Komentāri: Igaunijā migrēnas zāles apmaksā 100% apjomā, bet Latvijā – nemaz

20.08.2021. Inga Paparde
 
AAk vai cik žēl
Mums vainīga ir krievija un 50 okupācijas gadi !
20.augusts, 10:56 Atbildēt
iierindas pilsonis
Pēdējo gadu darbā, kur biju pakļauts lielam stresam, pamodos naktīs ar stprām galvas sāpēm. Dzēru aspirīnu un likos atkal gulēt. Kā devos pensijā, tas nevienu reizi tas vairs neatkārtojās.
21.augusts, 17:53 Atbildēt
aaha
un transports Tallinā par brīvu un par vienīgo mājokli nodoklis nav jāmaksā,maskas arī nenēsā un kafejnīcas,ēstuves nav atdalītas utt utt.A te KROPĻI PIE VARAS un ar to viss ir pateikts.
4.septembris, 10:41 Atbildēt
hhahaha
te ir mana dzimtene
20.augusts, 12:20 Atbildēt
uuuu
Naudas tik daudz kā vēl nekad.
20.augusts, 18:30 Atbildēt
DDigs Daunis
Tā tam jābūt. Igauņi nav mēsli. Latvieši ir izcili mēsli, kuri domā tikai kā apzakt vienam otru. Latviešu mēsli domā tikai par savu vēderu, baudām, dzeršanu, stulbuma demonstrēšanu, naudas maku. Latvieši ir Latvijas nelaime. Latvieši paši bendē tautu. Labākā daļa ir prom. Latvijā ir palikuši tikai patentēti latviešu izdzimteņi, kuri visos amatos ir salikuši pederastus, daunus, idiotus, sākot ar pretekli nācijas tēvu un reti apdāvināti muļķo Kariņu ar tipisku muļķa ģīmi. Pa vidu smird bordānpurni, kvadrātgalvas piānisti ar tipisku dauna purnu. Uz skatuves lien nelieši šlezeri, šķēlcūkas, gobzemnelieši un vairākas ķērcošas vārnas, kuras sevi pieskaita sievietēm.
21.augusts, 17:00 Atbildēt
VVakcionārs
Igauņi takš švakāki par mums.
21.augusts, 17:11 Atbildēt
ttieši tā
Igauņiem nav "sisu".
21.augusts, 17:55 Atbildēt
ŠŠvaki cilvēki igauņi
Latvijā migrēnas nav. Migrēna ir švaku cilvēku izdomājums lai nebūtu jāstrādā.
22.augusts, 6:56 Atbildēt