Komentāri: Pensionāru federācija: pensiju piemaksas jādubulto

23.02.2021. Inga Paparde
 
WWww
Pensionāriem ir Zeneca Astra par velti.
23.februāris, 5:41 Atbildēt
RReal
Pie tā, ka Jūs drāž, parastie cilvēki, ir atbildīgs Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (pierādījums bildē). Neskatoties uz to, ko viņš publiski saka, lai labāk izskatītos. Viņš ir atbildīgs par cilvēku terorizēšanu veikalos, viņš ir atbildīgs par Jums uzliktajiem milzu sodiem, viņš ir atbildīgs, ka fotoradarus liek taisnos ceļu posmos krūmos, lai vienkārši kāstu naudu (un tam nav nekāda sakara ar prevenciju), viņš ir atbildīgs, ka Jums uzliek 500 eiro par dziedāšanu pie Brīvības pieminekļa lāga puikam Mārtiņam, viņš ir atbildīgs, ka Jums par ne tā piekārtotu masku flaieris. Par katru nieku, par ko Jums liek milzu sodus, atbildīgs ir tieši Sandis Ģirģens un viņa realizētā politika. Viņš bija tas, kas rosināja nesamērīgu sodu ieviešanu. Un viņš ir tas, kurš ir panācis, ka Latvijas sabiedrībā veidojas naids pret policiju. Viņš ir sašķēlis sabiedrību, nevis to vienojis. Un vienlaikus divkosīgi publiski runā, ka viņš jau neko nevarot ietekmēt, ka esot par cilvēkiem. Nē, Sandi Ģirģen, milzu sodi ir Tava politiskā iniciatīva! Jo tvarstīt parastus cilvēkus nav liela māksla, tas nav atklāt Rebenoka vai Bunkus slepkavības. Neatminos arī, ka kaut viena liela korupcijas shēma būtu atklāta pēdējo gadu laikā - Skolas ielas Pioniera shēmas kāds izmeklēja? Tu personīgi kā Iekšlietu ministrs esi kaut iepīkstējies, ka Kariņa Pioniera shēma jāizmeklē vai Meroni? Pat pret Meroni policija spiesta rosināt procesu tikai tad, kad tiesa liek, nevis paši izmeklē! Tieši Sandis Ģirģens ir radījis policiju, kura ir represīva parastās tautas drāzēja, bet neko nav izdarījusi nevienā lielā lietā. Jo policijas darbības virzienu vienmēr nosaka ministrs. Un to koriģē ar vadības maiņu. To atcerieties visi! Uz visiem laikiem! Jūs drāž Kariņa valdība un tās ministrs Sandis Ģirģens ir tieši atbildīgs par teroru pret parasto cilvēku. Tā ir viņa tieša un nepastarpināta atbildība! Nevis kādas Mirdzas tantes, Dumpja vai Kariņa, bet Ģirģena, jo tieši viņš ir devis politisku virzienu, ka jādrāž ir smagi!
23.februāris, 9:12 Atbildēt
LLATVIJAS NĀKOTNE IR BĒRNI
Nevis pensionāri.
23.februāris, 18:25 Atbildēt
FFēlis
"aicina politiķus atcerēties, kādus solījumus senioriem tie deva pirms vēlēšanām" Šitie senilie idioti ar bērna smadzenēm savēlēja to ko savēlēja un tagad visi mokās, bet šie grib sev pensijas dubultot. Pašļi na...uj, alcheimeri! Pensionāriem un jaunuļiem vajadzētu vispār balsošanas tiesības noņemt. Un ja kas, man pašam ir 55.
23.februāris, 18:43 Atbildēt
sserzants
ko tak policija strada publika bez izglitibas ,lai butu formas terps un variti kartfeli ar zosti aluminija bloda
23.februāris, 9:52 Atbildēt
kkiprietis
iepīkstējies, ka Kariņa Pioniera shēma jāizmeklē vai Meroni?
23.februāris, 9:53 Atbildēt
MMuti ciet
Neapvaino girģēni , viņš ir liels tiltu meistars !
23.februāris, 9:49 Atbildēt
PPiekrītam
Vārds vietā ,tā nav māksla trenkāt nevainīgus cilvēkus ,māksla ir noķert lielos Latvijas izlaupītājus kas notiek vēl joprojām ,un slepkavības atklāt !Bet diemžēl nekas no tā nenotiek ,kā ir ar OIK ? un citām afērām ,kad reāli liks cietumā lielos zagļus???
23.februāris, 9:25 Atbildēt
NNata
Tā cerējām uz jauno paaudzi. Novērojot ilgākā laika posmā, nākas jums piekrist. Tikai sodi, sodi, sodi. Ne jau par kādiem nozīmīgiem pārkāpumiem, bet tiešām- baida un nenormāli nervozē parastos ierindas pilsoņus. Lielie braukā pa pasauli , izvazā slimības, bet mazos trenkā ikdienā. Nav kārtības tiesību jomā - NEKĀDAS! Visi jūt, ka sabiedrības spriedze tiek audzēta, bet NEPIECIEŠAMS TO MAZINĀT. KURŠ DARĪS os darbu?!! Vai Ģirģenam nebūtu jāiet priekšgalā?!!!
23.februāris, 11:10 Atbildēt
AAndža
Bet cik te var vārīties?! tak tiek kopēta,visās sfērās krievija...tikai vienīgais ko fenderēt ir jevropas nauda ...naftas un gāzes un citu derīgo izrakteņu ta naf...atliek vēl tikai štrāfi...
23.februāris, 12:07 Atbildēt
PPensionāre
Man arī par velti to Astra Ženēvu nevajag, atstāšu ar uzviju deputātiem.
23.februāris, 12:17 Atbildēt
EEsmu piemirsis
Interesanti , kā sauca tos pider asus , kuri solija 500e minimalo pensiju ? Atgādiniet !
23.februāris, 6:00 Atbildēt
FFedja
Cars Putins solīja 500 rubuļus.
23.februāris, 8:10 Atbildēt
AAndža
Supper!!!
23.februāris, 12:07 Atbildēt
vvisdemokratiskaka demokratija
tu esi mulkis
23.februāris, 9:12 Atbildēt
PPrekariats
Latvijā svārstās no 9000 līdz 19 400 eiro. Ja lielākā pensija Latvijā ir 19 400 eiro mēnesī, tad otrā lielākā pensija ir aptuveni 8000 eiro.Tehnokrati un Kleptokrati
23.februāris, 8:54 Atbildēt
BBomzis
Vajag dubultot, Lembergs , Andris bērziņš ....Un tas no Metalurga būs apmierināti. Jā, bet kāpēc tik mazas pensijas? Varbūt pensionāri vēl atceras Krilova fabulu? Nav runa par invalīdiem!.
23.februāris, 16:08 Atbildēt
AAnna
Nevis "visticamāk, patlaban saņem ievērojami vairāk nekā iepriekš iemaksājusi", bet apzog citus pensionārus. Atņemt un basta! Un maksāt vidējo pensiju!
23.februāris, 8:56 Atbildēt
LLatviešu burti
Nekas nesanāks. Ja pensija toreiz aprēķināta pēc likum( kaut idiotiska) - sūdzēsies starptautiskā cilvēktiesību tiesā - un dabūsi vēl piemaksāt kompensāciju.
Toreizējie valsts apjājēji zināja, ko dara...
23.februāris, 9:30 Atbildēt
VVllis
nu tie kurus tagad ir jaasit
23.februāris, 9:55 Atbildēt
AAsd
Lemberga misis bārča....saeimā netika, tagad nodarbojas ar populismu, drīz vēlēšanas!
23.februāris, 6:04 Atbildēt
DDubultstandarti dubultmorāle
Ak Lembergs solija tos 500 e !? Tad tāpēc viņu , bez spēkā stājušās tiesas sprieduma iebāza cietumā ! Gaidisim ,ko šodiem dziedās latvijas zilie putniņi , ka latvijas opozicijas politiķi , asv pilsoņa kariņa kritiķi un viņa stulbuma atmaskotāju Grīnberga lietā , apcietināšanu , pirms stajies spēkā tiesas spriedums , atšķirība no navaļnija ir tā ,ka navaļņijs jau bija divas reizes krimināli sodīts un bija gandrīz simts reizes pārkapis drošības līdzekli , atšķirībā no Lemberga un tad visi eirogeji sāka kviekt kā aizkautas cūkas , gaidisim eirogeju reakciju uz latvijas tiesas reāli rupjajiem cilvēktiesibu pārkapumiem !
23.februāris, 6:19 Atbildēt
ZZat
Lembis neko nesolīja, pietika ar to, ka smaidīja, jokoja un pa Brīvības ielu Dziesmusvētkos soļoja, vientiesīgos plebejus diriģēdams.
23.februāris, 19:58 Atbildēt
FFedja
Reti negodīgi tiesa izrīkojās. Lembergs nebija spējīgs uzpirkt to, vai negribēja nozieķēties?
23.februāris, 8:13 Atbildēt
LLembergs pat nesolīja
Jo zināja ,ka neko nevienam nedos . Visu pats sagrābs
23.februāris, 7:59 Atbildēt
FFedja
Kā, par Lemberga stipendiātiem piemirsi? Dalījās Lembergs un dāsni dalījās.
23.februāris, 8:16 Atbildēt
JJuritis
Vai tu par stipendiju kaimiņa suņu būdai ? Bet to taču deva šveices mironis no viņam glabāšanai uzticetās mantas .
23.februāris, 8:44 Atbildēt
LLiepajas Metalurgs
Ta ir krāpnieciba. Valstij kuras veselības un sociālā sistēma ir uz bankrota sliekšņa nav jāuztur miljonāri, kas vienkārši pratuši izmantot likuma un sistēmas vājās vietas. Kāpēc nav limits cik var būt maksimālā pensija? Tikai stulbu likumu dēļ vienam ir buras 220 000 gada, bet manai omei kas visu mūžu godīgi strādājusi viss gads jāizvelk ar gandrīz 100 reizes mazāku summu. Kāpēc? Tāpēc ka bija godīgāka un neprata iedzivoties? Un Latvijas pilsoņi ka stulbs aunu bars to pieļauj. No jūsu nodoklišiem tam zaglim maksā pensiju .
23.februāris, 9:02 Atbildēt
DDžeks
Sveiks ! Pilnīgi piekrītu ! Tie robi likumos tika speciāli izveidoti , lai būtu pēc likuma nevainīgi !
23.februāris, 9:29 Atbildēt
EElmars Kruze
Bārča ir spiediena nolaides ventilis viltus aktivitates utt, labi iekartojusies tuksdirseja!
23.februāris, 9:58 Atbildēt
AAndža
Tas vēl mīksti teikts! Lielāku s....u atrast grūti!!!
23.februāris, 12:13 Atbildēt
VVecāMiesa
Pieprasīt var jebko tikai mūsu valsts neiebilda pagātnē.
23.februāris, 6:20 Atbildēt
OObjektīvais
Tiem vecajiem mērkaķiem nevis kas tur ir jāpiemaksā, bet viņi pēc iespējas vairāk ir jāuzved "Smilšu Kalniņā".
Ko Kankariņa kliķe arī veiksmīgi dara. Jo tas atvieglos valsts sociālo budžetu - proti, deputātiem pašiem būs vairāk naudas ko zagt
23.februāris, 6:31 Atbildēt
TTantuks
Pat nepaspēsi apjēgt kad jau pats būsi vecs mērkaķis, kaut gan spriežot pēc tava komentāra smadzeņu vietā tev ir mērkaķa sūds
23.februāris, 7:56 Atbildēt
TTantuks
Labdien! Mani regulāri mutiski aizskar, veltot riebīgas piezīmes manā virzienā, jo es vienkārši nepatīku tam cilvēkam. Esmu klusa un nekad neatbildu. Bet man emocionāli ir grūti paciest to visu laiku. Vai man ir kāda iespēja rakstīt iesniegumu vai darīt kaut ko lietas labā, lai to izbeigtu?
23.februāris, 10:26 Atbildēt
TTantuks
Pat komentāros zog,
23.februāris, 13:16 Atbildēt
AAnnina
Vairāk vecie cilvēki iet uz vēlēšanos tad būs labi.
23.februāris, 10:53 Atbildēt
GGatis Graustins
iemžēl nav viegla veida, kā panākt, lai cita persona jūs “liek mierā”. Vispārējā gadījumā varat vērsties tiesā, lai prasītu atlīdzināt nodarīto morālo kaitējumu. Pret aizskaršanu noteiktos gadījumos var vērsties arī policijā, bet tad jābūt izdarītam kādam no Krimināllikumā noteiktajiem noziedzīgiem nodarījumiem vai administratīvajam pārkāpumam.

Ja vēlaties tiesāties pret personu, kura jūs aizskar, pirmkārt, būs nepieciešami pierādījumi, lai tiesā varētu pierādīt aizskāruma esamību. Nepastāvot pierādījumiem, par tiesību aizskāruma esamību jūsu prasība tiesā var tikt noraidīta. Civilprocesa likuma 93. panta pirmajā daļā skaidri noteikts: “Katrai pusei jāpierāda tie fakti, uz kuriem tā pamato savus prasījumus vai iebildumus. Prasītājam jāpierāda savu prasījumu pamatotība.”

Ar vārdiem izdarīta tiesību aizskāruma gadījumā nepārprotams pierādījums ir skaņas ieraksts, tomēr arī šādos gadījumos tiek vērtēta pierādījuma pieļaujamība. Jūsu tiesības izmantot slepeni izdarītu skaņas ierakstu savu tiesību aizsardzībai tiek vērtētas attiecībā pret aizskārēja tiesībām uz privātās dzīves neaizskaramību. 2020. gada pavasarī Senāts ir izdarījis atziņu, ka slepeni izdarīts skaņas ieraksts var būt pieļaujams pierādījums tiesā, ja nepastāv citu tikpat efektīvu pierādījumu, bet šāda atziņa neļauj domāt, ka slepeni izdarīta ieraksta izmantošana turpmāk vienmēr būs pieļaujama. Ja iespējams, pabrīdiniet personu, ka saruna tiek ierakstīta, norādiet, ka rīcība, ar kuru tiekat aizskarts, jums nav patīkama, un lūdziet to pārtraukt. Savukārt provocēt aizskārēju, cerot, ka šis materiāls jums lieliski noderēs tiesā, ir nepieļaujami.

Ja cieņas aizskārumi ir apkārtējiem skaidri redzami, tad pierādījums var būt arī liecinieku liecības. Par nodomu vērsties tiesā potenciālie liecinieki nav jābrīdina, jo tiem būs pienākums ierasties tiesā un tiesas priekšā patiesi atbildēt uz jautājumiem arī bez iepriekšējas brīdināšanas.

Par izdarītu morālo kaitējumu tiesā jāvēršas ar prasību par morālā kaitējuma piedziņu no personas, kura aizskar jūsu tiesības. Šāda prasība pamatojama ar Civillikuma 1635. panta pirmās un otrās daļas noteikumiem. Kaitējuma atlīdzības apmēru par morālo kaitējumu nosaka tiesa, ņemot vērā morālā kaitējuma smagumu un sekas.

Atkarībā no tā, kā aizskārējs izturas, iespējams, var konstatēt arī sīkā huligānisma izdarīšanu vai kāda krimināllikumā paredzēta noziedzīga nodarījuma sastāvu. Vērā ņemams faktors būtu arī tas, ja šīs aizskārumi tiek izdarīti darbavietā. No jautājuma to nevar konstatēt, ja nepieciešams, aprakstiet savu situāciju sīkāk komentāros un vērsieties pēc juridiskās palīdzības.
23.februāris, 10:30 Atbildēt
TTantuks
God. Gati! Tantuks esmu es un atbildi rakstīju objektīvajam, bet laikam palika kauns, ka apsaukājis vecos ļaudis par mērkaķiem, nozaga manu niku, bet par to nav jābrīnās, jo man radies iespaids, ka daudzi komentāri tiek rakstīti par atlīdzību
23.februāris, 13:22 Atbildēt
VViens no vecajiem mērkaķiem
Mūsējos sirsnīgi ved Smilšu kalniņā. Apbedīšanas biroji žēlojas, ka nespējot vien kapus rakt.
23.februāris, 8:03 Atbildēt
ggenocids
vajag ar buldozeru ka Bikerniekos....
23.februāris, 9:04 Atbildēt
RRezervists
Apsceicam visus Vīriešu dienā!!!
Visus, kuri uzskata sevi par vīrieti!
Zilajam ministram veidīgos tas neskar!
23.februāris, 6:57 Atbildēt
VVafel es es
Pidar asiem veidemane piedavā iedzert molotova kokteili ...
23.februāris, 7:38 Atbildēt
aaha
Reāli ir SŪDĪGĀK KĀ KRIEVIJĀ.
23.februāris, 7:07 Atbildēt
FFedja
Sūdīgāk nav, uz Ukrainu nesūta nokaušanai kā Putins krievus.
23.februāris, 8:19 Atbildēt
vvisdemokratiskaka demokratija
Latvija katru dienu 5x vairak covid-19 slimnieku neka Krievija ,rekinot uz 100 000 iedzivotajiem,jo Krievija veselibas aizsardzibas ministrs ir profesors ,medicinas zinatnu doktors ,bet Latvija pianists.
23.februāris, 9:18 Atbildēt
aaha
nikuzagli, nesmērē manu vārdu!
23.februāris, 9:40 Atbildēt
RRičuraču
Visu jau var saprast, bet cienījamie seniori, kur lai to naudu ņem? Strādājošo paliek arvien mazāk, bet nodokļus tik ceļ! Šitie dzīves ilgumi līdz 100 gadiem! Paprovē jūs visus uzturēt!
23.februāris, 8:19 Atbildēt
RRezervists
Uzdod jautājumu valdībai: kāpēc 30 gadus tiek vērsts ģenocīds pret cilvēkiem darba vecumā? Kāpēc viņi ir spiesti pamest šo zemi?
Daudzi paņem līdzi arī vecākus, tāpēc turpini tālāk no saviem nodokļiem uzturēt valdības un valsts aparāta milzīgo armiju. Pensionārus tu gan neuzturi, jo tie izdzīvo ar grašiem.
23.februāris, 8:41 Atbildēt
MMāris
man tikai viens jautajums: kāpēc parasta darba ar 40 gadu stažu nevar nopelnīt pensiju ztikas minimuma ?
23.februāris, 17:48 Atbildēt
AAnna
paprovē jūs visus uzturēt.... kāpēc ar tādu naidu? Valsts pienākums ievest atbilstošu pensiju sistemu,nevis panemt pensiju sistemu no bagātas eiropas valsti. Manai masai par nostrādātiem 42 g. piešķīra 232 eiro. VSAA pārmet, ka masa strādāja parastā darba līdz ar to maz nodokli maksāja valstī, BET valsts/ pašvaldība taču noteica alga bērnudārza auklei !!! Paradoks!!! VSAA piebilsta ka, amati līdz 800 eiro pat ar 40 g. darbu stāžu
nedot tiesības saņemt labu vecumu pensiju. Kurš ur vainīgs ?????
23.februāris, 8:52 Atbildēt
ppensionārs
Vainīgi ir visi mūsu labklājības ministri un bijusī Saimas sociālo lietu ilgstoša vadītāja Aija Barča, kas joprojām stāsta, ka pensija ir atkarīga no iemaksātā sociālā nodokļa no algas. Bet , ka Jūs Anna rakstāt, tad no 800 eiro iemaksātā sociālā nodokļa nepietiek, lai pensijā saņemtu cilvēka cienīgu pensiju. Mūsu kaimiņu zemēs pensijas lielums tiek noteikts no nostrādātā darba stāža, nosakot par katru nostrādāto stāža gadu visiem vienādu lielumu, ko reizina ar stāža gadiem un pieskaita visiem vienādu pamatpensijas lielumu. Tad pie 40 darba stāža gadiem pensija ir vismaz ap 500 eiro mēnesī, neskatoties , kādu algu tu saņēmi strādājot. par tādu kārtību pastāv premjerministrs, labklājības ministrs un parlamenti. Vai vari iedomāties, ka mūsu deputāti varētu izmainīt pensiju aprēķināšanas likumu, ka to atbalstītu premjers, Valsts prezidents. Pat Barčas vadītā LPF ir pret tādām izmaiņām, jo tas būtu pretēji viņas ilgstoši atbalstītai un uzturētai sistēmai, cik no algas iemaksāji sociālo nodokli, tik proporcionāli saņemsi. Bet Igaunijas premjers saka, ka nav taisnīgi, ka pastniece, kas 40 gadus nostrādājusi valstij svarīgā informācijas jomā ar zemu algu, arī pensijā aizejot joprojām būs trūcīga. Vai jūti atšķirību domāšanā. Tas arī ir visbūtiskākais, kāpēc mums Latvijā ir tik daudz maznodrošināto pensionāru - vaina ir valdošās elites galvās.
23.februāris, 18:49 Atbildēt
AAndrejs L
Tad pie 40 darba stāža gadiem pensija ir vismaz ap 500 eiro mēnesī, neskatoties , kādu algu tu saņēmi strādājot. Tādu slaistu dēļ kā šis pensionārs, mēs arī esam tur kur esam! Redz ko šis sagribējies: mums visādi jācenšas strādāt labāku darbu, bet šis luni dzenās, bet pensijas mums būs vienādas !11 Nē cienītais, jums pietiks arī 225.00 €
23.februāris, 22:26 Atbildēt
ppensionārs
Tieši tā Andrej, ja nostrādāji 40 gadus saņemsi ap 500 eiro pensiju mēnesī, bet ja 30 gadu, tad būs tikai ap 400 eiro mēnesī. Normālas valstis saprot, ka ja valsti katrs ceturtais iedzīvotājs ir trūcīgs (Latvija 2019.gadā tādu bija ap 440 tūkstoši, vai 22%), tad tas jau ir bīstami valsts attīstībai, jo trūcīgie balso par populistiem, ko Latvija pieredzēja 2018.gada Saeimas vēlēšanās un Gobzems bija viens no pirmajiem kandidātiem uz premjera amatu. Tāda pensiju sistēma, kādu to 1995.gadā Latvijai uzspieda Pasaules Banka, vairs nepastāv nevienā ES valstī. Visas bijušās sociālās nometnes valstis, kurām PB uzspieda šādu sistēmu, jau sen ir nomainījušas uz loģiskāku sistēmu. Pat Čīle, kuras diktators Pinočets ar asinīm uzturēja šādu sistēmu ir sen nomainījusi to. Un tikai "muļķu zemē" Latvijā (Premjera Krištopāna teiciens) tā tiek saglabāta, jo bagātie tad var dzīvot uz nabadzībā turētās tautas lielas daļas rēķina.
24.februāris, 0:32 Atbildēt
vvergi
noslegt to badmiru Rigu ar dzelonzogu un lauciniekiem paariet uz totalu ignoranci pret jebkuru varas nodoklu un citada veida VID maksajumiem-! un naturala saimnieciba
23.februāris, 9:10 Atbildēt
VVienkāršā
Ļoti daudzi nomirst no kovida-kur tā nauda paliek?Pensionāriem,kuri saņem līdz
500 EUR mēn. ,varbūt,kaut kas sanāk.
23.februāris, 10:41 Atbildēt
kkirzas zābaks
Ielejiet pensionārei Elitai dubulto Molotovu - lai šī vispirms ierauj, sagremo un tikai tad zākā padomijas zaldātiņus, kam šodien "varbūt svētki". Nedz šie varēja no dienesta izsprukt, nedz citu armiju izvēlēties, nedz šos kādā citā reizē, par piemēru Lāčplēšdienā, kāds ar labu vārdu piemin. Labi gan, Elitiņ, ka tev nebij KRIEVOS jāiet; pa tiem gadiem vairāk siekalu spļāvienam varēji iekrāt ...
23.februāris, 8:47 Atbildēt
MMaitas
Krievi ir nelieši , viņa sakāva mūsu istos latvijas patriotus un vinu vafen SS sabiedrotos kurzemes katlā !
23.februāris, 9:54 Atbildēt
AAlooo
9.54 daunisms vai debilisms tava suudu pauri?
23.februāris, 10:14 Atbildēt
PPa purnu
Šitās vecenes visticamāk balsoja par gorbunova frizūru !
23.februāris, 8:48 Atbildēt
ppjanku Janka
Kas vainas gorbunova frizūrai? Pretenzija gorbunova frizierim?
23.februāris, 9:24 Atbildēt
YYes
Kur ir mani 500 x 3, kā to solīja Bordāns ar savu JKP? Vai tā bija tikai kārtējā blēdīšanās, lai iekļūtu Saeimā?
23.februāris, 9:06 Atbildēt
RRaitis
gaidi...gaidi...sagaidīsi 2×3
23.februāris, 21:58 Atbildēt
mmierins
apsveicu svetkos visus Kipsalas artileristus un tankistus !
23.februāris, 9:15 Atbildēt
TTedis
Vakar penšus nodrebināja! Tjurķiī ielikts viņu kolēģis , pensionārs! Arī manta atņemta, nākotne skarba būs jādzīvo penžu nabagmājā.
23.februāris, 9:26 Atbildēt
pplēsis
nenormāli lielo pensiju radītājs Godmanis..arī valsti iegrūda parādu bedrā! biedrs Ulmanis no rīta dzēra kafiju ar smalkmaizītēm,kad pa nakti tika glābts privātais kapitāls!
23.februāris, 9:19 Atbildēt
DDžeks
Tā tas bija !Bet kuriem reāli tas nepatika ? Tagad jautājums visiem tā laika 30-40-iem ! Kā ir ar to klusešanas zeltu un gan jau būs labi ? Rezultātu redziet vai vēl akli esiet ?
23.februāris, 9:43 Atbildēt
PPriekulis
Bijušajam Prezidentam Bērziņam pensija 19 ooo euro.
23.februāris, 9:26 Atbildēt
ppadirstaa taure
Nitauriniekiem jaunatradicija,deli nosit tevu ,ceresim...NitauriniekBērziņ !
23.februāris, 10:19 Atbildēt
LLasītāja I
Nav izprotams cik kuram tās naudas ir vajadzīgs, bet viss ir jāŗēķina diferencēti, mums ir lielo, mazo un vidējo pensiju saņēmēji.
23.februāris, 9:32 Atbildēt
DDžeks
Mana pirmā prasība nost ar nodokli pensijām līdz 700 eiro ! Piemaksas pēc tam !
23.februāris, 9:47 Atbildēt
RRenāte
Kāpēc stāžā ieskaita tikai pilnus gadus? Pensijas lēmumā atzīmēts, ka stāžs līdz 1996. gadam ir 20 gadi 3 mēneši 1 diena, bet pensijasaprēķinam tiek ņemts stāžs tikai 20 gadi. Kur palika mēneši? Par tiem pensija nepienākas?
2. pensijas līmeni arī sadala pa gadiem tā dīvainos variantos. Nav nekur atrodama metodika, kā tad 2. pensiju līmeni izmaksā pensionāram. Lai izņemtu visu sakrāto 2. pensijas līmeni, man jānodzīvo vēl 69 gadi!! Tas taču nav iespējams. Kāpēc es nesaņemu savu uzkrāto 2. līmeņa pensiju pilnā apmērā?
23.februāris, 10:04 Atbildēt
iija
tapec jau sak vaicinet vecos pirmos
23.februāris, 10:07 Atbildēt
IIlga
ja bet rezultati no vakcinam bus 2023 gada!
23.februāris, 10:21 Atbildēt
BBrita
Tiek palielināts pabalsts par neko nedarīšanu. Taisnīgi būtu ikvienam senioram tādu summu pievienot pie pensijas- vienlīdzīgu tiesību nodrošinājums. Pensiju fonds būs ieguvējs - kovids daudzus pensionārus bez laika nosūtīja debesīs.
23.februāris, 10:19 Atbildēt
ppote
humana pote
23.februāris, 10:22 Atbildēt