Komentāri: Caurlaižu blēžiem no JKP nav vietas domē un Saeimā

14.05.2021. Māris Krautmanis
 
RRama
Ar viņu algām tā ir tāda sīkumainība .tad ko darīs ar lielām lietām.
14.maijs, 9:10 Atbildēt
rriktīgi blēži
Saeima, dome un MK ir blēžu bars!
14.maijs, 12:08 Atbildēt
NNu tieši tā
Bordāns un visi tie viņa JKP pārējie afēristi ir jātiesā.
Par cilvēku apkrāpšanu un apzagšanu.
Un par Latvijas apzinātu novešanu līdz defoltam.
14.maijs, 15:45 Atbildēt
JJautājuma
Kur to Latvijas defoltu redzat? JKP Saeimā ir tikai pirmo reizi, bet Hūtes stipendiāti - visās atjaunotās Latvijas saeimās. Domāju - tieši viņi sava saimnieka vadībā pakāpeniski vēlējās Latvijas iznīcināšanu.
17.maijs, 17:11 Atbildēt
vvendetta
Bordāns ir pārstaigājis visas "partijas" viņš ir visīstākā politiskā prostitūta. Lūk ko par to saka vikipēdija J. Bordāns aktīvi iesaistījies Atmodas procesos, no 1989. gada darbojies Latvijas Tautas frontē.[1]

1993. gadā J. Bordāns kandidēja 5. Saeimas vēlēšanās no apvienības "Latvijas Ceļš" saraksta, taču netika ievēlēts. 1994. gadā kļuva par 5. Saeimas deputātu ar "mīksto mandātu" uz aptuveni gadu[2][5] Jāņa Vaivada vietā, kurš ieņēma ministra amatu. Neveiksmīgi kandidējis no "Latvijas Ceļa" saraksta 6. Saeimas vēlēšanās 1995. gadā un 1997. gada Rīgas domes vēlēšanās.[4]

Pēc vairākiem gadiem atgriezās politikā, kad neveiksmīgi kandidēja 2010. gadā 10. Saeimas vēlēšanās no "Vienotības" saraksta[6] (viņš bija "Vienotības" sastāvā esošās partijas "Pilsoniskā savienība" biedrs).[4] 2010. gada otrajā pusē J. Bordāns bija Ministru prezidenta Valda Dombrovska padomnieks tieslietu jautājumos un Ministru prezidenta parlamentārais sekretārs, viņš kļuva par pirmo šī amata ieņēmēju.[5] 2011. gadā nesekmīgi kandidēja ārkārtas 11. Saeimas vēlēšanās jau no Nacionālās apvienības saraksta.[7] Pēc vēlēšanām kļuva par Tieslietu ministrijas parlamentāro sekretāru, amatu atstājis 2012. gadā. 2012. gada jūnijā, pēc Gaida Bērziņa demisijas ticis izvirzīts kā Nacionālās apvienības kandidāts tieslietu ministra amatam V. Dombrovska valdībā,[8][9] lai arī nebija apvienību veidojošo partiju biedrs. 5. jūlijā Saeima viņu šajā amatā apstiprināja.[10]

2012. gada jūlijā ticis uzņemts partijā "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", kas 11. Saeimas vēlēšanās veidoja kopīgu sarakstu ar partiju "Visu Latvijai", veidojot "Nacionālo apvienību VL-TB/LNNK".[11] Vienlaikus J. Bordāns darbojās biedrībā "Demokrātiskie patrioti",[4] 2013. gada 21. maijā reģistrētas izmaiņas, ka J. Bordāns ir atkāpies no šīs biedrības valdes locekļa amata. Taču 2013. gada 1. novembrī viņš tika izslēgts no partijas "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", jo it kā veidojis konkurējošu politisko partiju; tomēr Bordāna izslēgšana no partijas sakrita ar laiku, kad viņš iesniedza likuma izmaiņu priekšlikumu, nosakot valsts amatpersonas statusu maksātnespejas administratoriem, kas bija nelabvēlīgi šīs partijas atbalstītājiem.[12][13] 2014. gada 18. februārī J. Bordāns izstājās arī no biedrības "Demokrātiskie patrioti", vienlaikus paziņojot, ka veidos savu politisko spēku.[14]

2014. gada maijā izveidoja Jauno konservatīvo partiju un kļuva par tās līderi. No tās saraksta kandidēja 12. Saeimas vēlēšanās, taču saraksts nesaņēma pietiekošu vēlētāju atbalstu, lai pārvarētu 5% barjeru. 2017. gadā ievēlēts Rīgas domē, bet 13. Saeimas vēlēšanās atkal bija Jaunās konservatīvās partijas saraksta līderis un Ministru Prezidenta amata kandidāts un tika ievēlēts 13. Saeimā.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis 2018. gada 7. novembrī J. Bordānu nominēja Ministru prezidenta amatam, dodot divas nedēļas valdības sastāva priekšlikuma izveidei.[15] Bordāns pēc vēlēšanām paziņoja, ka Jaunā konservatīvā partija nepiedalīsies valdības veidošanā, ja tajā būs arī Zaļo un Zemnieku savienība, taču citi potenciālie koalīcijas partneri vēlējās veidot plašāku koalīciju taja iekļaujot arī ZZS.[16] 14. novembrī "Attīstībai/Par!" un Nacionālā apvienība izstājās no valdības veidošanas sarunām, un vēlāk tajā pašā dienā Bordāns informēja Valsts prezidentu, ka nevar iegūt Saeimas vairākuma atbalstu.[17] 2019. gada janvārī, kad tika apstiprināta Krišjāņa Kariņa valdība, J. Bordāns tajā ieņēma tieslietu ministra amatu, kā arī kļuva par Ministru prezidenta biedru.
19.maijs, 18:41 Atbildēt
RRatimors
ZZS blēžiem nav vietas Latvijā.
14.maijs, 16:28 Atbildēt
DDostojevskis
Ja blēžiem nav vietas Saeimā un pašvaldībās ... KUR TAD LAI VIŅI PALIEK ???
14.maijs, 16:43 Atbildēt
rratimors
Cietumā
15.maijs, 14:29 Atbildēt
BBeeeee
Tapat ari aivara komandai ventspils domee
14.maijs, 20:53 Atbildēt
HHa ha
Tam, ka blēžiem nebūtu vietas ne domē, e valdībā, ne Saeimā, es pilnīgi piekrītu... Tikai rodas jautājums - ar ko vienas partijas blēži ir labāki par citas partijas blēžiem??? Kāpēc blēdis Pūce mierīgi, bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem, pārrotēja no MK uz Saeimu, un nevienam, pat Ētikas komisijai, nebija nekādu iebildumu???
15.maijs, 10:06 Atbildēt
KKika
BEZKOMPROMISA liekuļi un blēżi
15.maijs, 10:22 Atbildēt
DDostojevskis
Nevaru valdīt sajūsmu ik reizi, kad varas treknie purni uzraujas uz likumiem, kurus paši izdevuši... teju vai vienīgais mierinājums šajā murgu pilnajā laikā un vietā !
15.maijs, 10:32 Atbildēt
AArcijs
Vai tad Saima godigi laudis vispar spej ieklut?
15.maijs, 16:29 Atbildēt
ggoga
JKP ... tas taču pilnīgākas bezkompromiss Pašlabuma rauseji un demagogi
16.maijs, 1:55 Atbildēt
JJautājums
...un ZZS, un NA nav rausēji un demagogi?
17.maijs, 17:12 Atbildēt
AArt
Lindiņu gan nevajg likt cītumā, labak uz kādu sarkano lukturu māju nosūtīt. Lai 'atsrādā' nozagto caurlaižu naudu ...
16.maijs, 6:12 Atbildēt
MMadara
Tik reti nesakarīgu rakstu sen nav nācies lasīt. Pamatskolas sacerējumu līmenī. Vārdu salikums ar tendenciozu pretJKPismu. Vai Krautmanis vispār ir žurnālists? Jeb, ja viņš sevi dēvē Linkedinā par kolumnistu, tas ir kaut kas ar pieļāvumu uz beizinteektuālismu?
17.maijs, 22:42 Atbildēt