Komentāri: Rīgas okupācijas svinētāji safabricē vēsturi un zādzību

11.10.2021. Imants Vīksne
 
BBaltofobiskā histērija
Nav pārsteigums. Putina režīms regulāri kurina naidu pret Baltijas valstīm.
11.oktobris, 9:18 Atbildēt
SSkolnieciņš
Interfrontieši nevar rimties. Latvijas Republikas suverinitāte ir kā asaka rīklē vietējiem interfrontes aktīvistiem. Lūgsim visvareno Pērkonu — Debesu Tēvu, lai Pērkoņtēvs sasper interfrontes aktīvistus ar trejdeviņiem zibeņiem!!!
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
11.oktobris, 13:02 Atbildēt
sskolnieciņš ir trollis
Latvijas valsts suverenitāti visvairāk apdraud tādi nozombēti debīlības centra idioti kā skolnieciņš.
12.oktobris, 12:28 Atbildēt
nnepatīk meli
Man principiāli nepatīk meli neatkarīgi no tā, kas tos izplata krievi vai latvieši. Ja jau 1944.gada oktobrī nebija nekādu kauju, tad no kurienes radās Sarkanās armijas karavīru kapsēta Ķīšezera otrajā pusē, kur krustojas Jaunciema gatve ar ceļu, kas iet uz Kalngali un Jaunciemu? Ja jau nebija 1944.gadā nekādu kauju un Wehrmacht, lai nenokļūtu aplenkumā, plānveidīgi atkāpās uz Kurzemes katlu, tad no kurienes radās Sarkanās armija karavīru kapsētas Senču ielā Pokrova kapos un Torņakalnā Telts ielā? Nevajag tik bezkaunīgi melot. No tādiem meliem mēs neko neiegūsim. Tikai nākošajā reizē pielaidīsim tādas pašas liktenīgas kļūdas.
12.oktobris, 12:15 Atbildēt
dde Soto
a kas tur taads ? Mums ir dariishana ar subjektiem, kas par kraapshanos un zagshanu PAT no olimpiskaas kustiibas patriekti. Taadi vinjiem tie obichiji.
11.oktobris, 9:23 Atbildēt
nnesapratu
Latvijas vēsturnieki masveidā padzīti no darba, vai, kā tā saucamajā Vēstures institūtā, aiztriekti beztermiņa bezalgas atvaļinājumā. Tie, kas presē par tādiem saucas, ir privāti muldoņas vai ierēdņi. Tāpēc, ja Krievija vēsturniekiem gatava maksāt, varam palīdzēt pierādīt, ko vien vēlaties, dažu deklarāciju nelikumību ieskaitot. Vietējiem budžiem vēsturi nevajag.
11.oktobris, 9:35 Atbildēt
AAnts
A kas tur ir safabricēts??? Tas, ka krievi no Rīgas padzina fašistus???
11.oktobris, 9:38 Atbildēt
ppiebilde
Kā citādi. Viņi un viņu bērniņi, ieskaitot kādu valdības vadītāju, pēc 1991 atgriezās Ostland-Letlandē un joprojām mūs par boļševikiem saukā. Izskatās, ka 1944 tā fašistu bēgšana nebija pēdējā.
11.oktobris, 9:46 Atbildēt
PProtams
Interesanti, kāpēc visi, kas kaut kā cenšas pateikt, ka visu šeit dzīvojošo tautību cilvēki ir vienādi, ir "Latvijai naidīgi"?
Raksta autoriem kā jau vienmēr gribētos, lai šeit fašisti turpinātu soļot?
Tad nebūtu ne vēstures sagrozīšanas, ne melu.
11.oktobris, 9:44 Atbildēt
NNaivais
#Raksta autoriem kā jau vienmēr gribētos, lai šeit fašisti turpinātu soļot?# komentārā nav vārdos/tautībās nosaukti faktiskie fašisti un lasītājs ir neizpratnē. Un vēl nianse - tikai VIENA tautība ieprasa sev ekskluzīvas tiesības.
11.oktobris, 9:58 Atbildēt
AArvids
Ir vēl viena tautība! Tā neķēpājas ar sīkumiem - visādām plāksnītēm, bet prasa uzreiz 40 miljonus eur!
11.oktobris, 11:02 Atbildēt
MMartin
Ha, ha, ha, labais.
11.oktobris, 11:26 Atbildēt
SSkolnieciņš
Interfrontieši nevar rimties. Latvijas Republikas suverinitāte ir kā asaka rīklē vietējiem interfrontes aktīvistiem. Lūgsim visvareno Pērkonu — Debesu Tēvu, lai Pērkoņtēvs sasper interfrontes aktīvistus ar trejdeviņiem zibeņiem!!!
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
P.S. Vislielākie fašisti ir lielkrievu šovinisti, kas ar pareizticīgo baznīcas krustu kaklā pielūdz Josifu Staļinu un citus noziedziniekus no komunistiskās partijas aprindām.
11.oktobris, 13:05 Atbildēt
sskolnieciņš ir trollis
Tu, idiots, ja tu nebūtu nozombēts trollis un ja tu patiesībā cīnītos par Latvijas suverentitāti nevis sētu te starpnacionālo naidu, tad tu prasītu ASV okupācijas karaspēka izvešanu no Latvija, bet tādiem kā tu vienalga, kam kalpot Hitleram vai Baidenam, ka tikai dziļāk ielīst okupantiem vienā vietā.
12.oktobris, 12:26 Atbildēt
dde Soto
Fašisti šeit nekad nav soļojuši. Fašisti soļoja Itālijā. Šeit soļoja nacisti. Un soļo joprojām, tikai daudz mazākā pulkā. (smīn)
11.oktobris, 17:48 Atbildēt
TTo de Soto
Nu paskaldi matus. Šeit viņi vienmēr saukti par fašistiem un nevajag mainīt vēsturi ar savu vienīgo patiesību.
12.oktobris, 9:44 Atbildēt
nnepatīk meli
Autoram jau gan gribētos, lai Rīgā parādēs Alte Kameraden pavadībā turpinātu maršēt Wehrmacht un visi draudzīgi sauktu Sieg heil !
12.oktobris, 12:20 Atbildēt
nnebrīnos
Tāds jau ir latfobu darbs, par to viņi saņem algu.
11.oktobris, 9:49 Atbildēt
ZZZZ
Sen laiks visus okupantu mēslus novākt,piemineklus,plāksnes un citus sūd..s.
11.oktobris, 9:51 Atbildēt
nnesapratu
Kur problēma. Sāc jaukt nost, pie reizes satiksies ar šo vietu apmeklētājiem. Diemžēl, vainagu nespēšu tavā atdusas vietā nolikt, jātaupa, nezinu, kad Kariņš valsti bankrotēs.
11.oktobris, 10:11 Atbildēt
AAndersons teica
Plānprātiņu darba grupa lielā ātrumā izstrādāja un lielā steigā, nepārdomājot apstiprināja daž ne dažādus likumus par cilvēktiesībām un demokrātiju, kur daudzos punktos, tiek dota zaļā gaisma visatļautībai. Līdz ar to, tieši uz šiem punktiem, bezkaunīgi spekulē daudzi huligāni un pat noziedznieki, kā rezultātā pat starptautiskā līmeņa tiesvedībās, viņi tiek ne tikai vien attaisnoti, bet šiem pat tiek izmaksāta parāva summiņa kompensācijas, it kā par nodarīto morālo kaitējumu. Tieši tā pat, uz šiem punktiem bezkaunīgi spekulē prokremliskie krievi ar Putinu priekšgalā ...
11.oktobris, 10:16 Atbildēt
ooto
Savāciet to krievu miroņu kaulus ar visām plāksnēm un aizsūtiet uz to kremli, lai viņi tur dara ko grib.
11.oktobris, 10:42 Atbildēt
IIezīmētā teritorija
Viņiem tos tur nevajag. Kremlis satraucās tikai par apbedījumiem ar kuriem tas ir iezīmējis bijušās okupētās teritorijas. Tikmēr pašu mājās - Krievijā, ar miroņu kauliem ziemā bārsta ielas, jo smilti ņem no kapiem, un visi karavīru apbedījumi ir aizauguši un atstāti novārtā.
11.oktobris, 11:24 Atbildēt
JJu xans
"Arā visu to piekto kolonu lidz septitam augumam ar visiem viņu apraktajam okupantu kauliem ,lai rok ārā un ved uz kremli ,Latvijas zemiti no šiem mēsliem ir jāatira.
11.oktobris, 10:52 Atbildēt
NNo malas
Tu viens šeit dzīvosi? Paskaties savas dzimtas vēsturi, gan jau būs kāds ārzemju vectēvs vai vecmāte...
Paldies Dievam, ka šeit nav pie teikšanas tik neadekvāti cilvēces nīdēji kā tu.
Labāk ar krievu sadzīvot, nekā ar tev līdzīgu cūku.
11.oktobris, 11:19 Atbildēt
SSkolnieciņš
Trolli no malas, lūdzu, nesludini mums Bībeles viltus Dievu Jahvi! Latvija ir Latvju Dievu zeme. Ticība Sentēvu Dieviem ir mūsu tautas un zemes pamatticība.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
11.oktobris, 13:09 Atbildēt
sskolnieciņš ir trollis
skolnieciņš ir debīlības centra trollis, kura darbs ir izplatīt dezinformāciju un sēt te starpnacionālo naidu starp krieviem un latviešiem.
12.oktobris, 12:33 Atbildēt
AAbrams
Liela daļa no "antifašistiem" ir patiesie fašisti, kas sludina krievu nācijas pārākumu pār citām nācijām
11.oktobris, 11:02 Atbildēt
vvot tā
Atbildot uz šādu Krievijas provokāciju, uzstādīsim blakus piemiņas plāksni Hitleram!
11.oktobris, 11:11 Atbildēt
SSkolnieciņš
Vot tā, Tu esi provokātors, nevis patriots. Tu esi trollis, kas spēlē savu lomu cirkā ap nacisma atdzimšanu Baltijā. Ja Tu būtu Latvijas patriots, Tu uzliktu okupantu pieminekļu vietā Latvju Dievu elkus un svētakmeni ar senlatvju spēka zīmēm. Padomju okupācijas pieminekļus ir jāsaglabā un jāpārvieto uz citu vietu, no tiem ir jāizveido okupācijas parku līdzīgi kā to izdarīja lietuvieši ar Ļeņina galvām. Bet tā palielam okupantu pieminekļi ir jālikvidē un jāveic šo vietu enerģētiskā tīrīšana caur Latvju Dievu spēku.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
11.oktobris, 13:17 Atbildēt
AAsais
Otrajā pasaules karā psrs neko neuzvarēja, viņu "uzvara" tā ir ne ar ko nepamatota pilnīgi tukša plātīšanās. PSRS nespēja saviem spēkiem pat Ļeņingradas blokādi pārraut, kaut vācu armija tad jau bija stipri nogurdināta un cieta no neregulāras apgādes, Staļins vairākas reizes lūdza Hitleram pamieru, bet tas savā plānprātībā atteica. Tad Staļins Teherānā uz ceļiem nometies lūdza Rietumu palīdzību, un izlūdzās.
Kad sabiedrotie izcēlās Grieķijā un Itālijā, piespiežot vāciešus atvilkt no austrumu frontes vairāk kā 70% karaspēka, tad krievi tikai ar milzīgām mokām pārrāva Ļeņingradas blokādi. Bet psrs fronte spēja izkustēties tikai pēc sabiedroto izcelšanās Normandijā, kad vācieši bija atvilkuši uz turieni vēl daudzas divīzijas. Jā bija arī psrs viena, arī pilnīgi ne pašu spēkiem, uzvarēta kauja pie Staļingradas, un tā arī bija vienīgā uzvara. Krievijai vajadzētu zemu klanoties pateikties tieši ASV par glābšanu, jo kur tad vēl visa pārtikas un kara materiāla piegādes, nevis tukši plātīties ar uzvaru, kuru paši nebija izcīnījuši. Tā jau ir, izvelc suni no ūdens un viņš tev iekodīs rokā.
Tā, ka visu to 9.maija putinisko nacistu maršēšanu un nozombētās tautiņas mežonīgo rēkšanu un ālēšanos Sarkanajā laukumā ir jāsaprot, kā ņirgāšanos par citām tautām, kuras tur tiek traktētas, kā zemākā rase, ko jāiznīcina un tas tiek darīts, bez kara pieteikuma uzbrūkot kaimiņvalstīm, lai tur slepkavotu "nepareizos" cilvēkus.
11.oktobris, 11:42 Atbildēt
ddievturis Skolnieciņš
Interfrontieši nevar rimties. Latvijas Republikas suverinitāte ir kā asaka rīklē vietējiem interfrontes aktīvistiem. Lūgsim visvareno Pērkonu — Debesu Tēvu, lai Pērkoņtēvs sasper interfrontes aktīvistus ar trejdeviņiem zibeņiem!!!
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
11.oktobris, 13:20 Atbildēt
nnesaprotami
ka suverenitate var but asv kolonijai mulku zemei latvijai? tev jabrauc karot par asv merkiem Iraka un Afganistana,bet dzimtene Latvija jaatbild uz asv bankas obligato jautajumu ,kur tu glaba savu naudu !
11.oktobris, 15:39 Atbildēt
SSkolnieciņš
nesaprotami @ Šodien, 15:39
Visus Kremļa troļļus ir jāatmasko un jārepatriē uz Krieviju! Kā arī jāaizliedz no krievu IP adresēm piesārņot mūsu internetu!
11.oktobris, 15:42 Atbildēt
KKrievs
Tu esi debils.
11.oktobris, 18:53 Atbildēt
AAsinātājs
Idiots un vēstures viltotājs. Vis zemākajā analfabētisku tumsoņu līmenī. Žēl, ka Latvija skolas slēdza, jo Sistēmai gudri cilvēki nav vajadzīgi. Sistēmai ir vajadzīgi tādi cilvēkdzīvnieki kā Asais @ Vakar, 11:42, kurš nevienu dienu nav gājis skolā un izglītību apguvis uz ielas spārdot suņus un kaķus.
12.oktobris, 9:51 Atbildēt
TTanku Meijers
Tu esi kaut vienu Padomju vai krievu kara filmu redzējis? Vai tikai atgremo Latvijā kultivēto pretkrievu NATO kara propagandu? Smadzenīšu pamaz.
Stulbākā propaganda par II pasaules karu:
1. Pie Maskavas neuzvarēja krievi. Tur uzvarēja negaidītais sals kas pārsteidza vāciešus nesagatavotus.
2.Staļingradā krievi ielenca Paulusa armiju tikai Hitlera spītības dēļ. Krievi zaudēja miljonus, vācieši nelielu saujiņu dabīgo skaitu bojā gājušo.
3. Kurskas kaujā neuzvarēja Sarkanā armija. Vācieši sadedzināja vairākus simtus T-34 bet Tanku divīzija SS Miroņgalva zaudēja tikai kādus 10 tankus. Vācieši jau grasījās pretuzbrukumā, bet amerikāņi izcēla desantu Sicīlijā un Hitlers no Kurskas paņēma visus tankus uz svarīgāko frontes daļu Sicīliju.
4.Orās frontes atklāšana 1944. gada 6. jūnijā bija pats svarīgākais notikums IIWW. Kaut gan visa II frontes ofensīva bija niecīgāka nekā viena Staļingradas kauja.
5. IIWW uzvarēja amerikāņi. Kaut arī viņu zaudējumi bija ap pus miljona karavīru. PSRS zaudēja 27 miljonus. Bet tas tā.
6. Ar šādu Gebelsa propagandu dzīvo jaunais latviešu puišelis, kurš neko dzīvē nav redzējis, bet labi zina visu. Viņi pazīstot labi krievus. Nevis krievus jūs labi pazīstat, bet gan tikai zināt atgremot NATO kara propagandu.
12.oktobris, 10:26 Atbildēt
SSkolnieciņš
Josifs Staļins bija Tumšo spēku (Zemāko spēku) aģents. Otrais pasaules karš bija Tumšo spēku (Zemāko spēku) dzīru galds. Josifs Staļins kā Tumšo spēku (Zemāko spēku) priesteris ar vērienu ziedoja cilvēku dzīvības un dvēseles par godu Tumšajiem spēkiem (Zemākajiem spēkiem). Viņš kalpoja Tumšajiem Dieviem. Tik kuram Dievam Josifs Staļins kalpoja? Žīdievam Jahvem vai Dievam Černobogam?
"Tanku Meijers @ Vakar, 10:26" bet Tu kā jau tipisks Kremļa trollis pa visām varītēm slavini NEcilvēku Josifu Staļinu. Pienāks laiks, kad Tu kļūsi lieks un nevajadzīgs, un Tevi upurēs. Tad Tu sapratīsi GULAG'os mirušo ciešanas...
Ar necieņu pret Kremļa troļļiem, Skolnieciņš
©Skollnieciņš 1999-bezgalība ;-)
13.oktobris, 18:35 Atbildēt
AAIJA
...bet - Latvijas zemē gulošajiem karotājiem ( krieviem , vāciešiem , latviešiem un daudziem citiem ) KARŠ IR BEIDZIES . Tas ir beidzies arī starp dzīvajiem . Bet jauna kara kurinātājiem ir jādod pretspars . Paldies raksta autoram !
11.oktobris, 12:56 Atbildēt
nnepatīk meli
Kara kurinātājs ir tieši autors.
12.oktobris, 12:30 Atbildēt
ddievkulis skolnieciņš
Pērkoņtēvs saspers arī jeņķus un NATO!
11.oktobris, 14:09 Atbildēt
aatbilde viltus Skolnieciņam
"dievkulis skolnieciņš @ Šodien, 14:09" ko zodz un izķēmo manu segvārdu? Ko sludini lielkrievu šovinismu! Krievnacist, aizver žaunas!
11.oktobris, 14:28 Atbildēt
SSkolnieciņš
Putins hujlo! Putins hujlo! Putins hujlo!
11.oktobris, 14:28 Atbildēt
bbiden huilo
biden hulo, biden huilo! salo uroņiļi, skolnieciņ!
12.oktobris, 13:08 Atbildēt
SSkolnieciņš
Putins pedaras! Putins pedaras! Putins pedaras!
11.oktobris, 14:29 Atbildēt
sskolnieciņš huilo
skolnieciņš huilo, skolnieciņš hulo. salo uroņiļi!
12.oktobris, 13:09 Atbildēt
LLapa
Latvijā okupanti jūtas kā mājās visus okupantu mēslus vajag novākt.
11.oktobris, 14:50 Atbildēt
AAntihitleriska koalicija
imants viksne attaisno hileriskas vacijas armijas noziegumus.Par to vajag zinot ANO starptautiskajam komisijam.
11.oktobris, 15:36 Atbildēt
SSkolnieciņš
''Antihitleriska koalicija @ Šodien, 15:36'' Ej dirst, Josifa Staļina pielūdzēj! Ej dirst, krievmīli! Ej dirst, komunistu slampa!
11.oktobris, 15:40 Atbildēt
ssajūsmā
Skolnieciņ, tavi izteikumi ir tik izsmeļošii, tik erudīti! Tu esi pelnījis būt Latvijas Saeimā!
11.oktobris, 16:43 Atbildēt
zzāra
Sajūsmā, tu esi viens naidīgs krievnacistu okupants, kurš negrib dzīvot savā etniskā dzimtenē !!
11.oktobris, 18:17 Atbildēt
wwww
Fašistiskā nacistu Vacija mūs atbrīvoja no Padomju,komunistu ebreju diktatūras!
11.oktobris, 18:15 Atbildēt
KKrievs
Ha-ha. Un kurš ir jūsu Latvijas prezidents? - ebrejs Levits. Un Latvijas Seima deputāti - puse bijušo komunistu un komjauniešu. Jūs klauni.
11.oktobris, 18:55 Atbildēt
SSkolnieciņš
Krievs ir Putina sūkātājs. Tev mute balta, kriev! Noslauki to!
11.oktobris, 19:00 Atbildēt
PPirktspēja
:))) Pidariem tīk puspatiesības. Ezeru ta šķērsoja. 50/50.
11.oktobris, 19:12 Atbildēt
ČČērčils
Nākotnes fašisti sevi sauks par antifašistiem.
11.oktobris, 22:21 Atbildēt