Komentāri: Piesardzīgi saprātīgo atbilde pārgalvīgi pārgudrajiem

21.04.2021. Bens Latkovskis
 
VValērijs
Beidzot mes sakam runat par kreisiem un labaiem klasiskajā nozimī , nevis par krievu partijam un latviešu..vajadzēja 30 gadus lai saprastu!
21.aprīlis, 7:42 Atbildēt
EEiropas vertibas
Tieši tā ! Eiropas vertibas ir latvijas un latviešu nāve un iznīcība jo vairošanas caur ānusu tieši pie tā novedīs ! Tiesa , šo meginās aizstāt ar citu eiropas vērtību , masveidā ieplūdināt latvijā saulē stipri iedegušus , latviešus ,dievu un cūkas mīlošus ,ļoti čaklus ,jaunos latvijas teritorijas saimniekus !
21.aprīlis, 10:50 Atbildēt
TTagad ir cerība
Paldies par rakstu! Es arī ļoti priecājos par Telos uzrašanos. Mani kā pusaudžu māti dzina izmisumā neprāts, kas pārņēmis tā saucamās "brīvās" demokrātijas valstis, un kas tiek popularizēts arī mūsu jauniešiem caur skolu un filmām/seriāliem. Brīžiem liekas, ka manu bērnu dvēseles jau ir piesārņotas ar visādām pseidovērtībām. Man trūka saprātīgu argumentu (neesmu daiļrunīga), lai sarunās ar maniem bērniem pastāstītu par tikuma un tradīcijas ārkārtējo nepieciešamību, lai veidotos droša/laimīga dzīvošana nacionālā neatkarīgā valstī. Tagad ar prieku lasu Telos rakstus un ceru, ka ar laiku spēšu konservatīvajā domā ieinteresēt savus bērnus.
21.aprīlis, 12:26 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Ja savu bērnu neuzticēsi Dievam, kristīdama to Tēva , Dēla, un Svētā Gara vārdā... veltīgi Tavi pūliņi viņu "nosargāt" . Jo tukšā vietā var iemājot JEBKAS.
21.aprīlis, 12:35 Atbildēt
oopis no laukiem
Ar ko atšķiras "kreisie" no "labējiem" un "konservatīvajiem"? Pirmā būtiskā atšķirība ir visiem labi zināma - kreisie cenšas visu nacionalizēt,bet labējie - visu privatizēt! Savukārt konservatīvie neko negrib mainīt un grib dzīvot pa vecam,kā to pareizi R.Pauls savā dziesmā uzsver - lecam pa vecam! Latvijas pašreizējo politiku nekādi nevar nosaukt par kreisu,jo liberāļi visu cenšas privatizēt,kas ir raksturīgi labējiem politiskajiem spēkiem,bet ir tāda interesanta lieta,ka visas negatīvās blaknes ko rada labējo politika ,viņi cenšas pierakstīt un piedēvēt kreisajiem spēkiem,tādējādi mēģinot graut patieso kreiso politisko spēku autoritāti sabiedrības acīs.
Pie kādiem politiskajiem spēkiem pieskaitīsim "Reseta" autorus? Ja Švābe paziņo,ka kapitālisms ir beidzies,tad tas būtu it kā kreisais politiskais spēks,bet nacionalizācija ,kā tam būtu jābūt,neseko,bet notiek tieši pretējais -, tiek paziņots,ka varu pārņem transnacionālo korporāciju oligarhiskā kapitāla privātie īpašnieki !!!     Te tev nu bija "kreisie" spēki ! Patiesībā varu visā Pasaulē (bez vēlēšanām) cenšas sagrābt privātā lielkapitāla galēji labējie ekstrēmisti!
21.aprīlis, 13:00 Atbildēt
aanitiņa
Jā, opis no laukiem zina vislabāk, laimīgie lauki!
23.aprīlis, 19:56 Atbildēt
IInta
Un tad vēl ir agrākā inkvizīcija, tagad saukta par vakcināciju, kura visus padara puslīdz vienādus atkal...
youtu.be/R_0Ps3QQcgg
21.aprīlis, 13:11 Atbildēt
IInta
Garākam b|rīvbrīdim vēl ar:
youtu.be/1Fq6PYde18w
21.aprīlis, 13:13 Atbildēt
IInta
Par demokrātiju, izglītību un ne tikai pie viena:
youtu.be/yikGpFpkAN8
21.aprīlis, 13:19 Atbildēt
IInta
Un kā nu bez.... Grietas pat pie vakCionēšanas tēmas vēl ar:
youtu.be/KOCXDIfZKtE
21.aprīlis, 13:37 Atbildēt
PPirktspēja
:) 2% Latvijas iedzīvotāju dzīvo komunismā... Kreisie...
21.aprīlis, 13:42 Atbildēt
AAtis Priedītis
Šobrīd vieni no lielākajiem meliem ir meli par to, ka Latvijā nav tikusi izmantota cilvēku psiholoģiskā terora metode "Zersetzung". Tā tika izmantota ļoti aktīvi laikā no 1986.gada līdz 1991.gadam. Tikai lielie masu mediji pat ne reizi nav publicējuši šo nosaukumu "Zersetzung". Vācu valodā ir pusotrs miljons publikāciju un pat krievu valodā gandrīz 1000. Latviski tikai daži tulkojumi no vācu valodas maz zināmās weblapās.
21.aprīlis, 14:58 Atbildēt
vviks
Labējais, kreisais, demokrātija, nacionālisms - nekas vairs neatbilst tam, ko ar vārdiem apzīmēja sākotnēji. Radīts vai radies juceklis kavē cilvēkiem orientēties un saprast. Tāpēc Telos un konservatīvais studiju centrs ir tik vajadzīgs un derīgs, ka ne izteikt. Tas dod cerību.
21.aprīlis, 16:21 Atbildēt
PPirktspēja
:) Politpārvaldei.
22.aprīlis, 7:46 Atbildēt
IInta
DIENAS CITĀTS
„Visu cieņu, jums ir piens un asinis. Paldies par šo piedāvājumu. Es apdomāšu. Es to uztveru kā piedāvājumu man iegūt bērnus,” Ilmārs Dūrītis (Attīstībai/Par) saka Jūlijai Stepaņenko, atbildēdams uz viņas skarbo nosodījumu par bērnu sporta jautājumu novilcināšanu. Deputāti sašujas par to, ko saka Stepaņenko, bet absolūti nepievērš uzmanību Dūrīša seksismam. Pēc viņa izlēciena absolūti vairs neinteresē tas, ko pirms tam teica Jūlija Stepaņenko. Vienalga – ko! Bet atmiņā paliks Dūrīša nevīrišķība. Jā, un Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas liekulība: sodīt Jūliju Stepaņenko, bet neievērot Dūrīša vulgaritāti. Cik raksturīgi tiem, kuri stutē Stambulas konvenciju, kas it kā aizstāv sievietes.
- Elita Veidemane
22.aprīlis, 12:07 Atbildēt
SSidlu
Zūdot tradīcijai, ka baznīcā sievietes ir pa kreisi, bet vīri pa labi no altāra arī citās jomās tāds pats haoss, kur kaut kādi apzīmējumi kalpo tikai iebiedēšanai savtīgos nolūkos kā bērnu paklausības panākšanai biedējot ar svešo onkuli. Pie tam Latvijā kreisās idejas sašmucēja politiskie darboņi, kas tās izmantoja saviem savtīgiem mērķiem nevis sabiedrības labā, kas ir šo ideju pamats. Tagad atsevišku šeptmaņu vietā ir stājušas visādas pašpasludinātās minoritates lai gan kreiso ideju pamats tieši pretēji ir tautas vairākums.
25.aprīlis, 14:52 Atbildēt