Komentāri: Kā saņemt medicīnisko palīdzību "lokdauna" laikā?

02.11.2021. NNeatkarīgā
 
nnepilna laika idiots
Fašisma laiks jau klāt! 1. grupas invalīdu neielaida poliklīnikā pie ārsta, jo nav kovidpases. Draugs ir slims fiziski, ne garīgi, tāpēc eitanāzijas šprici viņam nevajag.
2.novembris 2021, 8:27 Atbildēt
GGēbelss
Bet garīgi slimajiem jau vajag?
3.novembris 2021, 18:21 Atbildēt
VVārds
Nevakcinētie tautas ienaidnieki var pat nemēģināt kaut kam zvanīt, neviens jūs ārstēt netaisās! Atklāti neteiks, bet pēc desmitā zvana paši sapratīsiet.
2.novembris 2021, 8:39 Atbildēt
SSkumji
Kā saņemt? Pa telefonu. Nekā pat netieku pie ģimenes ārsta. Un man ir tā vampīru pote. Darbā piespieda. Pēc potes man ir slikti, bet pie ārsta netieku.Visu ko dabūju A lapu un nosūtījumu uz covid testu, jo man pēc vakcīnas ir neliela temperatūra. Tā esot covid pazīme, bet, ka man tūkst rokas pēc vakcīnas, un tirpst kājas, griežas galva, tas tā. Vakcinējieties un slimojiet! Lūk, tā! Nevienma jūs nevajag. tas beidzot ir jāsaprot. Pat, ja darbā esi nostrādājis vairāk kā 20 gadus. Svarīga ir vakcīna.
2.novembris 2021, 9:47 Atbildēt
PPhe
Ja jau peec potes iztaisies par mireeju, no kovida tev naave buutu garanteeta.
2.novembris 2021, 10:46 Atbildēt
DDusmīgais
Nevajag ņirgt par pēcpotes veselības problēmām_ reiboņiem, kaulu laušanu un nespēku, daudziem tā ir un ģim. doktors dod lapu un saka dzert paracetamolu, jo tā tam jābūt. Tikai to jau nevar saukt par medicīnisko palīdzību_ pie ģim. doktora pieraksts pēc 2.nedēļām, sazvanīt praktiski neiespējami, kur meklēt dežūrārstu nav zināms, feldšeri sen izmiruši, nu vetārsts tuvumā, atliek noreģistrēties par suni, čipēties un ārstēties.
4.novembris 2021, 9:58 Atbildēt
eekofašismam nē
OKULTIST-PEDOFĪLU SEKTAS INDE!!!
ESIET MODRI, MASU GENOCĪDS UZŅEM APGRIEZIENUS
JAU PIESOLĪTS KA NĀKAMAIS DRĪZS BŪSOT MĒRIS
NEPĒRCIET VEIKALU PĀRTIKU!
2.novembris 2021, 11:10 Atbildēt
wwww
krāna ūdenim pievienotas antibiotikas, hormoni EU STANDARTS!!!
2.novembris 2021, 11:41 Atbildēt
VVeronika
Nepatīkamas sajūtas izraisa fotogrāfija ar asinīm, kas ilustrē rakstu
2.novembris 2021, 22:25 Atbildēt
AAbc
Nav aprakstīts, kā lai tiek pie ģimenes ārsta, ja viņu praktiski nav iespējams sazvanīt.
3.novembris 2021, 18:24 Atbildēt
GGunchaa
Ģimenes ārsts sms veidā ieteica pierakstīties reģostratūrā pie kardiologa. Savukārt 3 dienas pēc kārtas sazvanīt nevar, jo neviens neceļ klausuli, piedāvā tikai ka sazināsies ar mani.
4.novembris 2021, 7:57 Atbildēt
AAuza
Neka ja neesi eitanazets. Medicina tikai mirstoshajiem, nevis veselajiem. Valsts ka tadas vairs nav. Ir tikai ghetto direktori - karins un pautplutis - kursh neskatoties uz to ka slepkava, bernus taisa visam savam sekretarem
4.novembris 2021, 13:03 Atbildēt
ooto
Bilde gan tāda jokaina, nedēļām jāskatās uz asinainu bildi! NRA jūs tur galīgi stulbi esat, ko?
4.novembris 2021, 17:26 Atbildēt
GGunta
Tas ir drausmīgi ja cilvēkam spiediens ir pāri par 200 un ir ne pie pilnas samaņas.Jāgriežas pie ģimenes ārsta??? Ātrie pārslogoti un tad brīnās ka mirs no insūltiem infarktiem.Tas nav reāli izdarāms.Medicīnā haus un paceti atstāti nomirt...
9.novembris 2021, 14:44 Atbildēt
sslimnieks
Antivakceru masveida slepkavību programma strādā. Netieku uz izmeklējumiem par iespējamu audzēju, melanomu vai baziliomu, plaukstas operāciju un kataraktas operāciju. Novēlu antivakceriem visu to, kas man ir plus visu to, kas ir citiem, kas netiek pie medicīniskās aprūpes bez īpašiem sarežģījumiem. Domāju, ka tad liela daļa antivakceru apmirtu dabiskā kārtā un beigtu sabiedrību indēt ar savām muļķībām.
13.novembris 2021, 16:48 Atbildēt
LLiena
Tādā veidā situāciju neatrisinās. Pie prāta visi vakcīnu noliedzēji nenāks, un kad saslims atkal vainos valdību. Arī man līdzīga situācija, jo pie speciālista uz konsultāciju gaidu 4 mēnešus. Visvairāk mani satrauc, ka Dr. Apinis sāk pārmest par nelīdzestību, t.i., ka pacienti paši nolaidīgi, jo nelieto zāles, ka paši neiet uz konsultācijām u.t.t.. Līdz šim domāju, ka viņš situāciju medicīnā vērtē pareizi, bet nu nesaprotu, kur mana vaina, ja gribēdama pie ārsta netieku.
5.decembris 2021, 13:29 Atbildēt