Komentāri: Vakcinācijas procesu atkal vajā problēmas: pieteikties vakcīnai visi šorīt nevarēja (papildināts)

03.05.2021. Ilze Šteinfelde
 
JJumu
Nu pisets pilnīgs. To var, to nevar. Kad būs kārtība?
3.maijs, 11:32 Atbildēt
AAtos un trīs musketoniei
jēēēšķ v grāāāfskōōm pāāārke čōōŗnīīj prūūd...tāāāām ļīīīļīīji cvetūū-uūūt...
3.maijs, 18:13 Atbildēt
AAleluja
Kārtība būs, kad patrieks to Juhņeviču - gaisa jaucēju - vētrainās darbibas imitātori.
3.maijs, 18:57 Atbildēt
PPirktspēja
:) Vienu maizi mums dos... Dast...Dust is powder. Covidpowder?
3.maijs, 11:36 Atbildēt
iimūndefecītsindroms
visiem nekad, nekad nav bijis un nebūs,un tāpēc paldies Dievam
3.maijs, 11:36 Atbildēt
AAlcheimer
Flemings uzskata, ka vīruss mākslīgi radīts. Kā argumentu viņš min to, ka ir trīs elementi, kas RNS SARS-CoV 2, nepastāv nevienā citā koronavīrusā,ko izpētijuši cilvēki. Pirmais ievietos kodē, glikoproteīna 120 un satur gabalu RNS no HIV. Otrā ievietošana — aminoskābju secība 4 P-R-R-A prolins-arginīns-arginīns-alanīns) ar Priona PrP Cs piejaukumu
3.maijs, 11:54 Atbildēt
LLīvmane
Kaut kā baigo īsā tev tā sazvērestības teorijas formula. Pacenties vairāk.
3.maijs, 12:26 Atbildēt
aastotā hromosoma
Līvmanes smadzenei neder nedz gara nedz īsā versija, jo smadzenes tikai imitē savu darbību, jo sapotēta jau sen...
5.maijs, 16:01 Atbildēt
LLIvman
Palasi no sakuma par Prioniem
3.maijs, 12:37 Atbildēt
AArnis
Klauni.
3.maijs, 11:38 Atbildēt
dde Soto
vai tieshaam, trolli "'sēli" ? [ smiin ]
3.maijs, 11:40 Atbildēt
ttagad
tiem IT izstradatajiem likt atmaksāt tos miljonus, piemerot sodanaudas un iekaset par moralo kaitejumu. citadi mums bus tikai jaunas un jaunas miljonu vērtas nestradajošas sistemas. vienu kantori par biedinajumu izputinātu un citi3x padomas pirms naudu kāsis
3.maijs, 11:41 Atbildēt
IInta
3.maijs, 11:47 Atbildēt
IInta
3.maijs, 16:53 Atbildēt
IInta
3.maijs, 18:52 Atbildēt
UUgo
Drausmīgi ka pie varas lielums ir aprobežoti ļautiņi. Tagad vakcinācijas birojs var teikt " kā maksā tā strādājam". Kad kāds par šo visu beidzot atbildēs. Ta jau ir valstiski krimināli sodāma kaitniecība.
3.maijs, 11:53 Atbildēt
IISTAIS
SITAS JUHNEVICAS BIROJS,PAVLUTS, KARINS, PILNIGS FIASKO. TADA IZGASANAS. KLAUNI, EIROPA SMEJAS PAR SO TRIJOTNES MERKAKOSANOS. KAMER NENOMAINIS SOS TRIS AKSTUS , VAKCINACIJA NEBUS KARTIBAS. KAPEC TAUTA NEVAKCINEJAS ,TAPEC KA NEUZTICAS VAKCINAI, UN SIEM KLAUNIEM.
3.maijs, 11:58 Atbildēt
LLatviešu burti
Latvijā nav, kas viņus nomaina. Tā kā - būs vien jāpacieš tālāk...
3.maijs, 13:30 Atbildēt
PPilsonis
Tiešām jāpiekrīt absolūtai kritikai! Mēģināju pieteikties vakcinācijai Liepājā.piedāva tikai vienu vietu LOC 05.05. 10.00-12.00. bet reģistrēties nevar,jo viss laiks esot aizņemts.lai izvēloties citu vietu....bet citas vietas Liepājā nepiedāvā...un vēl grib kaut kādu avīzi izdot.kauna nav nemaz
3.maijs, 12:19 Atbildēt
LLaima
ar mani notika tāpat. Esmu reģistrējusies jau februārī prioritāra grupa, pēc mēneša atnāca ziņa, lai gaidot, kad ģimenes ārstam būs vakcīna (vēl līdz šim ģimenes ārstam nav piegādātas vakcīnas), tagad pēc diviem mēnešiem saņemu ziņu -reģistrējies atkal -atveru web -nevar ne vietu izvēlēties , ne laiku- web lapā nekas nekustas. Latvijā vēl nav pat trešā daļa cilvēku izvakcinēti un katru dienu izvirza jaunus noteikumus.....
3.maijs, 12:56 Atbildēt
NNjaa
Centigajiem ari neiet. No serijas bagaatie ari raud.
4.maijs, 2:13 Atbildēt
aarī novakcinējās nabaga cilvēks
Aprīļa nogalē sociālajā tīklā «Facebook» bija lasāma ziņa, ka mūžībā devies leģendāro Dailes teātra aktieru Harija Liepiņa (1927–1998) un Mudītes Šneideres vienīgais dēls Āris Liepiņš.

Par to savā «Facebook» profilā pavēstīja politiķe un sabiedriskā darbiniece, ievērojamā dramaturga un režisora Pētera Pētersona meita Karina Pētersone: «Ardievu, mans bērnības draugs, Āri Liepiņ! Brīnišķīgais, vienīgais dēls Mudītei Šneiderei un Harijam Liepiņam! Mana līdzjūtība Mudītei! Lai gaišs ceļš Āra dvēselei!»
3.maijs, 12:19 Atbildēt
dde Soto
vatnjiku trolli nepuulieties melot un kuudiit. Te nebuus taada covidkatastrofa kaa juusu maaaaaatushkaa.
3.maijs, 12:21 Atbildēt
ttak
vienreiz nosprāgsti savos sūdos, desotais mēsls!
4.maijs, 1:59 Atbildēt
KKomunists
Bravo de Soto,bravo....aizskrien vēl citos portālos padirss.Pa šo ,,slepkavību,,šodien zinās visa Latvija.Cerams Kariņš,Pavļuts izteiks nabaga mātei līdzjūtību.
3.maijs, 12:30 Atbildēt
tto de Soto
Kaa Tev patiik, ka shii cilveka naaves apstaklji tika sleepti? resp. vinjs uzstaajaas kaa izsmejot cilvekus, kuri pret sho izturas piesardzigi, un ar taadu izsmiekla izteiksmi ari mira paris d. pec otraas potes. Pirms tam uzrakstot lai mes nositoties pret sienu. Un pirms potes uzrakstot, ka ja vinjs mirshot lai mes pasakot pasaules ljaunajiem, ka taa nebij smuki.
Bet ko tad mes varam pateikt - vinji sed anoniimi bunkuros. Un cilveks jau labpratigi to izdarija augstpratigi njirgadamies par citiem.
4.maijs, 2:23 Atbildēt
LLatviešu burti
Tās lietas taču vienkārši atrisināmas. Vajag steidzami dibināt Atvainošanās biroju. Tad jau tie pārējie sadārdzinātie biroji varēs mierīgi putroties tālāk - Atvainošanās birojs visu nokārtos!
3.maijs, 13:27 Atbildēt
kkkk
Es pagaidīšu kad varēs pierakstīties uz "Sputņiku V",tas būs bez mikrosoft čipiem un sixspārņu embrijiem iekšā
3.maijs, 13:55 Atbildēt
BBebrs
Manavakcina.lv problemas risina kops paradisanas briza. Operatoriem vispar pirma dzirdesana par kaut kadu Vivat sistemu. Pensionariem sen ir atverta prioritara rinda, bet pieteikties tapat nav iespejams. Piedevam tas pieteiksanas bardaks parsplauj visu valsti esoso birokratisko aparatu kopuma.
3.maijs, 14:01 Atbildēt
bbirums
IT zvaigznes pilnīgi attālinājušās laukos tik daudz darāmā un vai tadtas ir dzīvē svarīgākais Nauda ripo, birst,
3.maijs, 14:04 Atbildēt
ooma
Jādibina jauns birojs, kas formulēs iespaidīgus attaisnošanās un atvainošanās vŗdus. Līdzšinējiem - "cilvēciskais faktors", "tehniska kļūme", "pārpratums" un "komunikācijas kļūda" jau drīz būs beidzies iespējamais ticamais lietošanas daudzums un termiņš.
3.maijs, 14:58 Atbildēt
ttā jau
tik daudzi trekni barojas uz vakcināciju..............
3.maijs, 15:51 Atbildēt
DDNS
Varu Latvijā sagrābuši daži desmiti džeku, katrs nodibinot ( iesūtot papīrus UR) savu kompāniju un nosaucot to par "partiju"( ZZS, TB/LNNK, PAR, Saskaņa, JV, Reģionu Apvienība). Uztaisa cirku, ko nosauc par vēlēšanām, ieceļ sev pietuvinātos augstos amatos, pievāc nodokļos ievākto naudu un rullē tālāk ! Tautas masām nav vairs nekādas teikšanas ! Pēc 5.jūnija būs pilnīgi skaidrs, ka mūsu dzīvi diktēs saujiņa partiju pakalpiņu. Tautai nav nekādu iespēju ievēlēt savus pārstāvjus no pagastiem !!! Samierināsimies ?
3.maijs, 16:18 Atbildēt
llaiks pamosties
Šis bija gana labs laiks trakajiem uzsākt trešo pasaules karu reizē ar industriālo revolūciju, kad lielākai daļai Rietumu jauno cilvēku nav nekāda priekšstata Gēbelsa u.c. līdzīgo iedzīvinātajām idejām. Kāpēc gan lai viņiem neliktos pašsaprotami, ka medmāsas/ārsti "riktējas" kopā ar zemessargiem?
Tiem, kam vēl palicis veselais saprāts vai kaut mazliet vēlme domāt, un kas dzīvojuši padomju režīmā, vajadzētu atcerēties šo un to. Mēs taču arī tajā laikā nezinājām, kas notiek citur. Nedrīkstēja taču zināt, citādi biji režīma pretinieks. Daļai jau no bērna kājas "iepotēja", ka noteiktu uzskatu dēļ, tu nekad uz ārzemēm netiksi. Nekad!
Par nepadarītajiem darbiem pionieru pulciņā pionieru vadītāja kaunināja visu acu priekšā. Fizkultūras normas - tās arī bija kaunināšanai. Neesi īsti nekam derīgs, ja nevari aizmest bumbiņu 10 metrus.
Tagad kaunina par to, ka pasauli un Visumu redzi veselumā, saproti, ka dzīvei ir kaut kāda dziļāka jēga, kaunina par to, ka zini tās likumsakarības, kuras patiesībā dziedina mūs. Tāpat kaunina par to, ka nedomā kā citi. Kaunina par to, ka "nerij", atvainojiet, tabletes un nevēlies sevī ķīmiskas substances.
Mums atliek uzdot jautājumu, kāpēc mums apkārt ir tik daudzveidīga daba. Kāpēc par augu valsti var atrast informāciju grāmatās? Vai tad daba - augi, koki - ir kāda analfabētiska Zemes sastāvdaļa? Ja tā, tad var būt var iztikt arī bez augļiem un dārzeņiem un pieslēgt sevi uztura bagātinātāju programmai tāpat kā mākslīgajam intelektam.
Ja dzīve būs pagājusi ticībā vienai, otrai un trešai propagandai un nokrītot ceļos to priekšā, tad var izrādīties par vēlu pamosties.
Kas ir šī visa pamatā, kas notiek, atbildes var atrast internetā, ja nav citu avotu. Bailes liek patiesībai bēgt, vai arī tā paslēpjas. Šobrīd vilks aitas drānās nemaz vairs neslēpjas. Vai tiešām cilvēce grib attapties Švāba un ANO izdomātajā scenārijā - transhumānismā? Nu varbūt kāds tic, ka mirstīgs cilvēks var pilnveidoties līdz pat bezgalībai un tikpat bezgalīgi priecāties par zinātniskajiem un tehnoloģiskajiem atklājumiem. Es patiešām tādai utopijai neticu. Bet varbūt man vienkārši negribas kļūt par biorobotu.
Meklējot patiesās atbildes par šo vājprātīgo procesu, jebkurš būs vairāk nekā pārsteigts par to, kas notiek. Saknes tam dziļas - jau no 20.gs sākumā... Tie, kas pamodušies un zina vairāk nekā vienkārši cilvēku masa, tie visā pasaulē dodas demonstrācijās un piepilda enerģētisko telpu ar patieso brīvības garu un cilvēkmīlestību.
Mums katram jāpārtrauc sludināt šis nāves gara un mirušo, un slimību kults. Vai patiešām mēs gribam atgriezties ēģiptes kultūrā tikai tāpēc, ka kāds tā izdomājis?
Žēl, ka šī slimības un nāves kulta aizsegā neviens nerunā par to, ka šo visu rīko Pasaules Veselības organizācija, Pasaules ekonomikas forums un ANO.
Labklājības gadi lielāko daļu iemidzināja tik ļoti, ka ir viegli noticēt, ka dzīve atgriezīsies vecajās sliedēs, jo klausītāji vienkārši nezina, ka jāizlasa šis un tas no šo organizāciju mājaslapām. Ekonomikas foruma mājaslapā var rakt un rakt, ja ir vēlēšanās.
Vai arī atliek noskatīties kaut pirmo sēriju "Bada spēlēm". Nekas nav noticis tāpat vien. Nekas. Tie, kas šo plānoja, izmantoja visus iespējamos līdzekļus...
Ieskatam: www.weforum.org/agen..DnOScjPIp7YfrrEyJfjE
Vai uz šo propagandas ietekmētā cilvēce ir gatava: "Criminality and human trafficking will take on a new dimension of insidiousness when genetic identity no longer can be confirmed."
3.maijs, 17:21 Atbildēt
MMaster
Lai lasītu ekonomikas forumu angļu valodā, vajadzīgs noteikts zināšanu līmenis. Un tomēr, joprojām, sazvērnieki tiek saukti par nenobriedušiem prātiem un mazizglītotiem ;)))
3.maijs, 22:42 Atbildēt
JJuriss
Visi, kas atmet Dievu iet uz pazušanu. Dievs novērš savu vaigu no tiem, kas atmet Viņu. Lai viņi plāno, ko viņi vēlas. Viņu plāni tāpat neizdosies, jo pār visu kontrollē Dievs! Ja Dievs ir ar mums, kas būs pret mums. Visi, kas atstumj Dievu, viņa dēlu Jēzu Kristu iet uz pazušanu. Tikai atgriežoties pie pirmsākumiem ir iespējams glābiņš, tas ir atgriezties pie Dieva mūsu radītāja. Lai Dievs svētī un pasargā no šī visa ļaunuma!
3.maijs, 22:45 Atbildēt
ssmits
Pat nezinu kā lai komentē.Pateikts ir viss un trāpīgi.Tikai Dieviņu nevajag piesaukt pie katras savas "gudrības".Pastudējiet,nevis palasiet,Bībeli,un kļūsiet bagātāki.Kādā zinā?Sapratīsiet pēc tam,
4.maijs, 0:22 Atbildēt
DDesertTramp
Visu pateica pareizi, cilvēki dzīvo ilūzijās par to ka kaut kad būs gudrāki par Radītāju kur normālā versijā saucam par Dievu. Tā laikam domā arī zivtiņas akvārijā kad tās kāds baro. Ja neklausām Dievam tad kādi augļi mums nākas? Vecā derība cauršūta ar nepaklausīgās cilvēces un Dieva attiecībām. Brīnos ka Dievs ir tik pacietīgs neskatoties un tur aprakstītajiem notikumiem, kuri daudziem aklajiem liekas nežēlīgi. Bet nav jābrīnās, jo Viņš ir pilnība un mēs nepilnības kuras grib visu PAŠAS un mūsu EGO patiesībā ir vienīgais iemesls kāpēc šeit esam . Dievs vienkārši mūs trenē paradīzei un tie kas vienmēr Viņu ignorē vienmēr izrādīsies pie sasistas siles un totāla fiasko , neskatoties uz šodienas iluzoriskajām veiksmēm un sapņiem kas uz brīdi pat iluzoriski mēdz piepildīties sātanta menedžētā formātā. Atslēgas vārds - uz brīdi. Kāds te iesmilkstējās par izglītību. Izglītība, jeb Svēta Gara atklāsmes, kas nāk no paša Radītāja ir daudz pilnīgāka par sātana viltībām un gudrībām caurvītajām mācībām, ko pasniedz mūsdienu modernajās augstskolās.
5.maijs, 11:20 Atbildēt
DDesertTramp
Respektīvi Dieva apgaismotie redz daudz vairāk un perspektīvāk nekā sistēmas kalpi kur katram iedalīta sava funkcija , bet kur kopainu neviens neredz, tikai akli tic hierarhiju speciālistiem kurus sātans aiz pavadiņas rausta kā viņam nepieciešams. Tāpēc sātans arī ir ķēries klāt vispasaules debilizācijas( ģenētiskajā līmenī) ieviešanai. jo tādā veida viņš cer sagūstīt dvēseles nogriežot tās no miesas prāta. Bet kā jau zināms tikai Dievs ir pilnība un viņš zināja visu jau pirms radija šo pasauli. Nogriežot dvēseli no miesas , jeb kā Bills teica nogalinot cilvekā Dieva gēnu, cilvēks pārvēršas par biorobotu un dvēsele aiziet snaudā. Respektīvi sātans tai netiek klāt tik un tā. Bet manipulēt ar kustīgiem gaļas gabaliem ir tas pats kas spēlēties ar smilšu kūkām, ne tās garšo nedz tās ir paliekošas. Tāpēc sātanu jeb kurā gadījumā gaida zaudēta šaha partija un arī to jau Dievs mums pateica ļoti sen. Tikai tie kas nepaļausies uz to Kungu un kalpos sātana sistēmai, tie ies pazušanā kopā ar sātanu. Kas ir sātana sistēma? Ļoti vienkārši, viss kas nesaskan ar Dieva vārdu. Tāpēc sātans šodien tik ļoti mēģina iznīcināt Dieva vārdu un viņam ir daudz sekotāju. Diemžēl viņu dienas ir skaitītas. Kāpēc diemžēl? Jo žēl pieviltos kuri ies postā un nespēs atgriezties, kā Jēzum pie krusta bija žēl tos kas viņam darīja pāri. Dievs dod katram iespēju atgriezties, līdz pēdējam. Tāpēc arī šī pasaule tika radīta. Bet daudzi aklie iet uz kraujas malu bet tur lejā uguns jūra.
5.maijs, 11:21 Atbildēt
llaiks pamosties
Paldies Jums par komentāriem!
5.maijs, 16:56 Atbildēt
HHe He
Kā teica čigāniete: tai vakcinācijai ir uzlikts melnais lāsts! Un ja tas lāsts reiz ir uzlikts, tad neko vairs nepadarīt, un neies tā vakcinācija uz priekšu ne par ko, dziedi vai raudi. Būs vien jāiet valdībai pie čigāniem un jālūdz, lai noņem to melno lāstu tai vakcinācijai...
3.maijs, 17:33 Atbildēt
NNelabi
Tagad veel Geitsi skjiras. domaju, ka paar vinjiem ari naak liela negativaa energjija un liels spiediens.
4.maijs, 2:26 Atbildēt
UUPS
Gietsi šķiras? Viņi nekad nav bijusi kopā , tā pa īstam. Jo ko Dievs savieno to nevienam nebūs šķirt. Respektīvi visi kas šķiras nepazīst Dievu un to ko nozīmē būt kopā pa īstam.
5.maijs, 11:27 Atbildēt
UUPS
Geitsi nekad nav tā pa īstam bijuši kopā, jo ko Dievs savieno to nevienam nebūs šķirt. Visi šķiras tikai tāpēc ka nepazīst Dievu un tāpēc nespēj būt pa īstam kopā, jo Dievs tos nav savienojis.
5.maijs, 11:34 Atbildēt
AAndža
Kas vakcinēsies,tas mirs
3.maijs, 17:46 Atbildēt
aastotā hromosoma
Mirs visi ātrāk vai vēlāk. Ļoti iespējams tie kas vakcinēsies tiks nogriezti no savas dvēsles, ne ar pirmo, bet gan ar pēdējo vakcīnu un tādas būs vismaz septiņas kopā. Sava veida nāve tā ir, pie kuras visus paklausīgos sistēmai pieradinās pakāpeniski , ar vairākām vakcīnām. Un daži protams dēļ blaknēm aizies pirms laika. Kā rāda Izraēlas prakse , tad tāds ir katrs piectūkstošais.
5.maijs, 11:32 Atbildēt