Komentāri: Policijas akadēmijas atjaunošanai jaunā ministre par labu nenāk

10.06.2021. Jānis Lasmanis
 
vviesis
Nu ko, jaunā ministre uzskatāmi jau paspējusi pierādīt savu "kompetenci". Nekas labāks par Mūrnieces kundzi šeit nebūs, tas ir skaidrs. Un, diezgan interesants jautājums- kādēļ vispār šī kundze kļuva par iekšlietu ministri. Tiešām ir spēki, kurus nobiedēja iespēja, ka iekšlietu ministrija var sākt attīstīties, un tādēļ tika ieslēgtas bremzes?......
10.jūnijs, 8:06 Atbildēt
nno malas
ka iekšlietu ministrija var sākt attīstīties, to var redzēt Informācijas centrā, kuru vada iepriekšējā ministra "ieliktene" (bez konkursa amatā,bez pieredzes,bez IT izglītības un t.t.) speciālisti mūk prom, toties nāk draugi uz projektiem ar lielām algām.Projekts uz projekta, kas īstenos šos projektus? Projektos saņem nesamērīgas algas un maksimālās piemaksas un t.t. tiek izsaimniekots valsts budžets, bet iekšlietās jau naudas daudz, iepirkums katrā projektā vajag vai nevajag un vēl ārpakalpojumi......vai tā ir attīstība?
10.jūnijs, 8:31 Atbildēt
vviesis
Nu, nezinu, kas notiek IC, nevaru diskutēt, bet atteikšanās no speciālas izglītības iestādes viennozīmigi nozīmē stagnācijas turpināšanos. Tur vairs par attīstību nevar būt runas.
10.jūnijs, 8:41 Atbildēt
SSergejs
Toties rekur jau uzreiz iecerēts pētijums, kam arī mierīgi aizies 10kk (jo pie mums pat sērkociņu kastītes iepirkumam konkursu pa 50 štukām bez problēmām sarīkos)ko Girgens plānoja iztērēt jau konkrēti akadēmijai, bez pētijuma...
10.jūnijs, 9:53 Atbildēt
vvispār
Ģirģens plānoja 10M iztērēt tikai būdai un tas būtu tikai sākums!
11.jūnijs, 6:03 Atbildēt
SSorosa ginekologs
No kurienes izlien šādas golubevas? Tieši tā, tās savēl bezsmadzeņu 20gadnieki, kas pat rakstīt bez kļūdām vairs nespēj. Un tieši tāpēc pēc gada vēlēšanās visa šī šlaka ir jāizdedzina ar karstu dzelzi, lai neviens, kurš pat redzēts kopā ar Par, JV vai JKP, pat tuvu Saeimai netiktu. Visus banā! Un visiem uz vēlēšanām! Nav svarīgi- Lembis, ZZS, Gobzems, Šleseris- balsot tikai par konservatīvajiem un to apvienībām! Nevienu balsi marksistiem, trockistiem un liberāļiem!
23.jūnijs, 12:49 Atbildēt
ssapratu
Jebkura profesionālā izglītība ir "dārga" , protams, finansiāli , tad slēgsim visu un dzīvosim pa kokiem. Vai tā domā jaunā ministre?
10.jūnijs, 8:36 Atbildēt
vvrubļovs
Jaunā ministre par labu nenāk nekam!
10.jūnijs, 8:37 Atbildēt
GGolubaja
valdošai kliķei bail no spēka struktūrām , tāpēc jānovājina ar tizlu ministri !
10.jūnijs, 8:54 Atbildēt
LLosis
Policijas akadēmiju atjaunot nav iespējams, tāpat kā nevar pamodināt mironi. Var izveidot vienīgi policistu augstskolu, kura, iespējams, būs attāli līdzīga bijušajai Policijas akadēmijai.
10.jūnijs, 8:57 Atbildēt
LLasis
Marija Petrovna atrisinās valstī atskurbtuvju jautājumu , lai dzērāji , narkomāni nevārtās pa vārtu rūmēm !
10.jūnijs, 9:01 Atbildēt
AAtis
Aicinājums raksta autoram Lasmaņa kungam: lūdzu turpmāk izvairīties no muļķīgā 'dižķibeles' vārda lietošanas - kāpēc gan nesaukt lietas to īstajos vārdos - Latvijā bija krīze, turklāt ļoti smaga. Izglītības sektoram, piemēram, tā vēl aizvien nav beigusies. Pieņemu, ka 'veiksmes-stāsta' autori 'dižķibeles' jēdzienu tīšuprāt ievazāja, lai valstij un sabiedrībai grūtajai situācijai piešķirtu mīlīgi-grotesku veidolu.
10.jūnijs, 9:08 Atbildēt
PPīrāgs
Dižķibele ir nenopietns vārds. Piemērots, lai apzīmētu situāciju, kad nepaspēji līdz tualetei un pieliki pilnas bikses ar brūno krēmu. Lūk tā ir dižķibele.
10.jūnijs, 9:15 Atbildēt
YYox
Bet ar visu savu dižķibeli- Veiksmes Stāstu - Dombrovskis iekļuva Briselē pie pamatīga kāposta.
10.jūnijs, 10:30 Atbildēt
BBumerangs
Policistu augstskola problēmu neatrisinās. Kamēr nebūs labas algas, tikmēr uz policiju ies strādāt tie, kuri nav kvalificējušies apsarga darbam.
10.jūnijs, 9:10 Atbildēt
SSergejs
Kāda nozīme kā nosaukt, galvenais kā un kādas funkcijas pilda. Nu un būtu labi ja naudu iztērē konkrētiem mērķiem nevis mistiskiem pētijumiem un izpētes birojiem.
Atkal jāpiemin tēvocis Krilovs ar dzeju par gulbi vēzi un līdaku youtube.com/watch?v=U9x6dw2LhkA
10.jūnijs, 10:05 Atbildēt
SSergejs
Te jau 200 gadus atpakaļ ir aprakstīts mūsu valdības darba gaita:
youtube.com/watch?v=QY6Tds3XQLQ
10.jūnijs, 10:10 Atbildēt
PPA fans
Sievietes_iekšlietu ministres sistemātiski ir pret Policijas akadēmiju. Viņām citas prioritātes: Lindai-vīrieši, Marijai-cīņa ar naida runu, kurai nekada izglītība nav vajadzīga. Tikai revolucionāra pārliecība par LGBT valdošo lomu sabiedrībā. Tā tagad ir pamatšķira, kā proletariāts agrāk.
11.jūnijs, 12:02 Atbildēt
VVitālijs
Valdiba, ko JŪS TUR VISPAR DARIET??? KĀ VAR NEBŪT AUGSTĀKA izglitība Policijas virsniekam ??? TE ES PILNĪGI PIEKRITU Levita kungam! Tāda sajūta, ka kādi spēki tiešam grib padarīt Latvijas Valsts cilvēkus par paklausīgiem muļķiem !!!
Golubevai homoseksuālas ģimenes, laikam, ir svarīgākas par izglitotiem policijas darbiniekiem. BET Tautai tāda ministre nav vajadzīga gan.
Cilvēki, domājiet par ko balsot, jo ministrus izvirza partijas. Un ja uz balsošanu neiesim vispar - tādas "Golubevas" sēdēs katrā valdības krēslā !!!!@
16.jūnijs, 7:53 Atbildēt
VVitālijs
Un par naudu Policijas akadēmijas atjaunošanai -: atrada tak šajā mēnesī PAPILDUS 75 MILJONUS !!!!! Covid 19 dīķstaves pabalstiem !!!!! Pārsvarā to naudu saņems azartspēļu iestāžu darbinieki ( ap 700-900 uz rokas ).
DARBS IR. Nevar Kazino/viesnīca/restorānā "kafijas naudu pa 50-100 EUR" papildus algai kabatā ieliekot stradāt - lai cilvēki iet cept maizi un taisīt desu/sieru. Ja negrib strādat - nu tad lai sēž mājàs bez pabalstiem un nečīkst.
16.jūnijs, 8:06 Atbildēt
kkur puteklji
kur lampas kuupa, tur leeni muusu dziive druup... glabaalie noziedznieki sagraabushi varu visaa pasaulee. Ka jus domaajat, vai siles barokljus kaads spees atraut no treknaas siles? Vinji splauj tautai sej, un staasta, ka vajag uzvesties pareizi, ka vajag shpriceeties un klausit levitu un karinju! Taas ir demokratijas beigas! Veselu gadu veel draates smadzenes cilveekiem ar savaam "gudribam", nu un ja buusim gudri, naakoshgad shiem te bljadjugaam nebuutu nevienam jaabut saava kreeslaa. Apmeram taa. Rupji, bet patiesi. Neviens jau neiet ciinities, kaa toreiz gajam pie MK 1990. gada. Brauca ar traktoriem no laukiem, tagad tauta nomociita un shitie afeeristi jau kjeerushies beernus vakcineet?! Ts ir Starptautisks noziegums, un taadiem cilvekiem jaaseezh cietuma.
18.jūnijs, 12:21 Atbildēt
MMažors
Baios, ka jaunā ministre nenāk par labu nekam. Puspolicijas domā notīties, lai nebūtu jāvakcinējas. Otra puse pie sevis domā to, ko normāli spēka struktūru cilvēki domā par visādām golubevām un rinkijiem. Rezultātā paliksim bez policijas, bez Policijas akadēmijas, toties 3,14drillu ielenkumā.
23.jūnijs, 12:39 Atbildēt