Komentāri: Mēs zinām, kur jūs šāvāt pagājušajā nedēļā

19.09.2021. Sandris Vanzovičs
 
AAgate
Kariņpaps protams ir gailis zeķu izpratnē. 100%!
18.septembris, 8:37 Atbildēt
AAgate
Zeku.
18.septembris, 10:15 Atbildēt
kkiska
Es gribu, lai kāds puisis šajos divos caurumos mani spēcīgi sit.Es uzreiz saku, ka nevēlos attiecības, es mīlu seksu, tas arī viss. Rakstiet tērzēšanai: cuti.cc/W2pZi
19.septembris, 14:47 Atbildēt
aaijA
Stambulas konvencijas gaismā , armijnieki pūlējās ieraudzīt piemērotu vietu zemūdeņu saudzīgai piestāšanai krastā uz zemūdenēm dienošo jūrnieču dzemdību gadījumos .
18.septembris, 13:11 Atbildēt
ggeforce
par gripas potēm mēs jau smējāmies,kurš pamuļķis vēl tic tiem lohiem kad jau redzējis kovida marasmu.Sakarīgie pēc visa šitā balagāna no tiem šarlatāniem vairs neņems nevienu poti.
19.septembris, 10:28 Atbildēt
LLūdzu sīkāku informāciju
Man ļoti patika ka Kariņpaps ,tad sabužinaja cekulu ,savicinaja spārnus ,izplēta asti un ieķercās .... Kas tas Karinpaps tāds bija ka izpleta asti un ieķērcās ?
19.septembris, 13:44 Atbildēt
ssaulīte
Sandris rullē!
19.septembris, 14:13 Atbildēt
AArī piepalīdzu
Kamēr Nameji meijojās un Zapadi padlojās, kāds uzņēmīgs bēgļupapus bija paspējis promatnākt- šurpaiziet 27 reizes, un viņam tas beidzās ar to, ka viņa šķaudošos bērnus pārlaida pāri robežai, sieviņu arī, un beigās- gan rāpus un ar paceltām rokām- pašu arī. Bēgļu papus bezgalīgā pateicībā nosolījās runāt ar visiem krieviski un laist bērniņus 40. vidusskolas muralētajā korpusā.
Visam pa vidu kautri noklusa tā arī nemaz nesākušās Raiņa dienas, un tagad nu visa poēziju nogribējušamies tautas cerība paliek uz Poruku un Druvienu, jo tur tā lieta mēdz iet vaļā mēnesi vēlāk. Un, ja katrs potenciālais dalībnieks vēl uzliks ķirbja vai tam pietuvināta materiāla masku, tad varēs līgot aš līdz Helovīnam. Tāds, lūk, gaiša optimisma pilns stāsts.
19.septembris, 17:23 Atbildēt
ssatanismam nē
VAI AICINĀJUMS UZ BRUŅOTIEM UZBRUKUMIEM!?
19.septembris, 22:35 Atbildēt
KKurbads
Tā nu ir sanācis, ka bija dota iespēja - parunāt ar pāris cilvēkiem, no dažādiem Āfrikas reģioniem, kur NATO, politiķu labi piebarotie ,,miera balodīši", skaļi kašājas, knābā pilsētu ielās - gluži kā Latvijā
Āfrikāņi vienozīmīgi uzskata - tā ir militārā okupācija. Ar vienu mērķi - izlaupīt pakļauto teretoriju. Tiek uzpirkti politiķi, atbalstīti un vadīti kriminālie līderi. Nelegālā ieroču, narkotiku tirdzniecība. Lai uz kopējo nesaskaņu rēķina , nosmeltu krējumu no nacionālajām bagātībām, ko veiksmīgi veic gadu desmitiem.
Ir saprasts, ka NATO .. ir Anglijas elitāro ģimeņu galda piederumu komplekts, kas tiek cītīgi spodrināts, turēts lietojamā kārtībā, lai regulāri, prasmīgi lietojot, varētu nogriezt - svešā mājā iekārtotā pīrāga - lielāko, labāko gabalu, pagrābjot to sev..un tikai sev!
Āfrikā ir sākusies, masveida kustība pret NATO klātbūtni šai zemē. Drīzumā šī parazītstruktūra tiks izraidīta. Nav vairs ilgi jāgaida.
Nez, cik Latvijai vajadzēs laika, lai saprastu - kas ir kas!
20.septembris, 11:13 Atbildēt
TTur bads
Tavi maizestēvi netiek Latvijai klāt un liek tev tāpēc pavankšķēt, ja?
23.septembris, 12:29 Atbildēt
ĀĀksts
Jaunais Blaumanis. Tev taču jāiet rakstīt lugas teātrī. Ja būs gana labas varbūt kāds pat aizietu nopoteties, lai tikai tās redzētu.
23.septembris, 16:50 Atbildēt