Komentāri: Amatpersonām sagatavots dāsns algas pielikums un piemaksas

30.09.2021. Ilze Šteinfelde
 
MMāris
Sasapņojušies jau par nākamo ''saeimu''!
30.septembris 2021, 8:39 Atbildēt
DDauņeksterminators
Par tādu sarežģītu darbu ir arī labi jāmaksā! Padomājiet paši... kādu super kvalifikāciju vajadzēja, lai detalizēti sastādītu aizliegto preču sarakstu! Katrs to vis nespēj! Tikai ļoti kvalificēti speciālisti !
30.septembris 2021, 10:13 Atbildēt
vvija
Nekāda atbildība, bet nodrošina nākotni, jo vēlēšanas tuvojas.
30.septembris 2021, 11:40 Atbildēt
IIvo
Un tas pandēmijas laikā??viņi vispār ir cilvēki?
30.septembris 2021, 9:16 Atbildēt
KKaspars
Malači. Bravo!!
30.septembris 2021, 9:20 Atbildēt
mmurgs
vergu valsts bija , ir un būs! neejiet uz vēlēšanām - nav ko ievēlēt kārtējos zagļus, meļus un vergturus! kurš privātā biznesā darbiniekiem pacels algas???????????????????? PADLAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30.septembris 2021, 9:21 Atbildēt
KKūrs
Tas, kurš aicina neiet uz vēlēšanām, ir vienkāršs jenotu trollis. Jo viņi paši un viņu draugi aizies. Un nobalsos par savējiem.
30.septembris 2021, 10:29 Atbildēt
ĀĀpsim
Neiet uz vēlēšanām, sanāks tie paši valsts un tautas nīdēji ielidīs
30.septembris 2021, 10:58 Atbildēt
MMurgam
Neiet? Tipiska troļļu aģitācija! Ir jāiet!
30.septembris 2021, 11:08 Atbildēt
ttirliņš
Uz vēlēšanām jāiet katram. Tikai , ja kas neapmierina, tai kastē nemet neko. Tad gan satrūktos tie visi ''varoņi.'' Tad nevarētu viss pļurināt, ka mani ievēlēja. No kurienes tad rastos tā 5% barjeras pārvarēšana? Tad darboņiem nepietiktu ar to, ka par viņu sievas māte novēlēja. Bet, kā parasti, visi rādam kulakus kabatā, vairāk neko nespējam.
30.septembris 2021, 11:13 Atbildēt
jjgj
vēlēšanas vilto - tas nevienam nav noslēpums
30.septembris 2021, 11:33 Atbildēt
LLita
Ko vajag, to vajag!!!! Tak strādā vaiga sviedros, lai vairāk apčakarētu muļķus,kuri šo varzu uztur!!! Celiet tik cenas un stāstiet par valsts izaugsmi!!!
30.septembris 2021, 9:22 Atbildēt
RReal
ATKLĀTĀ VĒSTULE SAEIMAS DEPUTĀTIEM
Bez pieklājības frāzēm, uzrunām un juridiski korekti formulētiem tekstiem, ķersimies pie lietas būtības.
Es uzskatu, ka šobrīd valstī ir radīts pēdējo 30 gadu laikā nepieredzēts demokrātiskās sistēmas un valsts drošības apdraudējums. Atrunājoties ar vēl līdz galam neskaidros apstākļos radušos "pandēmiju", jūs, Saeimas deputāti, esat deleģējuši nesamērīgas pilnvaras rīkoties valdībai un ministru kabinetam jeb ļoti šaurai un acīmredzami nekompetentai cilvēku grupai.
Tā bija kļūda un tā ir nekavējoties jālabo.
Krišjāņa Kariņa valdība ar veselības ministru Danielu Pavļutu kā karognesēju priekšgalā cīņā ar "pandēmiju" ir izgāzušies pastāvīgi un konsekventi. Sākot no neloģiskajiem un absolūti ar slīmības izplatību un tās attīstību neietekmējošiem ierobežojumiem un beidzot ar vakcinācijas procesa diletantisko organizāciju. Netērēšu ne savu, ne jūsu laiku, lai uzskaitītu visu to, kas ir uzskatāms par pilnīgu izgāšanos, jo rezulāts nav sasniegts - slimība, kā izskatās, nav "apkarojama" ar Kariņa un Pavļuta "risinājumiem". Tas pat būtu mazākais, jo, kā jau zinām, tad par slimību sākumā zinājām maz, taču tagad jau zinām krietni vairāk. Tāpēc sākotnējās kļūdas būtu pat piedodamas.
Taču tas, kas nav piedodams, ka viņi ir totāli degradējši veselības aprūpi un medicīnu līdz tirgus laukumam un trolejbusam. Ārstējoša ārsta profesija, kvalifikācija un spēja pieņemt katram pacientam labāko risinājumu ir degradēta un diskreditēta.
Vakcinācijas birojs, kurā ir tikai un vienīgi profesionāli "menedžeri", kuriem patiešām nav svarīgi, ko "menedžēt" - vakcīnas vai koncertus.
Šo divu gadu laikā, kad būtu vajadzējis runāt par dabisko imunitāti, jo, kā rāda dati, tad 95% nāves gadījumos ir bijušas citas (pat vairākas) hroniskas saslimšanas. Aptaukošanās un liekais svars tiek minēti, kā vieni no galvenajiem riska faktoriem. Vai par to kāds runāja no valdības puses? Īsti nē...
Tas vēl būtu štrunts, ja vien tiktu atzīta šo cilvēku absolūta nespēja vadīt valsti krīzes situācijā un viņi tiktu momentā nomainīti. Diemžēl, tas nenotiek. Tieši pretēji - ir noticis tas, ko es un daudzi citi cilvēka personīgās brīvības idejas un demokrātisko vērtību piekritēji "uzskatīja" par "neiespējamu". Vēl vairāk - Kariņš, Pavļuts un citi viņu interešu pārstāvji meloja un solīja, ka tā nekad nebūs. Taču ir.
Koalīcija ir lēmusi noteikt obligātu vakcināciju noteiktām cilvēku grupām. Sadarbībspējīgs sertifikāts kā priekšnosacījums, lai pilnvērtīgi dzīvotu un piedalītos sabiedriskajā dzīvē. Vakcinācija ir faktiski obligāta un cilvēki nevis tiek informēti un izglītoti par vakcinācijas ieguvumiem un riskiem, kā tam būtu jānotiek, tie tiek vienkārši piespiesti to darīt.
Sabiedrība nu jau atkal katru dienu tiek baidīta ar "saslimušajiem" jeb "pozitīvajiem testu rezultātiem", kuri pēc būtības vēl nenozīmē, ka cilvēks ir slims vai infekciozs. Es domāju, ka arī šobrīd jau varu netērēt laiku un neskaidrot jums, kas ir PĶR tests un kādēļ daudzās valstīs, t.sk. arī ASV, šo testēšanas metodi šīs slimības diagnosticēšanā turpmāk neizmantos, jo tie ir ļoti neprecīzi. Taču pie mums - viss kārtībā! Katru dienu SPKC publicē jaunākos datus par "saslimušajiem", no kuriem lielākā daļa ir veseli un asmiptomātiski cilvēki. SPKC noteikti ar jums ir padalījušies ar datiem, cik no "saslimušajiem" ir "asimptomātiskie slimniekie".
Kariņš, Pavļuts un citi turpina skandēt, ka "vakcinācija ir vienīgais risinājums", kas arī pamato to, kāpēc viņi tās noteikušas par obligātām noteiktām cilvēku grupām. Diemžēl, tā tas nav un nevar būt. Dati no visintensīvāk vakcinētajām valstīm (Izraēla, Islande, Apvienotā Karaliste) rāda un apliecina, ka vakcinētie slimo un izplata vīrusu tieši tāpat, kā nevakcinētie. Kā saka viens no vadošajiem pasaules epidemiologiem Dr. Jay Bhattacharya - no sabiedrības veslības viedokļa (public health), vakcīna vairs nevar tikt uzskatīts par efektīvu instrumentu, ja tā nesamazina vīrusa izplatību un saslimšanas risku.
Laikā, kad daudzas valstis Eiropā un mums vienmēr par piemēru kalpojušās Ziemēļvalstis atsakās no jebkādiem ierobežojumiem, nemaz nerunājot par to, ka vakcinācija varētu būt obligāta, Kariņš, Pavļuts un "kompānija" ievieš režīmu, kurā puse sabiedrības, kas nav vakcinēti, tiek "izstumti" un"distancēti" no ierastās sabiedriskās dzīves un mijiedarības. Laikā, kad nāk klajā arī jauni terapijas veidi, mēs maucam maskas virsū bērniem klasēs un bezjēdzīgi testējam un noslogojam gan izglītības, gan veselības sistēmas. Laikā, kad ir skaidrs, ka esošās vakcīnas ar katru dienu kļūst mazāk efektīvas (meklējiet paši pētījumus - tādi ir), mēs gribam piespiest vakcinēt arī bērnus un jauniešus, kuriem šī slimība ir mazāk bīstama par gripu.
Deputāt, rakstu šo vēstuli tieši Tev - jo saskaņā ar Satversmi "vara pieder tautai" un Tu esi tautas vēlēts un atbildi tās priekšā. Es esmu viena maza daļiņa no tautas un zinu, ka man līdzīgi domā daudzi citi. Protams, Tu vari ignorēt šo vēstuli un neko neatbildēt. Ja godīgi, es arī atbildi negaidu. Es gaidu rīcību.
Aicinu maksimāli ātri izbeigt ārkārtas pilnvarojumu valdībai un esošajam Ministru kabinetam, atcelt visus un jebkādus masveida ierobežojumus, saknē atteikties no idejas, ka vakcinācija vai jebkāda cita medicīniska manipulācija var būt obligāta, izteikt neuzticību Kariņa valdībai un izveidot krīzes valdības komandu ar vienu mērķi - nodrošināt pamata funkcijas līdz nākamajam Saeimas vēlēšanām.
Ja tas netiek darīts, tad uzskatu, ka valdības tiešas (bez)darbības rezultātā tiek radīti ievērojami zaudējumi valsts ekonomikai un būtiski iedragātas praktiski visas nozares. Vēl būtiskāk - tiek radīta nevajadzīgas šķelšanās sabiedrībā un tieši valdības pārstāvji ir tie, kuri rada šo šķelšanos. Sabiedrība tiek marginalizēta un polarizēta, kas rada vietu un iespēju veidoties autoritāriem un totalitāriem līderiem un sistēmām, kas nekad nekalpo plašākas sabiedrības interesēs.
Deputāt, vēlreiz atkārtošu - Tu esi tautas vēlēts un Latvijā vara pieder tautai. Tā ir Tava atbildība, tieši Tava, rīkoties. Es nezinu, vai Tu to darīsi vai nē. Taču cilvēki, arī es, visu redz un visu saprot.
Izdari savu izvēli un es izdarīšu savu. Ja valdība un vara rīkojas amorāli un pretlikumīgi, tad uzskatu, ka arī cilvēkiem un tautai ir iespēja izdarīt savas izvēles. Bumba tagad ir Tavā laukuma pusē.
30.septembris 2021, 9:34 Atbildēt
IInga
Viss reiz beidzas.Aizmirsts ir par bumeranga efektu.Kad pietiks.Cik var.
30.septembris 2021, 9:36 Atbildēt
ZZīle
Cilvēki strādā, atdod Jums savu naudu, bet koeficients pensijas aprēķināšanai "1". No pensijas atvelk nodokļus, vai vēl kaut kur Eiropā tā dara? Finālā par sliktu valsts vadīšanu paceļ sev algas. Tiešām kauns par tādu valdību.
30.septembris 2021, 9:48 Atbildēt
TTāpēc jau
ceļ cenas siltumam un elektrībai!
30.septembris 2021, 10:12 Atbildēt
NNezināmais
Cilvēkiem ar invaliditāti un pensionāriem,pensiju palielināšanai piemēro koeficientu knapi pusprocentu,bet te 30!Šiem drusku pa maz,kur solidaritāte?
30.septembris 2021, 10:16 Atbildēt
FFakts
No vakcinācijas ne visi galus atdeva. Vajag badā nomērdēt
30.septembris 2021, 11:00 Atbildēt
kkauns kauns kauns
nauda darīs vušķevičas ģieļus godīgākus vai gudrākus??? vai tad vēl maz stulbuma 'menedžeriem'???
30.septembris 2021, 10:18 Atbildēt
ZZane
Nekaunībai robežu nav. Kovidnaudas reāls pielietojums!!
30.septembris 2021, 10:41 Atbildēt
JJoopt
Labs darbs paveikts , Gozema komandai būs kārtīgas algas
30.septembris 2021, 10:43 Atbildēt
aaha
pie siles kā jau pie siles....
30.septembris 2021, 10:54 Atbildēt
AAndris
Pareizi, citādi būs vēl jāiet zagt!
30.septembris 2021, 10:54 Atbildēt
TTā i
Un algas palielinājums to apstādinās? Ja sekla un melna dvēsele, korumpes un lobēs kaut vai miljonu saņems
30.septembris 2021, 11:01 Atbildēt
MMartin
Lopi to tāpat dara, tikai oficiāli.
30.septembris 2021, 17:20 Atbildēt
AAndris
...un kukuļus ņemt...
30.septembris 2021, 10:55 Atbildēt
LLB
Valdība nosaka Sankcijas , bet izskatās , ka tās ir vērstas pret Latvijas mazturīgiem iedzīvotājiem ?! Tas ir absurds ja pērkam gāzi no valsts pret kuru ne tikai ES parlaments ir noteicis vispārēju Sankciju pasākumus , bet Latvijas pārstāvji ir sevišķi centušies pierādīt nostāju izceļoties ar individuāliem sankciju pasākumiem . Un tagad ir jādomā , kas notiek Latvijā ?! Vai tiešām kāds ir iedomājies , ka boikotējot kādu valsti un izraisot ar sankcijām šai valstij ekonomiskus zaudējumus , šī valsts pārdos mums Lētāku gāzi ?! Varbūt tāpēc , ka pērkot Citur gāzi nevarēs variēt iedzīvotājiem ar pasakām par Pasaules gāzes cenu pieaugumu tik milzīgos apmēros ?! Toties ir iespēja vienmēr papildināt budžeta trūcīgo maciņu ar paceltiem nodokļiem un cenām ! Tikko pacēla elektroenerģijas cenas un atkal garš un plašs elektruma skaidrojums pat pievienojot OIK , par Pasaules elektroenerģijas cenu pieaugumu ! Sankcijas pielieto lai panāktu vēlamo risinājumu ? Pret Latviju var piemērot sankcijas un tās jau izjūt Latvijas dzelzceļš un ostas , bet ko var panākt izveidojot sankciju bloku pret valstīm , kurām resursos ir visa Mendeļejeva tabulas elementi ?! Ko mēs cenšamies panākt nosakot sankcijas pret Baltkrieviju ? Vēlamies lai Baltkrievija ātrāk integrētos kaimiņvalsts federācijā ? Ja ASV un Pasaules sabiedrība sava laikā būtu noteikušas sankcijas pret Padomju savienību , tad nez vai Baltija un Latvija būtu atguvušas neatkarību ! Kas tas par gāzes vadu no Krievijas uz Vāciju ? Vai Vācija nav ES subjekts ? Ja jau tik varena valsts var šādi divejādi izpaust politisko un ekonomisko interešu atrisinājumu , tad varbūt arī Latvijā kāds Privāts uzņēmums pirks lētu Ātomelektroenerģiju no Baltkrievijas un sarunās ar kaimiņiem Patiesi izdevīgāku gāzes cenu ka Oficiālie Latvijas pārstāvji ?! Nav jau grūti noteikt Sankcijas , ja lēmumu pieņēmējiem ir pavisam cita līmeņa finanšu iespējas un viņi šo savu uzņēmumu sadārdzinājumus nomaksās kā sīknaudu , bet kā šo sadārdzinājumu maksāt Latvijas iedzīvotājiem ar valdības indeksētiem ienākumu Centiem ?! Varbūt jāatver ir Latvijas Enerģijas tirgus , lai pie mums dodas konkurenti , kuri konkurences vidē izveidos labākas enerģijas cenas un līdz ar to arī labāku Pastāvīgu peļņu ?!
30.septembris 2021, 11:12 Atbildēt
MMarts Lempurģis
Daļa no tava komentāra ir tīrākās muļķības ,krievija gāzes cenu ceļ visiem ,tās budžets ir izsmelts .Pat Vācijai ,kaut merkele ,visiem spēkiem atbalstija krievu ekonomisko un politisko agresiju
30.septembris 2021, 12:40 Atbildēt
kkārlis
mana alga....šogad 136e...t.ir 3inv gr. 2diski un 1skriemelis plīsuši un vēl tur kaut kas....salīdzināsim ko
30.septembris 2021, 11:13 Atbildēt
aalkatīgie zagļi
Ar s... koku pa d... viņiem, nevis algas pielikumu! Šī valdība nav pelnījusi pilnīgi neko!
30.septembris 2021, 11:15 Atbildēt
MMarts Lempurģis
Kura valdība bija pelnijusi?
30.septembris 2021, 12:31 Atbildēt
ppensionāre
Naudas esot tik daudz kā nekad!
Par pagājušo mēnesi samaksāju par elektribu 25 eiro (iepriekš bija 11), šodien saņemu e-pastā, ka no 1.nov. būs par 80% VĒL VAIRĀK! Ko, aptrakuši! par 110 kw kādi 40 eiro? Un ja tā būtu tikai elektriba, kāps taču arī visas pārējās cenas! Tātad par elektrību vien man jāmaksā 29 eiro vairāk! Bet pensiju man indeksē - 17 eiro!
30.septembris 2021, 11:43 Atbildēt