Komentāri: Plānveida medicīnas palīdzību aptur visās slimnīcās

16.10.2021. Inga Paparde
 
UUna
Uzvārds tam bendem ,kas parakstija šo rīkojumu , tu Pavļut ?
16.oktobris 2021, 7:11 Atbildēt
RRolands
Vai tu īsto iemeslu nevari atrast? Bars, ko par tautu sauc, akli, kurli , bez smadzenēm būdami, ilgstoši lauza sienu, kad blakus bija atvērtas durvis.Vai tiešām neparādīsies saprāts tizleņu galviņās? Cilvēki, mēģiniet salikt lietas pareizā secībā! Cēlonis-sekas! Pienāks taču brīdis, kad viss bruks, kad nebūs palīdzības vispār, ko tad darīsim, vai turpināsim graut? Gaidu ne tikai pārmetumus un žults lavīnu, bet ieteikumus, ko varētu lietas labā darīt, darīt, ne lamāties un draudēt!!!
16.oktobris 2021, 7:30 Atbildēt
MMirte
Cik vakcinēto gaida uz reanimāciju?
17.oktobris 2021, 12:30 Atbildēt
FFedja
Ar stulbo krievnacistu grūti ko iesākt, kamēr nav nosprādzis.
16.oktobris 2021, 14:38 Atbildēt
EESMAIJA
Un tautai jāsniedz arī šāda informācija, kas ir svarīgāka par kovid testiem, cik pēc šī rīkojuma ik dienu aizies citā saulē.Kovid jau pie mums atrodas otro gadu. Tāpat visiem bija zināms, , ka viņš darbojas viļņveidīgi., tikai nekas netika darīts lai tam sagatavotos. Tā saucamais prezidents iekārojis jaunu flīģeli, Kariņš sadomājis divkāršot algas, Pavļuts pirkt teju miljons vērtas gultas.un izgrūst miljonus parnekam nederīgām reklāmām un neko nezinošiemvakcinācijas birojiem. Spieda uz vakcinēšanos, tūkstošiem cilvēku novedot bezizejā, labi zinot, ka vakcinācija, kā redzams Izraelā, vīrusa izplatību neaptur. Nupat mira divi jauni cilvēki - ārstes dēli. Kāpēc tas notika? Kur ir tās saucamās Trampa "z``ales, kuras tika nopirktas, lai glābtu smagi slimos, solot, ja pietrūks - pirks vēl? Es šo pēdējo gadījumu pierakstu kā slepkavību, ko veica un , kā redzams, tikai ar citām metodēm domā turpināt kariņkliķe.
16.oktobris 2021, 11:39 Atbildēt
nnesapratu
Kas tu tāds esi, sprukstiņ, ka pie tevis ieteikumus jānes? Simto reizi, paskaidro, ko tu tur muldēji par sevi, savu māti un viņas maksti, kad tikko sāki šo niku lietot?
16.oktobris 2021, 10:41 Atbildēt
FFedja
Vienkārši, vakcinēties vajadzēja, nevis skatīties caram mutē.
16.oktobris 2021, 8:23 Atbildēt
FFedja
Vai tiešām nepotētie krievnacisti apsprāgs?
16.oktobris 2021, 14:35 Atbildēt
sstarp citu
stulbajam fedjam! vakcinējās ar vakcīnām, bet te eksperimentē ar cilvēkiem.
16.oktobris 2021, 14:04 Atbildēt
FFedja
Neskaties caram mutē, durak!
16.oktobris 2021, 14:34 Atbildēt
FFedja
Krievnacistam ir sava daba.
16.oktobris 2021, 14:33 Atbildēt
ttu ei
vispār pagājušo ziemu turēja nodaļas ciet gaidot covidniekus, droši vien tagad tas pats, bet bļauj ka vietu nav
16.oktobris 2021, 13:17 Atbildēt
FFedja
Nu ja, durak.
16.oktobris 2021, 14:33 Atbildēt
AAsaris
Slimo arī vakcinētie, iespējams jau pats esi apslimis tikai tevi netestē un tu to nezini. Slims ir ar pazīmēm, un ir jāārstē, bet pie mums vairāk mirušo, jo nav iespējams savlaicīgi saņemt medicīnisko palīdzību_algoritms nepareizs_ vispirms ārstējies ar paracetamolu un gaidi smagas pazīmes, un tikai kad sāc gārgt ved uz slimnīcu nomiršanai. Jāievieš bezmaksas eksprestests pie pirmām pazīmēm. Ir valsts kur puņķu sezonā ievieš brīvprātīgu eksprestestēšanu pie lielveikaliem, ja pozitīvs veic lielo testu, dod slimības lapu un ej ārstēties mājās. Profilakse laba un ģimenes ārstiem vieglāk. Jāmeklē risinājumi, bet pārējos iedzīvotājus, kuri ir nodokļu maksātāji, nedrīkst atstāt bez ārstniecības! Fiksi jāievieš eksprestesti uz robežām visiem iebraucējiem, arī ar sertifikātiem kā tas notiek daudzās valstīs!
16.oktobris 2021, 9:31 Atbildēt
vviesis
A Tu nejūti, ka pats lamājies tikai? Kāds ar Tevi var būt dialogs, ja Tu vispirms nolamā visus un tad aicini uz konstruktīvu sarunu......
16.oktobris 2021, 7:43 Atbildēt
VViedoklis
Bendes un noziedznieki ir antivakseri, kas ar saviem murgiem par vakcinēšanås bistamību sagrāvuši veselibas aprūpes sistēmu. Normåli cilvēki vairs pie ārsta nevar tikt. Tādiem jānoteic karantīna vai jāsūta stradat par sanitāriem uz covid nodaļåm
16.oktobris 2021, 9:03 Atbildēt
NNu ja
Jā, jā.... Tikai ja nezināji, tad 20 līdz 30% pārslimojuši nemanot un , pēc vakcīnu ražotāju datiem, nav ieteicams špricēt- var būt blaknes un saruna ra SV. Pēteri! Bet Latvijā.... Un vēl- pajautā Dombrovskim un visai V blicei ( Par, JKP atvasoinājumiem) ar NA- kāpēc apzināti grāva medicīnu kopš 2009.gada? Kāpēc citās valstis nav tāda katastrofa antivakseru dēļ?
16.oktobris 2021, 11:20 Atbildēt
EEgils
Ko tu sauc par bendēm? Nevakcinētie nebraukā pa visu pasauli un neievazā visādus draņķus. Ja esi tik gudrs lūdzu parādi konkrētus pierādījumus pandēmijaj.Vai visas kapsetās kapličas pilnas ar zārkiem ka nav vietas.Nemirst vairāk kā 2017 un 2018 gadā.
16.oktobris 2021, 9:52 Atbildēt
EESMAIJA
Atbildot Egilam. Nevakcinētiem tiek radīti apstākļi, lai viņi tiktu morāli un materiali iznīcināti, bet - tajā pašā laikā tiek dots rīkojums no , šķiet, astoņām valstīm var ieceļot Latvijā, bez vakcinācijas kartes un viņi bez kādas aizztures var iejukt starp šeit dzīvojošiem upuru medībās. Kā to var saprast? Tā skaitās vīrus apkarošana, vai tīša un ļāunprātīga vīrusa izplatības veicināšana?
16.oktobris 2021, 11:51 Atbildēt
TTā ir
vakcinētais nomirst un ārsti neizpratnē, jo ārstēja pēc algoritma, kā vakcinēto? Beigās mirušā radinieki pasaka, ka mirušāis nebija vakcinēts - sertifikātu nopircis....
16.oktobris 2021, 10:39 Atbildēt
vviesis
Daudzi droši vien par to gatavi vainot tā saucamos "antivakserus". Tomēr, tas nav tik vienkārši. Pirmkārt, jāatceras, ka nesaprātīgās valsts politikas dēļ Latvijas veselības aprūpes sistēma ir viena no vājākajām un nabadzīgākajām Eiropā. Pie tam, nav slikti atcerēties, ka vairāk kā desmit gadus pie varas ir arī Vienotība, kuras pārstāvis ir premjers..... Otrkārt, visa šī histērija ar ārkārtas situāciju un piespiedu vakcinēšanos darbojas kā lejupejoša spirāle. Šajā atmosfērā pasliktinās cilvēku veselība, palielinās negadījumu, pašnāvību, vardarbības skaits, kas arī palielina slimnīcu noslodzi. Tāpat noteiktie ierobežojumi un visa šī atmosfēra pasliktina bērnu veselību un tml. Tā, ka lielā mērā šo situāciju ir radījusi ne tikai saslimstība ar Covid, bet arī politiķu neadekvātā reakcija krīzes situācijā un arī pirms krīzes, atcerēsimies kaut vai premjera pirmskrīzes lozungu, ka Latvijā esot pārāk daudz slimnīcu......
16.oktobris 2021, 7:34 Atbildēt
ttaisnība
jā veselībā sarkanā obama care, ja nekauņām neliek rūpēties par savu veselību, viņi to nedara, slimības lapas viņu sapnis. Tagad varbūt beidzot pielēks. Darītāji visus gņidas nespēj izārstēt.
16.oktobris 2021, 7:39 Atbildēt
vviesis
Nevajag tik daudz klausīt Reiru un vispār valdību. Realitātē vairums latviešu smagi strādā līdz spēku izsīkumam, un no tā arī veidojas sabeigtas veselības un ielaistas slimības. Bet Reira izteikums, ka Latvijā ir pārāk izdevīgi slimot, ir tikai kārtējā acu aizmālēšana lai cilvēki neredzētu politiķu mazspēju veselības jomas attīstīšanā.....
16.oktobris 2021, 7:47 Atbildēt
RRiska grupa
Piekrītu. Esmu ar stabilām antivielām pēc izslimošanas, sēžu mājās, nekomunicēju ne ar vienu klātienē, sertifikāta nav, tādēļ arī uz veikaliem arī neeju. Bet man jāvakcinējas, pēc MK rīkojuma 720, no nenormālā stresa, jo man no tās netestētās žļurgas + manas hroniskās slimības un regulārās zāles (jājā, palasiet aprakstus, visām vakcīnām teikts aprakstos - nu mēs nezinām, kā tas darbosies konkrētā gadījumā...) ir bail, jūtami pasliktinās veselība, jo šobrīd valstī dzīvo visi pēc saukļa -lēksim bedrē, lēksim bedrē (t.i. vakcinēsimies, vakcinēsimies, varēsim ceļot un dzert un tusēt - vakseru sapnis), aizmirstot 2 pantiņu - redzēs , kas mūs ārā vilks.
Es negribu būt maita, bet pietiekami veca esmu, lai pateiktu, kas būs tālāk-
vecie nomirs- ar vai bez vakcīnas, jo tā ir dzīves gaita; tie, kuriem dzelzs veselība, dzīvos kā dzīvoja, dzers, kā dzēra, ceļos, kā ceļoja.
Jautājums- kas būs ar tiem, kuriem veselība nespēj pārvārīt litriem šnabja un bija jāsaudzē?
16.oktobris 2021, 10:20 Atbildēt
AAnna
2019.gadā Kariņš brēca ka vēl par daudz ir slimnīcu,jau tad bija ,,optizimētas,,no 84 uz 42 slimnīcām.Protams liela daļa mediķu aizbrauca uz ārzemēm.
Kas būtu noticis ja no 42 slimnīcām būtu vēl puse samazināta....tā kā ...
16.oktobris 2021, 7:46 Atbildēt
vvolvo
Par visiem 100% piekrītu! Tagad tiek ievākta tā raža, kas tika sēta iznīcinot medicīnu un slimnīcas! Un tās dažas gultas pa 600 štukām stāvokli nemaina, tik nez vai ši laupītāju banda, ko pie mums sauc par valdību, to apzinās. Atkal vainīgs kas cits, krievi, oligarhi, dumja tauta utt, tikai ne pašu izlaupītie miljardi! Būtu vismaz viens ielikts medicīnā kopumā, nevis visādu čomu kreisajas firmās, nekas tāds nenotiktu. Bet vislabākais antivakseris ir pati valdība, ar Kariņu priekšgalā, viss viņu veikums ir tieši lai tauta nepotētos.Veselību visiem, gan arī kariņa laikus izdzīvosim!
16.oktobris 2021, 7:43 Atbildēt
HHe He
Pareizi! Optimizatori medicīnu iznīdējuši, slimnīcas pārvērtuši par Nacionālā teatra filiālēm, kurām cilvēki jau baidās tuvoties pat sliktas veselības un smagu problēmu gadījumos. Ne velti tautā tās dēvē par nosprāgtuvēm. Aplaupītajai un ar kovidafēru strasā iedzītajai tautai vairs nav atstāta nekāda izeja, kā vien tikt nopotētai ar bioloģisko ieroču izstrādātāju potēm, un tādā veidā sabeigt līdz galam savus imunitātes pārpalikumus. Un tad propogandisti varēs bļaut: re kā mirst, krīt kā mušas no diklofosa, un kas vainīgs?...nu, protams, ka antivakseri...Tie uz pasaules uzsāka šo bioloģisko karu, palaida vīrusu, tāpēc tie piemām kārtām ir jāliek koncentrācijas nometnēs un jāsit nost. Pārāk baltiem diegiem ir šūta visa šī afēra, bet daudzi pat ar biezām brillēm nespēj to saskatīt. Veiksmi visiem izdzīvot šajos laikos! Alleluja!!!
16.oktobris 2021, 11:39 Atbildēt
MMāris
Labs!
16.oktobris 2021, 8:51 Atbildēt
FFedja
Nu ja, pārdzīvojām Circenes un Rozentāles laikus, pārdzīvosim i Kariņa.
Nožēlojamā tauta, neprot atrast īstos vaininiekus medicīnas graušanā.
16.oktobris 2021, 8:27 Atbildēt
MMāris
Labs!
16.oktobris 2021, 8:49 Atbildēt
AAsaris
Tā ir, Latvijā viss par daudz kas attiecas uz cilvēku labklājību, pakalpojumu pieejamību un ar tiem saistītām darbavietām. Pēc pagastu reformas un optimizācijas, Bijušajos mazos pagastos un apdzīvotās vietās pazūd vienīgie sasniedzamie centra punkti_ medicīna, pasts, veikals. Genocīds turpinās, sekas redzam. Visu nevar un nedrīkst organizēt tikai pēc izdevīguma, mēs visi esam Latvija!
16.oktobris 2021, 9:39 Atbildēt
RRolands
Tu visu, no tevis atkarīgo, jau izdarīji? Esi,vakcinēts, lieto masku, dezinficē rokas, ieturi distanci, nečupojies,negrābsties gar seju, acīm sabiedriskās vietās? Vai visu ievēro?
16.oktobris 2021, 12:44 Atbildēt
YYes
Vai tā nav VIENOTĪBA ar tās satelītiem, kas optimizēja un konsolidēja slimnīcas un skolas? Tagad nav kur ārstēties, nav kur mācīties. Cilvēki bēg projām uz ārzemēm, lauki paliek tukši, arī pilsētas tukšojas, bet vienalga neptiek vietu slimnīcās, nesen Kariņš aurēja. ka slimnīcu skaits vēl vairāk jāsamazina... Latvijā plikušie, vienalga, ies un balsos atkal par liberāļiem - Vienotību un tās atraugām - pūcēm, bordāniem, bondariem, pauļukiem... Aburtais loks kaut kāds Latvijai?
16.oktobris 2021, 13:15 Atbildēt
NNu ko
VIENOTĪBA , Latvijas izglītìbu , medicīnu esat piebeiguši , kas tālāk , kā teiktu ASV Psaki , sliktāk nevar būt , vai nē , Joske ?
16.oktobris 2021, 8:00 Atbildēt
AAnna
balsošu par partiju , kas izdzīs dubultpilsoņus , vai ārvalstniekus no Latvijas Valsts pārvaldes !
16.oktobris 2021, 8:03 Atbildēt
ppotētais
Bet es balsošu par JKP.
16.oktobris 2021, 10:34 Atbildēt
FFedja
Baigi vajadzīga kādam tava kreķšķainā balss!
16.oktobris 2021, 8:31 Atbildēt
LLatvietis
Nav jau Joske pie vainas, bet pašmāju Circene un Rozentāle aizgūtnēm bendēja visu, kas bendējams.
16.oktobris 2021, 8:06 Atbildēt
AAsaris
Rozentāle sākumā ļoti pareizi izskaidroja_covids ir bijis vienmēr, tikai covid19 ir agresīvs un smagām sekām. Un tam bija jāseko valdības rīcībai_ robežas ciet un testējam ar eksprestestiem visus iebraucējus visos robežpunktos, un nerīkojam Welcom to Latvija pasākumus vasaras mēnešos, kam seko baiss rudens_ziemas periods 8 mēnešus. Nauda esot, tad kāpēc nav ierīkotas nodaļas covidslimniekiem ar konteineru vai moduļu māju palīdzību? Pat Pirmā pasaules kara laikā, infekcijas nodaļas bija atsevišķi no galvenā korpusa!
16.oktobris 2021, 9:47 Atbildēt
aacīmredzams
Kovidioti ir interesanti radījumi, pie viena raksta pieprasa kovidniekus ārstēt konteineros, bet pie cita, kur pieminēts lauka hospitālis rīko histēriju, lai gan bijis skaidri pateikt, ka tas nebūšot nekādā laukā un nekāda telts, bet iekārtots slimnīcas telpās, kas līdz tam nav izmantotas pacientu izvietošanai.
16.oktobris 2021, 10:36 Atbildēt
FFedja
Tā ir-no daudzām saimniecībām uztaisīja dažus lielus kolhozus. Jocīgi, no Valkas latvietim jādodas uz Valmieru vai Igauniju slimot.
16.oktobris 2021, 8:02 Atbildēt
FFedot
Redzi , ka ES kolhozs jau brūk , UK , Polija , Ungārija ,Serbija jau prom !
16.oktobris 2021, 8:05 Atbildēt
RRolands
Un visi steidz ieiet Krievijas sastāvā?
16.oktobris 2021, 12:45 Atbildēt
AAsaris
Patstāvīgas un pašpietiekamas valstis var atdalīties un rādīt mugurkaulu. Latviju tagad iedzīs parādos un 100 gadus neļaus pacelt degunu. Pildīsim kreditdevēju nosacījumus.
16.oktobris 2021, 9:51 Atbildēt
BBalanda
Fedots ir pārāk neizglītots, lai spētu spriest par ES
16.oktobris 2021, 9:42 Atbildēt
FFedja
Ne*irs par Poliju, Ungāriju, Serbiju. UK-jā, bet tie nožēlo sastrādāto!
16.oktobris 2021, 8:09 Atbildēt
ttikai
Nez kāpēc tas "valkas latvietis", nekad nav gribējis ārstēties vietējā slimnīcā, bet tikai uz "Stradiņiem"
16.oktobris 2021, 9:54 Atbildēt
ccilveks trijicetrinieki
Cilvēku bendes! Cik miljardus ir izsaimniekojuši, bet veselības aprūpe iegrūsta bezdibenī.
16.oktobris 2021, 8:14 Atbildēt
FFedja
Vakcinējieties, bezdibenī iegrūstie duraki!
16.oktobris 2021, 8:29 Atbildēt
FFakti
Aizejot apskatiet ar savām acīm.un faktus pierādīt ka nav viena grupā angina pneimonija un Covid .Nu ja tam.divsm.slimibam.pieliost Covid no palātas kolēģa.Tad laba statistika un bļaušana interneta.Naudu vajag un reklamu
16.oktobris 2021, 8:39 Atbildēt
AAttopieties
Pat bērnu nodaļas upurē šitiem bezsmadzeņu rādījumiem.Bet joprojām turpina bļaut ka covida nav.Var jums patikt vai nepatikt Kariņš un valdība,bet ne jau viņi palaida vīrusu.
16.oktobris 2021, 8:40 Atbildēt
ppar ārstēšanu
Tā ir pirmā lielā antivakseru, un propagandas uzvara pār tumšajiem ļautiņiem, kas svarīgā balsī Tv un radio stāsta iemeslus, kāpēc viņi nepotēsies. Viss stulbums un trulums ir tur redzams. Nav ko klausīties viņu gaudošanā, vienkārši jāmācās no tā, ka ja nevar iestāstīt ar labu, lietas jādara tik un tā, piespiežot. Nevēlējās vasarā un rudenī p[otēties, kad punktos garlaikojās personāls, tagad nu jāstāv garās rindās, un labi ja var, nevis slāpstot slimnīcā.
16.oktobris 2021, 8:55 Atbildēt
aasja
Bet Delfos ir VM pärstävja apgalvojums, ka pacientu skirosana nenotiek!
16.oktobris 2021, 9:05 Atbildēt
BBalanda
Šķirošana pagaidām nenotiek, ja tu vispār saptoti, ko tas nozīmē.
16.oktobris 2021, 9:45 Atbildēt
kkurzemnieks
Pa fikso ir jāpieņem nevakcinēto nodeva un tā ir jānovirza vakcinēto ārstēšanai.
16.oktobris 2021, 9:35 Atbildēt
JJautajums
Kapec vakcinetie jaarste?Vini tagad ir veseli un nemirstigi.
16.oktobris 2021, 9:52 Atbildēt
aatbildējums
Veseli un nemirstīgi, pēc pašu apgalvotā, esot tieši antivakceri!
16.oktobris 2021, 9:56 Atbildēt
AAsaris
Tu vari 1 dienu nokavēt poti un pats maksāsi nodokli!
16.oktobris 2021, 9:53 Atbildēt
GGarlaicīgi
>>kurzemnieks
Muļķību jau nevar izārstēt :}
16.oktobris 2021, 11:29 Atbildēt
KKauns
Cik tev Fedja maksa Pauluts, ka te visu laiku
kakaa?
16.oktobris 2021, 9:49 Atbildēt
vvells
Ellē jau vietas antivakceriem izbrīvētas un jaunie piķa katli vārās.
16.oktobris 2021, 9:58 Atbildēt
LLucija
Tur elle tiesi vietas ir vakseriem ,tevi jau gaida.
16.oktobris 2021, 10:31 Atbildēt
vvells
Mani tur negaida. Es tur strādāju un gaidu jūs, antivakcerus.
16.oktobris 2021, 10:39 Atbildēt
EEde
Nav taisnība, ka vakcinētie netestējas. Pajautājiet jebkuram skolotājam, cik reizes jau nodevis testus, būdams kontaktpersona kādas klases slimajam bērnam.
16.oktobris 2021, 10:11 Atbildēt
xxxx
nu re, tagad mēs varam izrēķināt testēto saslimušo skaitu - LV skolotāji vs saslimušie
16.oktobris 2021, 10:40 Atbildēt
FFakts
Un pierakstīs, ka nomira no kovida, jo nebija vakcinējies
16.oktobris 2021, 10:13 Atbildēt
xxxx
Tā dramatiskā bilde pie Stradiņiem ar mašīnām. Tu, ja kas , šoferīši pauzi ņem un mašīnas ir vienmēr :)
P.s. nenoliedzu, ka cov nav.
16.oktobris 2021, 10:39 Atbildēt
rratimors
Par notiekošo ir jāpateicas Gobzemam, Šleseram un viņu atbalstītājiem. Mirušo un smagi saslimušo antivakseru man nav žēl, bet sirds sāp par tiem pacientiem, kuri tagad nevarēs saņemt plānveida medicīnisko palīdzību.
16.oktobris 2021, 10:40 Atbildēt
DDrakoniņš
Idiots...vajadzēja vēl samazināt slimnīcu.Atstāt kādas piecas.Nepaspēja.
Nupat vakcinētā 80% Anglija,saslimstības ziņā apsteidza
visas Baltijas valstis,tā kā uz priekšu.Tikai Angļi to atzīst paši.
16.oktobris 2021, 11:01 Atbildēt
mmurgs
grābjot miljonus no valsts, izrādās medicīna ir ''spiesta'' uz...irst vēžiniekiem un citiem hroniskiem slimniekiem! tad nerakstiet statistikā, ka visi mirst no covida!!!!!!!! mirst no valdības debīliem lēmumiem un naudas izzagšanas!
16.oktobris 2021, 11:51 Atbildēt
mmurgs
KAD JŪS ZAGLĪGĀS PADLAS IEDOS KĀDS TIESĀ UN IESĒDINĀS CIETUMOS??????????????? sākot ar valdību un beidzot ar ārstiem!!!!!!!!!! kā bijāt pērkami - tā turpiniet pārdoties!
16.oktobris 2021, 11:53 Atbildēt
ppedofīlajam ekofašismam nē
CIONISTU KĀJSLAUĶIEM, SLEPKAVĀM AUGSTĀKO MĒRU!!!
16.oktobris 2021, 12:29 Atbildēt
VVispar jau
Apskatam bildi un redzam ka 5 masinas ir jau nodevušas slimniekus, viena nodod 4 stav rindā. Ja slimnica ir normali noorganizejusi uznemšanu tad pec 5 minutem visiem jabut nodotiem, ja tā nav tad problēma ir slimnicas vadībā. Bet vainigiem jabut nepotetajim, tāpec šī var teikt maksigi raditā bilde tiek tiražeta visur
16.oktobris 2021, 12:30 Atbildēt