viena alga būtu simtiem reižu mazāka, nekā tas ko viņš pa šo laiku būtu no sabiedrības nozadzis, ja tam ļautu šo darbību turpināt. Nav jau vajadzīgs, lai lembi iesēdinātu uz ilgiem gadiem, bet galvenais ir viņam parādīt, ka valsts nav slaucama govs un noraut šo parazītu no siles.
23.februāris, 9:14 Atbildēt
hhe he
Man nav ne jausmas, kāds ir Lembergs, bet esmu pamanījis, ka tie, kas apsūdz viņu zagšanā, - nekad nevar pateikt, ko tad viņš ir nozadzis. Tad ko viņš Tev ir nozadzis? Ja nevari konkrēti atbildēt, tad maini savu niku uz antonīmu, tā būs godīgāk.
23.februāris, 9:53 Atbildēt
hho ho
Tiesa jau pielēma skaidri un gaiši - valstij viņš neko nav nozadzis!!! Lēmumus, kurus viņš pieņēmis, ir valsts un sabiedrības interesēs. Bet tiesa uzskata, ka viņš no Kokaļa, Gulbja un Jūļa akcijas esot izspiedis. Nu, tam nu gan lai tic kāds cits. Es neticāšu
23.februāris, 10:01 Atbildēt
ZZips
No raksta ir saprotams, ka valsts uzneemusies advokaata lomu daziem biznesmeniem, lai panaaktu taisniigumu vinu starpaa. Tacu pasi biznesmeni nav bijusi lietaas iniciatori. Paareejai sabiedriibai no so biznesmenu mantiskajaam attieciibaam nekaadi zaudeejumi nav radusies.
23.februāris, 21:46 Atbildēt
DDubultstandarti dubultmorāle
Navaļņijs - divās krimināllietās notiesāts , opoxicionārs ,puteņa kritikis tika ielikts cietuma par to ,ka gandrīz 100 reizes ( pirms saindēšanas tuplī ar novičoku ) bija parkapis tiesas nosacītā soda prasības .
Lembergs - tiesas spriedums vēl nav stājies spēkā , opozicionārs ,asv pilsoņa kariņa stulbuma ( Grīnberga lieta ) atmaskotājās , nato mīzeļu nosaucējs par mīzeļiem , nav pārkapis nekādus tiesu noteiktos ierobežojumus
Abi tiek ielikti cietumā !
23.februāris, 9:15 Atbildēt
TTedis
Tiesa publiski pazīstamu pensionāru liedz brīvībau, atstāj cienījuma vcuma cilvēku bez mantas, mitekļa un iztikas līdzekļiem! Vienu no LV lielākajiem nodokļu maksātājiem. ?Nonsens!!!
23.februāris, 9:20 Atbildēt
SSams
Miteklis viņam tagad ir un baros arī uz valsts rēķina.
23.februāris, 9:26 Atbildēt
iidioten
Laipni lūgti, Iztiesāto Kungi, pēc atsēdēšanas pāris gadiņus cietumā ar mantas un naudas atņemšanu ''tiesiskā ceļā'', Darba Proletariāta rindās! Kad iznāksiet no ķurķa ārā, jums nebūs vairs glauno villu, nebūs vairs dārgo automobiļu, nebūs naudas, nebūs mantas ... jums piederēs tikai tas, kas jums ir mugurā! Kamēr tiesāsieties, tikmēr manta, nauda un īpašumi ''izkusīs kā pērnā gada sniegs'' ...
Interesanti - kam šī manta, nauda un īpašumi kļūs kā īpašums ...
Secinājums - mēs, jebkurš no mums, var nokļūt uz ielas ... ne tikai Lembergs ...
23.februāris, 9:34 Atbildēt
UUn ko saka tiesibsargs jansons
Visticamāk bordeļiem ,jurīšiem , jariņiem ,šmariņiem ...
23.februāris, 9:43 Atbildēt
RRudolfs
Manta sen jau notralllināta
23.februāris, 10:03 Atbildēt
ppuga
Demokrātijas kapraci Volgas tatāru tiesās pēc nākamām Saeimas vēlēšanām, bordāneļa mentu banda terorizē valsti!
23.februāris, 10:08 Atbildēt
AABCD
Rezumējums par 30 neveiksmīgajiem saimniekošanas gadiem Latvijā - vainīgais atrasts, ielikts aiz restēm. Tagad straujiem soļiem uz labklājību, kā sola premjers Kariņš.
23.februāris, 10:17 Atbildēt
CCērme
Ja var ticēt augstāk izklāstītajam apsūdzību sarakstam, lietas velk vairāk uz administratīvo un civilprocesu. Tomēr cilvēks, kurš ar savu neatkarību un aso mēli tik daudzus nolīdzinājis ar zemi (un pelnīti- kā Kariņu Grinbergu lietā) , ir jāsoda- ja ne citiem par biedinājumu, tad aiz prastas atriebības. Kad viņš iznāks, 2.instances attaisnots, konfiscētā manta jau būs izvazāta, un Puzes muižā dzīres saviem protežē rīkos Meroni.
23.februāris, 10:24 Atbildēt
bbbz
Bauriem prieki! Nu tik dzīves līmenis labklājībā pieaugs! Kā izskatās, tā nu izskatās - Lembis cietumā!
23.februāris, 10:33 Atbildēt
AAr laimīgie ventspilnieki
Protams ! Paskaties kā zeļ un plaukst Ventas osta ārkartigi gudrā ,talantīgā ,ista patriota , vecā jūras vilka pistovska vadībā ! Milijards e šogad valsts budžetā ,divi nakamgad .... Arī Ventspiks pilsēta beidzot kļus par īstu nato mīzeļu bordeļtaunu , visapkārt apmizts ,apdirsts , izdemolēts ...
23.februāris, 10:48 Atbildēt
rradars
Manuprāt, pa Lemberga īpašumiem kāds jau pašlaik šiverē! Saimnieks cietumā - zagļi zog!
23.februāris, 10:35 Atbildēt
JJautājums
Kāpēc neviens nebļauj par Lemberga cilvēktiesību pārkāpumu , pirms spriedums stājies spēkā , ieslodzīt bez pamata cietumā , Janson , taču ziņo ECT , neguli !
23.februāris, 10:45 Atbildēt
nnokavēji
Cilvēktiesības Latvijā atceltas jau 03.2020.g.
23.februāris, 10:56 Atbildēt
aastoņķajis
Nepārsteidz šāds tiesas lēmuma traktējums,ja ieskatās aizkulisēs.Izdevniecību «Mediju nams», tai skaitā NRA, iegādājies Anrija Lemberga sievas brālis, mediju aprindās nepazīstams cilvēks - Nauris Kāpostiņš. Iepriekš viņš nav bijis arī sevišķi veiksmīgs uzņēmējs.Viena no «Neatkarīgās Rīta Avīzes» īpašajām sadaļām ir regulāra Ventspils mēra Aivara Lemberga un viņa dēla Anrija tiesas prāvas atspoguļošana – portālā tam izveidota atsevišķa rubrika. Viens no tās autoriem ir arī nu jau bijušais «Mediju nama» līdzīpašnieks Uldis Dreiblats. Rakstos parasti tiek dota plaša iespēja izteikties Lemberga aizstāvjiem, savukārt valsts apsūdzības un tiesas darbības regulāri tiek kritizētas.(TVNET/LTV De Facto)
23.februāris, 10:51 Atbildēt
MMāris
Ko Jūs muldat?Kurš aizstāvību regulāri pārtrauc,Juriss.LSM ir jb.nā melu industrija
23.februāris, 11:48 Atbildēt
HHidra
Izdevniecības "Cits Medijs", tai skaitā žurnāls "IR", īpašnieki ir Sorosa struktūru - "Delna", "Providus" - amatpersonas. Rakstos tiek dotas iespējas plaši izteikties sorosistiem, bet viņu pretinieku darbības tiek kritizētas
23.februāris, 17:53 Atbildēt
TTemīda
Suņi rej, bet karavāna iet tālāk :)
23.februāris, 12:16 Atbildēt
AASV protektorāts Latvija
Labs raksts, bet trūkst galvenā - nebija nekāds kaitējums nodarīts Latvijas valstij. Indīgi zirnekļi plēsās par mantu, kuru starp citu visi kopā pirms tam bija nozaguši valstij, bet valstij nekāds kaitējums ar Lemberga darbībām nodarīts netika. Miljonāru grupiņa kopīgi atbrīvojās ar valsts rokām no savējā tāda paša prihvatiztora kā viņi paši. Raksta autors varētu par visu šo sižetu uzrakstīt grāmatu. Visai smieklīgi izklausās tie stāsti, kā, piemēram, Lembergs esot izspiedis akcijas vai daļas no Gulbja un citiem līdzīgiem visai turīgiem personāžiem. Pēc tādas prokuroru loģikas arī zīdainis, kad viņš prasa mammai pienu, nodarbojas ar izspiešanu. Te turīgi ļaudis vispirms nozaga kopīgi valstij tās mantu un pēc tam kā tas tādos gadījumos pienākas notika nozagtās mantas pārdale. Tak kā valsts manta nonāca šo turīgo terpilu kontrolē, tas prokurorus nez kāpēc nav interesējis, bet kad viens tāds valsts mantas prihvatizators atņēmis to mantu saviem padeļņikiem, tas prokuroru prāt ir izspiešana. Grāmatu vajadzēja Lembergam par to visu pasūtīt, lai tauta lasa un uzzina patiesību, nevis tērēt naudu savai advokātu varzai.
23.februāris, 13:34 Atbildēt
ČČalis
Nu jau šādu kategoriju rakstiem pamazām jānomainās ar citiem-reportāžas no kameras: kā sēžās; ir viens vai vairāk kamerā; kā ēstgriba, veselība; vai neapbižo; vai režīmu nepārkāpj u.t.t.
23.februāris, 14:51 Atbildēt
gglābjas kas var
LEMBERGA ATĻĀVĀS PATEIKT KAS VADA ŠO VALSTI!
ITĀLIJĀ APCIETINĀJA VISU MAFIJU KURI CĪNMĪJĀS PRET SOROSA SLEWPKAVU IEVEŠANU
23.februāris, 18:28 Atbildēt
TToto
Vai Lembergu arī Latvijas valsts indēs, kā Navaļniju Krievijā? Kā, var apcietināt cilvēku, bez tiesas sprieduma?
23.februāris, 20:25 Atbildēt