Komentāri: Arī prokuratūra noraida Kristovska sūdzību t. s. "čekas stukača" lietā

VVoldemārs
No 92 biju Republikas zemessardzes štāba apsardzē,viņš tur strādāja, normāls vīrs.
23.novembris 2021, 9:42 Atbildēt
UUldis
Viss pūst viss mainās.
23.novembris 2021, 11:30 Atbildēt
MMāris
Aizej Ģirt padzeries mazliet!Tev taču patīk ieraut!
23.novembris 2021, 10:37 Atbildēt
MMartins
Ikviens taču mēs saprotam, ka arī šai lietā Lembergam būs izrādījusies pilnīga taisnība- šis sorossa sēklu atrijošais kucēns protams, ka bija čekas stukačš
23.novembris 2021, 11:35 Atbildēt
ffūgas
Nu kā var tā neatzīt čekista ieguldījumu cīņas sparu, ar tādu centību rāvās visu par visiem. Te pat M. Auziņš un Guntis Bahs ne vienmēr tika līdzii
23.novembris 2021, 11:40 Atbildēt
rrebe
Nu re! Ir Lembergam arī mazi prieciņi dzīvē. Lieta izbeigta. Tas noteikti stiprinās viņa garu un palīdzēs sēdēt.
Bet Kristovskis var pārsūdzēt lēmumu.
23.novembris 2021, 11:44 Atbildēt
aandris
To ka tas puisis bij dārgs - pilnīgi droši-pie jebkura ierēdņa varēja tikt cauri ar pāris pudelēm ļoti laba konjaka-ja vēl klāt pieliki pāris bundžiņas ar ikriem un labu konfekšu kārbu - varēji sarunāt gandrīz visu- toties jaunskungs pats noteica taksi un zem 1000.latiem tā nebija (parasti prasīja dārgu tehniku it kā darba vajadzībām), tā kā Lembergs neko nav samelojis.
23.novembris 2021, 13:01 Atbildēt
PPareizaissecinājums
Ģirtvaldis nevar nomierināties... vēlas "vēlreiz iekāpt tajā pašā upē"... .
Ģirt, netērē velti enerģiju, pievērsies kādai derīgai nodarbei, no kuras ļaudīm būtu labums un arī pašam - gandarījums par pavadīto dzīves laiku.
23.novembris 2021, 13:10 Atbildēt
DDižais
Tā saucamie politiķi, tā saucamās lietas… Čekas maisos ir īstie politiķi un īstās lietas, laikam.
23.novembris 2021, 13:57 Atbildēt
VVecsčekists
"Čekas maisi" pēc savas nozīmes šobrīd ir vien makulatūra.
Tiem, kuri tur atrodas, nav nekādu reālu politisku iespēju.
Arī Krievijas specdienestiem šie "sagaismotie" aģenti nav vajadzīgi.
Bet to nevar droši teikt par pārējo trīs PSRS laiku specdienestu aģentūru, kuras "maisi " nav nekur nomētāti... .
Morāle - neatkarīgi no tā, vai jūs esat politiskas policijas aģents, vai štata darbinieks, pie mazākās politiskās zemestrīces jūs uzmetīs pašu pirmo... .
24.novembris 2021, 9:34 Atbildēt
LLasītājs
Kādā avīzē šis komentārs publicēts, kas ir tā autori, kas viņiem maksā algu un kā viedokli viņi aizstāv? Jautājumi ir - un ja nav, tad viss ir skaidrs, sēdies - ieskaitīts. Jā, un starp citu, A.Lembergs atrodas cietumā, izcieš sodu par zagšanu, kukuļņemšanu, varas nelietīgu izmantošanu, nodokļu nemaksāšanu un citiem ar finansu mahinācijām saistītiem darījumiem.
23.novembris 2021, 14:04 Atbildēt
UUps
" izcieš sodu par zagšanu, kukuļņemšanu, varas nelietīgu izmantošanu, nodokļu nemaksāšanu". A.Lembergs nav notiesāts! Līdz ar to viņš nevar izciest sodu...! Viņš ir arestēts uz knariņa, ko A.Lembergs piesmēja Grīnberga lietā un parādījā kāds knariņš ir pūslis bez smadzenēm, un beztiesiskuma bordāneļa iegribām. Apakšā stāv dziļi ūdeņi ( ja Lembis pavērs reāli muti- puse valsts izies ielās!). Vnk nobīdija pie malas Lembi lai nelēkā un netraucē knariņam, pinkainim un citiem siles bandītiem un meļiem tagad šeptēties ar līdzekļiem lielos apmēros. Vnk izdo°āja pamatojumu,ak līdz lietas izskatīšanai Lembergs var aizmukt kaut kru uz citu valsti, kaut vairāk kā 10 gadus nekur nemuka...!
23.novembris 2021, 20:27 Atbildēt
TTaleirāns
Lembergs nav rožu ziedlapiņa... bet nav arī šaubu, ka pret Lembergu notiek POLITISKA IZRĒĶINĀŠANĀS.
24.novembris 2021, 9:37 Atbildēt
wwest
Vai šis stukačs nelikvidēja Zemessardzi?
23.novembris 2021, 14:49 Atbildēt
ssadists
Nē, apsālīja tavus pautus pirms nokošanas.
23.novembris 2021, 17:39 Atbildēt
hhūtessapnis
Hūtei ir garas rokas un, liekas, ka visi noraidījumi ir viņa darbs. Ko viņš teiktu, ja es viņu nosauktu par čekistu, kas izravējis savu kartiti no maisa? Tad būtu jampadracis, prokurori, tiesas ar garantētu vinni. Viņam labi runāt, jo pats būdams VIK priekšsēdis varēja čekistus zināmā mērā nedaudz komandèt un tātad pats bija čekistu komandieris.
23.novembris 2021, 14:52 Atbildēt
nnu nu
Būtu garas rokas, Zatlers, Sprūdžs un Bordāns jau sen barotu tārpus, bet ja būtu kalpojis kremlim, kā minētā trijotne, ar Janukoviču Rostovā pie Donas ēstu vatrušku un spēlētu riču-raču.
23.novembris 2021, 16:46 Atbildēt
AAina
Hei! Lembis tak reāli bija čekistu bīdītājs pareizā virzienā! Izpildkomitejas priekšsēdētājs ostas pilsētā bez čekistiem neeksistēja. Tas ilgi nevienam prātā nebija ienācis, ka izpildkomitejas un partijas komitejas priekšnieki taču nepārtraukti sadarbojās ar čeku, to virzīja sev vajadzīgā virzienā un čeka teica priekšā šiem priekšniekiem kuri ir paspaidāmi.
23.novembris 2021, 17:38 Atbildēt
nnu ja
Ventspilī, ja gribi zināt, VDK bija ļoti sakarīgi darbinieki (aptuveni no 1985 līdz VDK likvidācijai). Lieki nespaidīja normālus cilvēkus, bet lupatas gan spaidīja un raustīja, iebiedēja, iedzēra ar šiem kopā, lai izsūknētu informāciju....! "Kosmosā" grozījās visāda publika un tur labi varēja šo to uzzināt (daži pārdevās par konīti vai vnk par to,ka var pasēdēt pie "elites".).
23.novembris 2021, 20:30 Atbildēt
RRenārs
Divi sarkanie satikās, Lembis darbojās joprojām sarkanās partijas un krievijas interesēs, bet Kristovskis tik lavierē starp eiropiņu un liberasisma idejām, mēģina sevi taisīt baltu. Godīgi teikšu manā skatījumā abi ir lieli mēsli un valsti graujoši indivīdi.
23.novembris 2021, 18:29 Atbildēt
PPensionāre
Ko nu Kristovskis grib.Pats par sevi uzraksta grāmatu,redz cik foršs džeks es biju.Nu nevar divreiz iekāpt upē vienā un tajā pašā vietā.Visi Kristovski, Vanzoviči utt tagad no sevis tēlo svētos.Jūsu laiks pagājis, derētu noplīst malā un paklusēt.
23.novembris 2021, 18:44 Atbildēt
vvispār
tas girtuks lielākais intrigans un ļoti ļoti atriebīgs,bet ne katreiz sanāk un jau no siles tā patālāk.Kā šis nogāzās tai sapulčē no krēsla---LABA ZĪME BIJA.Ja LEMBERGA KUNGS saka,ta tas tā bija.
23.novembris 2021, 19:14 Atbildēt
NNu ja
bijušie "Kosmosa" apmekļētāji daudz ko varētu pastāstīt par šo tipu, tik daļa jau ir zem zemes, citi- nemaz nevēlas atminēties šo tipu jo visu var pateikt dažos ļoti rupjos vārdos!
23.novembris 2021, 20:32 Atbildēt
PPirktspēja
Kāpēc neviens vides aizsargs vairs neredz, ka cauri pilsētai tiek sūtītas bīstamas ķīmiskas kravas? Tas iespaido savu akciju vērtību? :)
23.novembris 2021, 20:01 Atbildēt
LLeons
Valsti vada komunisti un čekisti kā arī kremļa prtija saskaņa un ZZS.
24.novembris 2021, 7:25 Atbildēt
IIncis
Pats raksta un pats sūdzas? To es īsti labi nesapratu. Vienīgais. Ko sapratu. Daudziem nav ko darīt. Bērni viens otru bieži nosauc par stulbeņiem. Tad jau nākamais posms, mīlošie vecāki ar skries sūdzēties un tiesāties. Tāda pati logjika.
24.novembris 2021, 7:45 Atbildēt
JJuris
Raksta autoram būtu labāk jāpārzina to lietu būtību par ko raksta. Ja Kristovskis bija....., tad kādi darba pienākumi attiecībā uz KGB bija Lembergam....
24.novembris 2021, 14:20 Atbildēt
MMjā
KĀPĒC PAR lemberga NEVAR KOMENTĀRUS RAKSTĪT?! VECAIS SIMULANTS ATKAL STRAUJI SĀCIS SLIMOT? PAGAJUŠO REIZI ARĪ KLUNKURĒJA AR SUŅU APKAKLI, BET KĀ IZLAIDA ĀRA, TĀ SKREJA GORĪT PAKAĻU UN DEJOT LAMBADU PUBLISKI.
25.novembris 2021, 14:25 Atbildēt