Komentāri: Pētījums: trešdaļa cilvēku ārstējas internetā

05.08.2021. Inga Paparde
 
āārstēšanās internetā
Maksas medicīna - rinda pie ārsta un uz izmeklējumiem pēc pusgada, bet ārstēšana vajadzīga uzreiz.!Uztaisiet pieejamu ārsta apmeklējumu un izmeklējumus! Daudz ārstu kļūdu, neveiksmīgi noteiktas diagnozes!
5.augusts, 8:20 Atbildēt
KKlaudija
Un cik cilvekus arste tikai kaps
5.augusts, 11:21 Atbildēt
ppuķe
Precīzi.Es arī sadarbojos ar internetu.Un, šis procents ir daudz lielāks jo cenas ir neizskaidrojami augušas , bet , vai tāpēc mazāk slimo.Kam ir slinkums rūpēties par savu ķermeni domā , ka kādam citam tas ļoti interesē.Kāds naivums !Ja pašam tas nerūp , tad dakterim ne tik.Protams , ir jau kas tāds kur bez speciālista neiztikt, bet doties ar katru nieku pēc palīdzības ir nožēlojami.
5.augusts, 11:29 Atbildēt
tticīgais
Kovids liek vairāk padomāt par dzīves jēgu - gara nemirstību - viņpasauli - karmu - reinkarnāciju un, protams, pirmkārt, Dievu - Radītāju - Absolūtu, kurā mēs visi dzīvojam un kustamies - visi ir Dievā un Dievs ir visā.
5.augusts, 12:06 Atbildēt
ppareizi
Ja ir depresija, tad vairāk jāpievēršas Dievam - dzīves jēgas meklēšanai, tā ir tik sena vieda gudrība kā pasaule.
5.augusts, 12:08 Atbildēt
ffidels
Vari mēģināt domāt,bet varbūt tomēr nevajag to darīt,ļauj domāt valdībai,viņi par tevi rūpējas.
7.augusts, 8:57 Atbildēt
VVakcīna kā bizness
Zavadska ir Pfizer pētījumu stipendiāte
5.augusts, 12:44 Atbildēt
ppiebilde
"...atrasto informāciju noteikti vajadzētu pārrunāt ar ģimenes ārstu vai farmaceitu..", kuri mācīojušies viens no otra nospiest kursa darbus. Tāds iespaids ir pacietīgi apmeklējot visus naudas plūsmu organizēšanā iesaistītos speciālistus, kuri par problēmu rausta plecus un pat gudrākie tīši vai netīši iesaka aplamus risinājumus. Tikmēr problēma ir ielaista vai vispār nepareizi ārstēta. Vienīgais, ko no viņiem prasa, ir ievērot likumus un pareizi aizpildīt ailītes. 15 min vizītes laikā viņi pat neskatās, nemaz nedzird pacientu. Skatās tik uz eveselības ailītēm. Nākamreiz viss atkal turpat, jo eveseliba neparedz arstesanu bet arsti ir tikai eveselibas darbagalda operatori. Ja vecāki cilvēki zinātu angļu valodu, viņi pie ārsta neietu.
5.augusts, 12:44 Atbildēt
nnātre
es uzticos aptiekas darbiniecēm, ārsti nav pieejami, ne ziemā, ne vasarā. Maksā cik gribi nodokļus, visi aiziet neceļus.
5.augusts, 15:04 Atbildēt
MMans vārds
Maksas medicīna, nekompetents ģimenes ārsts un neieinteresēti ārsti-speciālisti, pie kuriem nav tik lielas rindas kā pie labākiem.
6.augusts, 9:20 Atbildēt
IInta
6.augusts, 14:50 Atbildēt
EEkarijs
Pie doktora ir tas super saists PornoHub
6.augusts, 19:06 Atbildēt
SSlimniece
Neatsaucīgi ārsti,pat par maksu speciālisti neiedzilinās pacienta slimībās tā ir problēma novados,bet Rīgā tikt pie laba speciālista daudz jāmaksā par apmeklējumu un ceļa izdevumi,tāpēc datorā krīzes situācijā var atrast atbildes...Skumji,bet tāda ir realitāte.
7.augusts, 9:30 Atbildēt
vvecene parastā
pieraksts pie ģim. ārsta pēc 10 dienām, pēc nosūtījuma LOR, kas arī uzreiz nebūs, bet slimoju šobrīd, iet tikai dziļumā, zinātu kādas tabletes, dzertu uz dullo. Un, ko darīt, protams, ka internetā - kaut kādi tautas līdzekļi, neticu, ka palīdzēs, varbūt vismaz atvieglos. Var, jau par maksu, tad jālien parādos ... vizīte, zāles ... Atliek māte Google
8.augusts, 7:16 Atbildēt