Komentāri: Mediķu arodbiedrība: Veselības ministrijas ziņojums par algām nav patiess

18.09.2020. Inga Paparde
 
MMedmāsa
Nu ko tā muļķīte vāvuļo par algām , viņa pat neprot noteikt cik ārstniecības personām ir jāārstē pacientu pilnas darba dienas laikā !
18.septembris, 8:05 Atbildēt
IInfor
Pēc cik pacientiem medmāsa kļūst par harley quinn ?
18.septembris, 10:20 Atbildēt
IInfor
18.septembris, 10:23 Atbildēt
ŠŠoreiz Viņķelei taisnība
Un keris bezdē slapju
18.septembris, 21:06 Atbildēt
PPuveklīts
Viņiem ir tikai viena atbilde, gaidiet būs!
18.septembris, 9:20 Atbildēt
IInfor
Kad būs tad būs ! Teica cariene .
18.septembris, 10:11 Atbildēt
IInfor
18.septembris, 10:21 Atbildēt
DDpuse
Atliek tikai acis blisināt, lasot par VISĀM nozarēm. Valstī- naudas nav, bet visiem tikšot paaugstinātas algas. Augstskolu mācī spēkiem pensijas būšot ... kkur virs 2000 eur mēnesī, sākot no 1. oktobra, utt..
18.septembris, 10:12 Atbildēt
oopis no laukiem
Pirms ceļat algas atrisiniet naudas trūkuma patieso problēmu - pārtrauciet monetāro protekcionismu ārvalstu investoriem un importam un atceļiet monetāro šoka terapiju vietējiem ražotājiem un eksportam un tad naudas daudzums iekšējā tirgū strauji pieaugs uz iekšējā tirgus apgrozījuma rēķina, strauji augot maksātspējīgam pieprasījumam pēc vietējās izcelsmes precēm un pakalpojumiem.! Citiem vārdiem sakot - aktivizējiet naudas iekšējo apgrozījumu,kas naudu netērē,nevis ārējo naudas tērēšanu. Kas var būt vēl vienkāršāks un saprotamāks? Valdībai ir nopietnas problēmas at LOĢISTIKU!
18.septembris, 10:56 Atbildēt
OOme
Bet ko var gribēt no premjera dubultpilsoņa , ko pat neņēma darbā par laborantu Latvijas Universitātē !
18.septembris, 15:05 Atbildēt
LLidija
Būtu jocīgi, ja latvieši nemelotu. Reti pretīga tauta - zog, melo, ir stulba, visā vaino citus, nepateicīga, nelietīga, bet talantīga shēmotāja, kaut gan shēmotāju purni ir atbaidoši.
18.septembris, 11:05 Atbildēt
ssatans
Lielākais melis ir pats arodbiedrības šefs Valdis Keris, varbūt beidzot pateiksi cik nopelniuz dakteru un māsiņu rēķina. Aizrīsies Biedri Keri, citādi nevaru tevi vecu partijas darbiniek nosaukt.
18.septembris, 15:50 Atbildēt
OOga
Saskatu līdzības ar pedagogu algu "celšanu"- katra algas " paaugstināšana" nesa ievērojamu slodzes palielināšanu, tādejādi par vienu darba stundu pēc reformas maciņā iebira mazāk. Ministrijas " pūš miglu acīs". Kā jau vienmēr. Lai nu mediķiem izdodas saņemt iecerēto un pelnīto
18.septembris, 15:59 Atbildēt
zzemniece
Viens otrs mediķis ar savu vienaldzību pret pacientu pat šo algu nenopelna. Kā parāda naudu tā uzreiz atmostas. Paskataties ;Alpu dakteri""" lai redzētu kādiem ir jābūt ārstiem, mūsējiem vēl daudz jāaug un tad jābļauj pēc naudas.
19.septembris, 7:15 Atbildēt