Komentāri: Mēs zinām, kā jūs meklēsiet papardes ziedu šajā vasarā

23.06.2021. Sandris Vanzovičs
 
MMeitenes runāja
Kāda tumsoniba ,kādas padomju mantojuma atliekas ! Meklēt papardes ziedu ir pilnigs analfadetismis , jādzivo līdzi laikmetam , jādoma par nākotni ... Tagad mode esot meklēt skaistos anīsa ziedus !
23.jūnijs, 11:06 Atbildēt
zzemnieks
Papardes zieda meklēšana ir ļoti vēlama, ja tā noved pie demogrāfijas uzlabojuma.
24.jūnijs, 18:25 Atbildēt
ssaulīte
Super! Pifpafbet kantoris, meteomurgologi, karmīnsarkanā brīdinājuma krāsa, svinētāji ap Marekiem netiks tālāk par galdapakšu, drošības noteikumus Jāņu laikā vajadzētu skaidrot autora tekstiem - uzreiz latvju tauta atcerētos! Tik uz priekšu!
23.jūnijs, 11:19 Atbildēt
ccieti
lai nekad nezūd idejas un iedvesma! Jo dzīve mums tās sniedz biezā slānī...paldies!!
23.jūnijs, 12:55 Atbildēt
IInta
Paldiesiņš!
Lustīgu līgošanu!
:)))
23.jūnijs, 14:37 Atbildēt
aaijA
...reiz kāds bērns atteicās ēst kāpostu tīteņus ar gaļu , jo bija dzirdējis , ka bērnus atrodot kāpostos ..Sargāsim bērnus ! Bet - ja lietus klauvē pie loga, tad - ielaist tikai , ja ir vakcinēts.....
23.jūnijs, 16:40 Atbildēt
SStilā iekļaujoties
Nostaļģijā pēc jaunībslaikos dedzinātajā riepām daži sekondhenda vecuma bāleliņi, neko darīt, nosvilināja Jaunciemu, Lejasciemu, Vecumniekus, pāris putnufabrikas un trīs ūdeļu fermas. "Tas pareizi," teica Grēta Tūnberga "Nav ko jāmoca dzīvnieki." Tāds, lūk, pozitīvs vasaras saulgriežu stāsts.
24.jūnijs, 1:05 Atbildēt
ppļavļuts lieliskais
mīlēties drīkst tikai vienā variantā - Jānis ir fakcinēts un ar QR kodu, bet Līga drīkst būt no antivaksotājiem. Tad viņa saņēms no Jāņa vakcīnu pilnīgi negaidītā veidā/. Tā mēs celsim fakcinēto skaitu valstī.
24.jūnijs, 16:39 Atbildēt
RRolands
Velreiz parskatiju info...jaatkartojas, bet loti patika E. V. dienas citats. Reti barstos ar uzslavam, bet uzrakstiti pateiktais tiesam ir atzinas verts...lai g. k. Prieciga Ligosana.... ar labam domam ari turpmak....
24.jūnijs, 17:13 Atbildēt
DDeģenerato Lato Lapsa
Nācijas tēvs nemeklēs papardes ziedu, jo viņa viss spēks tiek patērēts pie bezmaksas ēdiena galda nepārtraukti uzpildoties un atvieglojoties, lai varētu stulbajiem latviešiem teikt runas par latviešu izdzimteņu nelaimi būt uz planētas kā cilvēces kauna traipam.
24.jūnijs, 17:22 Atbildēt
RRolands
Man laikam jaatvainojas...bet saja svetku reize, ta zakaties var tikai LV nekaunas, nelabveli un ar sputnik sapotetie....
24.jūnijs, 17:52 Atbildēt
GGunta
Gaidu nākošo sestdienu , lai no smiekliem varu paraudāt
Paldies !
26.jūnijs, 7:34 Atbildēt
PPirktspēja
Dakteris Ērglis brīdina, ka bērni līdz 3 gadu vecumam jau ir jāsabojā.
27.jūnijs, 14:34 Atbildēt