Komentāri: Cirka nākotne būvnieku rokās

09.06.2021. Imants Vīksne
 
PPirktspēja
:) Bet, vēlētāju skaits tik un tā samazinās.
9.jūnijs, 6:30 Atbildēt
OOpā
Vai tad pat kāmītis ar mācīto žurciņu arī nevarēs uzstāties?...
9.jūnijs, 6:56 Atbildēt
CCirks bez moksas
Kādu vēl cirku?! Vai tad ar saimes mērkaķiem nepietiek ?
9.jūnijs, 7:16 Atbildēt
zzuze
cirks bez dzīvniekiem nav cirks... kaut kāds akrobātu, horeogrāfu, žonglieru utml. talantu šovs
9.jūnijs, 7:37 Atbildēt
VVitālijs
Žēl, ka to radikālo vegānu mazākums spēja uzspiest savu gribu Latvijas Republikas Tautas vairākumam. Diemžēl tādas lietas Latvijā nav izņēmums ( Vakcinācijas birojs, absurda IeM ministra noņemšana pret cilvēku, kurš atklāti lobbē viendzimuma pārus... ) . Kāpēc tie Vegāni necīnas par Policijas un muitas suņiem? Un galu galā Zoodarzā dzīvnieki arī tiek turēti aiz restem.
Bez dzīvniekiem Cirks tiešām ZAUDE ĻOTI DAUDZ.
Cirks - TĀ TIEŠĀM IR MĀKSLA, tāda pati, ka dziesma, ka teātris. Bet izjust un vēlreiz pārliecināties par to to var tikai apmeklējot izrādes realitātē. Cerams ka laiks izsvītros šo absurdo lēmumu par Cirku bez dzīvniekiem ( kurš visticamāk tika lobbets, un kāds visus pasākumus apmaksāja savās merkatīlās interesēs ), un dzīvnieki Cirka atgriezīsies. Cirks dzīvos ' ir PATĪKAMS BRĪNUMS.
9.jūnijs, 7:48 Atbildēt
RRičuraču
Cirks, kā māksla ir beidzies! Vismaz Rīgā! Žēl, ka šī vēsturiskā ēka arī nozudīs, tas, ko tur "uzremontēs" būs kaut kāds kārtējais realitātes šovs ar pakaļdarinājumiem. Nu kādam jau tas būs izdevīgi. Neticu, ka tos vegānu pulciņa protestētājus kāds onkulis nesponsorēja!
9.jūnijs, 8:01 Atbildēt
SShadowVoice
200%, ka tā saucamie "dzīvniekmīļi" ir tikai instruments kādu onkuļu rokās.
Nu nē jau tie ļautiņi no savas algas pasūtīja plakātus, materiālus, ņēma brīvdienas, lai dauzītos apkārt.
Kārtīgi ļaudis tajā laikā gāja darbā un pelnīja savus iztikas līdzekļus ar godīgu darbu. Kamēr politiskie salašņas/algotņi - cītīgi stutēja svešas intereses uz visas sabiedrības rēķina.
9.jūnijs, 10:42 Atbildēt
EEmo
Laikmetīgais cirks ir vienkārši nožēlojams.
9.jūnijs, 10:53 Atbildēt
EEmo
Rīgas cirks un klasiska cirka tradīcijas Latvijā ir izpostītas pateicoties "Dzīvnieku brīvības" un zālēdāju aktivitātēm! Tādēļ arī nebūtu mērķtiecīgi arī cirka māju atjaunot un ieguldīt tur nenormālus miljonus.
9.jūnijs, 10:52 Atbildēt
BBoomers
Žēl, ka autora nekompetence nav ietvērusi apskatu, ka Dzīvnieku brīvība nav vienīgais spēlētājs dzīvnieku aizliegšanas procesā. Arī vēsturiskie apgalvojumi par bārdaino dāmu 1888. gadā ir faktuāli vājš izdomājums, un autors laikam aizmirsis, ka A. Salamonskis bijis zirgu (cik atceros, zirgus vēl sauc par dzīvniekiem) dresētājs, līdz ar to situācijas aprakstīti nepatiesi. Aizņemšos no autora šajā rakstā vairākkārt izmantotā apgalvojuma - bet tas jau cits stāsts.

Šķiet autors arī nezina jedziena "hipsters" nozīmi, bet vēl viss nav nokavēts. Varbūt, kad zudīs jaušamā subjektīvā attieksme pret šo vārdu, tad arī radīsies skaidrība, par vārda nozīmi.

Pārsteigums, ka nra pelna "klikus" ar šāda veida rakstiem. Ja pārmetam influenceriem par nekvalitatīvu faktu sludināšanu, tad šis raksts tikai parāda, ka ir arī šādi "kvalitatīvās žurnālistikas" piemēri no kuriem mācīties. Protams, problēma ir sāpīga, situācijas risinājums traģisks, taču nav saprotams ko autors vēlas sasniegt ar faktoloģiski nepatiesu un nepilnīgu rakstu. Lai sabiedrība papliķē pa muguru "malacis, beidzot pateici ko visi domājam!"? Ja tā, taksts lieliski strādā. Bet šķiet, ka žurnālistikas uzdevums ir nevis publicēt bloga viedokļrakstu, bet informēt sabiedrību.
19.jūnijs, 10:23 Atbildēt
RRama
Tad jau tas būs cirks bez bērniem jo ko tur mazs bērns darīs? Skatīsies un klausīsies klaunu murgus ?
30.jūnijs, 9:19 Atbildēt