Komentāri: Vai kovidpacienti tagad būs "zelta pacienti", bet visi pārējie pēc tam?

08.10.2021. Māris Krautmanis
 
RRasma Pāvuliņa
Mums ir nekompetenta valdība,jo nedomā ,ka ar tautu ir jāmāk profesionāli runāt un pārliecināt par sekām,kuras varēja nebūt -tagad ir rezultāts ! Kas vainīgs?Domāsim kopīgi,bet sodiem ir jābūt bargiem,jo atkarībā ir cilvēku dzīvības! Valdība domā ātri!!!
8.oktobris, 7:57 Atbildēt
oolga
te vietā ir teiciens - katra tautai ir tāda valdība kādu tā ir nopelnījusi. vēlēt vajag iet, mazāk lasīt plakātus un ieslēgt galvu
8.oktobris, 10:18 Atbildēt
ssedan
ja ieslēdz galvu,tad izrādās,ka nav par ko vēlēt:((
11.oktobris, 22:29 Atbildēt
IInta
> olgai,
Vispirms iedibini normālu Vēlēšanu likumu & mehānismu, kā izkontrolēt skaitīšanu un, pats galvenais, kā... pēc tam grēkāžus atsaukt no Saeimas vai valdības un tad tik aģitē iet vēlēt. Pafaidām vien cirks bez naudas un demokrātija kā labākais mehānisms, lai varneši nostiprināti tik vien kā to savu varu arī. LĪdz policejiskai valstij. šķiet, nav tālu....
8.oktobris, 19:01 Atbildēt
OOlgai
Par ko iesaki vēlēt? Nu nav mums nevienas partijas, kuru neietekmētu asv vēstniecība. Nqv mums neatkarības. Vari tu būt kaut 100% patriots ar spožām idejām, bet, ja to neapstiprinās sorisieši, tad troļļu algotni pataisīs tevi par izsmieklu un izredžu nekādu. Aizmirstiet jau par šo valsti, tas ir vienkārši uzņēmums kādam, kas gūst no visa peļņu.
8.oktobris, 11:15 Atbildēt
TTante
Paldies. Skaidrāk pateikt nav iespējams. Aizmirstiet jau par šo valsti, tas ir vienkārši uzņēmums kādam, kas gūst no visa peļņu.
8.oktobris, 12:10 Atbildēt
SSkaidri
Ar tautu jārunā vieglajā valodā. Īsi un skaidri:
Ja nevakcinēsies, vari pats nomirt un tavi radinieki arī.
8.oktobris, 11:34 Atbildēt
DDzintra
Jums laiks pie tiem gudrajiem...
10.oktobris, 22:54 Atbildēt
ĀĀrsts
idiots.
8.oktobris, 12:02 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
8.oktobris, 13:00 Atbildēt
SSeniors
Mari Krautmani ! Ar taviem tukstosiem , ko TU izkrap no TAUTAS , var dzivot lidz laikam , kad TEVI pasauks , SIS VIRUS !!!
10.oktobris, 8:27 Atbildēt
MMāris
Divarpus rindiņām piekrītu.
8.oktobris, 8:20 Atbildēt
KKrautmanis nokritis no Mēness
Divus gadus jruetmaņiem skaidro un skaidro - bet karsutmaņiem ,kā ēzeļiem , nepielec ...

KRAUTMANI ,KURIEM TAD BŪTU JAATSAKA ĀRSTĒŠANA ?

kapacitāte ir vārds ,ko ēzeļi nesaprot ?
8.oktobris, 9:47 Atbildēt
jjopcik
Tava trollēšana, Mēness sprāgoni, šai brīdī ir kā dancošana bērēs. Sašņaucies par daudz, ej izklaidējies, bet netupi klibinādams, auka.
8.oktobris, 9:59 Atbildēt
nnekas
un ko krautmanis iesaka covid pacientus aizvest uz mežu lai elpo svaigu gaisu? šādiem žurnālistiem arī būtu jāuzņemas atbildība, bet viņi taču ir neaizskarami, preses brīvība saucamā, var rakstīt da jebko. tas nekas ka nodara kaitējumu valstij un tās iedzīvotājiem. nožēlojami ir šie māri, elitas, beni
8.oktobris, 10:42 Atbildēt
nnekasim
nekasies, un ko tad tu iesaki? Vaļā muti skatīties TV un "ticēt" Papļūtim? Nekas nesanāk!
8.oktobris, 10:54 Atbildēt
nnekas
oficiālajiem datiem vairāk ticu, protams, plus, mīnus, arī no citu pieredzēm, iespējams skaitļi ir vēl lielāki. arī to ka covid ir mirstības iemesls cilvēkiem ar citām slimībām, covid izprovocē tās, cilvēks iespējams būtu vēl kādu lauku dzīvojis.
8.oktobris, 11:09 Atbildēt
pprof.Bērziņš
Rīgā ir likvidēta 6. slimnīca, Sarkanā krusta slimnīca, Linezera slimnīca, kas tika celta 14 000 gultasvietām, Rīgas 1 un 2 slimnīca pārvērsta par dienas stacionāriem un slimnīcu ,,čaulām,, un cik slimnīcu likvidēts provincē, pēc to apgādes par eiropas naudu ar miljoniem vērtu aparatūru?
8.oktobris, 12:22 Atbildēt
PPrecizējums
Un arī neatliekmās palīdzības dienests pirms dažiem gadiem tika "optimizēts"līdz minimumam trūkstošu resursu dēļ!!!! kāpēc Covid pandēmijas laikā nav atradušies līdzekļi, lai to atkal stiprinātu????
8.oktobris, 20:52 Atbildēt
vviesis
Vēl jau var piebilst- cik mediķu nav emigrējuši nesaprātīgas politikas dēļ. Bet cilvēkiem jau tas ir par sarežģītu- vieglāk lamāt nevakcinētos. Sak, valdība tālu, šie blakus- labāk sitīsim šos......
8.oktobris, 18:09 Atbildēt
MMadris
Klausieties manos vārdos, neskatieties manos darbos. Ministri braukā komandējumos, iet atvaļinājumos, kā pie cilvēkiem. Kā komentāros tika minēts, ja sāksies karš, komandieris dosies atvaļinājumā.
8.oktobris, 9:51 Atbildēt
pprahtweeders
Krautmani! Jārunā par ko citu. Tikko pasludināts VALSTS APVĒRSUMS. Atcelta satversme un likumi, ciktāl tie attiecas uz pilsoņu tiesībām. Iedzīvotāji pasludināti par lielas koncentrācijas nometnes ieslodzītajiem. Faktiski briest KARASTĀVOKLIS un dzīve bez brīvības. Šādos apstākļos nākamā gada vēlēšanu atcelšana būs sīkums. Pats trakākais, ka šī pēc ASV Demokrātu partijas propagandas aparāta shēmām sacerētā murga ieviesēji ir nožēlojams ākstu bars, kas nevīžo atnākt uz darbu un ir ar mieru ubagot Lidla banānus. Krautmani, tagad drīzāk jādomā, kas notiks valstī BEZ reālas armijas un policijas, ja pilsoņus sāks žmiegt pa īstam. Vakcinētie svētuļi, atjēdzieties, jūs spaidīs tāpat kā visus un sertifikātiņš tūlīt būs jāatjauno. 30 gadus tā Latvija kaut kā dzīvoja un šitā viņu sagāzt.
8.oktobris, 9:56 Atbildēt
jjājā
no prāta šeit ir palicis mazums, tikai tukša vēdera skaņa
8.oktobris, 10:44 Atbildēt
jjājājējam
tev no prāta ir palicis mazums, tikai tukšais vēders skan?
8.oktobris, 10:50 Atbildēt
AAiris
Nekas jauns nav jāizdomā-jūties slims-sēdi mājās.Vienalga ,vakcinēts vai nē.Kādi ir saslimšanas ar COVID simptomi?Ja cilvēkam ar aklās zarnas iekaisumu atklāts COVID vai viņš ir Covid slimnieks?Pārāk daudz neatbildētu jautājumu...
8.oktobris, 10:11 Atbildēt
jjājā
bet ja ir covid klīn. aina un tests pozitīvs, nevar taču pateikt ka viņam ir tikai aklā zarna
8.oktobris, 10:46 Atbildēt
AAiris
Kāda ir COVID klīniskā aina?
8.oktobris, 11:49 Atbildēt
jjājā
pajautā savam ģimenes ārstam
8.oktobris, 15:46 Atbildēt
jjājājējam
bet ja - tieši tā: JA! bet ir jau - VAI TAD???
8.oktobris, 10:51 Atbildēt
TTikai tā
Kamēr visi, Krautmani ieskaitot, nesapratīsim, ka ir gripa, nevis izfantazētais "kovids" ar gripas simptomiem, tikmēr nekas nemainīsies.
8.oktobris, 10:23 Atbildēt
kkrustēvs
Valdība stiepa gumiju, bet lielāko postu nodarīja antivakcerēšanās sektas.
8.oktobris, 10:32 Atbildēt
kkrutmāte
"Krusttēviem" vajadzēja mazāk melot, tad viņiem tagad vēl varbūt ticētu vismaz vakcinētie. Bet nu arī tie saprot, ka ir piemānīti.
8.oktobris, 10:36 Atbildēt
VVoss A
Paldies autoram par rakstu!
8.oktobris, 10:37 Atbildēt
MMuh
Lūk teksts ko esmu devis vairākkārt jau sen, sen , sen un kurs nu piepildījies:
"Ar gripas vakcināciju tika novērots, ka vakcinētie uzreiz it kā neslimo, taču slimo mazliet vēlāk un bieži vien ar smagām komplikācijām. Ar līdzīgo korona grupas covid 19 vīrusu varētu būt līdzīgi. Tas nozīmē, ka uz rudens pusi, rudenī, kad sāksies sezonālais vīrusu uzliesmojums , varam gaidīt saslimstības pieaugumu un tieši saslimstību ar komplikācijām pieaugumu. Valsts oficiālā vara ar tai pietuvinātajiem angažētajiem medicīnas darbiniekiem protams to izmantos, lai vēl vairāk uzspiestu vakcināciju, it īpaši obligāto, visādu lokdaunu un citu ierobežojumu ieviešanu.
8.oktobris, 10:41 Atbildēt
mmuļķiem nekad nebūs labi
nu nevar infekcijas kopā ar citiem, beidziet ķērkt un muldēt. Tad likumu, lai nevakcionētie mirst mājās, kā paši gribēja nesen...katram muļķim savu slimnīcu ārstu ministru skolu...tikai nodokļus nemaksā. REFORMAS MED APRŪPĒ UN TIKAI APDROŠINĀŠANAS MEDICĪNU, VISS BŪS SAVĀS VIETĀS, KOMUNISTU OBAMA CARE IR IZGĀZUSIES
8.oktobris, 10:47 Atbildēt
AAhā
Precīzi!
8.oktobris, 11:02 Atbildēt
ggoole
Nevakcinétos , bez iemesla , no slimnícám árá ! Lockdowns vinu dél , atlal viss apstájas ! Káda velna péc tádi antivakseri vél bútu jáglábj ??
8.oktobris, 11:05 Atbildēt
zzičs
Ej pakaries!
8.oktobris, 11:19 Atbildēt
aavs
Un kāpēc šādi nodokļu nemaksātāji būtu jāglābj?
8.oktobris, 11:26 Atbildēt
VVārds
Laikam jau no kājstarpes izkriti un galvu smagi apdauzīji?
8.oktobris, 11:30 Atbildēt
EElis
Varbūt tieši vakcinētie pārnēsā to vīrusu, jo viņi kā varoņi skrien ar sertifikātu pa priekšu, nevakcinētais ir daudz piesardzīgāks, manas domas...
11.oktobris, 19:17 Atbildēt
mmaļam dzejiskumu
Latvijas valdība reālo neuztraucas par slimības bīstamību,viss uztraukums ir tikai vārdos.
8.oktobris, 11:17 Atbildēt
llauciniece
nevienam antivakseram plakanzemitim palidzibu nesniegt
8.oktobris, 11:22 Atbildēt
NNo Tavas
mutes, Dieva ausī, tā arī ar Tevi var notikt.
8.oktobris, 11:27 Atbildēt
llauciniece
neesmu antivaksere
8.oktobris, 12:46 Atbildēt
sslimnīcu biedrības murgs
mums ir 8800 gultu slimnīcās, pirms muldēt rēķiniet. STRĀDĀT NEGRIB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8.oktobris, 11:31 Atbildēt
rratimors
Murgs, bet personāla nav 8800!
9.oktobris, 8:50 Atbildēt
HHehe
Interesanti, kā var nebūt šāda dramatiska situācija, ja pēc CSP datiem 1990. gadā Latvijā bija slimnīcās 37485 gultas vietas, 2020. gadā-10030;(3,7x mazāk); ārsti 1990. gadā-12505, 2020. gadā-6941(1,8x mazāk); vidmedpersonāls 1990. gadā-28311, 2018. gadā-9605 (2,9x mazāk). Slimnīcas jau tika mērķtiecīgi likvidētas. Labi, kādas 5000 gultas varētu norakstīt kā nevajadzīgas, vajadzēja taču pagulēt slimnīcā, kad negribējās iet uz darbu utml.gadījumos. Protams, ja var vispār ticēt statistikai.
8.oktobris, 11:35 Atbildēt
FFakts
Tieši tā! Visu brīvvalsts veselības ministru sauklis bija "par daudz slimnīcu, visus ārstēt ambulatori un pie ģimenes ārsta!". Ambulatoro aprūpi atdeva privātiem kantoriem un tagad raud, ka stacionārs ir naudas bedrē un tur nevienu ārstu ar pātagu nevar iedzīt.
8.oktobris, 11:46 Atbildēt
MMurgam
Potēties negrib.
Lai nevakcinētie guļ laukā teltīs.Slimnīca tiks kam aklā zarna ,insults,vai vēl kas.
8.oktobris, 11:40 Atbildēt
GGigi
Ja slimnīcās nevienu neņems, tad nav jēgas tās uzturēt. Ja nav medicīnas, tad nav! Laidiet dakterus mājās un par ietaupīto naudu maksājiet bēru pabalstus.
8.oktobris, 11:43 Atbildēt
AAudit
20. gada rudens, situācija līdzīga, panika bez seguma. Slimnīcas mierīgi strādā ierastajā režīmā, tik vēl klāt naca papildus piedomāt, kā izpumpēt vairāk naudas no valsts. Prakse ir, šobrīd, jau balstoties uz pieredzi, var turpināt. Te var vilkt paralēles ar zemniekiem, lietus - kompensācija, saule, kompensācija un tt. Personīgā pieredze, bez jebkāda stresa un aizķeršanās 20. gada vēlā rudenī saremontēts menisks, izietas entās pārbaudes! Pavasarī atkal būs "krīze", vīrusa izteikta sezonalitāte, ko vēl jo projām "specialisti" neatzīst, bet gan sāk attaisnoties, ka daudzos gadījumos COVIDs nav pie vainas, bet gan blakus, hroniskas ielaistas, saslimšanas, vai viltus sertifikāti, kaut gan paši ir apliecinājuši, ka vakcinācija nenozīmē 100 % garantiju un antivielu izstrādāšanos! Nestrādās šada nostāja. Kariņš solījās ņemt piemēru no citām valstīm, tad lūdzu, Dānija, Zviedrija kā izcils pozitīvs piemērs, nē jāskatās ko dara leiši, kaut gan šie jau ir atzinuši, ka pieļāva lieu kļūdu!
8.oktobris, 11:53 Atbildēt
jjājā
te var redzēt ka cilvēkam nav izpratnes kas notiek Dānijā, Zviedrijā
8.oktobris, 15:48 Atbildēt
IIeva
Par kādu izpratni iet runa??? Kam vēl nav skaidrs ka gan Dānijā un it īpaši Zviedrijā IR MEDICĪNA !!! Latvijā viņas sen vairs nav !
13.oktobris, 9:45 Atbildēt
vviesis
Starp citu- Zviedrija tikko apturēja vakcinēšanu ar moderna vakcīnu cilvēkus, kas jaunāki par 30 gadiem, kamēr mums "vakcīnas ir pilnīgi drošas bez kontrindikācijām" un var vakcinēt visus ar visu. Tur jau ir tā atšķirība starp Latviju un Zviedriju, tādēļ tur cilvēki vakcinējas labprātāk un tādēļ mēs esam nabagāki par viņiem, ka mums ir šādi "veselības ministri"......
8.oktobris, 18:17 Atbildēt