Komentāri: Vai arī pirmajai Covid-19 potei ir derīguma termiņš?

10.01.2022. NNeatkarīgā
 
nnaivais
Mani tas neuzrunā. Tie, kas ir veikuši pirmo dūrienu, pēc loģikas, vajadzētu viņiem jau stāvēt rindā pēc ceturtā vai piektā dūriena plecā.
Mani daudz kas šajā pavalstī neuzrunā, bet Dzimteni neizvēlas.
Nojaušu, ka tas murgs ir jāiztur vēl kā tāds laiks līdz pavasarim. Tuvojas vēlēšanas. Špricēšanas fanātiķiem vajadzētu nozust no apvāršņa ... jāpārņem Polijas vai Zviedrijas izvēlētais ceļš.
10.janvāris, 10:27 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
10.janvāris, 10:42 Atbildēt
rreal
Vēlēšanas būšot tikai špricētajiem zombijiem.Un viss šis turpināsies vēl līdz 2030 gadam.
10.janvāris, 10:58 Atbildēt
AAinars
naivais @
10+
10.janvāris, 11:02 Atbildēt
IInjekcijas nav vakcīnas
Wahington Times – injekcijas nav vakcīnas
Washington Times publicē rakstu, kas sagrauj visu melīgo kovid pošu paradigmu.
Kas galu galā ir vakcīna un kad mūs par to grasās apgaismot sabiedriskās veselības komūna? Collins bioloģijas vārdnīca definē vakcīnu kā preparātu, kas stimulē imūnsistēmu. Arī Mirriam Webster vārdnīca līdz pat laikam pirms diviem mēnešiem definēja to līdzīgi – kā preparātu, ko pielieto, lai radītu vai mākslīgi stimulētu imunitāti pret specifisku slimību.
Pagājušā gada maijā, nešaubīgi saprotot to, ka viņu tirgotais produkts nav vakcīnas, arī CDC izmainīja savu vakcīnas jēdzienu, lai tas turpmāk skanētu tikai kā imūnsistēmas reakcijas stimulācija, nevis imunitātes kā tādas veidošanās.
Vakcīna ir vispārēji saprotama kā produkts, kas stimulē personas imūnsistēmu, kas savukārt veido imunitāti pret specifisku slimību. Vakcīnas pasargā cilvēku no saslimšanas un novērš tās izplatību uz citiem.
Es to visu pieminu tikai tāpēc, ka pēdējais omikrona uzliesmojums parāda to, ka gandrīz katrs indivīds, kas saņēmis kādu no šīm ‘vakcīnām’ un arī boosteri, tik un tā ir potenciāls slimotājs un pārnēsātājs, kļūstot par vīrusa vektoru. Nozīmīga daļa no tiem, kas šobrīd testējas pozitīvi ir ‘vakcinēti’ un ievērojama daļa ir arī trešo poti. Vēl vairāk, daudzi miljoni ir saslimuši ar omikronu, bet viņiem nav nepieciešamības testēties.
Līdz ar to, lai kas būtu tās injekcijas, ko mēs saņēmām, tās nebija vakcīnas, vismaz ne tādā sapratnē, kā to saprot angliski runājoši ļaudis visā pasaulē. Sekojoši, visi uzbrukumi un dusmas, ko ‘vakcinētie’ ir vērsuši pret ‘nevakcinētiem’ pagājušā gadā, ir bezjēdzīgi un maldinoši. Vienkāršā patiesība ir tāda, ka mēs visi esam nevakcinēti, neatkarīgi no tā, vai esam saņēmuši tās potes.
www.washingtontimes...ts-are-not-vaccines/
10.janvāris, 13:18 Atbildēt
ggenocīdam nē
švābes,cionistu sektas,pedofīlā Vatikāna netīrība www.youtube.com/watch?v=XHqGmNC_RAg
10.janvāris, 10:54 Atbildēt
ttrīs
tad liks no darba atlaist tos tiai ar vienu poti vai ne? Tie tacu tik pat bīstami kā t.s. izslimojušie Varbūt tomer ir pēdējais laiks sākt prasīt pilnvērtīgu vakcināciju vismaz izglītības sistēmā?
10.janvāris, 10:58 Atbildēt
KKOCIŅŠ
Varbūt tomēr sākt prasīt pilnvērtīgu vakcīnu un beigt sevi indēt.
10.janvāris, 11:07 Atbildēt
AAinars
trīs @
Atslābsti, šim visam drīz pienāks gals.
10.janvāris, 11:09 Atbildēt
LLasiju
Šodien lasīju komentāros - vakcinēta skolotāja aplipina ar covid skolēnus. Kāda tad nozime ir "cepties" par to visu?
10.janvāris, 11:14 Atbildēt
GGrieta
Kamēr nebūs izlietotas iepirktās vakcīnas potēs uz nebēdu. Sen jau pieklusušas runas par vakcīnu uzglabāšanas temperatūru, par kuru viņķele dabūja brāzienu, tā pat nerunā par to ka tā saucamajai vakcīnas devai jābūt atbilstošai cilvēka masai. Lielākā daļa zina cik sver un aprēķināt pēc formulas devu vien 10-15 sekundes. Bet ko nu tur, ne jau viņiem rūp veselība, bet aptvere un nauda.
10.janvāris, 11:36 Atbildēt
IInteresanti
Decembrī pat prof. Dumpis aicināja nevakcinētos iet un veikt pirmo vakcīnu, jo jau pēc pirmās potes pēc dažām dienām organisms sāk reaģēt un izveido imunitātes atbildi. Es vēl pabrīnījos, kāpēc tad sertifikātu dod tikai 2 nedēļas pēc otrās potes.
10.janvāris, 11:19 Atbildēt
DDomā ar galvu
Paskaties, kuri slimo vairāk. Vakcinētie. Un ar lielu pārsvaru. Vakcīna manu veselību sabeidza. Nepiedošu
10.janvāris, 12:49 Atbildēt
mmedbrālis
Kariņš laikus atgādina, ka nekas vairāk kā telefoni jūs viņiem neesat.
10.janvāris, 11:00 Atbildēt
NNauda nesmird
Un naudas avots. Līgumi ar vakcīnu firmām slepeni. Kāpēc? Tā ir mūsu veselība, kura tiek sagandēta
10.janvāris, 12:51 Atbildēt
TTelefons
Ja cilvēkam pēc pirmās potes rodas veselības problēmas,kuras jāārstē pie speciālista,tad kāda runa var būt par otro poti.Ģimenes dakteriem tikai nopotēt.Nevajadzēja to pirmo poti,bet nu tā ir noticis tad nu Vīnes vien pats ar savām problēmām,zinot speciālista pieejamību par valsts cenām,tas nekas kaut darba stāžs pāri 50 gadiem.
10.janvāris, 11:25 Atbildēt
PPiebilde
Ģimenes ārsti nav vainīgi. Viņiem rikojumi ir no augšas. Vienīgais ir anafilaktiskais šoks, kura dēļ nedrikst vakcinēt. Pat, ja redz, ka cilvēks nejūtas labi, nav pamatota iemesla atcelt vakcīnu. Lai gan jebkuru citu vakcīnu atliktu. Medikamentus arī atceltu, ja būtu slikti. Tā ka cilvēkiem jāskatās pašiem, jo mums taču juridiski nekāda oblligāta vakcinācija nav.
10.janvāris, 12:27 Atbildēt
PPiebildei
Ģimenes ārsti ir vainīgi, jo viņi nav painteresējušies, kas patiesībā ir šī eksperimentālā vakcīna, bet riskē ar savu pacientu, kuri viņiem uzticās, veselību. Ja būtu painteresējušies, tad ģimenes ārstiem visiem kā vienam, pirmajiem vajadzēja stāties pretīm šai bezjēdzīgajai cilvēku veselības bojāšanai! Nopietni zinātnieki pasaulē, kuriem ir sirdsapziņu, nepārtraukti brīdina par to ļaunumu, ko šī pote izdarīs cilvēku veselībai.
10.janvāris, 13:34 Atbildēt
ggf
Pārfrāzēšu : derīguma termiņš pret KO? ...pret kuru vīrusa paveidu? :) Varbūt pret ''MU'', kurš no ''pirmās potes'' nobijās? ...tak ne jau pret omikronu, vai ne? :)
10.janvāris, 11:35 Atbildēt
UUna
Ir skaidrs, tas, ka nākamā pote man nozīmē nāves spriedumu, jo pēc sākotnējās nenormāli paaugstinājies asinsspiediens un ir sirds ritma traucējumi. Līdz seniora vecumam vēl tālu. Jautājums, vai valdībai/darba devējiem vajag dzīvus vai beigtus strādājošos?
10.janvāris, 12:03 Atbildēt
LLaila
šķiet ka šobrīd valdībai vienalga, galvenais - lai iepirktās vakcīnas izšpricē! Man srī ļoti daudzi draugi un radinieki pēc vakcīnas jau ārstējas slimnīcā, bet ārsti noliedz acīmredzamās kopsakarības starp vakcīnu un slimību. Murgs! Kas pie mums notiek????
10.janvāris, 12:42 Atbildēt
DDainis
Zinātne par to klusē
10.janvāris, 12:18 Atbildēt
ZZinātne neklusē
Zinātne neklusē, bet lielākā daļa ir par slinku, lai meklētu atbildes, ko par šo vakcinācijas sazvērestību saka nopietni pasaules zinātnieki.
Lūks Montanjē, virusologs, Nobela prēmijas laureāts medicīnā:
Vakcinācija pret Covid-19 ir noziegums
Es teiktu, ka tā tik tiešām ir noziedzīga darbība, kuru veic ārsti, kas ir aizmirsuši Hipokrāta zvērestu. Viņi palīdz valdībām, kuras savukārt tiecas iegūt varu pār medicīnu. Rezultātā šīs darbības noved pie daudzu pacientu ātras nāves. Tā bija epidēmijas sākumā un tā tas turpina notikt pašreiz. Šie cilvēki turpina uzspiest nepieņemamus ārstēšanas paņēmienus, kuri turpinās nogalināt pacientus un medicīnas darbiniekus (jo medicīnas darbinieki arī ir spiesti vakcinēties). Viņi zina par šo vakcīnu blaknēm. Lūk, kādēļ šīs darbības ir jāuzskata par noziedzīgām darbībām, par kurām kaut kad nāksies atbildēt.
10.janvāris, 13:47 Atbildēt
EEliina
Kāds var izskaidrot, kāpēc jādur perpendikulāri plecā, līdz kaulam, ka sāp pēc tam pusgadu??
10.janvāris, 12:32 Atbildēt
AAri nesapratu
Es ari nesapratu. Parasti injicē muskulī, bet nevis zem muskuļa virs kaula...vai kaulā.
10.janvāris, 13:21 Atbildēt
ffdsa
Lai nepieļautu nevakcinētu personu diskrimināciju, ES digitālais Covid sertifikāts aptver arī testa sertifikātus un tādu personu sertifikātus, kuras ir pārslimojušas Covid-19. Tādējādi ikviens var gūt labumu no ES digitālā Covid-19 sertifikāta.
===================================================
Tātad Latvijā ir nevakcinētu personu diskriminācija, jo netiek ietverts testa sertifikāts.
Latvijā neikviens var gūt labumu no ES digitālā Covid-19 sertifikāta. Laikam neesam ES.
10.janvāris, 12:38 Atbildēt
nnjaa
Tagad jau jebkuras vakcinas vieta, var dabut c19 vakcinu... reals gadijums Latvija ... atrodiet fb ,,tautas kalpi Tautas KALPI bija tiešraidē.
6. janvāris plkst. 11:56 un noklausieties ,cilveks pats pastasta.
10.janvāris, 12:50 Atbildēt
nnjaa
...ja atklatu vakcinacijas patieso merki, tad 95 % neietu vakcineties.
10.janvāris, 12:53 Atbildēt
aadfv
mērķis ir visus pataisīt par ģmo tālvadības kiborgiem, ieviest elektronisko ver/dzību, tas nav nekāds noslēpums, Švāba pānus var iegādāties grāmatas veidā. Ne velti tieši fotētie ir visagre/sīvāk noskaņotie - pilda saimnieka pavēles.
10.janvāris, 13:16 Atbildēt
eemigrante
Nu, nevar tik vienkāršoti uz to skatīties. Viena daļa pēc pirmās potes nomirst, bet absolūti lielākā daļa no tiem 50 000 pēc pirmās ir infecējušies un pēc otrās neiet, jo ir pārslimošanas sertifikāts un otrā nemaz vairs nav vajadzīga.
10.janvāris, 13:18 Atbildēt
EEdgars Osis
Tie kas nav dzirdējuši Bila Geitsa lekciju 2015 gada vasarā, tad nāksies man vēlreiz atkārtot ko viņš teica: ”Mūsu ir krietni par daudz. Cilvēku skaits visā pasaulē tuvojas 9 milijardiem. Ja mēs labi ''pastrādāsim'', tad varētu samazināt cilvēku skaitu par 10-15% !!! Vēl Geits teica, NĀKOTNĒ MŪS VISUS SAGAIDA VĪRUSA UZPLŪDUMS'', bet nepateica kāds un kad. Tie bija Bila Geitsa vārdi! Jums tas neko neizsaka ?! Lieta tāda, ka šī te PLANdēmija jau iepriekš tika SMALKI UN DETALIZĒTI ieplānota, pamatīgi IZSTRĀDĀTA, tikai vairums cilvēku, diemžēl, to nezina! Tāpēc nākas atgādināt tiem kas jau to zina, un tiem, kas neko nezina ! Neļaujiet sevī ielaist eksperimentālo ŠVAKCĪNU, jo galu galā tā ir eksperimentāla! NEVIENS no mums nav eksperimentu trusītis! ŠVAKCĪNA NAV izgājusi savu pārbaudes ciklu, kā minimums 5-10 gadus! Jautājums ir tāds - kāpēc tik ļoti grib ŠVAKCINĒT visus cilvēkus pēc kārtas?! Tāpakt kā aitas uz cirpšanu?! Bils Geits vēlas īstenot savus plānus kopš 2015 gada, tapēc viņš neapstāsies kamēr nebūs ŠVAKCINĒTI vizmas 90-95% cilvēku visā pasaulē! Sen zināms fakts, ka pasaules bagātākie cilvēki grib lai uz pasaules būtu - ZELTA MILIJARDS. To var izlasīt Viltšīrā, apvienotajā karalistē uz stonhedža lielajiem akmens bluķiem! Oligarhiem ir vajadzīgs ZELTA milijards, kas viņus apsargās, izpriecēs, un apkalpos. Pārējie 8 milijardi tiek pakļauti utilizācijai, nevajadzīgas sīkas biomasas daļiņas, diemžēl. Cilvēkiem ir jāsaprot, ka Šī te ŠVAKCĪNA satur tādus ķimiskus elementus - smagos metālus, kā piemēram svinu, dzīvsudrabu, formalīnu un pat embrija daļiņas, un vēl daudzus citus elementus, kurus mums parastajiem mirstīgajiem NEKAD neviens zinātnieks neatklās! Normālam veselam cilvēkam nav vajadzīgas nekādas, eksperimentālas ŠVAKCĪNAS, pēc kuras potes ilgākā laika periodā nav zināmas sekas! Kaut gan dažas no tām jau ir zināmas, kā piemēram: sievietēm neauglība, autisms, trombi! Mūsu dabiskā imunitāte pati spēj tikt galā ar vīrusiem un papildus iejaukšanās mūsu ķermenī, imūnsistēmā ir - NOZIEGUMS un genocīds pret cilvēku kā tādu!!! Tas nav pieļaujami! Masu informācijas līdzekļi ZOMBĒ un cenšas pakļaut cilvēku prātus ar savu propagandu un ideoloģiju! Overtona logs labi iedarbojas uz masām! Domājiet līdzi, analizējiet, meklējiet sakarības!
10.janvāris, 13:51 Atbildēt
nnjaa
+++++
16.janvāris, 23:16 Atbildēt
ttiem kas nedomaa ar galvu
joprojaam jabrinaas par to, ka liels daudzums cilveeku tic masonbandiitu teorijaam, ka ta ir vakcina! Lasat google, interesejaties! Visaa pasaule plashi tiek sniegta informaacija, ka taa ir tikai modificeeto geenu terapija un izmeegina uz cilvekiem. Tiesham jums bailes atnjemushas vselo sapratu? Sanaak ta, ka jums dziive nav bijushas nekaadas gruutibas un juus visi, kas cerejat uz pavljika un jenkja "labestibu" esat kjluvushi ar upuriem. Vel jau ir kaada iespeja padomat un atteikties no slepkavu slazdiem. Amen.
10.janvāris, 13:57 Atbildēt
DDoma
Nevajag to vakcināciju vispār, nevienu poti un draudēt un cilvēkus atbrīvot no darba, pret ir jācinās.
10.janvāris, 14:03 Atbildēt