Komentāri: Kāpēc neņem vērā antivielu testu, ja pārslimots Covid-19?

18.06.2021. Inga Paparde
 
AAbsurds
Genocīds turpinās diemžēl
18.jūnijs, 6:55 Atbildēt
vviesis
Mjā, jancīgi. cik zināms, vienmēr ir bijis tā, ka vai nu izslimo vai vakcinējies. Tagad ar Covidu pēkšņi ir palicis tikai viens variants- vakcinēties... kārtējā dīvainība ar šo pandēmiju......
18.jūnijs, 8:39 Atbildēt
TTā gan
Skaidrs, ka visa šī sērga un jo īpaši tās potes ir drausmīga afēra un pēc būtības noziedzīga rīcība!
18.jūnijs, 9:19 Atbildēt
dde Soto
nepuulies. Latvijaa cilveeki vakcineejas un viss aatri iet uz labo pusi. Ar savu muldeeshanu, kuudiishanu un meloshanu vairs nepanaaksiet, lai sheit ir taada pati reaala covidkatastrofa, kaa juusu meliigajaa maaaatushkaa. Nokaveets [ smiin ]
18.jūnijs, 8:44 Atbildēt
vviesis
Nu ko tu te ņemies? Būtu izmantojis savu laiku lietderīgi, pasēdi, palasi grāmatas, žurnālus, kaut vai internetu, izglītojies. Nebūs sevi jāblamē ar muļķīgiem komentāriem.
18.jūnijs, 9:07 Atbildēt
MMartin
Pastāvīga smīnēšana liecina par Dauna sindromu.
18.jūnijs, 8:52 Atbildēt
NNiks
Tad jau tie testi ir sūds vien tikai smadzeņu čakarēšana
18.jūnijs, 15:34 Atbildēt
kkurš negrib labi dzīvot
Tā ir covidbiznesa sastāvdaļa . Jo tests , jo pharmai ienāk naudiņa Bet ja netestēs, un nesertificēs -kā tad pelnīs ?
18.jūnijs, 16:31 Atbildēt
ļļuļa
Diemžēl tas pierāda tikai to, ka viss šis ir biznesa projekts un ka galvenais mērķis ir vakcinācija, nevis rūpes par cilvēku veselību. un nožēlojami, ka mūsu valdība visā šajā piedalās, nevis ļauj izslimojušajiem atgriezties normālā dzīvē.
18.jūnijs, 8:51 Atbildēt
dde Soto
ko tu domaaji ar "muusu valdiiba" ? [ smiin ]
18.jūnijs, 8:56 Atbildēt
HHehe
Es ar to terminu "mūsu valdība" domātu tos globālistu ielikteņus ( pakalpiņus) , kas pašlaik administrē Latvijas teritoriju.
18.jūnijs, 9:01 Atbildēt
NNiks
Nu izslimoju viss ir dokumentēts nedod sertifikātu jo tas bija 20 gada beigās ko vakcinēties nu nē esu bijis kontaktā ar slimo un vairs nekas nepielipa tāpat kā gripa bija 1×mūžā un viss nebiju slimojis no 1986 gada un arī nekad nevakcinējos runā par Krieviju paši terorizē savējos kā nekur
18.jūnijs, 15:38 Atbildēt
HHehe
Pārslimošana ir daudz pilnvērtīgāka dabiskā vakcinācija, kā šīs surogāt vakcīnas un nodrošina daudz kompleksāku un pret vīrusa mutācijām noturīgāku imūnsistēmas aizsardzību. Katru gadu sezonālo vīrusu uzliesmojumu laikā daļa sabiedrības , kurai imūnsistēma kļuvusi vājāka, atkārtoti un parasti vieglā formā pārslimo vīrusu infekcijas tādejādi pastāvīgi nodrošinot organisma spējas aizsargāties no vīrusiem un citām infekcijām. Tā ir bijis tūkstošiem gadu un tagad šo dabisko kārtību grib izjaukt un uzsēdināt visus uz vakcīnu atkarības ar nepārredzamām sekām tālākā nākotnē.
18.jūnijs, 8:59 Atbildēt
dde Soto
vatnjik, Tu esi nokaveejis ar kuudiishanu un "atrunaashanu". Vairs nav iespeeju panaakt sheit taadu pashu covidkatastrofu, kaa juuseejo meliigajaa maaaatushkaa rašņā.... [ smiin ]
18.jūnijs, 9:12 Atbildēt
IImūns
Redzu, ka daļai komentētāju un Jums, tai skaitā, ir noticis sava veida īssavienojums smadzenēs, kur iebilšana varas ne-loģismiem tiek traktēta kā atbalsts kaimiņvalsts režīmam. Apbrīnojams stulbums!
18.jūnijs, 9:36 Atbildēt
vvariants
Soto varbūt ar sputņiku ir vakcinējies , nevar vairs no austrumu tēmas iziet , tur arī palicis iekodēts
18.jūnijs, 16:37 Atbildēt
HHehe
Ja tu zinātu ar ko runā, tad tev no kauna (ja tev tāds vispār ir) būtu jāielien pakrāsnē.
18.jūnijs, 9:16 Atbildēt
VVesela cilvēka sāpe
Un tagad pat saslimt atkārtoti nevar, sameklējot kādu inficēto, atšķirībā no vakcinētajiem! Centos atrast kādu, lai inficētos un pārslimotu, "lai visi papīri kārtībā", bet nevar! Ko man tagad darīt, ja indēties ar testa režīmā esošu substanci es neesmu gatava?
18.jūnijs, 13:00 Atbildēt
vviesis
Starp citu, LA.LV šodien tieši ir raksts, kurā aprakstīts, ka cilvēkiem, kuri pēc Covid izslimošanas vakcinējušies, ir radušās veselības problēmas un jāārstējas slimnīcā. Veselības ministrija, protams, norāda, ka neesot pierādījumi, ka veselības problēmas saistāmas ar vakcināciju. Bet, ja man būtu jāder, es par Veselības ministrijas viedokli nedotu pat centu.......
18.jūnijs, 9:01 Atbildēt
TTieši tā
Vārds vietā trāpīts desmitniekā
18.jūnijs, 9:11 Atbildēt
AAnda
100% piekrītu, viss kas nāk no veselības ministrijas ir vieni vienīgi meli!
18.jūnijs, 10:58 Atbildēt
EEsss
Tāpēc, ka Dumpis tā pateica. Dumpis ir gudrs, vinš zina!
18.jūnijs, 9:03 Atbildēt
VViņš tikai atskaņo
Dumpim pienāca direktīva no tedrosa
18.jūnijs, 16:39 Atbildēt
VVārds
Izrādās, ka šis "viltīgais", no cilvēka uz cilvēku "lēkājošais" vīrus ir arī birokrātiski advancēts. Māk saskaitīt līdz 180 dienām. Ja neesi pieteicies pēc izslimošanas, tad izstādājušajām antivielām neizniedz derīguma termiņu/garantiju. Ierēdnis - vīruss.
18.jūnijs, 9:13 Atbildēt
ffgfgfgfgfgggf
fashikiem interesē tikai nauda un afēras
18.jūnijs, 9:16 Atbildēt
IImūns
Ja problēma atzīt izslimojušo ir slimošanas laiks, tad varbūt runa par plus mīnus pāris dienām...un otrs...ja nav zināms, vai šobrīd ir infekciozs....blin....uztaisam testu! Kārtējās atrunas! Vakcinācija ir gala mērķis, nevis veselības aprūpe!
18.jūnijs, 9:31 Atbildēt
HHehe
Paši saka, ka vakcīnas negarantē ne to, ka nevari izplatīt infekciju, ne to, ka nesaslimsi, taču tikai dabiskas pārslimošanas gadījumā šie apsvērumi ir iemels, lai cilvēkus neatzītu par drošiem sabiedrībai, kaut pārslimošana ir daudz labāka un kompleksāka dabiska vakcinācija.
18.jūnijs, 9:42 Atbildēt
IInstalācija beigusies
Be ja ir izbeigusies pārslimošanas iespēja . Nevar jau notestēt un sertificēt to, kā nav
18.jūnijs, 16:45 Atbildēt
ZZinātne
Ir gan problēma valdības korumpantiem- Covid tests maksā līdz 40 eiro, bet antivielu tests līdz 8 eiro! Tāpēc tie otrie testi nevienam neder! Turklāt pirmos testus pēc 72 stundām jātaisa atkal! Nauda plūst kā pa reni!
18.jūnijs, 13:03 Atbildēt
PPrakse
Te arī ir viss vīrusa cēlonis
18.jūnijs, 16:41 Atbildēt
IImūns
Nekā nav labāka par personīgo imunitāti!
18.jūnijs, 9:33 Atbildēt
aardo
interesanti-antivielu tests ir nederīgs,jo varbūt slimoji sen un vari atkal būt slims....bet pote arī negarante,ka vari būt slims!kur atšķirība-nesaprotu!!!izriet no ta secinājums...kaut izslimojošiem,bet vajag visiem realizēt tās iepirktās potītes....
18.jūnijs, 9:54 Atbildēt
ssergio
Latvija vienmēr izceļas ar no dirsas izgrieztiem izgudrojumiem.
Bet kad vajag kaut ko normālu pieņemt smadzeņu pietrūkst
18.jūnijs, 9:54 Atbildēt
BBlusa
Pilnīgi pazudusi oža un smarža, ir liels bezspēks, ārstam skaidrs, ka ir covid19. Bet tests uzrāda negatīvu rezultātu. Maņas atgriežas tikai pēc mēneša, tad arī veicu pirmo antivielu testu, kurš skaidri norāda uz izslimoto covid19. Kāpēc laboratorija neuzņemas atbildību par nekvalitatīvu testu?
18.jūnijs, 9:54 Atbildēt
AAfera
Te nu kartejais pieradijums, ka sis viss ir afera. Jo antivielas pierada, ka ir imunitate. Kamer ir antivielas, tikmer ir imunitate. Kaut vai 3 vai 10 gadus. Katram savadak. Bet no ta jau nauda nak tikai Gulbim. Bet vajag, lai nauda nak no vakcinam un testiem. Ar cilveku veselibu tam visam nav nekada sakara. Diemzel visas sazverestibas teorijas, par kuram smejaas pirms gada, ir piepildijushas. Patiesibaa baisi.
18.jūnijs, 9:57 Atbildēt
vvīruss
No kurienes ir izfantazētas tieši 180 dienas?
18.jūnijs, 10:02 Atbildēt
FFurla
Vai tik tas netika skaidrs tā, ka antivielas izslimojušajam pēc pusgada būs izzudušas vai tik mazā līmenī, ka nepasargā no atkārtotas saslimšanas? Ja tā, tad es šo teoriju varu apgāzt - janvārī bija covids, martā taisīju IgG Spike antivielas, un tagad jūnijā atkārtoju to pašu analīzi. Voilā - jūnija antivielas salīdzinot ar martu ir dubultojošās. Bet, kad dakterim pajautāju, kāpēc man tieši šobrīd būtu jāvakcinējas, ja antivielas teju pusgadu pēc izslimošanas nav pat par kripatiņu sarukušas, nekāda jēdzīga atbilde, protams, netika saņemta.
18.jūnijs, 13:45 Atbildēt
MMatemātika ir ļoti vienkārša
Tādēļ, ka darteris par katru vakcinēšanu saņem naudiņas, bet par antivielu atzīšanu-NEKO.
18.jūnijs, 16:56 Atbildēt
JJānis
Suņu midzenis. Antivielu tests neder? Eiropa arī runā, ja esi pārslimojis, tad imunitāte saglabājās pusgadu, tajā pašā laikā Amerikā stāsta, ka tā nav! Tā ir reāla afēra, tie ir mūsu pašu ļaudis, kas mūs terorizē. Mūsu pašu atkārtoju, tie kas atbalsta potēšanos vispār ir tik tālu aizdomājušies, ka tās publiskās runas, ar to ko runā ārsti profesori neiet kopā, bet lēti tic visam ko tiem bāz zem deguna? Viņi runā , kā mēs stulbi, mums cits informācijas avots :), tie idioti paši , lai paseko līdzi ko runā! Atbalsts 30% pašvaldību vēlēšanās un tagad šitie deputāti paceltām galvām staigā, kaunējušies būtu, ne jums cieņa ne gods. 30% bet uzvedās kā tādi tautas varoņi, kurus būtu 100% ievēlējuši. Tagad elektrībai no 1 augusta cena par 27% pieaugšot, vai šitiem nevajag smadzeņu pārstādīšanu veikt? Viss , kas veikalos plauktos kļūs dārgāks, mums parastajiem strādniekiem algas ceļ ? Par ko mūsu Valsts iedzīvotājiem godāt un cienīt šos vadītājus? Mūsu pašu iedzīvotāji mūs terorizē! Un tad brīnās par tautas neapmierinātību? Sorry beigās ne par tēmu, bet mazliet šis viss ir apnicis!
18.jūnijs, 10:09 Atbildēt
IInese
Jāni, tikai mazliet? Tev gan liela un tēraudcieta pacietība. Mani bieži vien pārņem mežonīga vēlme izšķaidīt visiem, kuri vainīgi pie šī haosa, smadzenes. Varbūt esmu tikpat ku-kū, kā smīnošais soto....
18.jūnijs, 10:33 Atbildēt
DDaiga
Kas par meliem! Meli it visā ko Latvijas Valdība un Eiropas Komisija klāsta! Imunitāte kas rodas pārslimojot slimību ir daudz efektīvāka un ilgāka nekā imunitāte kas rodas pēc vakcīnas! Ir daudzi pētījumi kas to pierāda. Tas ka vakcīnu ražotāji/ valdība lemj un spriež ka rudenī būs jāveic jauna vakcīn pote norāda uz to ka no vakcīnas iegūtā imunitāte arī negarantē ka cilvēks būs pasargāts acīmredzot uz vairāk kā 180 dienām, ja jau viņi izdod sertifikātu tikai uz 180 dienām. Kas par nenormālu farsu un melu propogandu!
"Eiropas Slimību un profilakses centra eksperti skaidro, ka antivielu tests var parādīt pārslimotu Covid-19, bet ne laiku, kad slimība pārslimota, un nevar izslēgt arī patlaban esošu infekciju." Nu un? Arī pilnīgi vakcinēts cilvēks nevar izslēgt iespēju ka ir inficēts atkal un neša vīrusu kaut arī jūtas labi. ASV un Eiropa ir pilna ar dokumentētiem gadījumiem kad pilnībā vakcinēti cilvēki atkal saslimst ar Cov-19, nonāk slimnīcā vai pat mirst. Ar ko tad vieni (vakcinēti) ir labāki par nevakcinētiem? Es teiktu ka cilvēki ar antivielu pozitīvu testu ir stiprākā veselības katergorijā nekā tie kas ir vakcinēti. Dabīgā imunitāte pasargās daudz ilgāk nekā vakcīnas imunitāte. Nesaprotami kādā neloģiskā, pret-zinātniskā un melu laikā mēs dzīvojam. Viss kas nāk no valdības 'mutes aparāta' ir vieni vienīgi meli un brīvības apspiešana cilvēkiem!
18.jūnijs, 10:56 Atbildēt
IImūns
Perfekti draugs :)
18.jūnijs, 11:03 Atbildēt
ddfddfdfdfdfdfdfdf
fašikam rokfeelerim un mikrosoft ir pajāt uz visiem,dodat ik $$$$$$$$$$$$$$$$
18.jūnijs, 11:12 Atbildēt
UUpman
Ja esi saslimis un temperatūra augsta un tā tālāk, tiešām ir jāskrien uz testa veikšanu lai pierādītu saslimšanu un vēlāk saņemt sertifikātu? Pāri saviem spēkiem un apdraudot citus? Bet kad paiet 10 dienas tu jau vesels un tests vairs nav pozitīvs, tad skaitās ka neesi slimojis ar Covid-19? Vai es kaut ko nesaprotu?
18.jūnijs, 11:19 Atbildēt
IIlze
Es kā kontaktpersona ''sēdēju mājās'' tās14+10 dienas. Pati arī piecas dienas nelāgi jutos, bet tiku brīdināta, ka kā kontaktpersona nedrīkstu atstāt dzīvesvietu. Rezultātā analīzes uzrāda augošu antivielu procesu. Pašai savējās.
18.jūnijs, 13:53 Atbildēt
DDemagoģija
Drīz parādīsies sludinājumi- Pērku iespēju inficēties ar COVID, maksa sekmīgas realīzācijas gadījumā 100 eiro!
18.jūnijs, 13:07 Atbildēt
OOlga
Tāpēc ka latvijas ierēdņi ir reti debīli it sevišķi infektologs, nezinu kuru palīgskolu ir beidzis. Ja ir antivielas tur zilonim skaidrs ka cilvēks izslimojis un viņam ir visas tiesības uz sertifikātu kā izslimojušiem. Bet no vakcinētajiem jāturas pa gabalu jo nevar zināt kurā brīdī viņi jūs aplipinās.
18.jūnijs, 13:50 Atbildēt
MMatemātika ir ļoti vienkārša
Tādēļ, ka darteris par katru vakcinēšanu saņem naudiņas, bet par antivielu atzīšanu-NEKO.
18.jūnijs, 17:08 Atbildēt