Komentāri: Vai labklājības ministre atbildību par Covid-19 izplatību pansionātos noveļ uz citiem?

12.01.2021. Inga Paparde
 
ooto
Kā var gaidīt labus darba rezultātus no nejēgas?
12.janvāris, 10:44 Atbildēt
ttad kurā valstī ir jēga
mācēsi nosaukt kaut vienu valsti pasaulē , kur tā nav noticis ?
12.janvāris, 11:11 Atbildēt
AApjukušais
Nu palaidiet to pa pieskari beidzot, beidziet pazemot izpildvaru, kā tādu... nu pasakiet ministres manikīrītei - menedžerei, lai pasaka savai klientei, ka jātinās... vai..., tagad jau noteikti nesatiekas ar savu nadziņu pavēlnieci...,COVID taču...tādēl, jau nav nekādas virzības uz labklājību nav...
12.janvāris, 11:01 Atbildēt
aandris
Ko te prasīt atbildību no Ramoņčika -viņa tak spēlējās ar vienradzi zem segas ,kādi te pensionāri un pansionāti,visi tak labi zin ka darbinieki no vienas slimnīcas iet uz otru slimnīcu dežūrēt un pelnīt iztiku,uz pansionātu lielākoties aiziet jau pārguruši un spēka jau viņiem nav.kā var pieļaut ka med personāls strādā pa 16.stundām un vairāk ,bet maizei pietiek knapi,žēl man to darbinieku kuri pēdējiem spēkiem vēl cīnās slimnīcās un pansionātos,jo viņiem arī gribas cilvēka cienīgu dzīvi.
12.janvāris, 11:07 Atbildēt
RRamona
liekat mani mierā ar tām nabagmājām , guļu mājās , jo strādāju attālināti , gan Saemā , gan ministrēju , alga griežās smuka !
12.janvāris, 11:30 Atbildēt
LLatviešu burti
Beidzot tomēr pienāca laiks, kad pamatīgi atspēlējas 30 gados valstī maksātās apkaunojošās zemās algas. 1. - trūkst medicīnas darbinieku, 2. pansionātu darbinieki skraida pa 3 - 5 darba vietām.
Gan jau atklāsies vēl pamatīgas problēmas niecīgo algu dēļ!
12.janvāris, 11:36 Atbildēt
IIka
Jā, atmaksājusies gadiem ilga līdzekļu taupīšana. Apjautājieties, kāds tieši valsts sacos ir tehniskais nodrošinājums. Rīgas vsacos ir totāla nabadzība pat skatoties pret pašvaldību saciem. Traukus mazgā ar rociņām, aprūpētāja ir arī apkopēja un ēdinātāja. Šobrīd arī ēdienu dalītāja.
12.janvāris, 19:54 Atbildēt
RRamončika
atkal nobildējuši manas mājas parādes durvis , svoloči , un te ielikuši !
12.janvāris, 11:43 Atbildēt
KKaža
Ar labklājības ministru svētību ilgu laiku notiek darba invalīdu diskriminācija-arodslimības,kuras ir uz mūžu darba spēju zudumā iemesls demonstratīvi tiek ignorētas,netiek ārstētas,tiek slēptas,lai gan ir iekasēti apdrošināšanas maksājumi.Ir nodarīts ilgstošs ārstnicisks un morāls kaitējums,nekādi iebildumi un civilizēti iebildumi netiek ņemti vērā.Valstiskā nelietības turpinās.
12.janvāris, 11:47 Atbildēt
ffeja
Invalīdu diskriminācija ir graujoša. Palūkojiet vides pieejamību. Cilvēki ar nolūku tiek turēti ieslodzījumā, jo paši nevar iziet, bet personāla nav tik daudz, lai visiem blakus izstaigātu. ir viena Rīgas filiale, kur situācija ļoti prasās pēc tiesībsarga uzmanības.
12.janvāris, 19:57 Atbildēt
PPagaidām vesels
Nemaz nezināju, ka Labklājības ministre personīgi brauc pa pansionātiem un izvadā vīrusus. Tā teikt, PERSONĪGI ATBILDĪGA.
12.janvāris, 11:52 Atbildēt
aaivarsz
Jautājums tik viens: Kad Kariņš atlaidīs no darba šo te nekompetento,savu darbu nespējīgo veikt labklājības ministri???
12.janvāris, 11:54 Atbildēt
BBeidz
nākošā rindā ir izglītības sistēmu nogremdētāja Šuplinska , nelien rindā priekšā !
12.janvāris, 12:00 Atbildēt
SStradajosa ar kovidslimiem
Kas tad ministrei,sed pie datora un strada attalinati un sanem piemaksas.Bet tie cilveki kuri strada pansionatos ar covid slimiem cilvekiem sanem minimalo algu.Par ko vinai ta piemaksa pienakas?
12.janvāris, 12:02 Atbildēt
hha ha
maksa par dzīvi latvijas pašvaldību pansionātos sastāda no 600-800 eiro mēnesī acīmredzot, arī tās ir par maz,lai nodrošinātu šo pansionātu iemītnieku drošu dzīvi,bez kovidiem.
12.janvāris, 12:21 Atbildēt
kkroms
Problēmas? Kā lai nebūtu, ja tie pansionāti ir neprofesionāli izveidoti un ar darbiniekiem nodrošināti! Nav īsti ragaviņas vilkšanai uz mežu, bet pārpalikumi gan.....Tad nu nav jābrīnās, ka situācija šausmīga...
12.janvāris, 12:48 Atbildēt
BBrunis
Lai cilvēki pansionātos nesaslimtu vajag tādu pašu drošības līmeni kā slimnīcās. Un te jāsāk raudāt krokodila asaras. Higiēna ir zem jebkuras kritikas. Ko tā vesel'bas inspekcija tur pētīja, ja neredzēja elemetārus pārkāpumus
12.janvāris, 19:59 Atbildēt
BBilde
Viņai nav laika muļķībām, jo jāliek instagramā bildes no savas pelēkās ikdienas....
12.janvāris, 13:30 Atbildēt
CCovid
Piekrītu. VSACos pamatīgs bardaks. Par epidemioloģiju neko nav dzirdējuši. Kontaktpersonām bija jāstrādā, covidnieki staigāja, kur pašiem patīk... Vienkārši super...
12.janvāris, 15:54 Atbildēt
BBet
kā maksā , tă strādā !
12.janvāris, 15:58 Atbildēt
BBrunis
Valsts sacos pati vadība vēl uzrīkoja pārbaudes. Viena no pārbaudītājām velāk pati izradījās slima.
12.janvāris, 20:00 Atbildēt
lllmārs
Savdabīgi, ka sociālās aprūpes centros regulāri tiek konstatēts apdraudošais vīruss, taču ministre...klusē. Toties algu saņem regulāri!
12.janvāris, 16:06 Atbildēt
bbrunis
Ļoti daudz tiek noklusēts, īpaši par situāciju Rīgā. Interesanti, kā tas izdodas?
12.janvāris, 20:01 Atbildēt
LLēnāk
Nē tači, viņa vēl nevar saprats ka ministrei ir par kaut ko jāatbild. Te tā lēnām pār tiltu- pa drusciņai visu.
12.janvāris, 16:46 Atbildēt
UUsne
Kauns un stbildiba ir ari berniem,kas savus vecakus tur aizsuta.Ja vietas maz,vajag tacu buvet jaunus pansionatus jo esam vecisu valsts,kur iesim?
12.janvāris, 17:17 Atbildēt
ZZole
Šo lauku bābu kopā ar izglītības ministri un veselības misistri vajag aizsūtīt lai pastrāda nevis brūķē muti un gudri muld ... Ieliek kazas par dārzniekiem pēc tam jāstrebj sataisītie mēsli !
12.janvāris, 19:59 Atbildēt
ppriore
nevar novelt to, kas vinai nemaz ne pacelts Vai tad ministrei ir vēl kaut kas cits jādara, ne tikai 10 gadus seni auskari jāmeklē internetā katram savas prioritātes
13.janvāris, 0:03 Atbildēt
KKaža
Cilvēki ārpus veco ļaužu mītnēm izdzīvo ar pāris simts eirām,vidējā pensija ir zem 400 sirmā,ar 400 eirām pensiju pensionētam darba invalīdiem tiek liegts jebkāds atbalsts.Pansionātos dzīvojošos pēc šādiem salīdzinājumus var saukt par aristrokrātiju,toties tūkstošu algu saņēmēji kauc kā izsalkuši šakaļi un murgo par algām 10 eirām stundā un analogiem pabalstiem.
13.janvāris, 17:46 Atbildēt