Komentāri: Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

10.05.2021. Imants Vīksne
 
NNē LGBT naidam
Nē - LGBT naidam pret visiem, kas viņu neatbalsta! LGBT nekomandēs Latvijā! Āmen.
10.maijs, 8:38 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Dieva Vārds , 3.Mozus grāmata, 18. nodaļa :
22 Ar vīru tev nebūs gulēt kopā, kā kopā guļ ar sievu; tā ir negantība.
23 Un nekādi dzimuma sakari tev nav atļauti ar lopiem, ka tu ar tiem neapgānies; arī sievai ir aizliegts nostāties, lai tiktu apieta no dzīvnieka; tā ir kauna pilna apgānīšanās.
24 Neapgānieties ar to visu, jo ar to ir apgānījušās tās tautas, ko Es izdzīšu jums pa priekšu.
25 Arī zeme ir apgānījusies, un Es pie tās piemeklēšu viņu pārkāpumus, tā ka zeme izspļaus savus iedzīvotājus.
26 Bet jums būs pasargāt Manus likumus un Manas taisnās tiesas, un nekā nedariet no visām šīm negantībām, ne iedzimtais, nedz svešinieks, kas mīt jūsu vidū.
27 Jo visas šīs negantības ir darījuši šīs zemes ļaudis, kas pirms jums bijuši, tāpēc zeme ir apgānīta.
28 Ka šī zeme jūs neizspļauj, kad jūs to padarāt nešķīstu, tāpat kā tā ir izspļāvusi tautas, kas pirms jums bija.
29 Jo ikviens, kas kādu no šīm negantībām darīs, arī tās dvēseles, kas to darījušas,- tās lai tiek izdeldētas no savas tautas vidus.
30 Tāpēc sargājiet Manus norādījumus, ka jūs nedarāt pēc negantības ieražām, ko tie pirms jums ir darījuši, neapgānieties,- Es esmu Tas Kungs, jūsu Dievs!"
10.maijs, 15:04 Atbildēt
MMārčelo
Kā tad paliek ar LGBT atbildību par naida kurināšanu sabiedrībā? Lai atceramies to histēriju, kura tika izvērsta pēc traģiskajiem notikumiem Tukumā un izbeidzās tikai ar prokurores publisko paziņojumu? Vai tam pants krimināllikumā ir?
10.maijs, 9:19 Atbildēt
DDemokrātija
Ka tur ur ar levita izsludinātam raganu medibām Tukuma lietā ? Tā taču bija tieša naida kurināsana sabiedribā pasludinot tautas lielako ,veselo daļu par homofobiem un geju dedzinātājiem , tika izdarīts spiediens uz policiju norādot kā jādefine degsanas fakts ! Tas ir murgs ,ko šai gadijuma izdarīja zilo brālība uzspļaujot tiesiskas valsts principiem , neļaujot policijai veikt savu darbu .
10.maijs, 9:35 Atbildēt
bbīdam arī pretpiderasu propjek
lai linčotu piderasus UN ĻAUNDARUS nevajag krimināklikuma pantus--- pietiek ka viņi ir apganījuši kādu AR perversu IEKĀri tikaI PASKATORTIES vai priekšlikumu izsakot --- ''VIŅŠ uz maqni sūdīgi paskatījkās --pietiek ja viņi ir muti palaiduši perversijas reklamējot un popularizējot -- pietiek ja viņu klātbūtnē citi spiesti kā apdirsti justies --- vnk ja pidera eksistence trauicē tad vnk kinžalu rīklē --- PIDERU EKSISTENCE PATI PAR SEVI IR AR NĀVI SODĀMS NOZIEGUMS ---- JEBKURAM CILKVĒKAM IR DABISKLI DOTS ZINĀT un atšķier LABU UN ĻAunu--nav vajadzīgs nekāds krtimināklkodekss lai bībeles rīkojumu personiski pildītu --tev būs personiski iznīcināt ļaunumu savā tuvumā --bībelē šī pavēle vairakreižu atkārtojas --- lai realizētu ts konceptuālo varu --augstrāku par jebkādām citām varām-augzstaKJU PAR VAklsts likumu naudas un ieroču varu-- t i konceptuālā vara IR KATRAM DOTA vara vienmēr un visur ''darīt taisnību pēc savas saprašanas''' --nu nav vajadzīgi kriminālkodeksi --- vajag piderasu kas daraq citam kadu netaIsnību lai vnk būtu iemesls piderasu nopgalināt -- PILDOT KATRA dabisko PIENAKUMU IZNĪCINĀT ĻAUNUMU SAVĀ TUVUMĀ,,,,,,,
10.maijs, 18:43 Atbildēt
FFidels
Kas ir svētie Indijā? Govis, vai ne? Tās arī nedrīkstot aizskart! Taizemē karali nedrīkst lamāt un aizskart...
10.maijs, 9:32 Atbildēt
VVilnis
Imant, paldies par rakstu! ... Ir vajadzīgs dziļāks pētījums. Tas kas tagad notiek ir tikai aisberga redzamā daļa atbrīvošanas ideoloģijas (liberālisms) karagājienam pret kultūrām, nācijām. kur ir apskats par šo "Progrsīvo" ideoloģiju - divu ideoloģiju sajaukumu t.i. ivanisma un liberālisma. Ir jāpieliek spogulis pie šo atparistu, progresīvo viepļa - lai spēj saskatīt patiesību
10.maijs, 9:34 Atbildēt
FFēlis
Man ir tikai viens jautājums- KĀPĒC pideru organizācijas ir tik ietekmīgas, ka spēj diktēt pārējiem savus noteikumus?
10.maijs, 22:03 Atbildēt
SShadowVoice
Vārda un apziņas brīvība šajā režīmā sen vairs nepastāv. Jau sen Krimināllikumā ir iebāzti sodi par atšķirīgo domāšanu un savu uzskatu paušanu. Tā kā - nav par ko satraukties. Priekš šīs totalitārās-nacistiskās valsts nekas jauns tas nav.
Vēsturiski pierādīts, ka latvieši labi dzīvoja tikai Ulmaņa diktatūras, totālās cenzūras un politisko oponentu apkaušanas režīmā ;-) Uz turieni arī ejam.
Quo vadis?
Un atbilde gan vienkārša - uz izmiršanu. Uz latviešu tautas iznīcināšanu iespējami īsākā veidā. Diemžēl.
10.maijs, 9:53 Atbildēt
dde Soto
tieshi taa kremlja trolli - vaarda un apzinjas briiviibaa tavaa bomziigajaa rašņā sen vairs nepastaav.
10.maijs, 10:05 Atbildēt
DDostojevskis
Viss, ka de Soto nepatīk, tas ir no "Kremļa".
Ja de Soto būs caureja - tas no Kremļa, bet , ja aizcietējums - tas no Krievijas Ārlietu ministrijas... .
10.maijs, 21:30 Atbildēt
ppastāsti
mums arī,kurš politiskais oponents Ulmaņa režīmā tika nokauts?
11.maijs, 11:33 Atbildēt
AAnce
Visumā stulbi ir pasaulītei stāstī , ka Kašers tīra Jāņa dupsi,
10.maijs, 10:07 Atbildēt
MMarcis
Visiem idiotiem,2021.gada 11.marta Eiropas Komisija pienema likumu,ka Eiropas Savieniba ir briva zona LGBTQ,kur viesiem Eiropas pilsoniem ir vienadas tiesibas,vienalga kada ir sekuala oreintacija,un lielas bedas ir Polijai,Ungarija un Rumanijai,kur ierobezo LGBT tiesibas,un Latvija bedas ir tikai neta trollu bandas un homofobiem.
10.maijs, 11:29 Atbildēt
tto marcis
Pšol von, pidar!
10.maijs, 13:22 Atbildēt
jjuris
tieši desmitniekā !!!!!!
10.maijs, 15:00 Atbildēt
IInta
TE kāds spilgts tās gaidāmās "brīvības" pārstāvis, nojūdzies vienā veceņu lielum lielā šovu family - bijušais pasaules čempions desmitcīņā. Kas nu kuriem tātad pilnai laimei pietrūkst, bet lai to uzspiestu kā likumu - labu vai neko.... kā te taisās un daudzviet jau ir, to arī vajag vēl prast...
:(
Robežas taču uz visu pasauli vēl teorētiski ir vaļā - lai iet uz visām četrām, ja tāda atpalikusi sabiedrība neder... Vēl tai lielajai tautas staigāšanai nav pielikts punkts. Var vēl paspēt to savu sapņu zemi, kur viss ir tā, kā šiem tik to vajag, ir jau arī...
10.maijs, 10:27 Atbildēt
IInta
uz to sapņu zemi, pardon
10.maijs, 10:30 Atbildēt
nnu nu
LGBTQ++++ ir jocīga organizācija. Viņi velk līdzi un atbalsta visādus genderismus. Tu vari vienā brīdī būt sieviete, pēc piecām minūtēm vīrietis, tad vidējā dzimta, tad putns, tad koks uttt. Un visiem tas jāakceptē. Tad es tagad paziņoju ka es esmu gejs , jeb kā tautā saka pidars.Un kā pidars es uzskatu ka mēs esam ļoti nekaunīgi, naidīgi, agresīvi uzspiežam savu viedokli. Mums pidariem ir nedaudz jānomierin''as un jāsaraujas.
Tagad es paziņoju ka es atkal esmu heterosexuāls vecis. Par savu kopienu taču drīkst paškritiski izteikties
10.maijs, 11:04 Atbildēt
AAcs
Sanāk, vari gribēt būt jebkas, tikai ne vīrietis un sieviete, māte un tēvs, zēns un meitene. Vai jābūt vecākam Nr.1 un Nr.2. Vai mums būs vēl Satversmes 100.panta tiesības jeb arī tur ķersies klāt un izmainīs, izdabājot globaļugām. Tad kā ar manām un citu tiesībām. Šie vēl nav saukti pie atbildības par aptauju vidusskolēniem, pārkāpjot personas datu izpaušanu.
10.maijs, 19:07 Atbildēt
nnuja
Geji un lezbietes jau ir tikai ziediņi. Mums jau te ir visādi kvīri un pie durvīm klauvē vidējā dzimta , sķidrumi, neitrāļi. Un visi būs jārespectē
11.maijs, 9:50 Atbildēt
aaaa
Tas nav apdraudējums vārda brīvībai, tas tai ir kirdik.
10.maijs, 11:07 Atbildēt
KKekss
Nu, jābūt vienkārši aktīvākiem. Pēc katras reizes, kad tiec nosaukts par homofobu, ir jāziņo policijai, ka tiec apvainots par būšanu par heteroseksuāli. Lai policija soda tos naida runas organizētājus.
10.maijs, 11:07 Atbildēt
aaaa
Jautājums jau ir : kam to vajag? Veselajiem to nevajag. Kam neniez, tam nav jākasās. Kasīties vajag tiem kam niez, tātad slimajiem. Slimos vajag ārstēt nevis ar viņiem kasīties kopā. Jau 30 gadus šie kasās un kasās, un nevar izkasīties. Nu jāsaprot taču ka tā nav nekāda dažādība bet gan hroniska slimība kas nepāriet un nepāriet. Es nezinu, dzīvniekiem mauc tos trekterus kaklā lai nekasās.
10.maijs, 11:37 Atbildēt
ssaukšana par homofobu
vēl tā kā būtu štrunts.vēl nepatīkamāki ir apvainojumi neizglītotībā,Viduslaiku tumsonībā un padomiskajā atpalicībā.
11.maijs, 11:55 Atbildēt
zzvizģec
fiderasu partija sargā savējos
10.maijs, 11:27 Atbildēt
vviks
No Dieva soda ciešot arī tie, kas pārkāpju senu likumu - aci pret aci, zobu pret zobu. ASV un Francija gaida pilsoņu karu, tik tālu nu ir. Inteliģentā, savai valstij, ģimenei un klasiskajām vērtībām audzinātā pilsonība pārāk ilgi izrādīja līdzjūtīgu iecietību, bet neomarksisti to izmantoja apdalītu ļautiņu kūdīšanā izgāzt savu neapmierinātību pašiem ar sevi. Kā tas beigsies pie mums, ja Saeima akceptēs likumīgu vienas daļas trakošanu, kas pasaulē jau pāriet grautiņos, kultūras vērtību iznīcināšanā un organizētā vardarbībā.
10.maijs, 11:27 Atbildēt
ggarāmgājējs
Būtu tik mēsli, stūmēji atradīsies. Un lai nu kā, bet mēslu mums pietiek ...
10.maijs, 11:28 Atbildēt
MMarcis
Un te jau komente pederasti,un pederastiem nav nekada sakas ar gejiem,un piders ir lamu vards.
10.maijs, 11:32 Atbildēt
tto marcis
tu saki, ka tev nav nekāda sakara ar gejiem?
10.maijs, 12:03 Atbildēt
kkam tad ir sakars
ar gejiem,ja pederastiem nav?Ārkārtīgi gribas zināt.Pederasts nu gan nekad nav bijis lamu vārds.Tas kļūst par lamu vārdu vien tad,ja par pederastu tiek nodēvēts vīrietis,kurš ir normāls.
11.maijs, 11:58 Atbildēt
IInta
DIENAS CITĀTS
„Mēs sveicam visas mammas, vecmāmiņas, visas vientuļās mammas, ģimenes, kurās ir divas mammas, audžumammas, par vientuļajiem tētiem, kas pilda mammas lomu, par visiem,” politpulciņš „Kustība Par” kaismīgi piedalās svētdienas galvenajā trendā – apsveikumā Mammām. Bet nu nevarēja paristi iztikt bez savas stabules pūšanas: vajadzēja iešvilpt arī par „divām mammām” un „vientuļajiem tētiem, kas pilda mammas lomu”. Kā nu bez viendzimuma ģimenēm un lomu spēlēm! Nav taču iespējams iztikt bez savas ideoloģijas bāšanas katrās pavērtajās durvīs, un pat gaišākos un tīrākos svētkus kaut kādā veidā vajag degradēt, vai ne?
- Elita Veidemane
10.maijs, 12:37 Atbildēt
dde Soto
LGBT ir jāaizstāv, es jums to kā gejropas vērtību sludinātājs saku, un pedarasts Riņķis man piekrīt
10.maijs, 13:27 Atbildēt
zzzz
es, kā īstens gejropas konservatīvais lezbietis, kam patīk tikai un vienīgi sievietes, uzskatu, ka gejiem nav vietas LGBT rindās, jo šie diskreditē organizācijas primāros mērķus... mūsu lesbiesu vislielākā kļūda bija tā, ka mēs savā organizācijā apvienojāmies ar tiem ģenētiski apdalītajiem, kuri nespēj jūsmot par sievietes skaistumu...
10.maijs, 15:36 Atbildēt
aabc
LGBT ir kā saka ir vecmeitu padarīšana tādēļ tik agresīva
10.maijs, 22:58 Atbildēt
nnekā
Ne jau marsieši par šiem darboņām balsoja... varbūt mazāk dzēruši un paģiraini aizies un pašvaldību vēlēšanām
10.maijs, 19:33 Atbildēt
GGreenwood
Pilnīgākas muļķības autors ir norādījis savā rakstā. Runa nav par vārda brīvības apdraudējumu, bet gan precizēta likuma norma, kas saistīta ar darbībām, kuras pamatā ir neiecietība, kuru var definēt kā naidu. Viss ļoti labi argumentēts likumprojekta anotācijā. Pie tam, valdošās partija solīja veikt izmaiņas likuma normā. Domā.Zini.
10.maijs, 20:40 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Pavisam drīz JEB KAS , homoseksuālistiem ne pa prātam, tiks definēts kā "naids".
Nav jautājumu arī par to VAI tiks aizliegti Dieva Svētie Raksti, jautājums ir tikai - KAD tie tiks aizliegti. Jo vismaz 16 vietās bez lielas teoloģiskas piepūles Raksti definē homoseksuālismu kā vienu no vislielākajiem grēkiem.
10.maijs, 21:35 Atbildēt
aaaa
Neiecietība pret homoseksuāļu neadekvātajām darbībām nedefinējas kā naids, bet gan kā pozitīva neiecietība pret slēptām, zaglīgām darbībām lai izsistu sev nepelnītas privilēģijas. Neiecietība pret tiem kas neprot uzvesties sabiedrībā nav naids bet gan miers un kārtība. Tā ka, kas tad nu, homoseksuāļi beigs kasīties un uzprasīties, tas ir izbeigs darbības kuru pamatā ir neiecietība kuru var definēt kā naidu?
10.maijs, 22:26 Atbildēt
vviesis
Pilnīgas muļķības ir šajā komentārā, jo ieteiktie labojumi nevis precizē šo normu, bet tieši otrādi- padara viņu viegli manipulējamu un subjektīvi pielietojamu. Un, kā jau ir pierādījusi pasaules pieredze, šādu normu pieņemšanas gadījumā piepildās sliktākie scenāriji... P.S. Šis jau ir solis uz sodīšanu par to, ko cilvēki pārrunā savā ģimenes lokā, un nekā savādāk kā solis uz totālu cenzūru un kontroli nemaz nav vērtējams.
10.maijs, 22:39 Atbildēt
vviesis
Nu ko, solis tuvāk jaunajai pasaules kārtībai. Ko šī kārtība nozīmē praksē, pierāda Kanādas pieredze. 14 gadīgam bērnam pieauguši onkuļi iestāstīja, ka viņa problēmas var viegli un ērti atrisināt ar dzimuma maiņu. Bet tēvu, kurš bija pret to, ka nepilngadīgam bērnam iestāsta šādas idejas, demokrātiskā tiesa notiesāja par "vardarbību ģimenē"...
10.maijs, 22:44 Atbildēt
aaaa
Vārda brīvība nedrīkst ciest! Jautājums ko sabiedrībai darīt ar tiem kas, kā saka, paši uzprasās paliek atklāts. Īpaši aktuāls tas ir tagad, līdz ar kārtējo homoseksuāļu neadekvāto vēlmi uz kārtējām neadekvātajām likumu izmaiņām.
10.maijs, 22:47 Atbildēt