Komentāri: Par korumpētākajiem Latvijā un Lietuvā uzskata parlamenta deputātus

22.06.2021. Ilze Šteinfelde
 
AAsais
Ja neskaita, kādu atsevišķu eksemplāru, tad tā nebūt nav taisnība, tas nav tas amats ar kura palīdzību vislabāk var kādam dot iespējas tikt pie valstij piederoša materiāla labuma. Tāds uzskats liecina par to, ka šie cilvēki pilnīgi nemaz napārzina valsts sistēmu, bet dusmas par savām neveiksmēm, pie kurām ir vainojams pašu slinkums un neuzņēmība uz kādu ir jāizgāž un parasti trāpa tiem, kuri ir vairāk zināmi, jo strādā veiksmīgāk vai mazāk veiksmīgi.
22.jūnijs, 10:11 Atbildēt
RRERERE
miljardus ko valdība aizņēmusies uz tautas rēķina , pašlaik mēģina noshēmot visiem iespējamajem ceļiem nemaz nerūpējoties par valsti , tās labklājību nākotnē un tagad. To protams nedara visi deputāti, jo ne visi ir tik tuvu silei, bet iesaitīti ir visi, citādi sacels brēku, tāpēc tiek baroti ar drupačām no siles. Tāpēc augstprātīgi nerunā klišejiskas atrunas bet zini ka par visu ātrāk vai vēlāk būs jāmaksā, pat ja pašlaik un tuvākā perspektīvā viss siles izrijējiem krāsojas feņšujā. Šī dzīve nemaz nav tik gara. Dažam pavisam īsa un par rītdienu garantijas nav nevienam.
Mateja evaņģēlijs 6: LJD
19 Nekrājiet sev mantu virs zemes, kur rūsa un kodes bojā un kur zagļi izrok un zog!
20 Bet krājiet mantu debesīs, kur nedz rūsa, nedz kodes bojā un kur zagļi neizrok un nezog!
21 Jo kur tava manta, tur ir arī tava sirds.
22.jūnijs, 12:19 Atbildēt
RRERERE ps
Iedomājies šodien tu esi deputāts, pat ministrs . brauc ar greznu auto izmanto vairumam nepieejamas opcijas utt. Un pēkšņi kaut kāda (viena no miljoniem) iemesla dēļ šīs pasaules pēkšņi vairs nav. priekš tevis. Vienkārši nav, ir tikai sausais atlikums no piedzīvotā un izcīnītā kā garīgā pieredze kas ieseivjusies dvēselē un gara līmenis nosaka tālāko virzību. Varat iedomāties, pēkšņi nav vairs nekā no visa sasniegtā un ir pavisam cita realitāte. Bomzim pie miskastes visbiežāk tā būs kā atbrīvošana bet deputātam vai ministram liels šoks un turpmākais ceļš nežēlīgi sāpīgā nekurienē. Tas kā ar fake vakcīnu, sapratīsti tikai tad kad tas notiks, bet būs jau par vēlu. Tāpēc Dievs, Dēls un Svētais Gars vienmēr aicina un dod iespēju izlīst pat no visdziļākās bedres. Ja ar fake vakcīnu var vel būt dažādi un daudziem tā liekas ka liela cerība, tad ar realitāti aiz strīpas noteikti nē, jo Dievs visu jau ir pateicis katram.
22.jūnijs, 12:30 Atbildēt
ppatiesība
Ir jau arī visa NA, lielākā daļa Saskaņas un par ZZS vispār nerunāsim!
22.jūnijs, 14:04 Atbildēt
kkopsavilkums
Viskorumpētākie ir Levita/Kariņa karteļa darboņi!
22.jūnijs, 14:33 Atbildēt
AALLdo
Paldies Dievam, ka žīdi un viņu ''tūplī, līdēji , nesvin LĪGO!!!
22.jūnijs, 15:47 Atbildēt
TTočnijs
Atmetot atpakaļ sūdzību par OIK, piemēram, Latvenergo tieši atsaucas uz to, ka deputāti Saeimā OIK ir pieņēmuši un līdz šim vēl nav atcēluši.
22.jūnijs, 18:59 Atbildēt
BButele
te nu gan nekādu šaubu- pret trešdaļu saeimas kāpostgalvu daz;ā'di procesi un sēdēšanas... tas ir gan nepārspējami un būs jau vēl
22.jūnijs, 22:32 Atbildēt
OOjārs Pūslis
Nevar būt! Baltu ciltis taču ir cilvēces godīguma etalons ar tipiski pretīgiem purniem. Te neviens neņem kukuļus, jo visiem kariņš dod naudu no sava klozeta spaiņa. Kukuļus balti neņem, jo balti ir cēla mājlopu suga, mēsli un viss.
23.jūnijs, 1:18 Atbildēt
JJūlis
Korupcijas avangardā tomēr ir tieši pašvaldības. Tāpēc novadu reforma nesastapa tādu pretestību, kādu varēja sagaidīt. Vecā novadu spice bija pieriebusies.
23.jūnijs, 9:19 Atbildēt
PPareizaisjautājums
Lielākā daļa tautas vispār nezina, ar ko atšķiras Saeima no Ministru kabineta un jēdzienu "deputāts" lieto kā lamu vārdu un pat nosauc šai vārdā savu cūku... kā šī masa var objektīvi spriest par deputātu korumpētību ?
23.jūnijs, 9:52 Atbildēt
IInta
Nepiekrītu.. Paši korumpētākie sēž pa;sā varas gala topā, citādi jau nebūtu visu laiku tie stāsti par kovfidēras šausmu šausmām jāklausās... Ir meli, ir lieli meli un ir... statistika.
:(
www.dailymail.co.uk/..ne-figures-show.html
23.jūnijs, 10:55 Atbildēt
IInta
24.jūnijs, 0:12 Atbildēt