Komentāri: Rīgā atkritumu šķirošana būs obligāta

25.11.2021. Ilze Šteinfelde
 
AArdra
Jā, jā, salieciet 10 konteinerus pie katras mājas,kur mašīnām nav vietas,kur stāvēt.Galvenais,lai šķiro un nekas,ka vēlāk visu sagāž vienā mēslu kaudzē.
25.novembris, 9:06 Atbildēt
GGreta
Tieši tā. Ir vajadzīgas atkritumu utilizācijas rūpnīca, tad šķirošanai ir jēga. Un šīm rūpnīcām nav jābūt pilsētas *centrā*, un beidziet bļaut par gaisa piesārņošanu slimās Tunbergas garā. staķa banda ir viens liels idiotu bars.
25.novembris, 11:06 Atbildēt
ddzīvnieku mītnes
mašīnas ārā no pagalmiem, drīz jau kāpņu telpās liks, Kādi izdangāti netīri lopu pagalmi, viss nobraukāts, plus vēl suņu kaķu mēsli
26.novembris, 10:08 Atbildēt
LLūdzu skaidrojumu
Esmu gatavs škirot taču ne par skaistām ačēm , maksaj un šķirošu . Tāpat esmu gatavs maksāt par saviem realiem atkritumiem nevis par gaisa pārvadāšanu un par to puisi , liekas PSRS laiki ir beigušies ? Varbūt kļūdos , un maksāsim ari za etogo parņa ? Vai tā ,zili zaļās komuņagas ?
25.novembris, 10:15 Atbildēt
hhehe
agrāk atkritumu pārstrādātājiem vajadzēja škirot pašiem, tagad par velti to izdarīs vidējais lupatlasis, vēl samaksājot par to
25.novembris, 10:36 Atbildēt
ggribu redzēt
tie trušu būros škiros atkritumus????????????????????????????????????
25.novembris, 11:30 Atbildēt
AAsd
Šķirotos izveidīšot bez maksas? Par cik samazināsies ikmēneša maksa par atkritumu izvešanu? Ja nē, tad nav jēgas šķirot, ir uzbūvēti par valsts naudu miljoniem vērti šķirošanas kompleksi, lai šķiro! Tagad visu kopā un uz Ģetliņiem....
25.novembris, 11:37 Atbildēt
DDžo
Smiekli nāk!Pie katra atkritumu konteinera noliks uzraugu 24 stundas diennaktī un 365 dienas gadā!
25.novembris, 14:39 Atbildēt
EEdžus
Tikai mūsu likteņlēmēji) nav pamanījuši, ka no 01.02.2022 stāsies spēkā "Depozīta sistēma".
25.novembris, 18:00 Atbildēt
VVilks
Eļļas pudeles ir no stikla, izmazgāt praktiski nav iespējams. Sodīs, ja tiks izmestas kopējā konteinerā? Noteikumiem par atkritumu šķirošanu ir jābūt pietiekami saprātīgiem un elastīgiem.
25.novembris, 20:42 Atbildēt
ggarāmgājējs
Ar staķīti pa purnu! Un likt čuras no kakām kanalizācijā atšķirot!
25.novembris, 22:37 Atbildēt
BBeka
Ar atkritumu šķirošanu Rīgā, t.sk. privātmājās nekas nav skaidrs, ko NEVIENS no Rīgas Domes neuzskata par vajadzīgo paskaidrot. Tikai grib būt pirmie, ar tādu saukli, neko nepaskaidrojot rīdziniekiem, pirmie RD nebūs. RD jāiegulda darbs skaidrojumos, paskaidrojot iedzīvotājiem izmaksas, lai cilvēki varētu saprast RD pirmrindnieku vēlmes obligātai prasībai.
26.novembris, 16:40 Atbildēt
ZZēns
Ja??Un ko dariit,ka biezie pidarasi no privatmajam brauka pa gulamrajoniem un met savus suudus tur kur mēs maksājam ????NOŠAUT!!!
28.novembris, 10:32 Atbildēt