Komentāri: Pusaudžus sāk vakcinēt pret Covid-19, vecāku atļauju nevajag

18.05.2021. Inga Paparde
 
PPozitivi
Galvenais ,lai nevairojas idioti !
18.maijs, 9:47 Atbildēt
AAnna
Pievienojos! Vispār ko pusaudži, kas vakcinējas bez vecāku atļaujas, vēl atgriežas mājās? Lai tak valsts ņem šis apzinīgos pusaudžus ārā no neapzinīgajam ģimenēm un organizē valsts bērnu namus.
Es šādu sprukstiņu pār mājas slieksni vairs nelaistu, lai iet strādāt, patstāvīgais.
18.maijs, 9:57 Atbildēt
JJuriss
Pareizs komentārs
19.maijs, 12:34 Atbildēt
DDIANA
Tieši tā. Neklausi. Dzīvo pa savu naudu. Ja dzīvo ar mani.. Tad jāklausa!
18.maijs, 12:06 Atbildēt
IInta
ir jau kas nopūlas vaiga sviedros, lai tas tā būtu: Kur nu vēl bara instinktu izpausme soc. tīklos - "visi dara tā" stilā....
neatkariga.nra.lv/ko..utm_content=redirect
18.maijs, 10:09 Atbildēt
HHaha
Vot vot - apspiešana, diskriminācija un pusaudžu cilvēktiesību ignorēšana, lūk kas tas ir! Stambulas konvencija krūmos žēli raud.......
18.maijs, 10:03 Atbildēt
IInta
Nirnbergas l'ēmumus šajā pat med. eksperimnetu sakarā vēl neviens taču nav atcēlis, -atjēdzieties!
:(
18.maijs, 10:00 Atbildēt
RRedziet
Nekā jau nevar atjēgties labi cilvēki; kamēr paši ar degunu stabā neieskries - nesanāk...
18.maijs, 10:05 Atbildēt
KKomunists
Man patika tā rindkopa ka var jau no 14 gadu vecuma veikt ārstnieciskas darbības....abortus bez mammas ziņas arī var veikt.
18.maijs, 10:07 Atbildēt
DDomātājs
Ja pisties var bez mammas atļaujas, tad jāprot arī ar sekām sadzīvot. I triperi paārstēt, i pašugāties, ka HIV vai hepatīts gadījies, i domāt, ko ar negaidīto (bļe, kāds pārsteigums) sagrūsnēšanu iesākt.
18.maijs, 10:20 Atbildēt
bbūsum nu godīgi
16 gados fizioloģiski vairs bērns neesi
18.maijs, 10:15 Atbildēt
KKomunists
Pareizi bērns jau nēesi....tikai kad sataisi sūdus tad vecākiem jāatbild.Nu un tie 14 gadi...pubertes vecums,visa pasaule ,,mani,,nesaprot...esmu jau liels,ko gribu,to daru....bet....nepārbaudītas,steigā uzceptas vakcīnas grūst pusaudzim...mēs tak tā jau esam maza tauta.Kā mūsu mediķiem roka ceļas kaut ko tādu darīt.
Esam trīs paaudzes,visi strādā lielos uzņēmumos,mēs zinām tikai 3 cilvēkus kas izslimoja covidu.
18.maijs, 10:48 Atbildēt
ccits viedoklis
Es zinu vismaz desmit cilvēkus,kuri izslimoja Covid-19,starp tiem arī savus radus.Visvairāk žēl,ka asimptomātiski Covid-19 mazbērni inficē savas omītes un opīšus,no kuriem daudziem vairs nebūs lemts atgriezties mājup no slimnīcām.Mūsdienu pusaudži ir zinoši,grib kontaktēties savā vidē,baudīt kultūras,sporta pasākumus un,protams,arī brīvību,tāpēc grib vakcinēties,lai būtu droši par savu veselību.
18.maijs, 22:58 Atbildēt
EEsse
Amorālais ministrs. Laikam izmisums ar vakcīnu pārpalikumu
18.maijs, 10:31 Atbildēt
IInta
Cionistu pakalpiņu banda un tikai....
18.maijs, 11:10 Atbildēt
nnoteikti
tam cilvēkam nav pilns rublis!! vēl viens jaunizdomāts pretnostatījums nu jau vecākiem pret viņu bērniem. Jaunie pavļiki morozovi
18.maijs, 17:57 Atbildēt
kkurzemnieks
rodas iespaids ka darbojas ļoti specīgs dziesmu svetku lobijs.skumji ka sapuvusī vara eksperimentē ar jauniešu veselibu.
18.maijs, 10:40 Atbildēt
AAnna
Praida gājiens,hokejs,vēlēšanas un dziesmu svētki...tad vajag sapotēt visus skolēnus jaunajam mācību gadam un tad visu atkal aizvērs.Neviens tev neatteiksies no tādas covid zelta Klondaikas,tā tagad ir zelta ādere.
Kāds atceras kā uzleca cenas roku dezinfikcijai?
18.maijs, 10:52 Atbildēt
GGarlaicīgi
Lai celtu vakcinācijas rādītājus un tādejādi vēlvairāk izpatiktu saviem saimniekiem un sponsoriem, iesaku režīmam izvakcinēt pret covid arī visus mirušos kā arī visus aizgājēja radiniekus, pretējā gadījumā nepiešķirot nelaiķim vakcinētas personas prekšrocību tikt apbedītam. Tikai tā mēs sasniegsim pūļa imunitāti un beidzot varēsim atgriezties pie normālas dzīves! :)
18.maijs, 10:50 Atbildēt
NNovērojums
Tikko Kariņš atgriezās no ,,neformālās,,konferences Portugālē ,kur ES tika pieškirts 1,8 miljardi ,tad pēc dienas sāka runāt par 12-15 un 16-18 gadu bērnu vakcināciju.
18.maijs, 11:00 Atbildēt
xxxx
Precīzi... un viss sākās ar makrona vizīti. Kur viņš staigāja maskā, bet ziņkārīgie pie Brīvības pieminekļa bez. Nevarēja taču pieļaut, ka maza tauta Eiropas Ziemeļos nepiedalīsies lielajā pasākumā 2030. Kangars vienmēr dzīvs un kaut kur atrodams mūsu tautā.
18.maijs, 11:05 Atbildēt
GGarlaicīgi
Kad izbeigsies bērni, knariņa hunta varēs ķerties pie mājdzīvnieku un savvaļas dzīvnieku brīvprātīgas vakcinēšanas.
Covid vīruss, to visu redzot, nomirs aiz žēluma :)
Un mēs varēsim atgriezties pie normālas dzīves!
18.maijs, 11:05 Atbildēt
ggarlaicigajam
neceri,rudeni sāksies nākamais stūlbums un baidīšana
18.maijs, 11:22 Atbildēt
GGarlaicīgi
Rudenī nāks jaunie štammi vajadzēs revakcinēties, Brisele nespēs Latvijai naudu piedrukāt :)
18.maijs, 11:31 Atbildēt
IInta
Pozitīvisma devai vēl kas te ar:
youtu.be/UDhxCH6VzhM
18.maijs, 11:22 Atbildēt
aaijA
...nu kā gan citādi , ja pats ASV prezidents to ir ieteicis ! Globālisms caur vakcināciju ir klāt ! Urā ???
18.maijs, 11:42 Atbildēt
sskrieniet
18.maijs, 11:56 Atbildēt
hhaha
18.maijs, 11:57 Atbildēt
ttts
Melu midzeņiem dota komanda apstrādāt pusaudžu prātus pēc katra teikuma minot, ka vecāku atļauja nav vajadzīga
18.maijs, 13:06 Atbildēt
DDomātājs
Tāpat kā savuLaik tika Pavļika Morozova kults taisīts.
18.maijs, 17:23 Atbildēt
hhgghghgh
tie sašpricētie neder par asins donoriem
18.maijs, 14:24 Atbildēt
TTyui
Visi kuri vakcineejas.jaunieshi domaaju.vienkaarshi poteejas jo pametis sho pretiigo valsti.un tav vajag poti..latvija ar mazo burtu.zaglju valsts.uzspljauju
18.maijs, 15:33 Atbildēt
IInta
Ko uzstājies par advokātu?
Kādam no tiem sīčiem esi uzprasījis, kšpēc skries potēties?
Ārzemēs (EU, UK) to poti šiem neviens, starp citu, nespiež un pat nepiedāvā...
Ja nu kāds izņēmums kur, tad pardon....
18.maijs, 16:58 Atbildēt
SSallija
Ta nu likums PACIENTA TESĪBAS ?!! Un kā ar civll un krimināl kodeksiem un likumiem?! Tad šajos likumos arī r izmaņas ?! Ka sākot no 14 gadiem indivīds PILNĪGI ATBILD PAR SAVU RĪCĪBU ?! Pats personīgi sedz visus izdevumus. Tad LV pilngadīgs ir no 14?! Un man kā vecākam šī pieaugusī persona NAV JĀAPGĀDĀ/?! Un kā ir ar to LV likumdošanu ,ja šī ZINĀTNISKA EKSPERIMENTA rezultātā .14-17 gadīgais smagi saslims vai paliks par kropli .Man kā vecākam būs JĀAPMAKSĀ VISAS SEKAS ?! Tad pa kluso pieņemti jauni grozījumi LV likumdošanā?! Ka pusaudzis no 14-17 gadiem pats personīgi ,bez vecāku ,vai aizbildņa var pieteikties un piedalīties jeb kādās medicīniskās manipulācijās un izmēģinājumos?! Un kurš apmaksās COVID 19 VAKCĪNAS IZRAISĪTO BLAKŅU ĀRSTĒŠANU .Ja iestāsies invaliditāte vai nāve kurš par to atbildēs ?! Cietušais pats bija vainīgs .Pašam vajadzēja savos 14-17 gados izprast visus riskus un sekas! Ģeniāli Levita ,Kariņa un Pavļuta kungi !! Nauda nesmird ?!Smird un kā vēl ! PVO taču teica ,lai bērnus nevakcinēt ! Tātad ,ja kaut ,kas noies greizi .PVO par to neatbildēs !! Jā ,jā atbildēs ar savu veselību tas cietušais no 14-17 gadīgais. .Galvenais LV valsts lozungs !Bērniem savi vecāki nav jāklausa ! Dod naudu !
18.maijs, 18:39 Atbildēt
IInta
Šiem taču citi UKazi: tagadējās liberastu Geiropas piemēram taču jāseko...
Kādi tur bērni? Cik rakstu jau tepat - pat šajā avīzē par tiem kuri bērnus neciešot?
Par specifiskiem izņēmuma gadījumiem, utt., utj. vairāk te:
youtu.be/QQXpn4tEspU
18.maijs, 20:23 Atbildēt
EESMAIJA
Lai tik pamēģina ! vai pirms lai izvakcinējas paši un izvakcinē savus bērnus un mazbērnus un tad snaiksta rokas pēc citu bērniem. Šis atkal ir tas, kas atbaida no vakcinēšanās, ja skaidri tika norādīts - šīs vakcnas nav domātas bērniem un pusaudžiem. Kas bija tas, kas nolēma šos ražotāju norādījumus nepildīt????.
18.maijs, 21:01 Atbildēt
PPusaudzis vairs neesmu
Visu cieņu pusaudžiem, kuri vakcinējas, neskatoties, ka veāki plakangalvji un nesaprot neko ap sevi. Grūti viņiem, bet jāmēģina vēl izturēt, līdz varēs doties prom no šiem pamuļķiem.
18.maijs, 21:04 Atbildēt
NNu nav zoliidi
Pusaudzis nevar buut dziives pieredzeejusaaks. Un censties kaut ko argumenteet ar apsaukaashanos ari nav to attistiita gara raadiitaajs.
19.maijs, 1:50 Atbildēt
MMāra
Un cik tad tev, bērniņ, ir to gadiņu?
19.maijs, 13:17 Atbildēt
SSallija
Var sanākt visai ātra prom došanās uz citām ganībām .Vai uz kropļu pansionātu . Tikai ,lai šos pasākumus APMAKSĀ Levits ,Kariņš un Pavļuts ! Jo BIG FARMA NE PAR ,KO NEATBID ! Ne materiāli ,ne juridiski ! Par uzturēšanos pansionātā piederīgajiem ir JĀMAKSĀ ! Tātad ,ja 14-17 gadīgais BEZ VECĀKU ZIŅAS UN ATĻAUJAS sapotējas ar COVID 19 VAKCĪNU .Kā rezultātā paliek par kropli .Vecākiem ir JĀAP,AKSĀ šī UZTURĒŠANĀS un ĀRSTĒŠANA PANSONATĀ?! Tad vecākiem ir pienākums apmaksāt šī Levita ,Kariņa un Pavļuta zinātniska eksperimenta blakņu kropļa ārstēšanu un uzturēšanu pansionātā ,slimnīcā . Kundzini sadomājušies noraut piķi ,bet sekas lai paliek vecākiem .
Veltījums olgalvim ,kas nav pusaudzis .Ja daudz lēkā var netikt pie mantojuma !
18.maijs, 21:59 Atbildēt
PPotnieks
Bez atļaujas vajadzētu vakcinēt arī bērnudārzos un skolās.
18.maijs, 22:19 Atbildēt
JJuriss
Kas ķertos klāt maniem bērniem bez atļaujas, tos var arī galināt kā manjakus pedofīlus, jo sava ģimene ir jāaizstāv, liekot savu dzīvību ķīlā!
19.maijs, 12:45 Atbildēt