Komentāri: Krišjānis Kariņš, Merķeļa ielas traģēdija un "Kauja pie Knipskas"

30.04.2021. Bens Latkovskis
 
NNo malas
Varbūt autoram nebūtu vajadzības publicēt šo rakstu, ja viņš un viņa spalvas brāļi iepriekš (vislabāk - pirms kārtējām vēlēšanām) būtu pietiekami pārliecinoši parādījuši, kas patiesībā ir tā sauktais Eiropas Parlaments un tā deputāti. Kariņš bija Eiropas Parlamenta deputāts. Nav ne mazākās garantijas, ka par virsvadoni drīz neuzmetīsies nākamais bijušais EP deputāts.
30.aprīlis 2021, 7:27 Atbildēt
nnezālītis
Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/
30.aprīlis 2021, 10:46 Atbildēt
DDziļš Filozofs
Levits neko daudz nesaprot, ne no spriedumiem, ne spriegumiem,...lūk ko Egīls mums atnesis kā gara gaismu 1985. gadā - ja rozetē iedursi "dakšu"-iesi ar uz ateju ar ērtībām , ne bezdēt zem pakša, bet žīdfašisma smirdoņa tur rodās , kur asv valstele norauta "podā"...ar cieņu Arkādijs no Āutombīlī, rīta gaismā"..kartupeļu raža Petropalovskā Kamčatskā padevusies varena, bissmallah !mēs visi esam putekļi uz Allaha pirkstiem (pierkstīm, ka saka pie mums Latgolā, tikai citi ir putekļi, kurus radījusi akmens slīpēšana, bet citi, kurus radījusi sakaltuša kizjaka pārkraušana...
3.maijs 2021, 18:19 Atbildēt
UUldis Bārītis
Sliecos domāt ka "spožā zvaigzne" Eiropas tiesā paklausīgi nosēdēja lai netraucētu citiem un paklausīgi parakstīja spriedumus.
30.aprīlis 2021, 13:13 Atbildēt
DDostojevskis
Visi ļoti labi zināja, kas notiek "hosteļu-bordeļu" jomā. Bet rosīties sāk tikai tad, kad ir līķi. Ir līķis - ir risinājums, līķa nav - risinājuma nav!
30.aprīlis 2021, 9:58 Atbildēt
PPirktspēja
Ņemt...Sasmīdināja. To, ko augļotājs Džafars atmet. Sev piesavinoties vairāk, kā 55 miljardus, speciāli septiņkārt samazinātas lata vērtības seku dēļ. "Vienu maizi mums dod"... Salīdziniet maizes cenu 1990. gada Latvijā un Rietumeiropā. Pie vienādām graudu iepirkuma cenām.
30.aprīlis 2021, 10:04 Atbildēt
PPirktspējai
nav ko teikt, bet dumjība niez?
30.aprīlis 2021, 11:00 Atbildēt
ddzeltenais papagailis
Un no centrālcietuma kameras viens arestants bļauj-ir tāda partija!!!
30.aprīlis 2021, 10:23 Atbildēt
MMurrey
Lūk būtu arī labs vadītājs (to parāda viņa paveiktais kādā Kurzemes pilsētā). Bet sēž cietumā un daudzi gavilē.
4.maijs 2021, 16:36 Atbildēt
ccik var
traģēdija nav merķela iela, traģēdija ir tiesiskums Latvijā. BET viņi jau drīkstot darīt visu!!!! ko grib, kā grib!!! ārpus likuma, vai kā??? jaunā baznīca vai kā?
30.aprīlis 2021, 10:25 Atbildēt
ēētika
Bens nopļurkstēja galīgi pa tukšo! Visu nelaimju cēlonis: naudas kāre! Un pie naudas siles tiek nekaunīgākie: pašreizējie Levita/Kariņa kliķes rukši, ...nelegālie hosteļi ir tikai viena epizode...visa valsts ir nozēlojama parodija...
30.aprīlis 2021, 10:27 Atbildēt
SSkumjais Andris
kurš tur ir vislielākais kretīns? To arī lieciet amatā...
30.aprīlis 2021, 10:36 Atbildēt
vvip
Valsts pārvaldē nepieciešama rotācija. Varētu to varen aktīvo un rosīgo FIDa Znotiņu aizrotēt, lai sakārto visas tās nelegālo hosteļu lietas, nelegālās nodarbinātības, blakšu problēmas viesnīcu gultās. Tur būtu kārtība kā pie amīšiem un arī finanšu sektors atviegloti nopūstos.
30.aprīlis 2021, 11:21 Atbildēt
NNiknais
Pirmo reizi Benis ko ka u uzrakstijis
30.aprīlis 2021, 11:23 Atbildēt
RRidzene Spradzene
Es domāju- ko tas mans kaķis šorīt tā smejas. Izrādās- izlasījis, ka Kariņš=Cibiņš.
30.aprīlis 2021, 11:33 Atbildēt
DDivi pasaules
Ko tad tu domā ka asv pilsonis jariņs kaut ko zina par kauju pie Knipskas vai gāganu kariem ? Tai laikā ,kad krievu okupanti latviešu berniem latviešu skolās nācija milēt Raini , jariņa dzimtene demokrati , satinušies palagos un bendes kapucēm galvās pa naktīm ar beisbola nūjām slepkavoja nēģerus ,kuru dzīvībām ir vērtiba .
30.aprīlis 2021, 11:37 Atbildēt
PPrecizējums
Krievu okupanti latviešu bērniem latviešu skolās mācīja mīlēt "Menusa nāvi" un sodīja latviešu bērnus par "Straumēnu" lasīšanu!
30.aprīlis 2021, 22:31 Atbildēt
SSkolnieks
Straumēni ir izcili neinteresanti
1.maijs 2021, 1:28 Atbildēt
aaijA
,,,ak,ja tik vien tās bēdas būtu , kā latvju mentalitāte ! Gan jau tiktu galā ! Tikai - ,, aizupes cietokšņa komandants " tad būtu devies mājās .....
30.aprīlis 2021, 11:47 Atbildēt
IIKA
Visu cieņu Latkovskim. Ļoti precīzi. Latvieša dabā ir vilkties nopakaļ un pagaidīt, kamēr Maskava, atvainojiet, Brisele norādīs, kas jādara. Jā, un vēl uz Vašingtonu jāaizbrauc pasūdzēties.
30.aprīlis 2021, 11:50 Atbildēt
LLatviešu burti
Latviešiem nav kur steigties. Viņiem jāsagaida, kamēr Krievija atvainojas par 40. gadu, tad lēnu garu jāsāk sastādīt izsūtāmo nelatviešu personu sarakstu. Tas notiks visai drīz ( kad pūcei aste ziedēs) - tāpēc Eiropai mazliet jāpagaida.
30.aprīlis 2021, 12:02 Atbildēt
ZZostiņa
Turi muti ! Mēs neēsam nekādi Briseles vai Vašingtonas pakalpiņi !
30.aprīlis 2021, 12:04 Atbildēt
LLatviešu burti
Merķeļa ielai jau nu gan nav nekāda sakara ne ar Cibiņu, ne Buņģi, ne Uldi. Tas ir spilgts piemērs latviešu alkatībai, nekaunībai un neprasmei dzīvot eiropeiski - civilizēti. Tam klāt var pieplusēt visai ticamo milzīgo korupciju, kura Latvijā valda jau 30 gadus.
30.aprīlis 2021, 12:05 Atbildēt
PPrecizējums
Milzīgā korupcija izauga no okupācijas gados šeit ievazātās aziātiskās kultūras.
30.aprīlis 2021, 22:33 Atbildēt
vviesis
Šoreiz jau ir galīgas blēņas sarakstītas. Sāksim jau ar to, ka ne Kalvīša ne "lielā saimnieka" Šķēles laikā lielāka kārtība kā šobrīd nebija. Dombrovska piesaukšana vispār ir ņirgāšanās par cilvēkiem. Savukārt Kalvīša laika "labklājība" balstījās tikai uz ārzemju banku invāziju. Kalvītis kā premjers īstenībā ir pelnījis pa ausīm tādēļ, ka necentās nekā ierobežot šo invāziju, kuras sekas ir jūtamas vēl šodien. Tā, ka šoreiz autors labāk varēja paklusēt, būtu prātīgāk.
30.aprīlis 2021, 12:10 Atbildēt
eej mājās
Redzams, ka "viesis". Dombrovskis ir izcilnieks? Zābaku laizīšanā? Tas gan! Uz kā invāziju balstās "naudas ir tik daudz, kā nekad nav bijis"? Autoram taisnība, ka uz totālu par to, kas notiek, no kurienes sākas, kur beidzas un, kur atrodies pats! Tas par Kariņiem un tamlīdzīgiem mīkstmiešiem.
30.aprīlis 2021, 12:55 Atbildēt
vviesis
Nu ko tu ņemies? Lasīt māki bet ar saprašanu pašvakri, un neapvaino mani, ka esmu Dombrovski vai Kariņu nosaucis par izcilniekiem. Man tādi murgi nekad prātā nav nākuši.
30.aprīlis 2021, 15:57 Atbildēt
DDina
Mes nezinam, cik vinjiem bij iespeeju. Gan Skjeele gan vairaki vinja lidzgaitnieki ir bargi maksaajushi par nepakljausanos aarvalstu oligarhaatam.
Un zatlers ar gandriz aizgaaja ar veezi No taa stresa kad koruptaas zhurnaljugas metaas vinjam virsuu. kamer vinjs neatlaida saeimu un nepaarveeleeja kaadu vajag.
30.aprīlis 2021, 19:57 Atbildēt
LLoģika
Nu jā tiešām piekrītu
30.aprīlis 2021, 14:14 Atbildēt
IInta
Pēc kuriem arhetipiem nu kurš tad ar vadās... Ne jau vsiiem ta ir "Kauja pie Knipskas", kuru laikam pat neesmu lasījusi, kā jau daudz ko, kas bija t.s. "obligātā literatūra", jo tā atlika vairāk laika lasīt visu to, kas pašu interesē vairāk....Pag. daā taču topā bija K. Skalbes "Kaķīša dzirnaviņas", starp citu.
:)))
Problēma ir daudzkārt prastāka un ne jau arhetipos tā meklējama: rads rada galā, studiju korišs stutē savu korišu un, kā saka nedod Dievs, ņemt sev vietniekos kādu, kas ir vismaz vienā līmenī ar paša intelektuālajām spējām... Paniska pieķeršanās amata krēsliem un par ko ārzemēs ministri atkāpjas, te tikai pasmīn un draudzīgi rukā tālāk...
Un, lūgtum, nekādu te TP "ierindas biedru" vai šamo labās rokas slavināšanu. Gan jau ka drīz Levi kantoris medāļus tāpat šiem sados - sorosiešu saraksts taču nemaz nav tik garš - gan jau ka drīz visi būs medaļām apkārti. Ikurāt viss rakstītais tieši par viņiem....
Jenotu kantoris vēl to īsto novērtējumu, manuprāt, nav izpelnījies - viesstrādnieki, globālistu, bet ne īsti trockistu pakalpiņi... Tā kā... tad jau manīs, kas īsti. Pagaidām var piekrist - vnk nejēgas, ja reiz tik samudžinātu un tik uzblīdušu valsts pārvaldi šie patur....
Lai ko vadītu, drēbe tā jau no oderes ir jāzin un ne tiaki jāsacenšas daiļpļurkšķēšanā.
30.aprīlis 2021, 14:19 Atbildēt
IInta
Pag. gadā, pardon
30.aprīlis 2021, 14:19 Atbildēt
RRuta
Paldies! Labs raksts, Inta. Esmu lasījusi Poruka " Kauju pie Knipskas". Kariņš nu nav Cibiņš. Kariņš, šķiet, ir godkārīgs cilvēks, kurš pats neatkāpsies no premjera krēsla. Cibiņš padevās un aizgāja. Pareizāk sakot, mežā aizmidzis nosala.
30.aprīlis 2021, 14:42 Atbildēt
AAtceros
Labais Kariņš trīsreiz nevarēja nosūtīt uz Ventspili Grinberga personas kodu, par ko pēc tam ilgi tiesājās (par nodokļu maksātāju naudu) un zaudēja. Labais Kariņš lobē OIK.
1.maijs 2021, 1:33 Atbildēt
IInta
Pats taču atklāja savējo to motivāciju (agenda?), kāpēc īsti devās ar pie vietējiem te bauriem politikā - vietējā birokrātija bija apbižojusi, kamēr šamais to "Lāču ledu" sūkāja vai noformēja firmu.... Nez vai tā nu tā, maigi sakot atspēlēšanās ir īstā, lai ko darītu vispār?
1.maijs 2021, 1:11 Atbildēt
LLoģika
Valdība mums tikpat kā nav. Ir viens āzis kas vada nejēgu baru. Kurš par kuru trakāks. Un iedomājās ka ir visu varenais. Pasacīs stop un viss apstājās. Mums neko nevajag. Ne ekonomiku ne dzīvošanu. Ne līdzekļus nu galīgi neko. Bet nodokļus gan lielus mums liek maksāt to vajag. Bet no kā to visu lai rauj nevienu neinteresē. Ne kariņu ne pauļutu nevienu neinteresē.un labi vien ir ka saima sāk ko darīt. Jo valdība nav rīcībspējīga
30.aprīlis 2021, 14:21 Atbildēt
OOptimists
Pāri palikušo Lembja žurnaļugu čiepsti piedod dienai krāsainību. Turaties !
30.aprīlis 2021, 14:38 Atbildēt
LLatišskijs
Buņģis - eventuāli krietns un rūpīgs saimnieks nākotnē. Viens no pirmajiem komunistu upuriem 1940.gadā. Zvērīgs naids un skaudība pret pārtikušajiem un turīgajiem - taisns ceļš slimībās, nelaimēs, postā, kapā.
30.aprīlis 2021, 17:37 Atbildēt
LLatviešu burti
Ja tā pārticība un turība ir radusies no valsts un savu līdzcilvēku apzagšanas, no blēdībām un godīgu cilvēku slaukšanas - tad naids pret tādiem "pārtekļiem un turekļiem "ir tieši vietā un ir nepieciešamas arī šāda naida izpausmes. Tādus pārticīgos un turīgos sen laiks sabāzt aiz dzelžu restēm ar mantas konfiskāciju.
30.aprīlis 2021, 18:51 Atbildēt
PPrecizējums
Naids nav pret turīgajiem, naids ir pret augstprātīgi nežēlīgiem radījumiem bez empātijas neatkarīgi no tā, vai tie ir/nav turīgi.
30.aprīlis 2021, 22:35 Atbildēt